стать майбутньої дитини

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем olyaveres, 29 Липень 2011.

  1. nattsol

    nattsol Well-Known Member

    Відповідь: стать майбутньої дитини

    моя мама, як була вагітна мною, була переконана, що народиться дівчинка. в дитинстві я любила і по деревах лазити, і в машинки бавитись, і в футбол грала з хлопцями :) зараз не люблю рожевий колір, блискітки і взуття на підборах.
    за тими таблицями виходить, що я мала б бути хлопчиком :)
     
  2. Molecule

    Molecule New Member

    Відповідь: стать майбутньої дитини

    в мене дитятко з лівої сторони. По китайським таблицях теж дівчинка,по оновленню крові і за народним методом теж дівчинка,а на обох узд сказали що хлопчик :) Так що будемо точно знати вже після пологів,хоча я більше узд довіряю.
     
  3. lestan

    lestan Member

    Відповідь: стать майбутньої дитини

    А ми планували по овуляції і по групі крові а узд також протилежне показує. УЗД 3D робили, не думаю, що помилились, але час покаже:girl_wink:
     
  4. sofka08

    sofka08 kasperjonoks

    Відповідь: стать майбутньої дитини

    а буває таке що по узд кажуть:верняк пацан, а потім дівчинка народжується, або навпаки?
     
  5. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Відповідь: стать майбутньої дитини

    ще й як - знайомим у США по УЗД 4(!) рази казали що хлопчик - народилась дівчинка
     
  6. sofka08

    sofka08 kasperjonoks

    Відповідь: стать майбутньої дитини

    а як ж готувати одьожку для новонародженого бебіка???рожева?голуба?
     
  7. Андріана

    Андріана Well-Known Member

    Відповідь: стать майбутньої дитини

    в моїх знайомих таке було,3 узд в різних лікарів показувало, що буде хлопчик, все купили синьо-голубе, візок синій, а народилася дівчинка, яка пів року носила синеньке:girl_smile:
     
  8. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Відповідь: стать майбутньої дитини

    ну крім того що є багато інших кольорів, думаю що немовлятку все одно в повзунки якого кольору пісяти :)
     
  9. sofka08

    sofka08 kasperjonoks

    Відповідь: стать майбутньої дитини

    згідна, але якось хотілося б знати стать майбутнього малюка)))тому певно наперед не будемо багато купувати...
     
  10. Люша

    Люша Well-Known Member

    Відповідь: стать майбутньої дитини

    Мені вже цікаво))) по таблицях у мене хлопчик, по УЗД - теж хлопчик. Всі навколо, десь так тижня з 5 - кажуть "ти ТАК змінилася, у тебе 100% дівчинка", по прикметах - типу смакові забаганки, форма живота і т.і. - теж дівчинка. От цікаво хто ж там - мені особисто все рівно, звикла що там хлопчик - але смішно, якщо справді буде донечка (до речі для неї, на відміну від синулі, - ім'я вже є).
     
  11. sofka08

    sofka08 kasperjonoks

    Відповідь: стать майбутньої дитини

    ой а в нас з тим великий "капец"...чоловікові подобаються зовсім протилежні імена ніж мені)))інколи навіть чуть до сварки не доходило...ну і не придурки ...скажіть))))
    думаю ще за всі місяці що залишились прийдем до якогось порозуміння)
     
  12. olangel

    olangel Well-Known Member

    Відповідь: стать майбутньої дитини

    "тепер в аптеках продають тести, визначити
    по сечі стать дитинки."
    Оо,круто!треба попробувати!))правда ще не бачила такого новшества)

    "думаю ще за всі місяці що залишились прийдем до якогось порозуміння)"
    Звичайно,що прийдете...в мене теж великі проблеми з цим були..хлопчачі імена взагалі ніякі не подобались,а дівчачі вже готове було...
    Але нічого...з чвсом знайшли те,що нам обом подобається...)))
     
