Стимули до схуднення

Тема у розділі 'Смачний тарільчик', створена користувачем Маруся-мама, 9 Червень 2009.

  1. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    "перший крок сьогодні" - найкращий стимул.
    Проаналізуйте, чому поправляєтесь.
    у мене теж той тип фігури, що нижня частина спини, дупа і ноги повніють.
     
  2. KAPUCHINKA

    KAPUCHINKA Well-Known Member

    Дівчата, і ще порадьте мені якісь дієві вправи для підборіддя.
     
  3. kristas

    kristas Well-Known Member

     
  4. KAPUCHINKA

    KAPUCHINKA Well-Known Member

    Та поправляюся, бо жеру, перепрошую, що так відверто ))) і при чому як борець сумо. Великими порціями і не часто, бо з малим якось не виходить собі організувати. Тим більше він відразу і собі просить, то значить має бути щось таке, що можу і йому дати. Плюс чомусь постійно хочу істи. Ми ще на ГВ. В мене таке в перші місяці було. Але тоді я тільки гречку іла і ще там по дрібницях, хліба щось до півроку не іла взагалі. А тепер дорвалася. Часом шоколадки хочеться, цукорка, а раніше я того не іла. Але на одній гречці якось не хочу сидіти. Правда, я спортом зовсім не займаюся, хочу зоч якісь вправи робити, хоч мінімальні.
    Цікава стаття про вироблення звичок
    Как я стала жаворонком, выучила новый язык и прочитала в 5 раз больше книг за год
     
  5. KAPUCHINKA

    KAPUCHINKA Well-Known Member

    Цьомцьомка, ріст 173
     
  6. lilochok

    lilochok Well-Known Member

    @KAPUCHINKA, Вам у темку Психологія харчування, щоб вирішити спочатку проблему жору) Бо декілька вправ на дупу і ноги при неконтрольованому харчуванні проблему не вирішать
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  7. lilochok

    lilochok Well-Known Member

    @Rona, ще й ендорфіни відіграють свою роль. Хочеться отримувати нові і нові порції. Таким чином виникає залежність від фізичних навантажень))
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  8. Rona

    Rona Мама-йожик

    Ну бо "прийнято через день", бо "то не здорово"
     
  9. lilochok

    lilochok Well-Known Member

    Нещодавно написала статтю на дану тематику

    Тренуйтесь!: 7 мотиваційних секретів

    Давайте подивимось правді в очі, всі ми знаємо що тренуватись необхідно. Багато хто знає як саме тренуватись. Скільки відео ви подивились? Скільки статей та книг прочитали? Скільки разів купували абонемент у зал? Ви навіть можете точно знати які вправи найкраще підходять саме Вам. Але ви не тренуєтесь! Чому? Проблема полягає не у відсутності знань, а у відсутності мотивації. Вам це знайомо?

    Що ви можете зробити? Фокусуйте менше уваги на отриманні знань, а більше уваги на тому як здобути мотивацію та підтримувати її. Ось 7 секретів, які допоможуть вам у цьому:

    Секрет перший: Знайдіть ваше «чому»
    Для того, щоб досягти успіху у будь-якому починанні, потрібно мати вагому підставу займатись цим. Фізичні вправи не є виключенням. Що підійме вас з ліжка холодного дощового ранку, коли ви хочете поніжитись у ліжку? Багато людей кажуть «тому що я хочу схуднути» чи «я хочу бути підтягнутим». Так, це хороші цілі, але вони не є достатньо вагомими причинами для довготривалого успіху. Ви повинні копати глибше. Що важливо для вас? Що ви цінуєте в житті? Дайте відповідь на ці питання, а потім подивіться, як регулярна програма тренувань може підтримувати ваші цінності.

