стать майбутньої дитини

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем olyaveres, 29 Липень 2011.

  1. olangel

    olangel Well-Known Member

    Відповідь: стать майбутньої дитини

    Мені теж у другий раз вже показували прикмети хлопчика(коли в паталогії на Мечнікова була),але я щось нічого не зрозуміла...от пійду на планове узд,там ще раз нормально подивлюся...
    "ціна 313 грн."
    неее,заради підтвердження цікавості не дам-я жадна)
     
  2. Nana11

    Nana11 аспіранточка

    Відповідь: стать майбутньої дитини

    І я дивилася, мені показали шо буде дівчинка, тому я практично впевнена ну на 99%, хоча по всіх народних прикметах в мене мав би бути хлопчик. Хоча від того чи то хлопчик чи дівчинка любити менше не стану:kiss: Єдине шо всі лашки вже рожеві, якшо шо то буде гламурний хлопчик:girl_curtsey:
    А ше я говорила з однією УЗД-исткою то вона казала шо вони мають такий секрет, шо як одна дитинка вже є, а інша получається тої самої статі то вони спеціально говорять шо дитинка закривається і не показується.
     
  3. Shatenka

    Shatenka Well-Known Member

    Відповідь: стать майбутньої дитини

    А чого так? Щоб батьки не розстроювалися?

    А нам сказали на одному УЗД, що буде хлопчик, а на іншому дитятко сховалося:girl_haha: Так що точно не знаємо, хто буде.. Але чоловік вже на 100% впевнений, що то хлопчик:girl_crazy: Ото прикол буде, коли дівчинка народиться:girl_crazy:
     
  4. Dobra

    Dobra Well-Known Member

    Відповідь: стать майбутньої дитини

    Думаю що так. Я прийшла на УЗД зі старшенькою, не було з ким залишити. Вагітність була важка, побачили на кількох УЗД велику фіброму. Я лежу на черговому УЗД, чекаю що там. Лікар дивиться, і каже:
    - Я навіть не знаю як вам про це сказати........(ну дуже велика пауза) .....(у мене вже руки затряслись)........У вас ДІВЧИНКА
    Захотілось спочатку вдарити, а потім "пацеловать". Не можна перестрашених вагітних так лякати. І де ж їй було знати, що я хотіла не хлопчика стандартно, а ще одну подружку.
     
  5. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Відповідь: стать майбутньої дитини

    какіє страсті :)! Нема їм шо робити, а може хтось хоче дітей однієї статі і побольше ...
     
  6. Женічка

    Женічка Well-Known Member

    Відповідь: стать майбутньої дитини

    а смисл? щось не вловлюю. бояться, щоб їх на місці тапками не закидали? :) я хотіла б одної статі, але не вийшло :) матимемо різної, але це те красота.
     
  7. Dobra

    Dobra Well-Known Member

    Відповідь: стать майбутньої дитини

    Думаю більшість людей все ж таки хочуть хлопчика та дівчинку, і за роки проведених УЗД надивились на різні реакції, і тенденції прослідковуються. Занадто глибоко цей стереотип засів в голови. Ось мій брат минулого місяця, коли УЗД показало, що друге дитя також дівчинка, висловився негарно, хоч і в межах пристойного. Отримав дуже повчальну лекцію від УЗД-истки про добро і зло:girl_yes2:. А потім і від нас всіх.
    Уздисти відмежовують себе від зайвих емоцій пацієнтів напевно.
     
  8. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Відповідь: стать майбутньої дитини

    А я не дуже хотіла стать знати, але першими словами лікарки на УЗД були "Яка в нас тут гарненька дівчинка!"
    А я шось не знаю. Приїхали мені повзунята рожевого кольору, і так мені до них душа не лежить:girl_nea: А до всього голубенького тягнуся. За всіма тими календарями, оновленнями крові і купою народних прикмет в мене має бути хлопчик. Два різні узд-исти обіцяли 100% дівчинку. Побачимо:)
     
    • Не подобається Не подобається x 1
  9. sofka08

    sofka08 kasperjonoks

    Відповідь: стать майбутньої дитини

    думаю за прикметами вам так здається, бо душа більше до голубенького лежить ....
    прикмети то не точна наука, хоча і вона у нас хромає....)
     
