Стосунки з родичами((

Тема у розділі 'Ти + Він', створена користувачем Bree van deKamp, 31 Жовтень 2013.

  1. Lelijka

    Lelijka Well-Known Member

    я маю дуже велике бажання, але от шукала тут на форумі, то дівчатка покащо невідписали нікого ще телефони, чула ще про центр Джерело, може туди покащо попробую, що скажете?
     
  2. Chortenia

    Chortenia Well-Known Member

    Джерело, мені здається, то для дітей. Тут колись була гілочка від психолога, якщо мені не зраджує пам'ять. Пошукайте. Я можу порекомендувати 2-3 (з їх дозволу), але то трохи коштує по фінансах. Тому і питаю за змогу. Хоча, підозрюю, при якихось центрах ці послуги дешевші

    Надіслано від мого D5503, використовуючи Tapatalk
     
  3. iragonzales

    iragonzales В декреті


    Але тим не менше, думаю що поговорити аргументовано - то не варіант, то буде як горохом об стіну....А поступити хитро, пошукати важелі впливу, щоб його трохи прикрутити....Раз так його зачепила та прописка- квартира, непоганий важіль.....
    І ще, прикрутити має хтось зовні, а ви ні при чім.....Наприклад, " Бачиш, якби ти не був настільки різкий з моєю мамою, вона би не обідилася на тебе, а страждає вся наша сім'я".....
     
  4. Lelijka

    Lelijka Well-Known Member

    я теж думала вже над тим, щоб хтось з друзів тикнув його в його поведінку, раз другий... бо це повірте мені казали друзі які приходять до нас вгості, що він не цінує мене, що я за дуже добра з ним, за маму теж можна згадати.
    то було сказано за загальним столом, всі то чули!!! він лише помахав головою, і перевів на який прікол
     
    Останнє редагування: 6 Грудень 2015
    • Подобається Подобається x 1
  5. iragonzales

    iragonzales В декреті

    І ще є варіант, але то крайня міра......коли за чергове хамство, ваша мама вас попросить з квартири.....Хай би тоді Ваш чоловік спробував, як то щомісчця по три тисячі віддавати на вітер....Жорстко, но повчально....Знаю, зараз нахлине на мене шквал критики, але повторююся, ті всі розбірки не на часі, поки Лілійка вагітна.....Але знайте, ваша ситуація не безнадійна, просто Ваш чоловік велика дитина, яка потребує хорошої збучки.....Мав би він 5 рочків, тоді би телефон забрали, а тут треба соліднішого наказання
     
    • Подобається Подобається x 4
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
  6. Siania

    Siania Love Life

    100%, з такими типажами доброта і розмови нічим не допоможуть. Я по натурі досить мягка людина, ну але за себе постояти можу. Помітила, що є така категорія людей - які беруть тебе тиском, нагло давлять морально. І чим мягше реагувати-відповідати, тим більше вони жмуть, відчуваючи свою силу впливу. Так от, з ними мягкість і ввічливість не діє, треба так само як вони нагло відповідати, тиснути - і о чудо, ставлення одразу змінюється.
    Тому, дозвольте собі трішки більше різкості, головне впевненість в собі. І не беріть то все близько до серця, бережіть дитинку в животику.
     
    • Подобається Подобається x 4
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
  7. Lasti

    Lasti Well-Known Member

    Lelijka, не маю змоги перечитати всі дописи, тому соррі, якщо це питання обговорювалося... А які у вашого чоловіка стосунки з алкоголем чи іншими залежностями?
     
