Свекруха-бабуся (2)

Тема у розділі 'Ти + Він', створена користувачем Іруня, 5 Лютий 2008.

?

Кому ви більше довіряєте, аби посиділи з вашою дитиною?

  1. своїй мамі

    293 голосів
    56,2%
  2. свекрусі

    27 голосів
    5,2%
  3. обом

    109 голосів
    20,9%
  4. нікому

    81 голосів
    15,5%
  5. сусідці

    11 голосів
    2,1%
  1. Coshitce

    Coshitce Member

    Відповідь: Свекруха-бабуся (2)

    Маруся-мама



    Як казали:"Дєвушька, ви еті шюткі бросьте".
    Хто ту буде народу за життє повідати?
     
  2. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Свекруха-бабуся (2)

    Нє, ну я вам ще встигну надоїсти. Торжевственно обіцяю!
     
  3. ckorpionsha

    ckorpionsha Well-Known Member

    Відповідь: Свекруха-бабуся (2)

    А купити омріяний мольберт і сказати. подруга давня пропавша подарувала чи дала на нього грроші????
     
  4. Holly

    Holly Moderator

    Відповідь: Свекруха-бабуся (2)

    Оленка навчилась казати дядя, то свекруха щодень повторює: - Який то дядя приходить, поки нікого вдома нема???
    Дістало:girl_devil:
     
  5. natorella

    natorella Well-Known Member

    Відповідь: Свекруха-бабуся (2)

    а ти томно глаза закочуй кажи - мммммммммм, дядя)))
     
  6. Іриска

    Іриска Well-Known Member

    Відповідь: Свекруха-бабуся (2)

    та ідея, дякую))) але не хочеться то все через брехню робити, зовсім не хочеться((( а що робити - не знаю... тато каже вспокоїтись і на наст рік купити такий, як хочу.... але я вже хочу такий, не знаю.....муж після вчорашніх відвідин закипів, такий нервовий став, навіть говорити з ним не хочу(((( ох, то вже певно в жилєтку:girl_cray:
    поки писала, то малий вже ножки від мольберта поламав.... яка ж то якість жахлива, а смердить той пластик як...... я таки куплю те, що запланувала, буде йому той мольберт до 1 класу як мінімум служити)))
     
    Останнє редагування: 24 Травень 2011
  7. hrystusja

    hrystusja Well-Known Member

    Відповідь: Свекруха-бабуся (2)

    Мій вже місяць так каже))). То я відповідаю на жарти, кажу зараз усі підуть і прийде твій дядя, хай тільки швидше повиходять з хати:)
     
  8. mamvasulka

    mamvasulka Well-Known Member

    Відповідь: Свекруха-бабуся (2)

    то я так роблю :girl_haha::girl_haha:
     
  9. nattsol

    nattsol Well-Known Member

    Відповідь: Свекруха-бабуся (2)

    о, най доламує далі! буде привід купити той, що хочете ;)
     
  10. tasha

    tasha New Member

    Відповідь: Свекруха-бабуся (2)

    а, я б малому ще трошки допомогла. Не переживайте, поки на склад прибуде той що ви замовили, ваш розлетиться вщент.
     
  11. Ука

    Ука Добрий волонтер із поганими нервами

    Відповідь: Свекруха-бабуся (2)

    а ще так, аби був гострий край, а полтім викинути з відповідним коментарем про якість і безпеку. так, аби і чолоівк, і свеекруха чули і бачили
     
  12. Fast

    Fast Well-Known Member

    Відповідь: Свекруха-бабуся (2)

    А я зараз як свекруха приходить майже не спілкуюсь з нею, так декілька слів для протоколу :) і зразу або на базар, або на роботу, або малу бігом вдягну і на двір їх обох. Вона малу дуже любить, та і до мене добре ставиться. Але я дуже нервуюсь як вона починає перли видавати, або харчову допомогу приносить. І тому стараюсь по мінімуму її слухати. От сьогодні видала - малій каже ідемо на двір і будемо як ті два алкоголіки:khomyak:, і шось мені ще розказує і звучить фраза - і ми ржали як ті коні ( то вони так весело бавились):eek: Може то вона вже в маразм впала? Що вона розказує дитині мені просто важко уявити. Я постійно повторюю, що вона все впитує як губка, треба з нею гарно і по- дорослому спілкуватись, а вона їй все сюю-сю-му-сю, пупупусі і якусь єрісь про алкоголіків. Слів просто нема.
    А ще вміє принести протерміновані продукти і казати які то ціни - 50 грн за панамку - дурять всіх! але мала іншу - за 15 грн категорично відмовлялась вдягнути, то прийшлося таку дорогу купити- перша куплена річ бабусею, як не як!:girl_yes:
     
  13. Girljanda

    Girljanda New Member

    Відповідь: Свекруха-бабуся (2)

    Можливо з допису воно так на перший погляд і виходить. Я вже писала раніше, але повторюся: ніколи я не вважала, що мені чи моїй дитині хтось щось повинен купувати. Але і ніколи не розуміла (напевно, вже і не зрозумію) людей, які роблять різницю між дітьми чи внуками.
    То скоріше не "споживацький підхід", а... навіть незнаю як це правильно назвати... можливо, моя материнська образа за свою дитину, бо маю з чим порівняти. Іншому внукові все купляється найкраще (від коляски і до памперсів), а моїй дитині не досить що рідко, то ще й яке-небудь (переважно з секонду:girl_devil::girl_devil::girl_devil:), яке потім перекладаю з місця на місце,бо дитину не вдягаю в то, але і складати непотріб немаю де. Ну от скажіть, навіщо моїй дитині поношені колготи влітку? Влітку я не вдягаю дитину в теплі колготи!!! А в поношені взагалі ніколи!!!
    От напевно через це у мене і такий негатив до свекрів.От воно так помаленько назбирується-назбирується...:bomb:
     