  10. JAriNOCHKA

    JAriNOCHKA мамочка-кралечок;)

    Відповідь: стать майбутньої дитини

    А я взагалі не розумію пріколу в тому тесті. Ну зробить жінка його в терміні 6-8 тиж, покаже не те, що вона так хотіла і що після того бігти робити аборт? На мою думку, якщо дуже хочеш дитинку то й цілу вагітність можна проходити і не заморочуватись хто там. Це ж все одно буде ваше маля- саме-саме наймиліше, найлюбиміше і найрідніше....:girl_in_love:
     
  11. Molecule

    Molecule New Member

    Відповідь: стать майбутньої дитини

    я читала,що зараз взагалі деякі лікарі не говорять і вже точно не пишуть в обмінній карті стать дитини,навіть якщо дитинка показується,вони таким чином ніби страхуються,бо був такий випадок коли лікар помилився зі статтю і жінка подала на нього в суд.
     
  12. natorella

    natorella Well-Known Member

    Відповідь: стать майбутньої дитини

    то взагалі я перший раз чую. якийсь брєд
     
  13. odree

    odree Well-Known Member

    Відповідь: стать майбутньої дитини

    а такого ніколи і не писали
     
  14. Nana11

    Nana11 аспіранточка

    Відповідь: стать майбутньої дитини

    Ну типу так, шоб мама наперед не розстроювалася і любила ту дитинку не менше...
    А я знаю чого вони так :girl_blum: за шо купила за те продала...
    А хіба вони її десь пишуть?і врятлі писали колись, бо вони навіть не пишуть дитинка а плід.
     
  15. пальмочка

    пальмочка New Member

    Відповідь: стать майбутньої дитини

    В обмінній мені не писали,а от в листі-висновку УЗД в Інтерсоно було вказано стать дитини.
     
  16. TesTanya

    TesTanya New Member

    Відповідь: стать майбутньої дитини

    В тих китайських таблицях треба враховувати не просто вік жінки, а вік жінки в залежності від часу настання Нового року за східним календарем (він наступає в різний час - інколи в січні, чи в лютому).
    Для народження дочки пробували вираховувати за подібною табличкою, і там було пояснення як розраховувати вік жінки,
    Знаю ще такі прикмети про визначення статі дитини:
    - якщо між дітьми кілька років - більша ймовірність народження дітей одної статі
    - народна прикмета як встає вагітна жінка з пози:сісти на підлозі із випрямленими ногами
     
  17. Artemida

    Artemida Well-Known Member

    Відповідь: стать майбутньої дитини



    ---------- Додано в 15:41 ---------- Попередній допис був написаний в 15:36 ----------

    Цікаво)))) А УЗД-ти тут яким боком? То все від татуся залежить. Що зробив, то має:girl_wink:
     
  18. Dobra

    Dobra Well-Known Member

    Відповідь: стать майбутньої дитини

    А то як який УЗДист. Також чула, що не завжди кажуть стать, гіпотетично боячись бути гінцем з поганою новиною. Ось конкретно мені, повторюсь, новину про те, що друге дівчинка, сказала щось типу "не розчаровуйтесь", побачила мою щасливу реакцію, запитала "а чого ви радієте - у вас старша - дівчинка" (сиділа збоку). Для неї хотіти дві дівчинки було нетипово.
     
  19. TesTanya

    TesTanya New Member

    Відповідь: стать майбутньої дитини

    А яка різниця у віці між Вашими дітьми?
     
  20. Nevermind

    Nevermind New Member

    Відповідь: стать майбутньої дитини


    В цьому до речі щось є. Між моїм чоловіком та його братом різниця 2 роки, а між мною і моїм братом - більше 5 років.

    Ще в мене є подруга - у неї три дівчинки. Там різниця теж менше трьох років. Їй зараз 31, першу дитину народила в 24 роки.