статеве виховання

Тема у розділі 'Маленькі бешкетники', створена користувачем Nata, 3 Грудень 2008.

  1. Nata

    Nata Well-Known Member

    Відповідь: статеве виховання

    Я нічого не приховую, я вибираю наскільки глибоко розкривати тему. Ось дивіться: мій малий вміє включити собі мультики (включити телевізор, DVD), але його не цікавить поки що як саме працює телевізор і чому крутиться диск.
    Так само і зі статевим вихованням. Всьому свій час.
     
    • Подобається Подобається x 21
  2. algo

    algo СуперМодератор) Команда форуму

    Відповідь: статеве виховання

    Мені мама нічого не розказувала!!Все дізнавалась в двоюрідних сестер.Добре що в рідної сестри є я!!!Бо питання сипались з 4-5 рочків!!
     
    • Подобається Подобається x 4
  3. Terra Incognita

    Terra Incognita Well-Known Member

    Відповідь: статеве виховання

    Коліжанка в Канаді водить дитину до садочка. Бувають дні, коли малий погано заправиться, криж голі - так і забирає. Питаю, чому вихователі не допоможуть, малюку 4 рочки. А вона мені - це є сексуальні домагання, вхователі уникають дотику з дітьми. Я шокована.
    Стосовно своєї дитини - не робила ажіотажу, відверто сказала, що відповім на всі питання в порядку зацікавленості.
    Книги по медицині в хаті доступні до перегляду, при переодяганні не жахаюся, хоча гола і не ходжу. Дитина підліткового віку і наразі мені довіряє.
     
    • Подобається Подобається x 10
  4. skarlet

    skarlet Well-Known Member

    Відповідь: статеве виховання

    І мені мам нічого не розказувала- вона поклала між книжками(я багато читати любила) спец. літературу(здається,"Секс від А до Я"). Я ,правда , подумала, що це батьків книга, читала потай від усіх. Хоч більшість я взнала від подруг ще до того.
     
    • Подобається Подобається x 2
  5. zetta

    zetta Well-Known Member

    Відповідь: статеве виховання

    нам 5 років шо таке секс і звідки беруться діти вияснили....тепер мучить цікавість для чого прокладки...поки шо відмазуюсь..вона сама шось придумує і тим вдовільняється))
     
    • Подобається Подобається x 6
  6. SOLODKA

    SOLODKA Well-Known Member

    Відповідь: статеве виховання

    Коли старшому сину було 7 років, я вважала,що він ще маленький для розмов про статеве виховання:xaxa::xaxa::xaxa:
    -Мама,Марічка не вміє рахувати по-англійськи:на 6 каже sex,але six i sex-
    то різні речі,правда?Мама,а що таке секс?
     
    • Подобається Подобається x 5
  7. lapocka

    lapocka Well-Known Member

    Відповідь: статеве виховання

    А ми відколи в сусіда появилась дівчина почали задумуватись, що відповідати коли доня одного дня запитає "мама а що дядя Роман робить тьоті, що вона так вночі кричить?":shy:
    І чому ті стіни такі тонкі...:confused:
     
    • Подобається Подобається x 9
  8. katrinka

    katrinka Well-Known Member

    Відповідь: статеве виховання

    я також малому пояснюю по мірі цікавості:xaxa:, звідки беруться діти вже зрозумів давно, от тільки як вони там з"являються, ще не уяснив:xaxa:, тим питанням ще не цікавився. з переодяганням не комплексую ( без фанатизму), бо не реагує, кілька запитань було, вияснили. вважаю, що кожна дитина, людина розвивається індивідуально, тому і підхід повинен бути індивідуальним. стараюсь пояснювати все про що питає, звичайно у допустимій і доступній для дитини такого віку формі:)
     
    • Подобається Подобається x 7
  9. zetta

    zetta Well-Known Member

    Відповідь: статеве виховання

    так ми пройшли і звідки беруться, і як на світ зявляються.Кумедія тай годі.Але брехати нема змісту... бо рано чи пізно вилізе правда)) ну добре шо хоч дитина дідові вже пояснила про дітей, бо так би й жив думаючи шо вони в капусті ростуть))
     
    • Подобається Подобається x 3
  10. SOLODKA

    SOLODKA Well-Known Member

    Відповідь: статеве виховання

    Тарасикові 7 років,стоїмо у черзі в аптеці.Дитина тільки навчилась добре читати і всюди демонструє своє вміння
    -ПРЕ-ЗЕР-ВА-ТИ-ВИ.Мама,а що таке ПРЕЗЕРВАТИВИ?:xaxa::8:
    Усім покупцям теж одразу стало цікаво ,що ж це таке,в аптеці повна тиша,усі в очікуванні моєї відповіді:8:
    -Це такі препарати,які потрібні ,щоб дорослим вберегтися від різних хвороб:confused:
    Ви змогли б за секунду дати кращу відповідь?:xaxa:
    Я тоді собою гордилась:),а в черзі розчаровано зітхнули -не вийшло конфлікту поколінь:clapping:
     
    • Подобається Подобається x 28
  11. kryvulia

    kryvulia Well-Known Member

    Відповідь: статеве виховання

    Ми цікаві теми обговорюємо по мірі появи питань від сина. Зараз йому 7 років, і він знає, що дівчатка і хлопчики відрізняються, що народження дитини без чоловіка неможливе (він колись переймався, що дитину народжують жінки, а чоловік непрічом).
    Але колись, шо то було...
    Спочатку він питав, що то в нього висить знизу пісі кругле:girl_crazy:, а коли я сказала, що все добре, так має бути, то він питав, чи в мене таке саме, але коли сказала. що ні, то просив показати, а яке... Я пояснювала, що він не такий, як я, а такий, як тато, дідусь, вуйко і т.д. То малий місяць після того підійшов до діда, зняв штани і спитав, чи в діда таке саме...:girl_crazy: І тільки, коли той відповів, що таке саме, заспокоївся.
     
