Свекруха-бабуся (2)

Тема у розділі 'Ти + Він', створена користувачем Іруня, 5 Лютий 2008.

?

Кому ви більше довіряєте, аби посиділи з вашою дитиною?

  1. своїй мамі

    293 голосів
    56,2%
  2. свекрусі

    27 голосів
    5,2%
  3. обом

    109 голосів
    20,9%
  4. нікому

    81 голосів
    15,5%
  5. сусідці

    11 голосів
    2,1%
  1. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Є варіанти різні.
    Відповідати коротко "гемоглобін чудовий", і "лікар сказав ноги дитині не чіпати".
    Можна з попогу (з першого питання про здоров'я) сказати, що ви не буде підтримувати розмову на цю тему. І не підтримувати.
    Можна не їхати, з вказанням причини. Вони образяться. Але маєте право.
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  2. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    в мене свекруха така.. постійно по лікарях..і ми як гостювали. а Рома закашляв. то відразу- а може больніца.. стараємось їхати в гості не в сезон застуд..
    можна багато про то всього писати. я забуваю... спеціально..
     
    • Подобається Подобається x 2
  3. Havronia

    Havronia Well-Known Member

    Перший раз пояснюю тактовно. Якщо не розуміють, то кажу все, що думаю, без церемоній, і при потребі обмежую фізичний контакт з дитиною. Десь-колись ображалися, тепер звикли, і ніхто не пхається з порадами.
     
    • Подобається Подобається x 3
  4. phobika

    phobika Well-Known Member

    Ох, в мене мама любить дитину по телефону "полікувати". Мене то бісить нереально. Сварюсь, бо інакше не доходить.
    Я стараюсь взагалі про здоров'я дитини не говорити. А десь як прохоплюся, що були в лікаря і її діагноз не справдився, то аж розчарування чую в голосі.
     
  5. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    О, справді, ми будемо в лікаря до поїздки, то матиму ким аргументувати. Хоч і вже не раз мені говорили (то я зараз по свекруху), що треба думку трьох лікарів. Ще коли справді є якась проблема, то з тим згідна.
    Для малої тепер кров з пальця ціла істерика. Тому без реальної потреби ніяких маніпуляцій не робимо.
     
  6. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    Хоча я досить стримана і в принципі обмежуюся фразами: здорові, все добре, і т.п.
     
    • Співчуваю Співчуваю x 1
  7. phobika

    phobika Well-Known Member

     
  8. Colombina1982

    Colombina1982 Well-Known Member

     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Jusi

    Jusi Ловець емоцій

    А хіба погано обстежуватися в лікарів? :girl_blush2:Я, наприклад, стараюсь раз в рік проходити огляд в гінеколога, мамолога, стоматолога. І якщо мене щось болить теж звертаюсь до спеціалістів. Розумію, тут мова не про те, а про вишукування хворіб у дитини. Але все ж таки ...
    А чому Вас це дратує? Та нехай масажує, це ж дитині певно приємно, лиш би про хвороби з нею не говорила. Ох, хто би мені помасажував ноги :girl_in_dreams:
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  10. Orman

    Orman Модератор-бомба

    а я дуже розумію. Якби бабуся просто масажувала дитині ноги (ще невідомо що саме вона робить), а якщо це під соусом "всіх вилікуємо" і всоте, то може вже і підтеліпувати маму.
     
  11. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    @Happy Fiancee я знаю, що то не смішно, але трохи спробую розважити. В моїх "імунодефіцит" та "синдром дефіциту уваги", у всіх трьох (автор не свекруха, та все ж).
    слід розуміти, хто визначає - обстежуватись чи ні і коли. Дорослі люди визначають це самі, для дитини це визначають батьки. Вичерпний список.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  12. KrystynaM

    KrystynaM Well-Known Member

    залежно як вона там масажує, то ж дитина, треба мати певні знання і навики, щоб таке робити.
    ну то є звичайні обстеження, які всі жінки мають проходити, а не оте, що написала автор допису, що постійно лікується ще й сама і вишукує болячки.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  13. ruda kishka