  8. Supernatural

    Supernatural Well-Known Member

    то правильно на всі сто, але коли думається як різкіше "провчити" чоловіка то це щось не дуже оптимістично. Проте, якщо він не зовсім "впав у дєтство" то надіє перевиховати таки є. Ну і при гостях якось так принижувати людей, не важливо навіть чужих чи своїх - то дуже негарно.
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Siania

    Siania Love Life

    Я не кажу провчати когось. Просто не дозволяти вилазити собі на голову, а вчасно реагувати на хамство і приниження.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
  10. iragonzales

    iragonzales В декреті

    Як я зрозуміла, чоловік собі дозволяє при гостях поводитися негарно, думаю, якщо хтось з близьких скаже, що ти великий мужик самоутверджуєшся за рахунок Своєї!!!!!! Маленької жінки - тоді ти не мужик.....
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  11. Lelijka

    Lelijka Well-Known Member

    дякувати Богу з тим проблем взагалі немає
     
  12. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    @Lelijka, ну що Вам можна порадити? Не впадати у відчай. А ще мудрості, терпіння і жіночої хитрості))).Жінка - це берегиня родини. Для того, щоб була хороша міцна сім"я, дружина має бути мудрою і трішки хитрою))). Якщо Ви з чоловіком любите один одного - то все у вас мало б бути добре. Вода камінь точить. Є такі моменти коли здається, що змінити щось не можливо. Шкода, що Ви впустили той момент з мамою від початку. Але я категорично проти думки, що все пропало і нічого вже не зміниш. Я б у такій ситуації намагалась порівнювати відносини Вашого чоловіка до тещі з відношенням ваших майбутніх зятів та невісток до вас з чоловіком."Уяви, коханий, виростуть наші дітки, а їм потім навіть не дадуть з нами і спілкуватись..." тощо. Щось типу такого. Коли приміряєш чужу сорочку на себе - воно тоді якось інакше.
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  13. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    я теж не все перечитала, додам своїх 5 копійок.
    1. нема ідеальних людей, чоловіки хамлять, жінки пиляють, і тд. скажу з власного спостереження, що ті нюанси виникають, коли людина нереалізована
    я таких випадків бачила не раз і не два, коли чоловіки скачуть "як воша на мотузку", виясняють стосунки, хамлять, принижують і так далі, це означає що чоловік в тупику, йому нема куди рухатись і він "виє на місяць"
    чомусь ті нюанси проходять, коли в чоловіків зявляється якась ціль, коли вони знаходять справу до душі, коли зявляється те, чого вони давно хотіли - житло, карєра, навіть діти декого заспокоюють
    2. зі сторони - для чого ті пусті розмови? ясно, що в житті небуває без вияснень стосунків і сварок, але свідомо робити зі свого життя мексиканський серіал... тобто - я б взагалі не брала участь в розмовах "яка погана твоя мама" і такого плану.. ну що мені нема чим зайнятися? я краще проведу час з користю або приємністю.. і в такому ж випадку перевела б розмову в інше русло "чого ти хочеш, чоловіче, крім вияснень стосунків? переїхати на інше житло? знайти кращі роботу чи заняття? не спілкуватись з родичами?
    це все можна влаштувати при бажанні
    ну і моя думка - я проти "ставити чоловіка на місце" в тому сенсі, що показувати йому що він тут на тещиній хаті ніхто і безправний.. ну хто з мужчин такого б хотів? і що це змінить? буде думати так само, просто мовчати?!
    надіюся, психолог порадить щось корисне
     
    • Подобається Подобається x 4
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
  14. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    ага, але чоловік в даному випадку скаже "та хай попробують тільки! я їм...!!!"
    отой чоловічий максималізм активний, чоловік хоче відчути що він на піку, що він все контролює, що буде як він хоче, з жінкою, з її родичами, і зі своїми майбутніми родичами, хоче відчути, показати і довести що він найкращий
    іноді причиною того якраз може бути і жінка з родичами, коли нема відповідного відношення і поваги як до "мужчини" (це я про період до хамства ,і не враховуючи його)
    або підвищені вимоги, типу "та шо там він, і робота така собі, і не такий працьовитий, і ідеї в нього не такі і бла бла бла" це я розказую з реального випадку, коли до свіжоспеченого зятя вже викладались такі вимоги, що він прям мав зараз встати і за ніч хату збудувати, дістаючи гроші з повітря, розумний має бути як Стів Джобс і по всіх пунктах прям не знаю який, бо ми приймаємо його в свою супер-пупер родину, а донька наша заслуговує на чудеса чудесні
    ну та то все ок, але на все свій час, не кожна молода сімя має все зразу

