Сукні...

Тема у розділі 'Дефіле', створена користувачем Mazerati, 18 Листопад 2009.

  1. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Відповідь: Сукні...

    та тільки умови повернення там трохи інші, ніж в оригінальної Вікторії - для суконь ніби неактуально, але вважайте ...
     
  2. Nanochka

    Nanochka Well-Known Member

    Відповідь: Сукні...

    як дешевше???:scare::scare:взагалі виходить в 2 рази дорожче
    то плаття шо я хочу без доставки на київському сайті коштує 140,4у.о., а на американському 69у.о.
     
  3. Anastasia

    Anastasia Well-Known Member

    Відповідь: Сукні...

    Зорінтуйте будь-ласка, скільки коштує сама доставка з ориг.вікторії сікрет :)
    Тоді тільки можна визначити чи дешевше чи ні.
     
  4. Nanochka

    Nanochka Well-Known Member

    Відповідь: Сукні...

    думаю з вязаним платтячком розмір вгадати не важко...Ви ж знаєте який розмір носите, XS, S, M і т д...а вже в деталях воно не мусить бути шито по фігурі, як наприклад джинси...все таки воно розтягнеться де треба буде...а якшо трішки вільне буде, можна з поясом носити:girl_curtsey::girl_curtsey::girl_curtsey:
    це моя думка і то тільки для речей які розтягуються: трикотаж, вязка і т.д:girl_in_dreams::girl_in_dreams::girl_in_dreams:
     
  5. olya_d

    olya_d Well-Known Member

    Відповідь: Сукні...

    З ориг. Вікторії Сікрет в мене з доставкою виходить 67 дол., а в київському магазині воно коштує 96 :confused:
     
  6. Nanochka

    Nanochka Well-Known Member

    Відповідь: Сукні...

    я замовила(планую замовити :girl_spruce_up:) на суму 165у.о. доставка на ту суму 38у.о. з копійками...думаю там вартість доставки - % від суми замовлення(я порахувала то десь 23-24:wacko:, тобто якшо платтячко коштує 69у.о., то вартість тільки його доставки буде майже 16 у.о...то якшо я правильно все зрозуміла.....
    ну в будь-якому випадку до суми 140у.о далеко:girl_cool::girl_cool::girl_cool:
     
  7. GONE BABY GONE

    GONE BABY GONE Well-Known Member

    Відповідь: Сукні...

    взагалі ціни на вікторія сікрет я не сказала,що дорогі майже такі,як і на південному,та речі чудові!власне багато коштів забирає безпосередньо доставка!звісно,що в Києві заробляють на ньому і мають свої ціни!проте з Америки виходить 204у-так як ви казали!.о а з Києва 140,4 у.о-але вже разом з достакою!
     
  8. Nanochka

    Nanochka Well-Known Member

    Відповідь: Сукні...

    я розписала вище що скільки коштує, і не казала що 204у.о. це ціна тільки за плаття
     
  9. Anastasia

    Anastasia Well-Known Member

    Відповідь: Сукні...

    Я знайшла табличку на сайті :)

    International Standard Delivery

    • Order usually arrives within 14-21 business days (for in-stock items only).
    merchandise subtotal..........via surface
    $0.00 - $75.00......................$27.99
    $75.01 - $125.00...................$33.99
    $125.01 - $175.00.................$38.99

    Так що дешевше виходить замовлення з ориг.сайту :)
    Олю! Чому 67$ з доставкою? Оце біленьке плаття коштує само 67$, а доставка - це ще плюс $27.99. Вийде 94.99$ /
    Себто 95 доляриків, ну дешевше на 1 долар :) але дешевше. Може я щось не те дивлюсь???
     
  10. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Відповідь: Сукні...

    залежить від суми замовлення, тому нема конкретної ціни, але чим більша сума тим менший відсоток за доставку
     
  11. Nanochka

    Nanochka Well-Known Member

    Відповідь: Сукні...

    супер...тепер можна точно порахувати:girl_curtsey::girl_curtsey:

    так, в будь-якому випадку виходить дешевше з оригінального сайту...
    в мому випадку виходить більш ніж на 40 доларів:girl_cool::girl_cool::girl_cool:, навіть якщо замовляти тільки 1 плаття
     
  12. GONE BABY GONE

    GONE BABY GONE Well-Known Member

    Відповідь: Сукні...

    справді!!!не уважно подивилась!
     
  13. Nanochka

    Nanochka Well-Known Member

    Відповідь: Сукні...

    ну зате ми тепер розібрались з питанням варто чи ні замовляти на оригінальному сайті:girl_crazy::girl_crazy:
     
  14. Daisy

    Daisy Well-Known Member

    Відповідь: Сукні...

    Отримую безплатно каталог з VICTORIA'S SECRET, ціни київського сайту в два рази вищі від оригіналу, звичайна українська обдираловка. Сумніваюсь, що це офіційний сайт цієї компанії.
     
  15. Anastasia

    Anastasia Well-Known Member

    Відповідь: Сукні...

    Дівчатка! Дивлюсь я на ті платтячка і так хочу купити :girl_in_love: закохалась в них, одним словом!!! Але щось невторопаю з розміром, дивлюсь на їхню таблицю розмірів і непокоїть мене моя талія, щось явно в той розмір моя талія не вписується :girl_cray: як то правильно виміряти? По лінії пупка?

    ---------- Додано в 18:10 ---------- Попередній допис був написаний в 18:06 ----------

    Поділіться досвідом, думаю що ви носите їхній одяг, якість хороша? після прання ці вязані суконки не розлізуться?
     
  16. Daisy

    Daisy Well-Known Member

    Відповідь: Сукні...

    Мабуть на офіційному сайті є таблиця розмірів але все це американські мірки, не в см. Пошукайте SIZE CHARTS.
    (можливо ввечері зможу Вам допомогти, бо зараз вже маю йти в справах)
     
  17. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Відповідь: Сукні...

    на сайті розміри в дюймах 1 дюйм = 2,54 см
     
  18. Anastasia

    Anastasia Well-Known Member

    Відповідь: Сукні...

     
  19. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Відповідь: Сукні...

    на одяг той що до пояса - по грудях краще оріентуватися, сукні - спідниці - по тому що більше тобто якщо талія попадає в розмір L, а стегна в M - то брати таки L,нучи дивитись чи не сильно воно приталене ... ну то все залежить
     
  20. olya_d

    olya_d Well-Known Member

    Відповідь: Сукні...

    хм...в мене на нього ціна 39 дол...
    Ой, та ми певно на різні плаття дивимося! :D Бо я для себе інше вибрала)

    ---------- Додано в 19:04 ---------- Попередній допис був написаний в 19:02 ----------

    Тоді зручніше і дешевше разом з кимось замовляти