    Секрет другий: Візьміть на себе зобов'язання
    Після того, як ви знайшли ваш "чому", прийшов час, щоб взяти на себе зобов'язання. Ось визначення зобов'язання, яке, можливо, ви й не чули: зобов'язання – здатність приймати гідне рішення, навіть коли хвилювання після прийняття такого рішення пройшло. Прочитайте це визначення ще раз, і зрозумійте його. Скільки разів ви приймали рішення почати тренувальну програму після того, як ви були зворушені чиїмось позитивним прикладом? Але як тільки хвилювання пройшло, ваші плани залишаються лише планами. Переконайтесь, що ви готові взяти на себе зобов’язання і розпочати тренування.

    Секрет третій: Ставте щоденні та реалістичні цілі
    Якщо ваша єдина мета полягає в тому, щоб скинути 20 кг, потрібно немало часу, перш ніж ви відчуєте себе успішним. Зрештою, потрібен деякий час, щоб побачити результати. Ставте перед собою щоденні досяжні цілі, які дозволять вам відчувати себе успішним кожного дня. Запасіться записником і ставити перед собою цілі на кожен день: які вправи ви будете робити, скільки і з якою інтенсивністю ви будете тренуватись тощо.

    Секрет четвертий: Відстежуйте свій прогрес
    Після того, як ви встановили цілі і записали їх, ви захочете також бачити свій прогрес. Обов'язково записуйте ваші щоденні досягнення, щоб порівняти їх з вашими цілями. Хорошою мотивацію є бачити щоденний прогрес. Ви побачите, що з часом робити звичні вправи вам стане легше і ви можете тренуватись довше та інтенсивніше.

    Секрет п'ятий: Контролюйте ваш тренувальний процес
    Як знати, що ви добре потренувались? Ви почуваєтесь бадьоро після тренування і ви повні енергії на цілий день. А як знати що тренування було ефективним? Щоб не чекати кілька тижнів коли ефект буде візуально помітним, використовуйте пульсометр. Таким чином ви отримаєте дані щодо інтенсивності тренувань та будете знати скільки калорій спалили. Використання пульсометру є додатковим стимулом для тренувань

    Секрет шостий: Уникайте менталітету «все або нічого»
    Ви планували тренуватись 5 разів на тиждень, і в перший же день щось трапилося, і ви не тренувались? Коли таке трапляється, багато людей відмовляються від решти тренувань протягом тижня. Це називається менталітетом «все або нічого». Уникайте цього! Дозвольте собі коригувати трішки програму тренувань і пам’ятайте, що один пропущений день не є кроком назад.

    Секрет сьомий: Звітуйте про свій результат
    Приблизно 95 % людей припиняють тренування. Чому? Не мають підтримки. Важливо щоб хоча б одна людина знала про ваш прогрес і підтримувала вас.

    Не намагайтесь втілити в життя одразу всі секрети. Почніть з одного-двох, а потім додавайте інший. Як для отримання результату так і для того, щоб здобути хорошу мотивацію, потрібен час. Встановіть короткотермінову ціль і рухайтесь із задоволенням до реалізації вашої кінцевої мети.
     
    • Подобається Подобається x 5
  10. flame

    flame невгамовний експериментатор

    ось це власне і стало моїм мотиватором. За 2 місяці -6 кг і тепер мені хочеться ще не -4, а ще -10:connie_pull-pigtail Але таааак мені тяжко то йде, так через не хочу, не можу, нема часу, живіт-голова-ноги-ЖП болить:hang1:. Ну але, яж сильна жінка, пра?
    Тому
    найважче пробігти перший кілометр, а наступні 2 вже якось легше даються - ну, бо не лишати ж вже почату справу.
    От і зараз зайшла подивитися, як ви себе мотивуєте, бо посадила дупцю на диван, залізла на ДП і вже мені не хочеться вставати і бігти:girl_nea:
    Але треба. Встаю, беру ноут, включаю кіно про море і про піратів (то мене теж стимулює) і погнала.
     
