стать майбутньої дитини

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем olyaveres, 29 Липень 2011.

  1. DesperateHousewife

    DesperateHousewife Well-Known Member

    Відповідь: стать майбутньої дитини

    Не розумію я сенсу в додаткових аналізах для визначення статті. То для задоволення цікавості якось занадто, хіба б жінка вирішила позбавлятись дитини певної статті, бо якось іншого пояснення для себе не знаходжу.
    Вже ж і так нічого не змінити - яка є стать, така і залишиться.
    Я вже десь писала, що в лікарні, де я стою на обліку (тобто проходжу всі аналізи, узд, і тд) і буду народжувати взагалі політика стать дитини не говорити - взнаєш коли народиш. І якось ми з чоловіком від цікавості не помираємо :)
     
  2. Zoryanazirka

    Zoryanazirka Well-Known Member

    Відповідь: стать майбутньої дитини

    У США в кожній аптеці бачила тест на визначення статі вже на 7 тижні. Дають точність в 98%
     
  3. DesperateHousewife

    DesperateHousewife Well-Known Member

    Відповідь: стать майбутньої дитини

    Вчора взнала новий для себе спосіб визначення статі по звуку серцебиття дитинки, але десь до 5 місяця вагітності, бо потім вже той звук стає однаковим.
    Так от для тих хто цікавиться: то моїй знайомій розповіла акушерка, що звук серцебиття дівчинки схожий до цокання копит коника, а в хлопчика - до того як їде поїзд :girl_crazy: Тобто в дівчинки дзвінкіше і коротше :)
    І от моїй знайомій акушерка "проговорилась", що в неї "поїзд" і так воно і сталось :)
    Я вчора намагалась згадати свій звук, але щось мені не вдалось його ідентифікувати :)
     
  4. lestan

    lestan Member

    Відповідь: стать майбутньої дитини

    щось в цьому є. у дівчаток кажуть сердечко краще прослуховується, ніби швидше б'ється. Мені також в консультації після прослуховування сердечка сказали, що швидше за все дівчинка, а от в сестри хлопчик, то вона все переживала, що погано прослуховується серцебиття.
    А по групі крові і овуляції у нас не зійшлось. Навіть програмка в компі стояла, сприятливі дні для зачаття хлопчика і дівчинки, татко все казав подивитись хто сьогодні получиться:girl_haha:
     
  5. newlife

    newlife New Member

    Відповідь: стать майбутньої дитини

    Визначення статі на ранніх термінах принципово необхідне лише у випадках складних захворювань у батьків, які повязані з статтю особи і, отже можуть передаватись дитині тільки (переважно 85-95:wacko: однієї статі (наприклад - хлопчики - гемофілія).

    А оце "Хочу хлопчика!" чи "Хочу дівчинку", то "бджоли в голові"
    - 100%
     
  6. Pampulichka

    Pampulichka Member

    Відповідь: стать майбутньої дитини

    А в нас за всіма прикметами, а потім і на УЗД сказали що буде дівчинка, ото буде класно якщо народиться хлопчик.Для мене суттєвої різниці нема.
     
  7. Sluhachka

    Sluhachka Well-Known Member

    Відповідь: стать майбутньої дитини

    Щодо статі, то маю також класну історію, моя знайома цілу вагітність ходила з впевненістю що це дівчинка, і на УЗД говорили, і вираховувала, а вже перед родами їй несподівано сказали шо то хлопчисько, просто дешо сховалося, а вже перед родами вирішило показатися в всій красоті)))) ОТ ТАКА ВЕСЕЛА ІСТОРІЯ. Нам покишо також кажуть шо дівчинка, але хто його знає шо там ховається, тому ми не зациклюємся на цьому. Кого Бог дасть - той чи та і буде)))))
     
  8. newlife

    newlife New Member

    Відповідь: стать майбутньої дитини

    Також була історія: одна мама мені особисто про свою вагітність розповідала (і то історія не 10-річної давності, а дитині і пів року ще не було, як ми говорили в жовтні 2011). Казала, що на кожному УЗІ розказували/показували, що буде дівчинка. Вони весь час дитину Бусінкою кликали. А народився Бусінок :).
     
  9. Asal

    Asal New Member

    Відповідь: стать майбутньої дитини

    ну на УЗД ніби чітко все видно:dntknw: невже справді зараз бувають випадки, коли не ту стать прогнозують?
    у нас точно помилки не може бути, ми наш "дзвіночок" чітко бачили:girl_yes2:
     
  10. mariquita

    mariquita New Member

    Відповідь: стать майбутньої дитини

    В мене аналогічно :) На УЗД сказали, що дівчинка, а всі знайомі - хлопчик, ти не змінилася і животик, наче м'ячик з'їла :confused: Тепер чекаю - дівчинка або гламурний пацанчик. Чекати лишилося десь тиждень. Тепер вже точно знатиму ;)
     
  11. Fleshka

    Fleshka Well-Known Member

    Відповідь: стать майбутньої дитини

    От і в нас УЗД в 13 тижнів показало дівчинку, в 18 тижнів - дівчинку, і в 32 тижні - знов дівчинка. По всіх китайсько-японських таблицях - дівчинка.
    А я все плаваю в сумнівах, а може там щось сховалось? А може не роздивились?

