Свекруха-бабуся (2)

Тема у розділі 'Ти + Він', створена користувачем Іруня, 5 Лютий 2008.

?

Кому ви більше довіряєте, аби посиділи з вашою дитиною?

  1. своїй мамі

    293 голосів
    56,2%
  2. свекрусі

    27 голосів
    5,2%
  3. обом

    109 голосів
    20,9%
  4. нікому

    81 голосів
    15,5%
  5. сусідці

    11 голосів
    2,1%
  1. Retaret

    Retaret Well-Known Member

    а мені в тому дописі початковому про бабу , яка не провідує , чомусь почулося дещо інше між рядків. Може я і помиляюся, але здалося, що форумлянка чекала бути прийнятою в сім'ю чоловіка, хотіла таких добротних стосунків , а її чомусь та не приймають. І ще була надія, що з появою дитини воно само собою згладиться , бо бабці тануть перед внученятами (чи принаймні так прийнято вважати), і отак попри дитину могли би і стосунки дорослих поліпшитися. Але чомусь не вийшло.

    ше хотіла написати про свої дві баби, але то якось ше як буде трохи більше часу.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 7
    • Подобається Подобається x 2
  2. svoybox

    svoybox Well-Known Member

    Я жорстока і зла людина, після останнього скандалу з таблетками (читати в темі забилам би) я кинула свекрів в чорний список на телефоні і мені реально стало легше, не думаю кожен раз при розмові, як то оправдовуватись, як пояснити, як не нервуватись і т.д. Тепер все спілкування через чоловіка
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. shparynka

    shparynka Well-Known Member

    в чомусь Ви і праві. Але- як ми починали разом жити, то чоловік і свекруха теж не зідзвонювались, майже ніколи, хіба як там щось треба. Мені це було дивно, ну як так? Ну хоча б раз в два-три дні можна поцікавись, чи все в порядку. І тоді я почала дзвонити. Просто питатися, як Ви себе почуваєте, чи здорова, те-се. То ще до вагітності було. Вона не дзвонила ніколи, от поговорити, знаєте, як є. А з появою малої то все, звичайно, стало гостріше, бо ти ж тепер баба ніби, в тебе внучка є. Колись прийшла, малій ще місяць був, після походу в секонд- то навіть руки не помила. Може, з того й тягнеться оте неходіння до малої, бо мене постійно трухає, я й зауваження роблю- типу не облизуйте малій пальці, не давайте зі своєї ложки, не давайте в 9 міс квашеного огірка. На мене дивилися як на дурну, ой, та шо тут такого, подумаєш. Одне за одним, так й так зараз є.
     
  4. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    та нормально. чи Ви хочете. щоб щодня дзвонили і випитувались ) контролювали кожен крок. Мене дратує такий контроль наприклад.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 5
  5. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Тоді, все зрозуміло. Вона це сприйняла так, як повелася у відповідь.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  6. shparynka

    shparynka Well-Known Member

    та тю, до чого тут контроль? Раз в пару днів спитати, чи живі- здорові- хіба то контроль?
    ))))) то що я їй зроблю. Як з того прям треба ображатися, а не прийняти до уваги.
     
  7. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    то вам так здається. спочатку усі-пусі. а потім не то робиш. не так ходиш. не так дихаєш. А взагалі якщо шось стається. То відразу йдеш по допомогу до кого? До рідних-близьких. Тим більш ви сусіди
    пс. як на мене ваша свекруха мудро поступила, що не пхалась в вашу новоспечену сім)ю.Я б так хотіла))
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  8. shparynka

    shparynka Well-Known Member

    то зовсім інакше. Ще би того бракувало))) нам по 37 і 38 було, як ми зійшлися, і до того ж він прийшов у мою квартиру, без нічого, так шо вже їй пхатися до мене це виглядало б дуже дивно)) я за увагу до внучки взагалі-то писала, третій місяць йде, як вона її не бачила.
     