  13. Halina

    Halina Well-Known Member

    Відповідь: стать майбутньої дитини

    Я ще до вагітності уявляла, що у нас тільки дівчинка і по іншому бути не може. Коли дізнались що чекаємо дитинку, то тут почались прогнози рідних, знайомих, друзів. Всі запевняли що хлопчик у нас, бо там якісь вони признаки-ознаки бачили. Чоловік теж переконаний що у животику живе хлопчик. В мене був такий токсикоз, що я тільки переживала щоб дитинка здорова була. Пішли на УЗД, а нам кажуть - дівчинка. Я аж скрикнула від радості. А потім почалось, то хлопчик, то дівчинка, то удари серця як у хлопчика, то форма живота як у дівчинки. Так що ми чекаємо малятко і звертаємось до дитинки як малятко. А речі купили на початок то нейтральних кольорів то жовтеньке, то фіолетова постіль.
    А щодо тесту то я бачила в журналі рекламу. Називається "ТестПол". Пише так - інноваційний тест по визначенню статті дитинки уже з 10 тижня вагітності. Але якась така велика коробка. І ще допис що перед використанням порадитись з лікарем. Цікаво що там всередині?
     
  14. рижик

    рижик Well-Known Member

    Відповідь: стать майбутньої дитини

    Ось, що каже Google:
    Гендерный тест «ТестПол» - это простой анализ мочи, схожий с тестом на беременность. Для него используется утренняя моча и специальный набор реактивов, которые вступают в реакцию с гормонами эмбриона в моче матери. Для определения пола вашего малыша достаточно, чтобы прошло 8 недель после зачатия (или 6 недель с момента прекращения менструации). Для получения результата достаточно пяти минут. Этот тест достаточно прост, чтобы сделать его дома.
    Тестом легко пользоваться. Неукоснительно следуйте инструкции, вложенной в упаковку. Добавьте указанное количество своей первой утренней мочи в тестовый стаканчик. Энергично размешайте содержимое круговыми движениями и оставьте на горизонтальной поверхности на 4-5 минут. Сравните получившийся цвет с цветовыми образцами для мальчика и для девочки на контейнере.
    Темно-зеленый цвет – МАЛЬЧИК. Цвета от желтого до оранжевого – ДЕВОЧКА.
     
  15. Nevermind

    Nevermind New Member

    Відповідь: стать майбутньої дитини

    Мені порадила моя гінеколог. (Але, напевно, "ТестПол" платить ЖК за рекламу). Почитала я в інтернеті на інших сайтах відгуки дівчат про цей препарат. Десь 40% дівчатам він передбачив неправильну стать. Одна жінка робила його 4 рази, у неї 2 рази показало хлопчика, 2 рази - дівчинку.

    Загалом, фігня цей "ТестПол". Я так подумала.
     
  16. Левицька

    Левицька New Member

    Відповідь: стать майбутньої дитини

    мені лише раз сказали, що в нас буде хлопчик, то ми купили пару лашок блакитного кольору (чоловік вибрав)), постіль маю салатову, а ще мама передала пару бодіків білих з рожевим кантом - комусь купувала на подарунок і не дійшла в гості, чи щось таке)) але я тими кольорами не парюсь) Все-одно - доля в тих лашок одна))) Я ж ходжу в блакитних і синіх блузках)))
     
  17. Molecule

    Molecule New Member

    Відповідь: стать майбутньої дитини

    в моєї знайомої так було 2 рази казали що хлопчик,а родилася дівчинка. Лікарі часто пуповину приймають за чоловічий орган,так що,точну вагу,ріст і стать вам скажуть вже після народження дитинки:girl_wink:
     
  18. natusik

    natusik Well-Known Member

    Відповідь: стать майбутньої дитини

    самий прікол в тому що навіть якщо цей тест виявився помилковим, то гроші назад все одно не повернуть. Хі-хі, класний спосіб заробити:girl_haha:
     
  19. Molecule

    Molecule New Member

    Відповідь: стать майбутньої дитини

    це точно, а тест то не є з дешевих,в інтернеті знайшла,що його ціна 313 грн.
     
  20. Svitlanka

    Svitlanka Well-Known Member

    Відповідь: стать майбутньої дитини

    А я сама на узд дивилась - все дуже добре видно було, сплутати неможливо :) Старшому лікар навіть заміряла цей орган - аж 3 см ;). А молодшого коли дивились всією сім'єю, то навіть старший син пбачив, що буде братик, все так чітко видно було. Ну може, це мені так пощастило :)