Сушка овочів та фруктів

Тема у розділі 'На кухні', створена користувачем Бурулька, 9 Червень 2008.

  1. Miltonia

    Miltonia New Member

    Відповідь: Сушка овочів та фруктів

    В нас сушка Отто, купували в Фозі. В ній взагалі одна кнопка (вкл-викл), але сушить дуже гарно, сушили груші, яблука, помідори, кабачки. Подобається, що продукти не темніють, мають гарний запах. Зимою скажемо чи смачно ;-), а поки нам все влаштовує.
     
  2. marycherry

    marycherry Member

    Відповідь: Сушка овочів та фруктів

    Ми купили місяць тому сушку Orion (в Інтернет магазині до 300 грн!!!!). Вже насушили яблука, гриби. Сушить добре, надіємось прослужить ще не рік!
     
  3. Lira

    Lira Member

    Відповідь: Сушка овочів та фруктів

    Купили і ми сушку. Елбі за 300 грн. В перший же вечір я туди напхала баклажанів і за 5 годин вони висохли такими чудовими чіпсами. Моя самооцінка як господині піднялася до небес. На наступний день я собі складала список пріоритетів, в яких я буду заготовлювати всякі смаколики на зиму і дам нарешті трохи передишки своїй морозилці, яка пихтить вже від липня на повну. І тут поніс мене лихий на якийсь кулінарний сайт, де люди хвалилися насушеною малиною Мені це діло аж запахло. На провокаційні питання в коментах- як відчищати решітку я уваги не звернула (мантелепа!!! коменти читай уважно на наступний раз!!!) закупилася 2-ма літрами малини і запустила процес.
    Дівчата- моя вам порада: якщо до вас хтось колись прийде (всякі в житті трапляються провокатори) і запропонує висушити в сушарці малинку давайте таку відповідь: Ой- в мене якраз запланована сушка баклажанів. І швидко займайте сушку баклажанами, а малину пхайте в морозилку.
    Бо через 7 годин сушіння я зрозуміла,що малина дуже вже братається з решіткою сушки, сохнути і не думає, зате розлазиться по всьому піддону і капає на дно. Я згребла жалюгідні залишки того, що вдалося відколупати по доброму і відправила їх в багатостраждальну морозилку.
    Відмочування і відмивання 4-х піддонів зайняло у мене добру годину, яка була для мене гарною перевіркою на вміння мислити позитивно. Тепер я планую зосередитися в основному на грибах і баклажанах....
     
    Останнє редагування: 21 Вересень 2011
  4. terezka

    terezka котяка-вишивака

    Відповідь: Сушка овочів та фруктів

    логічно, там же купа води, це як кавун сушити чи огірки
    а про баклажани - що ви потім з ними робите?
     
  5. Lira

    Lira Member

    Відповідь: Сушка овочів та фруктів

    Потім ще не настало, бо ми її позавчора купили, але сподіваюся що додавати в борщ- тушити з морквою і цибулею (після відмочування) - і всякі інші речі, які робляться з замороженими баклажанами я потрафлю.. Ну сподіваюся що потрафлю :)
    П.С. Ви не повірите - деякі люди сушать і огірки (це я теж на форумах читала)... але я певно вже не буду так експериментувати...
     
  6. наталя 2204

    наталя 2204 Well-Known Member

    Відповідь: Сушка овочів та фруктів

    Огірок - це суцільна вода, якщо так можна сказати. А якщо його висушити, то шо залишається? І для чого його сушити?
     
  7. Miltonia

    Miltonia New Member

    Відповідь: Сушка овочів та фруктів

    Сушила я минулого року кабачки, помідори, ялука, груші. Сподобались ДУЖЕ помідори! Вони такі смачненькі і пахучі. :wacko1: Сьогодні попробую сушити полуницю, кажуть, що пахуча і гарна виходить. Побачу - скажу.
     
  8. Людок

    Людок New Member

    Відповідь: Сушка овочів та фруктів

    придбали тиждень тому
    сушила суницю, листя суниці, малини, абрикоси, гриби.
    наступні чекають яблука.
    розкажіть, що ви сушите?
     
  9. zetta

    zetta Well-Known Member

    Відповідь: Сушка овочів та фруктів

    дiвчата а що вам електролiчильник каже на електросушку?
     
