сучасна ділова жінка - яка вона?

Тема у розділі 'Бізнес-леді', створена користувачем Гелена, 11 Вересень 2008.

  1. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    Відповідь: сучасна ділова жінка - яка вона?

    Я вважаю, що ділова жінка має бути перш за все жінкою, доглянутою, з гарною зачіскою і макіяжем, що не виходить за межі природності... костюм може бути і діловим, але не обовязково чоловічоподібним, таким що підкреслює фігуру...
    а щодо поведінки - вона має бути відповідною - впевненою, організованою, врівноваженою!
     
  2. Гелена

    Гелена Well-Known Member

    Відповідь: сучасна ділова жінка - яка вона?

    "має бути", але часто не є
    може тому, що ділова жінка має незрівнянно менше часу для догляду за собою, ніж скажемо так "неділова"?
    тобто бракує часу на постійне фарбування нігтів, на зачіску в перукарні і т.п.
    скільки часу збирається жінка перед виходом з дому? хоч би годинку: зачіска, макіяж, панчохи треба одягати акуратно і повільно і т.п.
    а скільки чоловік? а, 10 хв на збори достатньо: вдів штани, сорочку, розчесався
    ну, думаю розумієте про що я :)
    питання: може діловим жінкам елементарно бракує часу?
     
  3. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: сучасна ділова жінка - яка вона?

    Серед ділових жінок, яких я знаю, немає жодної занедбаної.
    Якщо жінка занедбана, то це зовсім не тому, що в неї нема на це часу, а або тому, що їй просто байдуже, або ж лінь. І тут неважливо ділова вона чи ні. Час для себе є завжди. Інша справа, що на постсовіцьких просторах трошки інший стереотип запрацьованої жінки був і догляд за собою не був закономірністю. Багато дівчат мусіли вчити своїх мамів за собою доглядати, а не навпаки. Така реальність. :)

    За логікою, жінка, яка "робить" гроші, має їх відповідно й на свій "презентабельний вигляд". Психологія каже, що люди завжди звертають увагу на зовнішній вигляд, на чому й будується їхня довіра до інших. Наприклад люди довірятимуть лікареві в халаті чи уніформі, а навіть лікареві в маринарці, проте радше не довірятимуть лікареві у джинсах та футболці.
    Крім того, люди швидше довіряють тим наприклад, у кого довгі вії, звідки пішло малювання та доклеювання вій. Та й інші речі щодо зовнішнього вигляду. Це все на рівні підсвідомості на напівсвідомості. Звідти й усі стереотипи щодо вигляду, уніформи...

    Мені подобається, коли жінки убрані й намальовані стримано, без крикливості. Тут жінки в основному саме такі. Ну, чи мені такі трапляються. А з України скільки дивлюся новини, то бачу, що ще не всі навчилися. Багато виглядають як сороки якісь. Мене то раніше нервувало, тепер радше дивує, але думаю, що наступне покоління "ділових", котрих показують на ТБ навчаться виглядати по-людськи. :)

    Отак щось все на купу, але не дуже час зараз є на форум, а поділитися хотілося. :shy:
     
    Останнє редагування: 14 Вересень 2008
    • Подобається Подобається x 3
  4. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Відповідь: сучасна ділова жінка - яка вона?

    Я б казав (якщо бракує) - вміння організуватися, розрахувати час, оптимізувати нереальні до виконання витрати. Бо часу бракує всім. :)
     
    • Подобається Подобається x 2
  5. tslezinska

    tslezinska Well-Known Member

    Відповідь: сучасна ділова жінка - яка вона?

    Яка вона-сучасна ділова жінка?
    Сьогодні ще хочеться додати, що сучасна ділова жінка має вміти переступати через себе. Хвороба чи якісь там особисті справи мають відійти на задній план, коли тебе чекає робота. Тобі погано? Байдуже. Треба виглядати так, наче тобі дуже добре.
     
  6. Ірена

    Ірена Well-Known Member

    Відповідь: сучасна ділова жінка - яка вона?


    а що бракує Забужко?
     
  7. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: сучасна ділова жінка - яка вона?

