Суха шкіра

Тема у розділі 'Чарівне люстерко', створена користувачем Wanderlust, 7 Вересень 2009.

  1. New look

    New look Well-Known Member

    Відповідь: Суха шкіра

    пити багато води потрібно і не лише для тих в кого суха шкіра)
    в мене доречі дуже суха шкіра всюди , то на лиці мене рятували маски зі сметани (тільки не магазинної) )) і ще минулого року порадили масло какао , купила банку на пів літра , і за рік використала ,скоро піду нову купувати , це єдине що спасало мене минулої зими від сухості по всьому тілу..
     
  2. pravovuk

    pravovuk Well-Known Member

    Відповідь: Суха шкіра

    А де купляли? Бо маю таку ж проблему:sad:
     
  3. New look

    New look Well-Known Member

    Відповідь: Суха шкіра

    pravovuk купувала на Шота Руставелі , перед зупинкою в якомусь магазині що навіть назви не пам,ятаю . Питайте в магазинах де продають косметику з закордону, воно по консистенції як справжнє масло , тане на шкірі.Але допомагає супер. І ще раджу крем від сухої шкіри дуже хороший Topicrem,французький і продається в аптеках.
     
  4. Svitlanka

    Svitlanka Well-Known Member

    Відповідь: Суха шкіра

    Купляла малому бальзам від атопічного дерматиту - Lipikar (La Roshe-Posay) - найкраще, що мені допомагало. Масло какао непогане, але надто довго всмоктується в шкіру. Від бальзаму Ліпікар мала ніжні-ніжні ручки, як в немовля. Трошки дорогувато правда...
     
  5. Epine

    Epine Well-Known Member

    Відповідь: Суха шкіра

    Дуже хороший лосьйон, справді суперово зволожує шкіру. Маю серозні проблеми зі шкірою зимою - дуже суха, то користуюсь після купання в ванній/душі легким масло-спреєм Джонсон, а на суху шкіру - лосьйоном.
     
  6. suhajka

    suhajka New Member

    Відповідь: Суха шкіра

    Дівчата, в кого суха шкіра, підіть на Чорновола в косметологічну клініку,там в любого косметолога попросіть крем для сухої шкіри, вони їх там же калапуцькають з різних масел і олійок, налиють вам скільки захочете, можна взяти на пробу зовсім трошки. Коштує приблизно 40 грн. за 50 мл. Цей крем для обличчя, але я беру його для рук, дуже подобається, кращий ніж віск від Мері Кей,я ним теж користувалась. Спробуйте....може комусь і для обличчя підійде...
     
  7. Lelihelija

    Lelihelija Няшка

    Відповідь: Суха шкіра

    Дівчата, взнала таку річ, що суха шкіра може бути ще й через щитовидку. В мене то є особливо велика проблема, особливо на ногах.. (сама не знаю, чому так, але особливо з настанням холодів мене ця проблема мучить). Перевірка поідеї безплатна. Я і сама збираюся зробити перевірку, нічого страшного, але може і допоможе.. :girl_in_dreams:
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  8. mpaseflora

    mpaseflora New Member

    Відповідь: Суха шкіра

    А куди саме Ви звертались, щоб перевірити щитовидку? Бо також маю проблеми з ногами..
     
  9. Sirunka

    Sirunka New Member

    Відповідь: Суха шкіра

    Після вмивання і вранці, і вечором мажу обличчя дитячим кремом "Червона шапочка", після всього, що пропубавала, це виявилось найкращим засобом від сухості.
     
  10. misss

    misss New Member

    Відповідь: Суха шкіра

    А для рук що є ефективним?
     
  11. pravovuk

    pravovuk Well-Known Member

    Відповідь: Суха шкіра

    Консультація ендокринолога, узд щитовидки, при потребі здати аналізи на гормони ТТГ , Т3,Т4.
     
  12. agalinka

    agalinka Active Member

    Відповідь: Суха шкіра

    Дівчата мені порадили гусячий жир, хтось користувався, які враження?
     
  13. shkodnica

    shkodnica New Member

    Відповідь: Суха шкіра

    бачила сьогодні в магазин краси і здоров'я на Бандери

    ---------- Додано в 15:44 ---------- Попередній допис був написаний в 15:44 ----------

    масло какао
     
  14. Bonita

    Bonita Member

    Відповідь: Суха шкіра

    для своєї дуже сухої шкіри відкрила хорошу процедуру - молочний пілінг. Пройшла 3 процедури і результатом задоволена (мені більше не треба) - покращився вигляд лиця, вирівнялася поверхня і саме основне, навіть в кінці дня немає почуття сухості і стянутості. Цікаво, як довго протримається такий ефект.
     
  15. agalinka

    agalinka Active Member

    Відповідь: Суха шкіра

    просвітіть скільки коштує такий пілінг, і
     
    Останнє редагування модератором: 9 Березень 2012
  16. Lubochka

    Lubochka New Member

    Відповідь: Суха шкіра

    у меня завжди була чудова шкіра, але одного дня я помітила, що вона стала сухою!...я була в шоці! почала купувати спеціальні кремчики,але на довго еффекту не вистачало((( пішла до лікаря, меня до ендокринолога направили, як виявилось маю проблеми с щитовидною залозою, йододефіцит...почала приймати Йодомарин і все як рукою зняло...як пояснив лікар ця залоза відповідаю також за зовнішній вигляд: ламкість волосся, суха шкіра, сіре обличчя, набряки ( все це може бути, якщо організм не отримую потрібної кількоті йоду)!
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  17. Gorda

    Gorda Well-Known Member

    Відповідь: Суха шкіра

    У мене проблема з руками. Тільки перший холод приходить, так шкіра на руках зразу тріскає, шершафиться, руки від того печуть, і не можу нічого з тим зробити. Кремами мажу, але ефекту мало. Можливо є якісь рецепти ванночок для рук?, щоб могло зволожувати руки, бо думаю, що користування кремами, то трохи замало.
     
  18. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: Суха шкіра

    купіть жирний крем. не для рук. а такий універсальний - типу Нівеа, Флорена, Дав і т.д.
    [​IMG]
    на ніч густо намазати і одягнути спеціальні рукавички.
    [​IMG]
    ефект буде
     
  19. ELEGANCE

    ELEGANCE Active Member

    Відповідь: Суха шкіра

    Як мені це зайомо. У мене аналогічна проблема. Коли у мене дуже тріскає шкіра на руках і поченає пекти то я роблю ванночки з ромашки (занурюю руки у теплий відвар ромашки на 10 хв) після чого нанашу багато жирного крему для рук. Часом на ніч можу намастити руки оливковою олією і вдягнути рукавички для кращого ефекту.
     
  20. Пупсик

    Пупсик Well-Known Member

    Відповідь: Суха шкіра

    А як боротись з сухою шкірою голови? Як помию голову і волосся висохне(феном користуюсь рідко), то шкіра така суха-суха аж зудить. Змінила шампунь і те саме. Як то виправити??:girl_cray: