Сукні...

Тема у розділі 'Дефіле', створена користувачем Mazerati, 18 Листопад 2009.

  1. sensual

    sensual New Member

    Відповідь: Сукні...

    Я теж рахую, що сукні неймовірно гарні і пасують Оксані
     
  2. Gentle

    Gentle Well-Known Member

    Відповідь: Сукні...

    Мені обидві ДжейЛо сподобалися і рожева - в Кеті Перрі (здаєтсья це вона.. а, може ні? ).
    Сукні дуже класні! Просто деякі можна одягнути простим людям, а деякі - суто для шоу і десь на весілі чи вечірці виглядали б смішно, ІМХО. Марченко саму по собі не дуже люблю. Вона дуже екстравагантна, як на мене, дуже "кичиться" чоловіковим баблом. І ті груди навипуск.. теж занадто. За підбірку - велике дякую, Fechka, дістала велике задоволення від перегляду.
     
  3. mrochkizm

    mrochkizm Well-Known Member

    Відповідь: Сукні...

    І мені це плаття найбільше сподобалося, єдине, що не дуже сподобалося - туфлі. На мою думку, до такого стилю краще пасували б закриті туфельки :)
    А плаття ще на ефірі вразило, і я б таке хотіла! :girl_in_dreams: Тільки інше питання, куди б його одягнути :)
     
  4. skarlet

    skarlet Well-Known Member

    Відповідь: Сукні...

    Не знала, що білоруси вміють так гарно шити, правда, ціни достатньо високі на ці речі.
    Одна з іхніх марок (сукні в цьому стилі я дуже люблю) :

    [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG]
     
    Останнє редагування: 14 Лютий 2011
  5. Barbie

    Barbie Well-Known Member

    Відповідь: Сукні...

    Перші чотири тааакі класні!Я думаю,що в нас теж могли б таке пошити,дай їм якісну тканину та класний дизайн.
     
  6. skarlet

    skarlet Well-Known Member

    Відповідь: Сукні...

     
  7. ksjuha

    ksjuha Well-Known Member

    Відповідь: Сукні...

     
  8. Barbie

    Barbie Well-Known Member

    Відповідь: Сукні...

     
  9. Yarmila

    Yarmila New Member

    Відповідь: Сукні...

    я ще стосовно Оксани Марченко, у нас вже з подружкою такий жарт відносно її вигляду в сукнях: Оксана Марченко і її булки:girl_haha:
     
  10. TUCR

    TUCR Well-Known Member

    Відповідь: Сукні...

    В пене платтячок небагато, але люблю їх, ось одне з моїх трошки фото недуже!!!!!!
    [​IMG]

    [​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]

    ВЕРСАЧЕ

    [​IMG][​IMG]
     
  11. Mazerati

    Mazerati Well-Known Member

    Відповідь: Сукні...

    Хочу таке плаття :girl_in_love:
    [​IMG]
     
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  12. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    Відповідь: Сукні...

    а що за платтячко? моя знайома скинула мені фоточку в цьому платті зі словами "це моя мрія" (фото з примірки в магазині) казала, що не може собі дозволити по ціні( )
     
  13. Fechka

    Fechka Member

    Відповідь: Сукні...

    :girl_bye:

    :girl_claping: Ух! Я б теж таке хотіла.. маємо запрошення на весілля у травні ..От би в такому- покрасуватись...........
     
  14. sofcja

    sofcja Member

    Відповідь: Сукні...

    [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG]
    якби мала море грошей і часу, то певено б тільки шила, шила, шила і носила б самі сукні.... краса!:girl_in_love:
     
  15. Bride

    Bride Well-Known Member

    Відповідь: Сукні...

    В нас з тобою смак однаковий!!!!!!
     
  16. Fechka

    Fechka Member

    Відповідь: Сукні...

    До теми сукні таки підходить.. ОСь, що пережила через суню Джоан Коллінз....

     
  17. Ritamadonna

    Ritamadonna Member

    Відповідь: Сукні...

    а десь у нас можна ці сукні приміряти і/або купити
     
  18. hrystusja

    hrystusja Well-Known Member

    Відповідь: Сукні...

    Мені подобається:girl_tender:Особливо чорна)
    [​IMG][​IMG]
     
  19. TUCR

    TUCR Well-Known Member

    Відповідь: Сукні...

    Вечерние платья 2011
    [​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]
     
  20. Materynka

    Materynka Well-Known Member

    Відповідь: Сукні...

    Дівчата, діліться , де є гарний вибір суконок. Іду літом на весілля, треба щось підібрати, а ходити колами на Південному не дуже хочеться, та й ціни завищені.