Стиль і архетип

Тема у розділі 'Дефіле', створена користувачем Rona, 1 Вересень 2013.

  1. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    Отут теж файне
    Ethereal Natural
    Я ще не опрєдєлилася чи треба мені до натурал-ефірного ще щось додавати чи ні, але на цій дошці дещо класне, а до дечого я таки не "доросла". От вийду зі свого затянувшогося "підліткового віку" :girl_haha:і стану серйозною жінкою - може тоді до "земної богині" дотягну, а поки "ангельський сорванєц" і "запальна земна богиня"(The Angelic Tomboy. The Casual Sprite. The Spunky Earth Goddess) - це так описано Ethereal-Natural-Gamine більш схоже на правду :girl_crazy:
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    ну то який в тебе тип бо я щось не поняла докінця)
     
    • Подобається Подобається x 2
  3. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    Я теж ще не поняла :girl_crazy:
    Я почала з Натурал-Ефірного, а потім вирішила що чогось не вистачає ну і всі мене якось дєвчонкою-ангелочком сприймають а не таким прямо дорослою внеземною істотою. То, певно, треба ще й Гаміна додати. Тоді буде оте перше Ефірний-Натурал-Гамін. Якось так :pardon:
    Я не дуже прагну "втулити" себе таки кудись, поки бавлюся, розглядаюся і заодно слухаю думки зі сторони :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Rona

    Rona Мама-йожик

    Та-та, в коротких платтячках ;)
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    От з короткими в мене в конкретно теперішньому періоді не складається :girl_in_dreams:Раніше носила і любила, а зараз хочеться довжини або максі або до середини коліна. Дякуючи формі моїх ніг мені треба або рівно на середину коліна, або реально міні (до середини стегнової кістки), бо "офісна довжина" виглядає дуууже зле.
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Orman

    Orman Модератор-бомба

    ота перша дошка була більше "твоя". Але вона більш "костюмна" ))) - може то я просто тягнусь туди.

    це Гермес, якби він був дівчинкою. Я прямо уявила тебе в тих летючих сандалях.
    --- дописи об"єднано, 30 Серпень 2016 ---
    "короткі платтячка" - це більше відчуття, а не реальна довжина. Так що середина коліна цілком може бути "короткою".
    --- дописи об"єднано, 30 Серпень 2016 ---
    і про мене кохану. Вчора прийшло моє плаття кокон. Я в ньому така гарна, аж страхи збирають.
    [​IMG]
    При чому воно трикотажне, але складне за кроєм (думаю це сильно повпливало). Не знаю шо сіє значить в сенсі категоризації, але я на вірному шляху.
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Оптимістично Оптимістично x 1
  7. Руда Лисиця

    Руда Лисиця Шопоголік :-)

    з віком Кіббі рекомендує тяжіти до класики. Через вікові зміни змінюється лінія підборіддя, талії і т.д.
    Так само не рекомендуєтсья типувати до 25 років, через підліткову софтовість.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  8. Rona

    Rona Мама-йожик

    Мабуть в мене вже почався "вік" :girl_crazy::girl_haha:
    А якщо серйозно, то балдію від жінок поважного віку в білих сорочках, таких, з піднятим комірцем і закатаними рукавами:girl_in_dreams::girl_in_love:
    --- дописи об"єднано, 30 Серпень 2016 ---
    Навіть маю спеціальну папочку Youth
     
    • Подобається Подобається x 4
    • мімімі мімімі x 1
  9. Ascorbinka

    Ascorbinka скептик-романтик

    у неї такі м"ясисті плечі, романтичним типажам такі м"язи нелегко розвинути, хіба би може жили в спортзалі
     
  10. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    та ті дівчата ітак живуть в спортзалі, а як інакше) просто в неї абсолютно нетипова фігура для моделі, власне дуже гарний і різкий перехід між талією і бедрами, ну і груди на місці, такий дійсно пісочний годинник,
    в модельок здебільшого через худизну або взагалі нема талії або вона ледь помітна
     
  11. Руда Лисиця

    Руда Лисиця Шопоголік :-)

    Взагалі Кіббі вирізняє по своєму пісочний годинник. Янський пісочний годинник, то коли умовно кажучи прямокутник врізається в трапецію (на картинці справа). Але людина з такою талією не буде софтовим типажем загалом. А софтовий пісочний годинник, це власне коли широкі ребра(це не значить що великий розмір грудей), вузька талія, широкі стегна(як на картинці зліва).
    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 3
  12. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    Ой, а я якось не так уявляла, думала що в нього головне власне лінії. У мене значний перепад але пісочним годинником у розумінні Кіббі я себе не ваважаю, бо той перепад суто за рахунок кісток, немає м'якості і округлості , то не 8, а швидше дві трапеції стулених вузькою стороною, таке "рубане" все трохи, а не плавне, якось дуже виділяються кістки - нижній край ребер і верхній тазу.
    Тобто приблизно отак (тільки таз і грудна клітка ширші) :
    [​IMG]
    а не так
    [​IMG]
    на першому фото є кут між талією і бедрами, а на другому - немає. Аналогічно у мене і з кутом під ребрами
    Я вже тепер бачу що давніше, спочатку-спочатку дуже помилково зараховувала себе до софт типажу :) Талія у мене, не дивлячись на цифри, майже типово натуральська.
     
    Останнє редагування: 31 Серпень 2016
    • Подобається Подобається x 2
  13. Руда Лисиця

    Руда Лисиця Шопоголік :-)

    Але тут є своя заковика. У деяких софтово протипованих людей, талія не особливо софтова. Але тут треба дивитися загальну картину
     
  14. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Ну от мені по всякому пише, що я Театральний романтик. Марійцю @Orman , я направду отака?
    [​IMG]
     
    Останнє редагування: 21 Вересень 2016
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  15. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    не буде романтиком, але нприклад софт класиком чому ні..
    ну і на софтдраматиках я вже добре розбираюся, то скажу що округлості з гострими рисами на фоні салонності цілком підпадають під софт
    і необовязкі справжні чи псевдопісочні годинники
    для порівняння зірки не в робочій формі, СД і ТР
    [​IMG] [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. Rona

    Rona Мама-йожик

    Софт-гамін в своєму макіяжі :) і поправили гривку за одно. Скільки рочків скосили?)))
     

    Вкладення:

    • image.png
      image.png
      Розмір файлу:
      277,2 КБ
      Переглядів:
      71
    • Подобається Подобається x 4
  17. Руда Лисиця

    Руда Лисиця Шопоголік :-)

    Отут до речі таки видно софтову талії ТР - два трикутники врізаються вершинами один в одного. Ну а СД це по суті майже той самий ТР тільки в висоту.
     
    • Подобається Подобається x 2
  18. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    яка куртка підійде для софт класика? бо маю 2 пальта, а на дощ нема що вдягнути.
     
  19. Руда Лисиця

    Руда Лисиця Шопоголік :-)

  20. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    Дівчата, як ви думаєете, а Саманта з "Секс і місто" (Кім Кетрол) по Кіббі хто? Точно хтось з натуралів, пра?:) Яскравий?
    [​IMG] [​IMG]