    Та ну, це неправда. Багато жінок ходять без панчіх а в брючках, карному светерку і з шаличком чи ще щось такого типу.
    Я збираюсь за 15 хвилин, бо обовязково все собі на крісло приготую. Макіяж можна накласти ще за додаткових 10 хвилин. І вперед. Я ношу коротку стрижку тому можу не сушити волосся феном.
    Але он мій шваґро на відміну від мене збирається півтора години. Він встає в шостій а з хати вилітає в восьмій, бо спішиться їхати на роботу. Ну любить він довго збиратись.

    А яка сучасна ділова жінка? Та залежить який у неї бізнес і діла :) Бо можна бути одягненою в футболку і джинси і мати свій бізнес, досить прибутковий, а інколи треба одягатись в ділові костюми і зустрічатись з клієнтами, провадити різні збори і тому подібне.
    Але в Америці якщо жінка працює на відповідній посаді то вона і повинна виглядати відповідно. Це просто неписане правило, бо тут ще більше а ніж де інде зустрічають по одежі а проводжають по уму.
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Ірена

    Ірена Well-Known Member

    Відповідь: сучасна ділова жінка - яка вона?

    я думала на Америку це не поширюється...
     
  9. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: сучасна ділова жінка - яка вона?

    А чому тільки ділова? Як на мене, то це кожної жінки стосується.
    Он я вчора з малим мордувалася до півночі, а нині нічо так, жвава. Тільки позіхаю час від часу... :xaxa::xaxa::xaxa: І хронічної невиспаності якось не видно навіть. :confused:
     
  10. Mira_SH

    Mira_SH Well-Known Member

    Відповідь: сучасна ділова жінка - яка вона?

    А мені завжди доводиться чоловіка чекати:), я вже взута, вдіта, зачесна, хоч коси в пояс, а чоловік ще хвилин десять свій чуб поправляти буде:).
    Навіть, якщо я почала пізніше одягатися все одно його підганяти мушу.
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Koza-Dereza

    Koza-Dereza Well-Known Member

    Відповідь: сучасна ділова жінка - яка вона?

    Проте коли "народ" вибирає чи їм їхати у якусь нещасну вiдпустку раз на два роки чи купити елегантний костюм, ота "синiй чулок" купує простий костюм (зауважте не дешевий, а простий) i їде в Тагiтi чи Бермуди на рiздво i на веснянi канiкули з дiтьми.
    Не обов'язково бути елегантною i красивою для того щоб бути бiзнес ледi. У бiзнесi (не у всьому звичайно, завжди є маркетинг i ПiАР) зустрiчають по мозгах... а одяг це вже допомiжне. I не кажiть що мол, от якщо вона неохайна iтд... жiнка яка знає куди вона йде i на яку роботу, як Маруся оповiдала, одягнеться вiдповiдно АЛЕ не обов'язково згiдно з останнiм VOGUE.
    Я особисто з ЗАДОВОЛЕННЯМ ношу моднi, елегантнi та всякi прикольнi шмотки, але на роботу... вимахуватись нема чого. От буде у мене свiй "бiзнес" буду вдiватись як хочу. А так, вдiваюсь як вiдповiдно. :confused:
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Ніколь

    Ніколь Well-Known Member

    Відповідь: сучасна ділова жінка - яка вона?

    Ми мабуть одна одну не так зрозуміли....
    Я мала на увазі не те що треба по VOGUE вдягатися а те що навіть костюм, нехай и простий, має гарно сидіти, гарно виглядати..... деколи та простота костюма набагато гарніше аніж підкреслена непростота. Але Воно має на людині гарно виглядати. Бо наскільки я зрозуміла ви писали про тих бізниес леді яким пофігу їхня зовнішність і костюми в них сидять "а-ля мішок".
    не знаю чому...але в мене тоді такі асоціації виникли.
    А щодо
    Якщо працівник аж настільки кваліфікованеий і цінний на підприємстві, то думаю він достатньо заробляє аби кожен рік іздити у відпустку і вдягати якісні не дешеві речі.
     
  13. Ascorbinka

    Ascorbinka скептик-романтик

    Відповідь: сучасна ділова жінка - яка вона?