  10. Nimfa

    Nimfa Well-Known Member

    Відповідь: Сушка овочів та фруктів

    ми маєм сушку Зелмер, тягне 400 вт/год
     
  11. ELEGANCE

    ELEGANCE Active Member

    Відповідь: Сушка овочів та фруктів

    От і я придбала таке чудо техніки як сушка (фірма Зелмер). Сушила вже яблука білий налив, просушились швидко і добре, а от з чорницею намучилась (сушила дуже довго-десь годин 30), і всерівно, як на мене вона трохи недосушена, довго не постоїть напевне буде цвісти.
    Абрикоси також пробувала сушити, то так всохлись, стали такі малюсінькі і жуємо як жуйку.
    Зараз сушу банани, що получиться напишу.
    Дівчата як сушите помідори? Ріжете дольками чи ціленькі чері? Що ще смачненьке сушите?
     
  12. Miltonia

    Miltonia New Member

    Відповідь: Сушка овочів та фруктів

    Помідори ріжу дольками, адже якщо цілими, волога не буде мати кудою виходити. Беру помідори пізні, вересневі, вони вже більш м"ясисті і менше мають в собі вологи.
     
  13. Златка

    Златка Well-Known Member

    Відповідь: Сушка овочів та фруктів

    Наша сушка на разі апробована лише грибами і яблуками. Хочу спробувати ягоди, бо дуже любимо ягідно-фруктові чаї. Питання маю до тих, хто пробував - як їх взагалі сушити :girl_phone1:? Якщо просто на піддони ставити, то попристають... чи можна ставити, наприклад, на застелений пергамент? Чи вони й до нього прилипнуть?
     
  14. Suzi

    Suzi Moderator Команда форуму

    Відповідь: Сушка овочів та фруктів

    Я сушила чорницю просто на піддонах - в мене Ізідрі, там в комплекті була 1 сіточка ягід - її ставлю під низ, наверх просто на піддони насипала. В процесі сушки деякі ягоди зменшувались і падали вниз, то сіточка їх затримувала. Деякі присихали до піддонів, але нормально пальчиком відколупувались, пергаментом я б не застеляла, хіба нижній піддон, щоб на саму сушку ягоди не падали дрібні.
     
  15. Златка

    Златка Well-Known Member

    Відповідь: Сушка овочів та фруктів

    Ні, в мене спецсіточки для ягід немає...
     
  16. octavia

    octavia Well-Known Member

    Відповідь: Сушка овочів та фруктів

    Я пробувала сушити декілька ягід малини нічого за 24 години не висохло. Чорницю напевне легше сушити,щоб ягоди не падали і не прилипали застеліть піддон марлею.
     
  17. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    Відповідь: Сушка овочів та фруктів

    Ми користуємось нашою сушкою (від Зельмер) вже десь 2 місяці, то дійсно нічого за 24 години ідеально не висохло. В принципі роботою сушки задоволена, але як завжди бракує контейнерів (лише 4 шт.).
     
  18. aser

    aser New Member

    Відповідь: Сушка овочів та фруктів

    Де купляли Ізідрі?
     
  19. ELEGANCE

    ELEGANCE Active Member

    Відповідь: Сушка овочів та фруктів

    Не довго я нею тішилась своєю сушкою,уже як тиждень в ремонті (почала дути холодним повітрям.

    А у чорниці у мене завелися вже червяки, прийшлося всю викинути.

    ---------- Додано в 12:52 ---------- Попередній допис був написаний в 12:48 ----------

    Чесно кожучи дійшла висновку, що це зовсім непотрібна річ. Займає на кухні купа місця, гудить і поміщається туди зовсім небагато фруктів.
    Зараз сушу яблука у духовці, включила конвекцію-посушились досить швидко, а головне багато туди влізлось.
     
  20. Suzi

    Suzi Moderator Команда форуму

    Відповідь: Сушка овочів та фруктів

    :eek:
    Здивована. У Вас мабуть якась спец.духовка. Я фактично через те, що в духовку мало влазить і задумалась про сушку. Докупила ще піддонів - зараз маю 10 шт. Мені якраз добре. Особливо коли грибочки сушим. Плюс все-таки температура краще регулюється, і духовкою можна за призначенням користуватись.