    Хоч дівчинкою марили завжди, і навіть ще до вагітності просили в Бозі дитинку, а в розмові між собою говорили, що дав би він нам доцю і навіть ім"я її обговорили і вирішили одноголосно)).
    Чоловік теж постійно питає мене чи то 100%, як і я все не вірить що в нього Х хромосома спрацювала.

    Попри те ще з другого триместру мимоволі фанатично скуповуюсь рожевими дівчачими прибамбасами - сарафанчиками, сукеночками, штанцями-шортиками в рожеву клітиночку. Замовила рожевий дівчачий шезлонг. Добре хоч коляску купили червону - типу унісекс. То як манія якась, яка невідомо чим лікується.

    Такщо може в нас бути гламурний пацанчик.
     
  12. Зіра

    Зіра Well-Known Member

    Відповідь: стать майбутньої дитини

    а ми чомусь з першого дня як взнали то були впевнені що хлопчик...і всі мої знайомі казали так. і якщо з попередніми дівчатками я поправилась на 22 і 35 кг, то тут тільки 10.., і якщо з ними не було ніякого токсикозу і мліла від солодкого, то тут було все навпаки. страшний токсикоз і на солодке дивитись не могла. зате огірки квашені наминали з тим ще смаком. хоча до того я їх взагалі не їла. і от три рази була на узд і три рази сказали що пісюн ще той...
     
  13. Fleshka

    Fleshka Well-Known Member

    Відповідь: стать майбутньої дитини

    Мені з Ромчиком теж всі хлопчика пророкували.
    І коли вперше на УЗД сказали що хлопятко - то ні грама не сумнівалась що так і є. І всі місяці без задньої думки чекали на хлопчика.

    А цього разу вагітність зовсім інша, дитятко в животику поводить себе геть інакше, чекаєм на наш сюрпризик.

    Чоловік жартує, що хлопчик 100% вдався в татуся ну а доця - чиста мама, неугомонна непосидюха.
     
  14. Barnaulka

    Barnaulka Well-Known Member

    Відповідь: стать майбутньої дитини

    Прочитала це - сміялася, що аж пузо від того ржачу боліло :girl_haha: :girl_haha: :girl_haha:

    [​IMG]
     
    • Смішно Смішно x 1
  15. Olka Sherolka

    Olka Sherolka розпатлана посиденька

    Відповідь: стать майбутньої дитини

    а шо должен пєть муж? судячи з солдатської шапки і топора - щось типу "ати-бати, йшли солдати" головне з ритму не збитись і щоб жона не засміялась - а то ще якийсь задорнов народиться))
     
  16. Sonechcko

    Sonechcko Well-Known Member

    Відповідь: стать майбутньої дитини

    Пішла шукати шерстяні труси, а не знайду, то прийдеться тримати під подушкою топор :preved: )))))
     
  17. Olka Sherolka

    Olka Sherolka розпатлана посиденька

    Відповідь: стать майбутньої дитини

    тю, я колись спала з мачете під боком, правда сама-самісінька, тому, напевно, тоді не вийшло завагітніти)) але тепер я розумію - вже тоді, за 7 років до зачаття, всьо було вирішено)) тому раджу для певності класти поруч мачете, пилу "дружба", а щоб зовсім напевне - бензопилу))
     
  18. H2O

    H2O New Member

    Відповідь: стать майбутньої дитини

    В мене згідно зі всіма тестами виходила дівчинка, навіть на першому УЗД по серцебиттю прогнозували дівчину. Але все ж після 20 тижня УЗД-истка запевнила, що це 100%-ий хлопець. Навіть "доказ" показала:xaxa:.
     
  19. orxidejaa

    orxidejaa New Member

    Відповідь: стать майбутньої дитини

    а я чомусь ще до вагітності була впевнена що буде хлопчик, ще навіть три роки перед вагітністю коли ми брали в церкві шлюб, то священник казав що до трьох років в нас буде син, три роки вже пройшло, ще місяць неповний і буду родити))) подивимося хто буде))) на УЗД казали що точно хлопчик)))
     
  20. iriwa

    iriwa Особлива мама

    Відповідь: стать майбутньої дитини

    У мене схоже буде ще один хлопчмк. Лікар нмні на узд сказала що дитинка дуже хоче бути хлопчиком, але на 100 % це підтвердити не може, бо не дуже видно було. Чесно, я розстроілася, дуже хотіла дівчинку, ну але буде видно. Через 2 тижні буде експертне узд, там скажуть точно...