  14. AilataN

    AilataN жива

    Відповідь: Свекруха-бабуся (2)

     
  15. Fast

    Fast Well-Known Member

    Відповідь: Свекруха-бабуся (2)

    Я теж рада, але не непотребу! Я вважаю так - не маєме можливості, бажання, настрою ще чогось там - не треба. Але всяке Ге теж не треба.
     
  16. AilataN

    AilataN жива

    Відповідь: Свекруха-бабуся (2)

    Ви не ображайтесь, я так, до слова, колготки тут ні до чого,, добре розумію, що дрібниці неприємні накопичуються і дістають з часом. Просто не треба забувати , що це все таки дрібниці і мислити глобальніше, по крайній мірі старатися.)
     
  17. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Свекруха-бабуся (2)

    Погоджуюсь. Хоч я прекрасно розумію як це дістає, онті подарунки які або нікому не потрібні або такої якості що ні в тин ні в двері, але загалом ті бабці вони жили в іншому оточенні і вони вважають що так як вони роблять то це правильно.
    Ми зараз вкладаємо душу і все що тільки можемо в наших дітей, а потім вони виростуть, одружаться і ТА до вас не прийде, не скаже добрий день і навіть внука не покаже. Вам буде прикро, а вона буде на вас злоститись тільки через те що ви з іншого покоління і у вас інше розуміння ситуації.

    Ґонорова:girl_wink:. І дякувати Богу що у вас є можливість одягати дитину лишень в нові колготи. А у вашої свекрухи не було, вона виросла в інший час і вона і надалі думає тими ситуаціями і поняттями в яких росла. У моєї мами щей досі в чумайдані лежать радянські постільні набори які вона тримає мені на придане. Воно вже давно все пожовтіло і ніхто вже тим напевне користуватись не буде, але тримає на придане. Так само і ложки мельхеорові, і ще якесь срібло. Все це є про запас, на придане. І коли сестра казала що повикидає речі зі своїх дітей, бо діти повиростали, то моя мама все забрала, поскладала в великі пачки і тримає. Нераз витягне і дасть моїм дітям носити а воно потім мені в шафі валяється... і отаково. Беру, щоб маму не образити але в результаті воно потім полетить або в сміття або пилюку витирати. Нема на то ради, то інше покоління у них не було і вони збирають.

    Звичайно що вам не треба колготів влітку, але чи важко їх просто взяти і сховати в шафу, а як вона піде то викинути в смітник або повитирати підлогу.
     
  18. Girljanda

    Girljanda New Member

    Відповідь: Свекруха-бабуся (2)

    Та ні не гонорова:girl_smile: Маю племінника, то деякі речі і з нього маю для малого. Річне в тім, що вони поношені, а поношені невідомо ким. Знаєте, зразу лізуть думки, а може та дитина якась хвора була (хоча цілком можливо, що абсолютно здорова, але я ж того незнаю), от і не хочу в то вдівати свою дитину, навіть якщо випрати разів 5.
    Може дійсно тим пилюку витирати? Дякую за ідею!:girl_claping:
     
    Останнє редагування: 24 Травень 2011
  19. Юстина

    Юстина Well-Known Member

    Відповідь: Свекруха-бабуся (2)

    Я може не відповідну фразу виділила для коментування. Просто про мольберт хочу написати. Я теж планувала купити його дочці на 2 роки, але, бачу, що і на 3 буде ще ранувато. Хіба ваш хлопчик дуже любить малювати. Я, особисто, коли ходила в художню школу і нас заставляли ставати за мольберти - не було нічого гіршого. Краще, коли сядеш собі зручно за стіл, розкладеш лікті і малюєш в кайф. Одним словом, я би на вашому місці поки відклала купівлю дорого якісного мольберта, а дала би дитині можливість доламати бабунин китайський. Зато уявіть, як баба наступного разу прийде і скаже: "Ой, внучику, а де той мольбертик, що бабця купила?", а ви з таким кайфом: "Ой, мамо, він ще два дні після дня народження розлетівся. Як шкода було...". Задоволення дістанете ще більше ніж від нового мольберту.
     
  20. vanilia

    vanilia Miracles are real

    Відповідь: Свекруха-бабуся (2)

    Скільки я вже прошу свекруху не їсти з дитиною з однієї тарілки... Як горохом об стіну. Малу вчу, аби знала, що не можна. Так вона каже бабусі, що не можна, а бабуля їй на то: "Нічого страшного. Я твоя баба". В неї купа болячок, в неї вставні зуби, які вічно злітають і вона їх руками поправляє. І взагалі - ну не гігієнічно ні з ким з тарілки однієї їсти, облизувати ложку. А тим більеш в малої дитини. Вже і свекруха свекрухи їй пояснювала, не дійшло. Все одно своє робить. Ну от ЯК пояснити людині, аби зрозуміла нарешті?