статеве виховання

Тема у розділі 'Маленькі бешкетники', створена користувачем Nata, 3 Грудень 2008.

  1. Ascorbinka

    Ascorbinka скептик-романтик

    Відповідь: статеве виховання

     
  2. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: статеве виховання

    Я зразу до книжки відсилаю, кажучи, що там усе краще розписано. :xaxa:
    У хворого суспільства й висновки хворі.
     
  3. Holly

    Holly Moderator

    Відповідь: статеве виховання

    От і мене Яринка на днях запитала, як же Оленку з животика витягали? Різали? Поки я роздумувала, як то їй пояснити,вона забула про що питала.
    Як трирічній дитині таке пояснити?
     
  4. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: статеве виховання

    Ми Дарчикові пояснили, що в кожної жінки є такий спеціяльний отвір, через який дітки й народжуються. Про те, де він знаходиться, Дарко не питав.
     
  5. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: статеве виховання

    Ги, а мені пояснювати не треба було, бо справді різали.
    А тепер вони всі дорослі і в школі все їх вчать так що Анна щей мені розкаже як то все є.

    ---------- Додано в 19:18 ---------- Попередній допис був написаний в 19:07 ----------

    Чоловік вичитав в газеті що хлопчики які ростуть з дівчатами мають проблеми з статевою самореалізацією. Треба мені або ще одного хлопчика народжувати або позичити чи що?
     
  6. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: статеве виховання

    Мого Дарка дуже травмував такий спосіб народження діток.
     
  7. pravovuk

    pravovuk Well-Known Member

    Відповідь: статеве виховання

    А от моя подруга майже так як Ви пояснила синочкові.Але він сказав:"Покажи де то?"..:girl_impossible:
     
  8. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: статеве виховання

    А шо дєлать якщо так воно і було, і якщо дитина яка питалась сама так прийшла на світ.
    Юліана правда дуже переживає що дітей народжувати то болить... що робити боїться воно всього. Але нічого, поки доросте велика ми це переборемо.
     
  9. Kazkarka

    Kazkarka Member

    Відповідь: статеве виховання

    Щось я думаю, що досить татового прикладу :girl_yes2:
     
  10. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: статеве виховання

    Берем книжку і разом розглядаємо малюнки. ;) У нас "людське тіло" - безпрограшний варіянт.
    Та я розумію. Просто кажу, що Дарко таку річ дуже болісно сприйняв.
     
  11. altari

    altari New Member

    Відповідь: статеве виховання

    Я не можу з вами в цьому погодитися!Я ж не сідаю на диван і лепечу все,що знаю сама(в усіх подробицях).Таким підходом до дітей(10-16р.)можна і травмувати психіку.Я відповідаю на питання сина,які він мені задає.Усе.І ще!Не все діти і питаються у батьків.Є певний % і з"вулиці",я це і сама добре розумію.Так було і буде.Але перші кроки треба робити батькам(якщо дитина сама того хоче).
     
  12. Bobas

    Bobas New Member

    Відповідь: статеве виховання

    Люди!!! В дитинстві мені батьки купили дитячу книжку про ЕТО. І там на малюнках було показано що і до чого. Від - мама з татком люблять один одного.... і до запліднення і до росту плода... і першого крику маляти. Не можу її знайти, а треба. Мала починає розпитувати. Раз бовкнула, що з пупка вилізла, то вона мені чуть його не розв'язала, так пальцями ковиряла. Треба срочно таку аналогічну книжечку пошукати. Думаю,як колись були то і зараз будуть
     
  13. CaddyV

    CaddyV Well-Known Member

    Відповідь: статеве виховання

    Є зараз така книжка ,називається "Відверта розмова про "це"" -видавництво "Країна мрій".В ній якраз все від і до, і адаптовано для дітей молодшого і середнього шкільного віку.
    Нашій доці подарували в 7,5років ,то я замічаю -читає коли думає ,що ми не бачимо,і інколи з обережністю пробує мене дещо розпитати.Пояснюю чесно і в міру ( для її віку) відкрито.
     
  14. ViTanya

    ViTanya Member

    Відповідь: статеве виховання

    я теж так пояснювала, а коли малий попросив показати, сказала, що це там, де піся, тому показувати соромлюсь. Він зрозумів. Показати малюнок в книжці - чудовий варіант, в мене такої книжки не було.
     
