Страхування життя

Тема у розділі 'Скарбничка', створена користувачем Котя, 20 Лютий 2012.

1. raspberry

raspberry Well-Known Member

Я теж вже кілька років. З нашою інфляцією якщо індексувати щорічний платіж, то він дуже великий стає. А якщо ж не індексувати, то та гривня сильно знецінюється. Я страхувалась на суму, еквівалентну 12 тис. дол. на той час. Якщо перевести по сьогоднішньому курсу, то це всього 2,5 тис. дол. :sad:

• Погоджуюся Погоджуюся x 1
  2. Jusi

Jusi Ловець емоцій

Але все ж таки я буду індексувати :girl_blush2:. Хоча, надіємось, таких скачків гривня більше не переживатиме :girl_smile:

3. Svjatkova

Svjatkova Well-Known Member

ніколи не цікавилася цим питанням, оскільки на роботі маю медичне страхування, але час подумати і про членів сім"ї))
    зайшла на сайт, але не бачу де є суми страхових внесків.
    По якій програмі Ви застрахувалися та скільки це коштує?

4. Jusi

Jusi Ловець емоцій

В мене Золотий капітал, суму обираєте самі :girl_smile:

5. Jusi

Jusi Ловець емоцій

Вже другий рік індексація становить 10 %, терпимо, особливо якщо відкладати протягом року з таким розрахунком.

6. shokoladochka

shokoladochka Well-Known Member

Так але іншого вибору не має. На мою думку 10 % інфляції це мало я б збільшила до 30%. Але не завжди є можливість сплачувати такі суми. Наскільки мені відомо суми можна змінювати як з більшої так до меншої, все можна змінити окрім застрахованої особи. Я не знаю кращого методу щоб заощадити гроші, хоча використовую як альтернативу і інші методи.

7. Freedom UK

Freedom UK Well-Known Member

Страхування життя - це ЗАХИСТ в першу чергу, а не накопичення чи відкладення. З усіх знайомих, у кого закінчились програми по дожиттю - не було прибутку. Бо і не мало бути :).
    В страхуванні життя бачу позитивні корисні моменти. Але те, як це подають фінансові консультанти - і накопичення, і інвестиція і проценти зверху - це ой як відносно, і НЕ ЦЕ питання ВИРІШУЄ цей фінансовий продукт. Страхування - це захист.

8. shokoladochka

shokoladochka Well-Known Member

Я цілком погоджуюся! Це захист фінансовий, якщо відбудеться страховий випадок. На мою думку фінансові консультанти повинні доносити всю інформацію до своїх клієнтів, але кожен клієнт чує і бере з розмови те що йому на той момет потрібно. Я для себе виділила захист своєї дитини, і себе в першу чергу, а також можливість зберегти хоч якісь заощадження. Серед моїх друзів і знаоймих ще не отримали кошти, бо проргами ще не закінчилися, але користуються програмами по захисту ( а є такі які мають поліси і не знають, що можуть ними користуватися, чи не вміють чи бояться....я таких зустрічала....). Ми всі в цих питання ще дуже не грамотні( нажаль. Є над чим працювати і чого вчитися).

9. Freedom UK

Freedom UK Well-Known Member

В більшості випадків, напевно 99% на нашому ринку - ось це ключове і подається воно продавцями-консультантами не просто *зберегти*, а типу *зручний спосіб відкласти, та ще й заробите, чистий профіт 100-300%*. А це не так. При певних обставинах - maybe. Але не як загальне правило.
    І коди клієнти стикаються з несумісністю слів продавця з реальними механізмами - псується репутація компаній та їх працівників.
    Але цей продукт - нормальна річ. Тільки в нас люди здатні нормальні речі прикрасити зайвими блискітками та втюхати :). А потім збридитись.
    У чоловіка була програма 8 років, я 6 виплатила. Але була потреба в грошах - забрали кошти протягом місяця після заяви.

• Погоджуюся Погоджуюся x 1