    • Подобається Подобається x 8
    • Зе бест! Зе бест! x 2
  11. KAPUCHINKA

    KAPUCHINKA Well-Known Member

    Ну не все так запущено.Я годую грудьми, то це теж впливає трлхи на апетит ))) плюс я ім не тоді коли хочу, а тоді коли маю можливість, а це частенько перший раз вже десь в обід. Ну не рахубчи ранковоі кави, відповідно порція велика, бо істи хочу страшне, але це порція гречки чи якоісь кашки, чи венігрету без картоплі. Чи печених яблук.
    Ну і жор я таки контролюю, то що хочу істи, не означає, що постійно ім. Мені треба трлхи оптимізувати харчування. Ну типу менші проміжки і істи не то що є, а щоб була якась морквочка натерта, капустка, яблука, кашки, горішки і т.д.
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  13. Kotenya

    Kotenya Well-Known Member

    Так то ж ніби не завелика вага для Вашого зросту. Мій зріст - 175 см, до вагітностей важила 59 кг і вважала себе худенькою ). Правда, тепер важу 60 кг з великим "хвостиком".
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. KAPUCHINKA

    KAPUCHINKA Well-Known Member

    То дивлячись де вона осідає. У мене відразу в ногах, а потім на попі.нє, щоб в грудях трохи поправитися)))
    --- дописи об"єднано, 17 Березень 2016 ---
    Поки починається з 5, то мені нормально, але ж вона потрошки збільшуватися почала. То я вже міри приймаю. Ьо дуууже не хочу мати таку ж як мала до вагітності.
     
  15. Rona

    Rona Мама-йожик

    Залежить з чого ті кг складаються. Можна при зрості 175 важити 65 кг і виглядати значно краще, ніж з 59, бо це будуть більше м'язи, які є важкими. Відповідно тіло буде пружним, мати форми, а не рихлим. Тобто річ зовсім не в кг, а в тім, щоб подобатися собі в люстерку :)
    Як я люблю фразу: тощая корова ещё не газель :girl_in_dreams:
     
    • Подобається Подобається x 4
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  16. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    а в тім і річ, що ні
    якийсь перший час "дитячі справи" організм мами сприймає як стрес і додаткове навантаження. А потім звикає. От тому я і поправлялась в півтора роки кожної дитинки :)
    --- дописи об"єднано, 17 Березень 2016 ---
    то ще від типу фігури залежить. можна при 175 і 59 мати купу зайвого.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1
  17. Rona

    Rona Мама-йожик

    @cjomcjomka знаю кобіту, яка при дуже маленькій вазі має купу жиру і целюліту. Вбрана виглядає добре, в купальнику/шортах - такоє...
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1
  18. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    Ну, целюліт - це одне. А зрештою не всі мають бути м'язистими і спортивними. Є ж різна тілобудова. Я при 59 почуваюсь важкою. 50-53 - трохи малувато, весь час якось холодно і слабко. "цифри комфорту" - десь між тим...
    Вчора міряли прикраси зі знайомими дівчатами. То було дуже ілюстративно - наскільки в людей приблизно однакового зросту і віку відрізняється розмір кисті, пальців, навіть вух. І те, що на одній виглядає масивно і кричуще, на іншій - якраз ОК. А це всього лише руки і вуха... Звісно, що різниця в масштабах цілого тіла може вимірюватись не однією п'ятіркою кілограмів.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  19. Rona

    Rona Мама-йожик

    Ясне діло, я про те, що доглянутість, імхо, закінчується не на чистці зубів, а якість шкіри теж важлива. Я про красу, а не про кг чи щось інше.
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  20. Rona

    Rona Мама-йожик

    Чесно кажучи, зараз я приємно збентежена, бо колись вже важила 58, на 1 кг менше, аніж зараз, і фігура була зовсім інакша. Був великий живіт, що починався одразу під грудьми, талія була відсутньою. А зараз просто така собі апетитна пампушка :) талія є, округлі бедра, животик невеличкий внизу, не висящий. Якби не шкіра, то все ок))) але ті горби мені не нра, треба "розбивати" нагуляний жирок. Може то такі зміни в пропорціях через тренування нон-стоп до вагітності... Короче, ще один плюс до тренувань, навіть повна тренована фігура виглядає значно краще.
     
    • Подобається Подобається x 5