    ruda kishka Well-Known Member

    Ой, ну то скажете, що перед поїздкою були в чотирьох лікарів. І всі сказали не масажувати :)
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Смішно Смішно x 1
  14. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    @Jusi обстежуватися не погано і навіть треба. Тут мова йде про те що людина (тобто їх в нас дві) шукають проблеми там де їх немає. І якщо обстеження показує що все Ок, шукаємо далі, бо то не може бути. Для профілактики приймаються ліки на печінку (то з останнього). Може я питання ліків не дуже розумію. Але наприклад, Антраль хоч і можна без рецепту купити, та хіба варто?
    Масажі то теж окреме питання. Знаю, що педіатри часто радять дітям до року масаж для профілактики. Без показань. Я не прихильник такого. Сама ходжу на масаж коли є необхідність (защемлення наприклад). Мається на увазі нормальний масаж. Бо такі собі погладжування, то не той масаж. Такий погладжуючий масажик з віршиком про гусей/курей та іншу живність я теж робила. Але повторюся, що масажем то важко назвати.
    --- дописи об"єднано, 25 Грудень 2017 ---
    А дратує, бо то ж не робиться мовчки, а так багатозначно, що от треба так робити. На ногах багато точок, які відповідають за органи. І так щоразу. 5-6 разів може за один вечір повторити ще й тими самими словами...
     
    • Співчуваю Співчуваю x 1
  15. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    незалежно :) якщо людина кваліфікований супермасажист і навіть суперлікар, але батьки не просять лікувати-масажувати їхню дитину, - не можна лізти без дозволу. Крім того, це ж прямий наїзд: "ви не так доглядаєте"
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1
  16. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    Ггг, я тут лишала малого свекрові, написала інструкцію що робити при гарячці. Так і писало, після жарознижуючих - більш нічого, ніяких ліків, підкреслено і зі знаками оклику. Я щонацменше розраховувала на біцилін і німесил, щоб збити 38, бо може початися патологічні процеси в нирках. Загалом я зараз того сміюся, але як припирає необхідність лишити дитину, то голову опосля скручу, як щось би дали. Їм, лікарям, не пошастило в тому плані з невісткою, вони про це в курсі з самого початку, в рота їм не заглядає через те, що вони 7 р вчилися, і знають як алкоголіка до тями привести. Хоча я часто користуюся їх знаннями фізіологіїю анатомії і як воно там далі правильно називається, коли уточнюю щось про будову конкретних систем організму, там такі гори літератури..
    А про арсенал аптечних засобів я мовчу, там і бади, бо звичайні ліки шкідливі, гггг, і прості дешеві ліки, але не активоване вугілля, на жаль, і якась хіматура на сріблі і ще якісь "вітаміни". Пробували нам підсувати, я викидала як тільки чоловік приносив, то зараз більше не дають.
    Тому моя рада, це точно і без істерики показати, що ви думаєте про такий тип лікування малої дитини, а загалом улибаємся і машем, і питаємо, серйозно? а що там в інструкції пише про малих дітей? А я читала що стимулювання такої точки передчасно може щось там зробити, то хіба для дорослих і тд. Ну варіантів багато ☺ і ще юи вияснити їх ставлення до обтирання спиртом і компреси з оцтом, ну щоб бути в курсі на всяк випадок
     
    Останнє редагування: 26 Грудень 2017
  17. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    Щось в мене посиденьки «виснуть», то не дописала. Якщо вірити словам самої свекрухи, то оті «судоми» почалися після того її масажу.
    Ай, я вже трохи заспокоїлася. Висновки зробила. Стратегію ніби придумала. От би ще тільки терпіння хтось позичив. Дякую всім за коментарі.


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Samhayne

    Samhayne Well-Known Member

    може дитина лоскотки боїться?
     
  19. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    Ну звичайно вона реагує на такі штуки і смикає ніжкою. Але назвати то судомами ... ноу коментс просто... Тому то і все почалося з розповіді про іпохондриків... І плавно перейшло в рубрику свекруха )


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
  20. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    Йой, не бачачи жодного разу судоми багато що можна так назвати. Я сподіваюся ви і ваш чоловік розумієте, що то брєд сивої кобили? Я б на це реагувала, як на монотонне буркотіння баби, що діти в хаті ходять роздіті і тому вони в мене хворіють. Ага, роздіті, вона ще роздітих при 17 не бачила, там навіть мною колить, в мене чоловік тяжко переносить менше 20градусів і 2 светрів , ну бабу я слухаю, чоловіка ж достаю що то не норм. Старших людей пробувати міняти недоцільно, інколи мені здається, що вони живуть в своєму світі, ну але я говорю про 60+, особливо запасатись терпінням нема чого, просто не дозволяти щось робити вашій дитині, і відверто питати при різних діагнозах чи вони лікарі, як ні, хай експериментують зі своїм тілом, ну або щось таке. В мене легко не відмахнешся, бо вони ходили в ананатомічні театри і бачили всякі патології, якими чомусь ми маємо захворіти, яжврачь!