статеве виховання

Тема у розділі 'Маленькі бешкетники', створена користувачем Nata, 3 Грудень 2008.

  1. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: Різні погляди на виховання

    Люди добрі, та ви що , зовсім здоровий глузд втратили! Щоб дитина терігала за статевим
    актом батьків!!!!!!:eek::eek::eek:
     
    • Подобається Подобається x 8
  2. Гелена

    Гелена Well-Known Member

    Відповідь: Різні погляди на виховання

    вам радять просто задуматися, ніхто не каже що вам треба так робити. :)

    це не прийнято в нашому суспільсті, в нашій культурі
    але в нашому суспільстві багато нормальних, природних речей не прийняті
    бо ми дуже віддалені від природи і в неприродні умови ставиимо своїх дітей відразу після народження, це зумовлює вади фізичного і психологічного розвитку дітей
    а потім і вони так роблять зі своїми дітьми. майже замкнене коло
    це все дається взнаки: все частіше родяться фізично хворі діти, збільшується кількість дитячих неврозів, росте дитяча злочинність тощо
    я вже мовчу про те що погані стосунки батьки-діти норма для нашого суспільства
    якщо ми правильно доглядаємо і виховуємо дітей, то чому наслідки такі невтішні?
    чому ми так часто обурюємося поведінкою молодшого покоління?
     
    • Подобається Подобається x 3
  3. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: статеве виховання

    От бачите ви самі пишете, що це не прийнято в нашій культурі....тоді навіщо взагалі про такі речі говорити, ....? Давайте тоді ще відшукувати в інтернеті особливості статевого виховання дітей в африканських племенах, індусів, тощо.
     
  4. Nata

    Nata Well-Known Member

    Відповідь: Різні погляди на виховання

    Kati, Ви порчитали в дописі тільки те, що Вас влаштовує.

    Якщо Ви вважаєте, що совдепівське виховання найправильніше, то ніхто не забороняє Вам так думати, Вас же ніхто за це не звинувачує в відсутності здорового глузду (цитата із Вашого допису :)).
     
    • Подобається Подобається x 4
  5. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: статеве виховання

    нагадайте де я писала про совдепівське виховання:confused:.....
     
  6. Irusya

    Irusya Well-Known Member

    Відповідь: статеве виховання

    Я не питала, лише знаю, що куплена у Львові. Видавництво "Країна мрій"
    При нагоді запитаю в якій книгарні:)
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Koza-Dereza

    Koza-Dereza Well-Known Member

    Дозвольте нескромне запитання. А ми, тут на форумi яке поколiння старше? :confused:

    Я пiдтримую!
     
    • Подобається Подобається x 8
  8. Гелена

    Гелена Well-Known Member

    Відповідь: статеве виховання

    по відношенню до наших дітей старше...
    різниця років в 20 - це вже інше покоління
     
  9. Koza-Dereza

    Koza-Dereza Well-Known Member

    Відповідь: статеве виховання

    Ну, це так. Я просто думала що ви маєте наувазi пiдлiткiв чи шо :)
     
  10. Natalya Engy

    Natalya Engy Well-Known Member

    Відповідь: статеве виховання

    Отут, читаючи останні дописи, забігло до голови питання: а як колись відбувалося те, якщо жили по три покоління (дід з бабою, мама з татом і купка діток) в одній хаті ( читай, в одній кімнатці)? Фактично не реально, щоб хтось та й не "підглядав".
    Ми живемо в однокімнатній квартирі і на "розширення" навряд чи варто надіятися. Тому всяке-то може статися. Наразі дитятко мале, але ...
    Якщо хтось має корисну інфо на цю тему, поділіться, будь ласка.
     
    • Подобається Подобається x 2
  11. СОФІЯ -СОНЯ

    СОФІЯ -СОНЯ Well-Known Member

    Відповідь: Різні погляди на виховання

    Не в тему, але - була колись на семінарі у інституті психології ім Костюка.
    І дуже сподобалась мені одна фраза професора Максименка про психологів і псевдопсихологів, які заради популярності пишуть шокуючі книги, а ми, читачі ведемось на саме слово "психолог" і фразу "останні дослідження" . Які? Де? Хто проводив? До чого я - перглянула сайти ( добре що донька знає французьку) - мосьє Лендлоф як на мене - психологічний аферист. Хоча на книжці заробив непогано, напевне.
     
    • Подобається Подобається x 5
  12. Lebidka

    Lebidka Well-Known Member

    Відповідь: Різні погляди на виховання

    Як на мене книжка непогана, а шокуючі речі там насправді присутні. У книзі розповідається про виховання дітей, але про природнє виховання у відірваних від цивілізації краях. Водночас, у ній багато написано дуже хороших речей: про грудне вигодовування, про носіння діток біля себе, про спільний сон, про спільну працю діток з дорослими - як основи щасливого майбутнього дитини.

    P.S. Вибачте, я неправильно назвала автора - Жан Ледлофф, і ця жінка не франц., вона живе в Каліфорнії.