  9. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    це Ви дуже наївна)
    пс.ок) до нас свекруха вже другий рік не приїжджає) їздимо тіки ми) не стара.не хвора. ні то ні.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1
  10. Miss Sixty

    Miss Sixty Double Boy Mama

    Звичайно, не правильне то діло порівнювати, бо на словах то можуть бути схожі ситуації, а по факту зовсім різні. Але просто розкажу, що збоку наша ситуація могла б теж так виглядати. Їздимо до свекрів кожних вихідних ми. І суто гіпотетично, якби ми не приїжджали, то сумніваюся, що вони б навідалися. Скоріше б задзвонили і дивувалися, чого ми не приїжджаємо. Якщо не попросити в конкретному якомусь випадку приїхати погуляти/зводити кудись/побавитись з старшим, то і не приїжджали просто так ніколи. Щодо дзвінків, то я навпаки вдячна, що немаю отих видзвонювань, не люблю я того діла. Чоловікові мама може задзвонити, але по ділу, якщо є якісь питання, або хтось неважно почувається і хоче поцікавитися як справи. Мені може задзвонити, якщо діти хворіють. Все. Просто так "полялякати", слава Богу, ні:)

    Надіслано від мого TRT-LX1, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  11. shparynka

    shparynka Well-Known Member

    хах) так вона ж мені і ображалася, що син до неї ніколи не подзвонить просто так)) в мене прям в точку, один в один, як у Вас.
    чо це))) мені просто не 20)) і не 30. І навіть не 40, щоб чужа фактично тьотка прийшла щось
    мені вказувати у мою ж хату))
    це буде моїм девізом)
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    мені 40, як вийшла заміж було 33.5. але справа не в віці. а в тому які бувають люди) і все може робитись так, що ви і не здогадаєтесь) мами синочків вони знаєте маніпулятори ще ті) ну але то не ваша історія і то дуже добре)
     
  13. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Аналогічно. Вже й не пригадаю, який рік так).
    @shparynka за бажання, звичайно, завжди можна ситуацію змінити, особливо, якщо таки не дає спокою.
     
  14. shparynka

    shparynka Well-Known Member

    то не до нашого "синочка"))) там менший є, зацьоманий -запещений, отому любе-голубе))
    я настільки не люблю чужих людей в хаті, що їздила б також. Може)) а може, й ні.
    як писала @nibysh і як співав Дзідьо- я вже перехотів. Ще пережити Миколая і малої дн- і всьо, розслабитись можна до Паски гг. Я собі думаю- якби ми розійшлися назавжди, вона б вапщє малою не цікавилась би. От зовсім.
     
  15. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Молодець свекруха, що не ходить і не дзвонить. Хата ваша, дитина ваша, чоловік типу в чужій хаті. Все норм, чо.
     
    • Подобається Подобається x 6
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  16. shparynka

    shparynka Well-Known Member

    цікаво так викривлено, я навіть не сподівалася)) так, хата моя. А чия, чоловікова, може? Ні. І дитина наша, а не її. Я щось не вповні розумію суті Вашого нерозуміння))
    певно, шо молодець. Останнього разу, у вересні, як ми там були, то мала і лишатися не хотіла, дряпалась в двері. А так, хай не ходить, і не дзвонить. Тільки потім не ниє, що "Вероніка її боїться".
     
  17. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Та то не викривлено. То ви через допис наголошуєте, що хата ваша і чоловік до вас до хати прийшов) Я не з наїздом. Просто то сильний удар по самолюбству чоловіка. А мама чоловіка добре січе, яка позиція в її сина в домі. Тому я розумію її небажання ходити в чужу хату (навіть до внучки, бо ніхто не може знати, хоче вона з нею спілкуватися чи ні). Вона теоретично могла би навідуватися у вашу спільну хату. Та й взагалі, до чого тут дитина.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
  18. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

     
    • Смішно Смішно x 2
  19. shparynka

    shparynka Well-Known Member

    то я відповідала до того, що чого б то свекруха пхалася до нашої сім"ї, тобто чого не прибрано, чого ще там щось, ну до прикладу.
    і до себе теж не просить) . Коли чоловік ще був тут, то якось навіть частіше , ну раз-два в місяць точно, бачила внучку. А ото як він поїхав, то до мене ніхто нічого.
     
    • Співчуваю Співчуваю x 1
  20. marianast

    marianast Well-Known Member

     
    • Подобається Подобається x 12
    • Погоджуюся Погоджуюся x 5
    • Смішно Смішно x 3
    • Зе бест! Зе бест! x 2