    але частіше ніхто чоловіку не винен, просто свої заморочки, в житті не складається так як би він хотів, а сімя і родина лиш попадають під гарячу руку
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 5
    • Подобається Подобається x 2
  15. Colombina1982

    Colombina1982 Well-Known Member

    Опишу свою ситуацію, дуже віддалено схожу на Лелійчину. Отже, мій чоловік ніяк не міг зрозуміти, як то можна щодня до мами дзвонити (або коли вона дзвонила) і щовихідних їздити, і бурчав-бурчав з цього приводу.. Я йому сказала, що то є мої відносини з мамою і прошу до них не пхатися. Як у вас заведено інакше - прошу дуже, бачтеся, зідзвонюйтеся, помагайте і випозичайте так багато і часто, як вам зручно, чи хоч взагалі не розмовляйте. А сюди не влазьте. Це моя мама, бабця моєї дитини, і отак відгороджуватися від неї, як було описано вище -я собі не можу уявити в принципі. І Боже збав, щоб якийсь чоловічечок загнув на мою маму матом чи заборонив з нею спілкуватись.. Ну і звісно, треба би маму повідомити, що краще би попереджати перед приходом. В результаті він змирився із зідзвонюванням (яке поступово природним чином зменшилося )) ), а я філософськи ставлюся до того, що без нього в батьків "кури не несуться", все мус поїхати помогти фізично і матеріально. Таке життя..
    Замкнуте коло виходить - натякнути, що він на чужому живе і паскудно себе поводить - дістанеш, і дивитися, поки переказиться і все в нього складеться - непросто. Якось неправильно він самостверджується.
    Подруги чоловік так пішов до неї за зятя (лузер 100%, хоча для мами, звісно, найкращий синочок), то мало того, що матюкав всіх дружно - і маму, і її, ще й випивав і руки розпускав, то вона з ним довго не носилася. Як любиш і цінуєш - то будь добрий не поводитися свинськи. В нього криза нереалізованості, а дитина має то все бачити і сприймати як належне відношення до жінки? Якщо душевні розмови не помагають, в мене відповідь одна - в сад.
     
    Останнє редагування: 7 Грудень 2015
    • Погоджуюся Погоджуюся x 6
    • Подобається Подобається x 3
  16. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    про на чужому живе і паскудно поводить то інші категорії
    якраз з першим то виходить замкнуте коло.. бо і даєм такий привілей, жити в нашій хаті, але витикати будемо... ну то яке то життя? я б надала перевагу жити в якійсь палатці ніж би мені щось дали, але витикали, бо я не угодна ,не так говорю, не так поводжуся...?!

    а з паскудною поведінкою то треба боротися, але іншими способами, бо
    1. то виходить суперництво і міряння, а його в сімї не має бути, сімя це команда, які один за одного ,а не проти одного
    2. в сімї найкращий інструмент це любов, а не вишукувати слабкі місця, як от відсутність власного житла і бити по них... це і не потрібно, якщо є відчуття власного достоїнства... бо ок ,якщо жінка живе в чоловіка то він має право хамити?! а якщо він в неї, то ні, сиди тихо! та ні, хамства не має бути ні в якому випадку ,але відчуття в чоловіка що він мужчина і господар має бути за будь-яких умов теж..
    ага ,я теж, бо теж маю характер огого, мене такі чоловіки обходять 10 дорогою))) може тому я якраз і розумію чудово як вони не хочуть відчувати себе "під каблуком"
    ну але хамство ясне діло не виправдовую, хоча я швидше жалію таких чоловіків ніж осуджую
    в мене був колега по роботі, рідкісний хам, страшно тріпав нерви і прискіпувався, мені вже здавалося що я бачу всі проблеми його виховання і всю його нереалізованість в найдрібніших деталях
    але пройшов час+ його карєра різко пішла в гору, то зовсім інша людина
    крім того, що відчуває себе "суперменом" через високі прибутки і нові можливості, він ще й надивився на хороші сімї, де чоловіки ведуть себе достойно та інтелігентно, мав хороший приклад для наслідування, що не кажіть, оточення теж грає роль
    я при останній зустрічі думала що він буде віджигати мені типу "чьо байдикуєш в тому декреті", але такий був турботливий і милий, що я очі витріщила)))
     