  15. Gajka

    Gajka Well-Known Member

    Відповідь: статеве виховання

    Аналогічно. Памятаю, що та книжка довго лежала схована у шафі, чекала свого часу, ми з сестрою вже її уздовж і впоперек вивчили, коли батьки вирішили дати нам її прочитати.
     
    • мімімі мімімі x 1
  16. Pilipka

    Pilipka Well-Known Member

    Відповідь: статеве виховання

    Сину 8.5 років, знає все, що, на мою думку, належить знати. Нову інформацію сприймає належним чином.
    Знає про вагітність, секс, менструаціі, відповідальність чоловіка перед жінкою.
     
  17. kozhuk

    kozhuk New Member

    Відповідь: статеве виховання

    Мій ще до "сексу" не доросли - 5 років малому. :)
    Знає назви органів жіночих та чоловічих (розглядали малюнки з книги "Про це"), що дитина виростає з поєднаних клітин тата та мами, про народження дитини. З деяким острахом чекаю запитань саме про запліднення. Як ви це робили?
     
  18. наталя 2204

    наталя 2204 Well-Known Member

    Відповідь: статеве виховання

    Мій малий пару днів назад прийшов з дитсадка і каже:" Мама, чуєш, а як роблять дітей?" . І це дитині ще немає навіть 4 років!

    Звідки знає?

    Як мені таке знайомо!!! :)

    Пам"ятаю, мені мама завжди казала, що розрізали живіт і витягнули мене звідти, хоч насправді мама родила мене сама , без кесаревого розтину.
     
  19. kozhuk

    kozhuk New Member

    Відповідь: статеве виховання

    Я казала, що в жінок є спеціальний отвір між стегнами. Дитина виходить по родових шляхах через отвір. Через пів року, коли знов тема повернулася, сказала вже як той отвір називається - піхва. А от про секс якось незручно.
     
  20. Женічка

    Женічка Well-Known Member

    Відповідь: статеве виховання

    маємо наступну ситуацію.
    є сусідка, дівчинка 11 років. На Настю має вплив (що цілком зрозуміло і мене не дивує, правда нервує добряче), живемо вікна у вікна, тобто бачаться діти часто, особливо у теплу пору року, і, якщо нема тій дівчинці з ким бавитись, заходить за Настею і запрошує до себе вгості, або ж бавляться разом на подвір"ї.
    Позавчора Настя мені проговорилась, що в одній з ігор у дівчинки вдома вони знімали трусики і дивились в кого яка піся. вибачте, за деталі, але то важливо. ще й відзначила, що в однієї з них рожева, в іншої червона, тобто досліджували вони то питання "серйозніше", ніж просто зняти трусики.
    я спершу не задумалась глибоко в це питання, просто не показала своєї реакції, н дала зрозуміти Насті, що щось мені не те. ну ви зрозуміли. всі діти в тому віці, особливо в садочку проходять через знайомаства.
    а потім сіла і мені як мішком по голові. я теж "знайомилась" в її віці, але, по-перше, з протилежною статтю. по друге, ніхто там і не дивився в кого що червоне, а в кого ні, а по - третє і найголовніше, що мене прибило це вік дівчинки!!!!!!! 11 РОКІВ!!! що може бути спільного в таких темах у дитини 5-ти років і практично баришні 11 РОКІВ!!! мені стало страшно, чесне слово.
    зрозуміло, що ініціатива виходила від старшої дівчинки. вона, або пропустила той період у 5 рочків у садочку чи на майданчику, або чого їй лізти до моєї дитини, не дай Боже ще щось наробить. зареєстрована в Контакті, часто там її бачу, тобто доступ до нету і до тої інформації статевого характеру у неї є. аж мурашки мені по шкірі йдуть.
    не знаю, як саме маю відреагувати, але залишити це просто так неможна. Настя дуже хоче з нею дружити, та і нігті їй намалює, і вгості запросить (що для моєї Насті, певно, найголовніше :)
    говорити з дівчинкиною мамою? говорити з самою дівчинкою? просто тупо не давати їм бачитись, але як то пояснити Насті? чи просто пояснити Насті, що те, що вони робили робити негарно, чи нетреба, чи як.... я запуталась