Свекруха-бабуся (2)

Тема у розділі 'Ти + Він', створена користувачем Іруня, 5 Лютий 2008.

?

Кому ви більше довіряєте, аби посиділи з вашою дитиною?

  1. своїй мамі

    293 голосів
    56,2%
  2. свекрусі

    27 голосів
    5,2%
  3. обом

    109 голосів
    20,9%
  4. нікому

    81 голосів
    15,5%
  5. сусідці

    11 голосів
    2,1%
  1. hrystusja

    hrystusja Well-Known Member

    Відповідь: Свекруха-бабуся - 2 (продовження)

    Правда!) Все як про мене сказано)
     
  2. Мамусічка

    Мамусічка Well-Known Member

    Відповідь: Свекруха-бабуся (2)

    Ви мене заспокоїли. Дякую:)
     
  3. Florena

    Florena Member

    Відповідь: Свекруха-бабуся (2)

    Я думаю моя свекруха за це не буде переживати, бо спілкується зі своєю онучкою кожен день, правда по телефону,а коли вихідні чи канікули то вживу. Кожен ранок телефонує Софійці, коли вона збирається до гімназії, бажає гарного дня, бути чемною, слухняною та опановувати аза науки, а коли доня повертається додому, то цікавиться її справами за день, можуть вчити якійсь віршик по телефону, чи загадки загадувати одна одній, так цікаво за цим спостерігати, ну і увечері завжди бажає гарних снів. А у суботу приїде її забрати до себе на канікули.Так що спілкування у нас вдосталь і моїй свекрусі самотня старість не грозить.Я задоволена таким спілкуванням. (Окрім того і я з нею розмовляю по телефону разів зо три за день)
     
  4. Neitiri

    Neitiri New Member

    Відповідь: Свекруха-бабуся (2)

    Ви прям як про мене написали, але звичайно це напевно скоріше вийнятки, аніж правило. Я навіть малу свою залишала більше зі свекрухою, ніж з своєю мамою. Вона в мене супер!
     
  5. Kordanna

    Kordanna New Member

    Відповідь: Свекруха-бабуся (2)

    Дівчата, то таки я щаслива !!!! Моє спілкування з свекрухою обмежується чотирьма разами на рік - і це коли дуже багато є Просто вона така людина, їй ніхто не потрібен - ні син, ні я, ні наші діти, які до речі вже виросли і не асоціюють її з бабусею. Для них поняття бабця - це щось рідне, добре і тепле, тобто моя мама, а та друга баба-формально баба. Ні на одне дитяче свято-перші класи, дні народження, її не було-бо нема як казала.
    Я зате можу собі дозволити говорити з нею дуже спокійно, але абсолютно твердо.
    А то як ми квартиру рік назад купили, так вона прийшла і каже, ото я тепер шодень до вас приїду, а я кажу :Давайте домовимось -без сюрпризів. Моментально зрозуміла і маю далі чистий спокій.
    Колись дуже переживала, а зараз звикла. Просто в нас отаке.
     
  6. Florena

    Florena Member

    Відповідь: Свекруха-бабуся (2)

    Моя свекруха дуже полюбляє Софійку,бо це єдина онучка, яка любить їх з дідусем, любить бути у селі, допомагати їм, і не цурається них. Хоча вони мають ще троє онуків, то ті не хочуть ні їхати, ні допомогти, та й позвонити не знаходять часу, певно то все виховання.
     
  7. Lavazza

    Lavazza Well-Known Member

    Відповідь: Свекруха-бабуся (2)

    та ну, та яке назло
    вона думає, що ви не праві, а вона права і робить добре для вашої дитини
    то тільки з найкращих міркувань
     
  8. Malyatko

    Malyatko New Member

    Відповідь: Свекруха-бабуся (2)

    От і моя ,хоч живе через вулицю,та заходить раз на тиждень,зате дзвонить щодня і ті розпитування ,а потім зразу повчання-повчання ,щодня-щодня-щодня.............я так вихована ,що якось твердо чи заперечливо не дозволю відповісти,то завжди угукаю,але в душі ще нервує....
    А нещодавно малий захворів,треба було його з собою взяти в Академію,небуло виходу ,от він там і підхопив........Я вже наперед знала,що я буду винна ,що дитина захворіла і як її лічити ,то вона зразу всіх коліжанок порозпитує і одразу спішить навчити мене лікувати.....так от, я до чоловіка зразу кажу ,як мама прийде,не дай Боже почне мене вчити, я як "впаду в нерви"!!!!!! То вона як тільки зайшла і почала ,а то треба.... то чоловік зразу як відрізав,вона все знає ,не вчи ,ми не дурні,її аж перекривило :girl_nea:.....єдиний раз я була задоволена,що не треба нервуватись:girl_dance:
    А так, то все добре і любить малого ,хоча думала я ,що буде по-іншому ,малий її дуже змінив:girl_claping:
     
  9. olerusya

    olerusya sweet candy ;)

    Відповідь: Свекруха-бабуся (2)

    не розумію яких.... а якби вона після довгого втомливого дня нарешті вклалася спати, розрівняла хребет, а тут їй: "Вставай, онук прийшов - йди бавити!" Чи була б на сьомому небі від щастя?
    Тим більше що hrustysja писала що останнім часом малий дуже важко засинає і мало спить! Я конкретно в цій ситуації ніякого добра не бачу... Вона ж не приїхала з Америки раз на 10 років на годину і хоче на малого подивитись!:girl_in_dreams: Наскільки я розумію заходить вона частенько...:girl_sad:
     
  10. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Відповідь: Свекруха-бабуся (2)

    так ніхто не каже що там є "добро", але в розумінні свекрухи вона діє з найкращих міркувань. Не назло
     
  11. Florena

    Florena Member

    Відповідь: Свекруха-бабуся (2)

    Наша свекруха-бабуся живе від нас за 45 кілометрів, так що злитись мені на неї за її дзвінки немає чого,тим більше, що доця має свій телефон і вона телефонує її. Я свекруху свою розумію, вони з свекром залишились удвох,діти окремо, от і не вистачає їм того спілкування, то чому б онучці не бути для них розрадою. Мені мама завжди казала тай нині каже, що з свекрухою потрібно жити у мирі та злагоді. Моя матуся дуже задоволена моїми стосунками з свекрухою-мамаю.
     
