Страхування життя

Тема у розділі 'Скарбничка', створена користувачем Котя, 20 Лютий 2012.

 1. raspberry

  raspberry Well-Known Member

  Я теж вже кілька років. З нашою інфляцією якщо індексувати щорічний платіж, то він дуже великий стає. А якщо ж не індексувати, то та гривня сильно знецінюється. Я страхувалась на суму, еквівалентну 12 тис. дол. на той час. Якщо перевести по сьогоднішньому курсу, то це всього 2,5 тис. дол. :sad:
   
  • Погоджуюся Погоджуюся x 1
 2. Jusi

  Jusi Ловець емоцій

  Але все ж таки я буду індексувати :girl_blush2:. Хоча, надіємось, таких скачків гривня більше не переживатиме :girl_smile:
   
 3. Svjatkova

  Svjatkova Well-Known Member

  ніколи не цікавилася цим питанням, оскільки на роботі маю медичне страхування, але час подумати і про членів сім"ї))
  зайшла на сайт, але не бачу де є суми страхових внесків.
  По якій програмі Ви застрахувалися та скільки це коштує?
   
 4. Jusi

  Jusi Ловець емоцій

  В мене Золотий капітал, суму обираєте самі :girl_smile:
   
 5. Jusi

  Jusi Ловець емоцій

  Вже другий рік індексація становить 10 %, терпимо, особливо якщо відкладати протягом року з таким розрахунком.
   
 6. shokoladochka

  shokoladochka Well-Known Member

  Так але іншого вибору не має. На мою думку 10 % інфляції це мало я б збільшила до 30%. Але не завжди є можливість сплачувати такі суми. Наскільки мені відомо суми можна змінювати як з більшої так до меншої, все можна змінити окрім застрахованої особи. Я не знаю кращого методу щоб заощадити гроші, хоча використовую як альтернативу і інші методи.
   
 7. Freedom UK

  Freedom UK Well-Known Member

  Страхування життя - це ЗАХИСТ в першу чергу, а не накопичення чи відкладення. З усіх знайомих, у кого закінчились програми по дожиттю - не було прибутку. Бо і не мало бути :).
  В страхуванні життя бачу позитивні корисні моменти. Але те, як це подають фінансові консультанти - і накопичення, і інвестиція і проценти зверху - це ой як відносно, і НЕ ЦЕ питання ВИРІШУЄ цей фінансовий продукт. Страхування - це захист.
   
 8. shokoladochka

  shokoladochka Well-Known Member

  Я цілком погоджуюся! Це захист фінансовий, якщо відбудеться страховий випадок. На мою думку фінансові консультанти повинні доносити всю інформацію до своїх клієнтів, але кожен клієнт чує і бере з розмови те що йому на той момет потрібно. Я для себе виділила захист своєї дитини, і себе в першу чергу, а також можливість зберегти хоч якісь заощадження. Серед моїх друзів і знаоймих ще не отримали кошти, бо проргами ще не закінчилися, але користуються програмами по захисту ( а є такі які мають поліси і не знають, що можуть ними користуватися, чи не вміють чи бояться....я таких зустрічала....). Ми всі в цих питання ще дуже не грамотні( нажаль. Є над чим працювати і чого вчитися).
   
 9. Freedom UK

  Freedom UK Well-Known Member

  В більшості випадків, напевно 99% на нашому ринку - ось це ключове і подається воно продавцями-консультантами не просто *зберегти*, а типу *зручний спосіб відкласти, та ще й заробите, чистий профіт 100-300%*. А це не так. При певних обставинах - maybe. Але не як загальне правило.
  І коди клієнти стикаються з несумісністю слів продавця з реальними механізмами - псується репутація компаній та їх працівників.
  Але цей продукт - нормальна річ. Тільки в нас люди здатні нормальні речі прикрасити зайвими блискітками та втюхати :). А потім збридитись.
  У чоловіка була програма 8 років, я 6 виплатила. Але була потреба в грошах - забрали кошти протягом місяця після заяви.
   
  • Погоджуюся Погоджуюся x 1