    • Подобається Подобається x 5
    • Зе бест! Зе бест! x 3
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  17. Jusi

    Jusi Ловець емоцій

    :facepalm:Цікавий підхід до чоловіка :facepalm:
    Після таких слів він має стати шовковим? :dntknw:
    Зачіпати чоловічу гордість дуже невдячна справа, і ніколи цим не можна позитивно вплинути на їхню поведінку.
    Можливо якраз в гордості вся і справа: чоловік хотів би жити у своїй квартирі, на яку сам заробив і купив, а оскільки умови склались по-іншому, тому він і виходить з себе, а зривається на Вашій мамі, бо він змушений жити в її квартирі.
    @Lelijka, Ваша мама ніколи не дорікала йому тим, що він живе у її квартирі?
     
    • Подобається Подобається x 2
  18. Raven

    Raven Мама малятка

    і навіть заборонять казати, що ми внуків чекаєм
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  19. Colombina1982

    Colombina1982 Well-Known Member

    З цим я абсолютно погоджуюся. Але дана ситуація не виглядає як спільне проживання з батьками. Сім"я живе окремо в квартирі, яка є власністю тещі, так? То чого не можна жити спокійно і принаймні з мінімальною повагою поставитись до батьків своєї дружини? Я б сказала лагідно-лагідно: "Добре, коханий. Зле тобі тут, а ще гірше буде жити з моєю мамою під одним дахом. А мені з твоїми батьками - не легше. То давай ми з двома дітьми знімемо собі хату, щоб ти не почувався скуто і не казився у володіннях тещі. Потягнемо? Ні? То варіантів небагато. Я не прошу тебе любити моїх батьків і вважати їх рідними. Я прошу принаймні не ображати і не принижувати їх і не забороняти мені чи дітям спілкуватися з ними стільки, скільки ми (я) вважаємо за потрібне. "Про себе" матюкай кого хочеш і як хочеш, я мої діти того чути не будуть. Я теж маю що сказати про тебе і твою родину, але якось стримуюся. І не лізу у ваші відносини і не кажу тобі, як спілкуватись з батьками. В нас своя сім"я, і якщо вона тобі потрібна, то будь добрий бути добрий. Так, ми одна сім"я, одне ціле, але ти не розумієш, що таким ставленням до моєї мами, до рідної мені людини, ти робиш мені, своїй половинці, )) боляче, і оте ціле руйнуєш? Я не кажу тобі "Як я маму люблю, так і ти маєш любити, бо ми ж з тобою одне ціле" або "он я там когось з твоїх недолюблюю, і ти не люби". Але хоча б з любові до мене стався до моєї мами по-людськи. Тебе щось дістало? Скажи, що конкретно, будемо думати, як вирішити. А як ні, то запий водичкою. Мене теж дістало."
    Мені доводилося зустрічати патологічних хамів, яким нічого в кар"єрному і сімейному плані не бракувало (хоча досконалості немає меж, хтозна, які вони планки собі встановлюють, ті чоловіки..)
     
    Останнє редагування: 7 Грудень 2015
    • Подобається Подобається x 7
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
  20. Lelijka

    Lelijka Well-Known Member

    ++ +
    просто як зупинити коли вже чоловік завівся з пів оборота, і понісся з словесним поносом - а ти така, і твоя мама така.... чи то вилити на нього горня холодної води щоб його протверезило від початого? чи як краще, бо спокійно вже можна буде поговорити після 1-2 дня і він вислухає і зможе без образ поговорити

    можливо була розмова, але 2 річної давнини(коли були сварки і приниження) з його сторони. Зараз вже крім нього ( а виговорює і згадує він тільки мені(((() ніхто того інциденту нехоче згадувати і піднімати, мої батьки спокійно вже до нього відносяться.

    @Patty дякую за дуже близький мені приклад розмови з чоловіком
     
    • Подобається Подобається x 3