    нагадалось:xaxa: Наш знайомий має мережу магазинів у Києві з всякою дрібнотою ... В кіоску біля станції метро продає горнятка з мінімальною накруткою, а в магазині більш презентабельного району ті ж самі горнятка з накруткою в 3-5 раз вищою. Беруть і тут і там...
    Думаю ніколи не можна бути впевненим на 100% що не купуєш підробку... бувають дуже якісні підробки, навіть під відомі бренди:ninja:

    Думаю занадто багато уваги приділяти одягу по меншій мірі нездорово:umbrage: Людина прикрашає одяг, а в нас дуже часто навпаки:sad:
     
    • Подобається Подобається x 5
  14. Lika

    Lika Member

    Відповідь: сучасна ділова жінка - яка вона?

    Думаю занадто багато уваги приділяти одягу по меншій мірі нездорово:umbrage: Людина прикрашає одяг, а в нас дуже часто навпаки:sad:[/QUOTE]

    Повністю погоджуюся. А ще мене дратує, коли бачу таку картину: стоїть продавець на базарі, м"ясом торгує, а всі пальці в перстенях. Треба розуміти, куди що доцільно вбирати.
     
  15. bora

    bora Well-Known Member

    Відповідь: сучасна ділова жінка - яка вона?

    Я для себе розрізняю поняття бізнес-вумен та просто ділова жінка. Абсолютно суб"єктивно звісно, перша - це СЕО з десятками тисяч у.о. доходу в місяць, друга - просто жінка, що має більш-менш успішну свою невелику справу або "білий комірець" якоїсь корпорації.

    Бізнес-вумен українська очевидно дуже відрізняється від закордонної:) Ментальність.. Яка диктує стиль одягу "захмарно дорогим", претензійним. До того ж - рівень доглянутості. Знаю фіндиректора в якої зачіска потребує щодня мийки та розчісування в перукаря не менше півтори години. І так далі. Виглядають такі звісно - "бомба". Ну згадайте програми Осадчої. Доречно тут згадати до порівняння також "Диявол носить Прада". В аккурат - мерил стріпи (в молодому віці частіше правда). Ще й нерідко - так само розлучені. При чім розглядаючи їхні фото "на зорі" їхньої кар"єри помітила - що вони мали не те що скромні зачіски та костюмчики, ну але без зайвого акцентування на вишуканості. Тому роблю висновок, що на них вплинуло ЩЕ щось крім грошей (тоді вони їх теж мали). І це ще щось - очевидно КОЛО спілкування. А заможні люди в в Україні керуються от такими штампами - маєш бути "в бренді".
    Те що наш істеблішмент надміру марнотратний - весь світ знає:)

    Як доказ моїх слів - останній рейтинг світу - країн, де найбільш платоспроможні топ-менеджери. Знаєте..Україна минулого року була на 7 місті;) Вітаю нас:) Штати-Німеччина-Англія - далеко на 50-х позиціях (бо рейтинг враховує і витрати їх на землю, утримання осель тощо для себе, що залишається після того всього в кишені віпів). Цього року Україна в зв"язку з певними кризовими процесами правда на 34 місці. АЛЕ! Дурні гроші та дешеві ресурси яких в нас однозначно більше ніж будь-де, і диктують багатим таку легковажну поведінку з грошима. Як доказ і к-сть майбахів-бентлі яких в нас більше ніж в європейських країнах. Бажання шикувати одним словом попереду всього:)

    А ділова жінка - людина з шаленим темпом життя, великою к-стю знайомств (зв"язків), комерційною жилкою або гарними ідеями, своїм авто (інакше того темпу не підтримати). Місцями не без ділового стилю, але одяг тут явно не визначальний. (Тільки про "відкриті пупки та міні" все одно не йдеться - бо таке свідчить просто або про недозрілість людини, або даруйте, про глибоку провінційність).
     
    Останнє редагування: 15 Жовтень 2008
    • Подобається Подобається x 2
  16. bora

    bora Well-Known Member

    Відповідь: сучасна ділова жінка - яка вона?

    Ну з цим я відповідно не погоджуюсь, бо мала довколо занадто багато прикладів - обернених просто таки:) Може це статистика закордонних вумен? Бо наші супер-багатійки не дозволять собі закуповуватись в нелейбовому магазині.
     
  17. bora

    bora Well-Known Member

    Відповідь: сучасна ділова жінка - яка вона?

    Забула сказати, що моє уявлення формувалось в тому числі і внаслідок роботи в корпораціях людей, що входять до 100 або 500 найбагатших людей країни. А такі з такими і ведуть справи. Тому очевидно воно дещо відрізняється від оцінки більшості.