    Я вважаю, що спочатку потрібно прочитати книжку, а потім вже робити висновки: афера - не афера.:)
     
    • Подобається Подобається x 7
  13. СОФІЯ -СОНЯ

    СОФІЯ -СОНЯ Well-Known Member

    Відповідь: Різні погляди на виховання

     
    • Подобається Подобається x 6
  14. Lebidka

    Lebidka Well-Known Member

    Відповідь: Різні погляди на виховання

    Ось посилання, де можна скачати: http://www.koob.ru/jean_liedloff/bringing_up_a_happy_child

    Я також суперечливо дивлюсь на це питання.
    Але поки дитя маленьке та багато і міцно спить, то наразі проблем немає.:shy::o
     
    • Подобається Подобається x 5
  15. tslezinska

    tslezinska Well-Known Member

    Питання суперечливе, я погоджуюсь, але любі жіночки, невже ви думаєте, що все життя вдасться ховатися від дитини? Ну а якщо дитина тихенько собі прокинеться і зайде у кімнату, де батьки сексом займаються? Ну що тоді? Якісь дурниці та казочки розказувати? Чи ніхто з вас вже у доволі свідомому віці не чув, як батьки то роблять? А коли дитина виросте, вона ж чудово розумітиме, що батьки тим займалися, бо ж вони такі, як всі, люди...

    Я мала на увазі домашні пологи. Родити вдруге в ПБ бажання відпало.
    Ті психологи, до яких ми ходили на курси батьківства, цілком нормально до цього ставляться.
     
    Останнє редагування модератором: 9 Грудень 2008
    • Подобається Подобається x 7
  16. Дана

    Дана Well-Known Member

    Відповідь: статеве виховання

    Я маю цю книгу в електронному варіанті, кому треба - можу на почту скинути, важить не багато.
     
  17. guculyanka

    guculyanka Well-Known Member

    Відповідь: статеве виховання

    Кілька статтей, про статеве виховання.:)

    Дети и секс підбірка дууже цікавих статтей.

    Онанизм у маленького ребенка. Что делать?

    Откуда я взялся? Раннее половое воспитание в семье
    "... До какого возраста ребенка родители могут ходить при нём обнаженными? Открытое и спокойное отношение к наготе в семье поможет малышу не воспринимать свое тело как нечто такое, что всегда надо скрывать. Если дети никогда не видят своих родителей голыми, им наверняка очень любопытно, как взрослые люди выглядят без одежды. Кроме того, ребята могут испугаться, неожиданно увидев голого человека. Отношения мама-сын, папа-дочь особой разницы здесь не имеют. Однако практика ничем не сдерживаемого обнажения вовсе не обязательна, и никогда не стоит вести себя таким образом, чтобы что-то заставило родителей или детей стыдиться. Никто не должен быть более откровенным, чем может себе это позволить. Иначе говоря, пока ни родителей, ни ребенка вид голого тела не смущает, можно спокойно раздеваться друг при друге."


    __________________


    А як ви вважаєте, до якого віку можна ходити перед дитиною на голяса, чи просто переодягатись? Чи має значення стать - син/мама, доця/тато?
     
    • Подобається Подобається x 5
  18. Koza-Dereza

    Koza-Dereza Well-Known Member

    Відповідь: статеве виховання

    Я думаю що тато мусить прикриватись як ранiше.
    Наприклад нашiй малiй тiльки рiк i сiм, а вона вже почала показувати пальцем на певнi частини тiла. Значить тi частини тiла ми прикрили.
    Мої груди, я не ховаюсь, бо мала ще має якiсь спогати i вона знає що це таке. Хоча в одночас я її вчу де її частини тiла є, i як вони називаються. Навiть з огляду на те що я намагаюсь її вчити ходити в туалет, i треба знати чим саме вона пiсяє чи какає.
    I ще якби у мене був хлопчик, я б напевно теж як найранiше прикривалась (хоча б напiв). Це ще залежить вiд того як довго дитина на ГВ, бо звичайно ж ховати тi цицi якi дитина їсть не логiчно.
     
    • Подобається Подобається x 5
  19. Ljolik

    Ljolik Well-Known Member

    Відповідь: статеве виховання

    Старша почала десь біля 2 років виявляти інтерес до статевих органів. Ну і відповідно ми стали вже більш обережними з переодяганням при дитині. Зараз якщо мала раптом заходить в кімнату коли хтось з нас передоягається стараємось не робити занадто різких рухів, щоб зайвого інтересу не викликати, ну або не створити враження що то щось таке чого варто стидатись. Ну а груди то взагалі.. я ж молодшу годую, то вона вже і не сприймає груди як щось особливе.
    Але ще ж є такий фактор як садочок, вона як почала ходити в садочок все хотіла пісяти стоячи, тримаючи руки внизу живота :D. Та й зараз судячи по деяким реплікам має можливість бачити протилежну стать в усій красі :no:
     
    • Подобається Подобається x 9
  20. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: статеве виховання

    я категорично проти спостерігання дитиною,як тато чи мама ходять в туалет,купаються....При дитині голі неходимо.Алея бачу що мій малий абсолютно спокійно відноситься до певних частин тіла...коли бачить груди чоловіка,починає розказувати що сісі є вмама,баби,саши....і перелі чує всіх кого згадає,так само с попою,пісею.....тобто він сісі сприймає так само як і ручки,носик,...ну ами підтримуєм його,кажем що дійсно так,всімають руки ноги та інші частини тіла.
     
    • Подобається Подобається x 2