    • Подобається Подобається x 12
  12. марі177

    марі177 Well-Known Member

    Відповідь: статеве виховання

    а в мене синочок видав дідові що він бачив як мама з татом сексом в коридорі займалися:girl_crazy:коли допиталися виявилося що мама з татом там цілувалися.от такий то секс очима дитини:girl_haha::girl_haha::girl_haha:ну і сміху потім було.а спочатку зовсім не смішно було,я вже думала що нам старим зовсім память відшибло:girl_haha:
     
    • Подобається Подобається x 11
  13. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Відповідь: статеве виховання

    Ремарка для роздумів: перше, що зробили Адам і Єва коли почали розрізняти добро і зло -прикрили наготу.


    По темі: ніколи не бачила і не чула як мої батьки займаються сексом. Тато ходив по хаті завжди в шортах і в футболці (рідко без футболки) мама могла і в білизні і переодягалася при нас (2 дівчинки). Ми при татові ходили одягнуті, а при мамі (як тата не було вдома) так приблизно як вона при нас.

    Про секс мама підсунула мені книжку "Звідки я взявся" - я пам'таю ще й в табір її взяла - всіх просвіщала :girl_crazy:

    Про місячні мама розказала десь років за три до того як вони почалися. Сказала, що я росту і що в мене скоро можуть почати рости груди і початися місячні і щоб я зразу їй сказала і вона дасть мені підкладку (тоді підкладок ще не було, але я не пам'ятаю як то назвала).

    За специфікою роботи часто приймаю душ в публічних місцях і бачу, що жінки одна одну встидаються - при тому дуже - аж нормально помитися не можуть - в мене такого нема. А одна товаришка навіть до ліфчика не може при комусь (при жінках) роздягнутись.


    Вважаю що дітям все треба розказувати залежно від віку і без зайвого натуралізму. Різностатевим тато-дочка, мама-син ходити перед дитиною одягнутим. Але як щось раптом побачить то увагу не загострювати і паніку не піднімати.

    Підтримую Козу-Дерезу, що дітей про їхнє тіло треба вчити на них самих.
     
    • Подобається Подобається x 10
  14. Bride

    Bride Well-Known Member

    Відповідь: статеве виховання

    я ледь зі стільця не впала...ну так не можна, то ж смішно)))) уя вляю собі дорослих тьотьок які встидаються помити нормально тіло після роботи чи чогось там ще... цікаво, а як вони дома то роблять?))))
     
  15. irrka13

    irrka13 Well-Known Member

    Відповідь: статеве виховання

    розповім випадок, що стався кілька років тому. в коліжанки народилась донечка, а малому в той час було років 4. коли вперше міняли памперс, малий видав: мам, а чому в неї піська не така? напевно, не виросла? ну, та, звичайно, вона каші не їсть, тільки цицю, то піська і не виросла :girl_haha:
    я своїй козі купила "відверту розмову про ЦЕ" давно. спочатку було важко читати :shy: чесно. з чужими легше про це говорити, ніж з власною дитиною. і я подумала, якщо зараз коли їй 5 років, важко розмовляти, чи зможу це зробити, коли їй буде скажімо, 10? помаленьку втягнулась. зараз малій 7 і ми легко можемо багато чого обговорити.
    недавно читала ще якусь психологчну книжку, там класно сказано, що статеве виховання - це не тільки інформування що де є і як називається. в першу чергу - це власний приклад. яке відношення в сім'ї, так дитини сприймає свою стать. якщо батько зневажає матір, то й син буде зневажати її, а дочка на підсвідомому рівні запам'ятає, що бути жінкою - погано. як батько хоче, щоб майбутній зять ставився до його дочки, так має ставитись до жінки. я з цим згідна.:girl_spruce_up:
     
    • Подобається Подобається x 9
  16. Ірена

    Ірена Well-Known Member

    Відповідь: Відкрита велика жилєтка :)

    Остап днями побив дівчинку... але за що? за те, що стягала з нього штани і цілувала в рот (то його слова, дівчинка підтвердила)... від нього ніхто ніколи такого не сподівався, але й в тої дитини якість проблеми (мами немає - в Італії, батько - вічно зайнятий, бабуся доглядає хворого діда)... та дівчинка колись вже погрожувала, як щось там не по її зроблять, то в криницю скочить....
    що робити? я в шоці тихому...:sad:
     
    Останнє редагування модератором: 29 Липень 2009
    • Подобається Подобається x 5
  17. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: статеве виховання

    Цікава така дівчинка... Я би її за таке теж побила. :ninja: Це ж майже як спроба зґвалтування! :eek:
     
    • Подобається Подобається x 3
  18. La esposa

    La esposa Moderator

    Відповідь: статеве виховання

    Я б сказала синові щоб обминав її десятою дорогою, а в сімейний лексикон внесла нову "встидалку" - типу "Не будь таким як вона" чи "Не бався з тою компанією, бо вони такі як вона" :girl_flirt:
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. Ірена

    Ірена Well-Known Member

    Відповідь: статеве виховання

    та щось таке... маленька дикунка:ninja: сидить в селі, ніхто їй нічого не пояснить... :girl_devil:
    але скорше за все - то є біда...
    але ж не моя і не моєї дитини, що має бути травмована від тепер:girl_cray:
     
    • Подобається Подобається x 2
  20. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: статеве виховання

    Думаю, після одного такого разу, то невелика біда. Тільки треба побалакати й пояснити... от тільки не знаю що, якщо чесно. Але мусить знати, що дівка - стукнута вар*ятка й думати про неї не варто.
     
    • Подобається Подобається x 3