  12. Ljus6ka

    Ljus6ka Well-Known Member

    Відповідь: Свекруха-бабуся (2)

    Хоч запитання ставилося не мені, але я відповім за свою дитину. Моїй дитині власне бракує спілкування з дідом та бабою, і я це бачу. Я вже писала, що моя свекруха живе через дорогу від нас, але ходить так рідко наче живе на іншому кінці міста. Ми вже їй сто разів говорили, що дитина сумує і хоче їх частіше бачити, але бачу їм то до одного місця. Мені з цього приводу дуже сумно, бо дитина дуже їх любить, і потребує спільно-проведеного часу, але напевно вони не потребують її, на жаль.
    Так живуть чудово, але неприємний осад відчувають , особливо коли ще маленькі і тоді коли бачать, що у їхніх друзів інша ситуація з бабусями і дідусями. Звичайно це не калічить життя та психіку дитини, але це є дуже неприємним і болючим для дитини. . Моя дитина часто ставить мені запитання :"Мама , а чому до мене баба не приходить?" Мені так її шкода, бо ж баба ніде не працює, нічого не робить , а просто лінь встати і прийти до дитини. А ще мала до неї дзвонить, і питає баба коли ти до мене прийдеш? , а вона їй щось там на плете лиш би та відстала і все, але ж дитина чекає того завтрашнього дня бо баба обіцяла, та де там бабі в голові внучка. Чоловік вже говорив своїй мамі , аби не обманювала дитину, але в нас таке за цю зиму вже сотню разів було.
     
  13. hrystusja

    hrystusja Well-Known Member

    Відповідь: Свекруха-бабуся (2)

    І головне дитина все розуміє!! Бо багато бабусь, дідусів думають, а що мале, воно ніц не розуміє. Але розуміє. А також коли є дві бабці або два дідусі. То стоїть питання "а чому одна бабця пам"ятає про мій день народження, а інша ні????" І головне ніхто не може цього змінити. Не заставиш же ж ти пам"ятати цей день. Мій діто наприклад женився рік після смерті бабці. І нова сім"я, нові внуки. про мене забули абсолютно. Я це все нерозуміла на той момент і було дуже образливо. Але ніхто нічого змінити не міг(
     
  14. nasturcia

    nasturcia New Member

    Відповідь: Свекруха-бабуся (2)

    Ось це найгірше, на мою думку, у відносинах свекрухи-бабці та онуків. У мене те саме було, та тепер, коли мала підросла, то вже має своєрідний імунітет до брехні. Добре,що Ваш чоловік може поговорити з мамою.
     
  15. Ljus6ka

    Ljus6ka Well-Known Member

    Відповідь: Свекруха-бабуся (2)

    Він то поговорити може, але вона стоїть либиться і каже , "а шо вона пам"ятала" , він каже не обманюй, вона говорить добре і далі так робить, то вже натура напевно така
     
  16. nasturcia

    nasturcia New Member

    Відповідь: Свекруха-бабуся (2)

    Ви просто не знаєте, наскільки Ви є щасливою саме без цього "спілкування". Бо свекрухи,як правило, на фразу "мені допомоги не треба, я справляюсь" реагують як на сигнал до дії та повчань з докорами. Думаю,що багато хто з дівчат у цій гілці, хто тісно співмешкає та виховує дітей зі свекрухами, навпаки, хотів би уникнути такого спілкування.

    ---------- Додано в 22:22 ---------- Попередній допис був написаний в 22:19 ----------

    ну що тут скажешь (хоча є прислів"я:поганому виду нема стиду)! Можу лише поспівчувати, сама таке маю.
     
  17. solomka

    solomka Active Member

    Відповідь: Свекруха-бабуся (2)

    Поясніть мені чому моя свекруха не довіряє мені поміряти їй тиск? Вчора я була на кухні, вона в кімнаті поряд, то кликала мого чоловіка з другого поверху, щоб він поміряв їй тиск. Навіть був випадок, що чоловіка не було вдома (а я була), то вона просила другого сина, який живе трошки далі від нас. Невже вона мене аж настільки недолюблює??? чи просто не довіряю?
     
  18. hrystusja

    hrystusja Well-Known Member

    Відповідь: Свекруха-бабуся (2)

    Довіряти власне здоров"я невістці???думаю не довіряє)))
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. solomka

    solomka Active Member

    Відповідь: Свекруха-бабуся (2)

    ну то ж не укол дати....... просто поміряти тиск. Мені здається, що навіть якби я мала медичну освіту, то вона всеодно не дзволяла б мені міряти їй тиск((((
     
  20. Kordanna

    Kordanna New Member

    Відповідь: Свекруха-бабуся (2)

    Та їй просто хочеться щоб її рідні синочки для неї це зробили, лишній раз увагу їх до себе привернути, це нормально :)