стать майбутньої дитини

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем olyaveres, 29 Липень 2011.

  1. WpylichkaP

    WpylichkaP Active Member

    Ага, то значить може так все змінитися:girl_smile: Бо мені сказали, що ще не ясно, може там щось виросте:girl_crazy:, але схиляються, що дівчинка. От вже і думаю, що там дівчинка)))
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. Марта2

    Марта2 Well-Known Member

    Ага, мальчікі на лєво, дєвочкі на право:girl_haha:
    Шутю:)))
     
    • Смішно Смішно x 4
    • Подобається Подобається x 2
  3. Valyushonka

    Valyushonka Well-Known Member

    Не можу дочекатися завтра, підемо на узд і можливо разкриється таємниця хто мені спати не дає.
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Смішно Смішно x 1
  4. preciosa

    preciosa Well-Known Member

    я хотіла питати, як впливають ці умови, якщо все вирішує сперматозоїд...
     
  5. EineGuteFrau

    EineGuteFrau Два з половиною чоловіки і я - щаслива сім'я:*

    Десь хтось писав про середовище піхви: кисле чи лужне краще для у-сперматозоїдів або ж для х-сперматозоїдів, це впливає на їхню живучість чи активеість. Але я не пам'ятаю, яке для кого і що там детально.
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Valyushonka

    Valyushonka Well-Known Member

    У нас буде дівчинка :connie_pull-pigtail
     
    • Подобається Подобається x 8
    • Зе бест! Зе бест! x 3
  7. OxyFoxy

    OxyFoxy Посиденька-непосида

    В нас теж - вже не сумніваюся. Сьогодні бачилися з нею, такі гарні наїла щічки:girl_in_love: Можна спокійно починати купувати бантики і капелюшки.
     
    • Подобається Подобається x 7
    • мімімі мімімі x 3
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  8. preciosa

    preciosa Well-Known Member

    А в якому яйнику була овуляція або жовте тіло бачили? Я статистику збираю))
     
  9. Valyushonka

    Valyushonka Well-Known Member

    Я того не знаю (
     
  10. tinimini

    tinimini Well-Known Member

    а як думаєте, може бути так що в одного мужчини народжуються тільки дівчатка а в когось одні хлопчики? а як теорія з кислим та лужним середовищем?вірите в це?
     
  11. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Це ви мене питаєте? Я вже свою думку сказала. Про те, що в мужчини народжуються самі хлопчики, або дівчатка, не знаю, може просто доля така :). В моєї кузини 4 хлопця, вона мріяла про дівчинку, тепер вже боїться мріяти, бо ітак досить.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  12. Nastynya

    Nastynya Well-Known Member

    А в моєї знайомої 5 хлопчиків, кожного разу надіялись на дівчинку))))
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. WpylichkaP

    WpylichkaP Active Member

    Ой, стать дитини це якась загадка...
    Я тільки завагітніла, то були відчуття, що це маленький хлопчик))) Не могла це пояснити. Після першого узд сказали, що схильні більше до дівчинки, ну і якось вже думаю певно так і є. А ще мені штовхали теорії по оновленню крові (до вагітності не чула про них) і ще якісь там тести (всюди виходила дівчинка) і просто розмови типу "та у вас дівчинка" (цікаво, то в мене на обличчі написано було:girl_haha:). А в нас таки хлопчик. І тепер я собі думаю, що як Бозя дасть, так і буде
     
  14. Annyuta

    Annyuta Well-Known Member

    це точно загадка... мені спочатку всі казали що хлопчик, десь після 15 тижня ще частина людей сказали що дівчинка (от як ті прогнози хто робить не знаю :)) я вже й повірила у дівчинку... на узі сказали хлопчик. От якби не ті всі розмови, як на мене лишні, то було б простіше, бо як тільки завагітніла то навіть не думала про стать, тільки хотіла шоб все було ок.
     
  15. adamius

    adamius New Member

    Перший раз свекруха перед узд казала хопчик так і є ходили ми спокійно без нудоти і всяких захцянок ,зараз цілий набір сонливість тошнота і апатія постійно хочу лежати і на солодке пробиває думаю може дівчинка так хочеться спідничок бантиків і взагалі доцю,тільки 10 тиждень по моїх підрахунках,
    9 березня направили на узд то буде 11 тиж почитала якщо хлопчик то можуть зразу сказати хоч термін малий буду чекати
     
  16. Redvisitor

    Redvisitor Active Member

    В мене обидва рази токсикоз був. Перший хлопець, другий по УЗД теж хлопець, але 100% буде після пологів :). Першого разу нам на 1-му узд в 12 тижнів вже сказали стать, цього разу на 13 тижні ще не було ясно, то до 22-го сподівалися на сестричку :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. preciosa

    preciosa Well-Known Member

  18. Valyushonka

    Valyushonka Well-Known Member

    нам на 4х різних узд казали дівчинка, а по цьому методу хлопчик, скоро буде видно :girl_smile:
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. preciosa

    preciosa Well-Known Member

    Та то все забавки, але комусь вгадує)))
     
  20. Valyushonka

    Valyushonka Well-Known Member

    Ой, мізки вагітної таки троха розріджені )) Я не туди глянула, співпадає!
    А от чоловік в мене дівчинка :girl_haha: