Свекруха-бабуся (2)

Тема у розділі 'Ти + Він', створена користувачем Іруня, 5 Лютий 2008.

?

Кому ви більше довіряєте, аби посиділи з вашою дитиною?

  1. своїй мамі

    293 голосів
    56,2%
  2. свекрусі

    27 голосів
    5,2%
  3. обом

    109 голосів
    20,9%
  4. нікому

    81 голосів
    15,5%
  5. сусідці

    11 голосів
    2,1%
  1. solomka

    solomka Active Member

    Відповідь: Свекруха-бабуся (2)

    оооооо, в нас теж так буває: дуже часто свекруха любить пробувати їжу з дитячої тарілки "чи часом не загаряче". Просила, пояснювала - не доходить. А ще навчила дітей вареники їсти руками. Я кажу дітям: візьміть виделки, а свекруха каже "нехай їдять руками, потім руки помиють" - терпіти не можу коли їдять руками (певна річ, окрім хліба). Але найгірше, що чоловік мене в цьому питанні не підтримує - його теж навчили їсти вареники руками.
     
  2. Girljanda

    Girljanda New Member

    Відповідь: Свекруха-бабуся (2)

    Вибачте, можливо недоречно і негарно, але розсмішили надовго...:rofl::rofl::rofl:
     
  3. Лідочка

    Лідочка Well-Known Member

    Відповідь: Свекруха-бабуся (2)

    ггг....кажуть, що рибу, птицю, молодицю беруть руками, а от про вареники такого не чула...))))))))
     
  4. vanilia

    vanilia Miracles are real

    Відповідь: Свекруха-бабуся (2)

    Я ж інколи дивлюся: в дитини стоматит - звідки??? Ну але що тут дивного, якщо вона цілує кота і відразу ж бере ложку малої облизує і їй дає. Вона взагалі любить облизувати ніж, коли нарізає щось (рибу, наприклад, чи мясо і т.д.). Нечистоплотна. Але як би там не було: їсти з дитиною з однієї посуди - це негігієнічно. Я собі такого ніколи не позволяю.
     
  5. Лідочка

    Лідочка Well-Known Member

    Відповідь: Свекруха-бабуся (2)

    Та візьміть раз при нагоді і при дитині відберіть тарілку, накидайте їй окремо і скажіть, мол в нас є більше ніж одна тарілка чи ложка. І суворим таким голосом скажіть, що ви забороняєте таке робити і більше цю тему піднімати не хочете. Не зрозуміє - маєте повне право висварити з підвищенням голосу (а ще бажано при людині яка вас підтримує і яку вона поважає). А як нє, то хай чоловік поговорить.
     
  6. Іриска

    Іриска Well-Known Member

    Відповідь: Свекруха-бабуся (2)

    та я якраз такий хотіла купити - парту-мольберт)))
    дуже
    а от цього нікогди!!! я її мамою в житті не назву!
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. olenkastar

    olenkastar Well-Known Member

    Відповідь: Свекруха-бабуся (2)


    все діло в нашому ставленні до ситуації. якшо не можемо змінити людини- треба змінити своє ставлення ,тоді і нерви ціліші будуть і ситуації не повторюватимуться.
     
  8. Ука

    Ука Добрий волонтер із поганими нервами

    Відповідь: Свекруха-бабуся (2)

     
  9. vanilia

    vanilia Miracles are real

    Відповідь: Свекруха-бабуся (2)


    Та дитина з ним взагалі не контактує. Кіт в баби з дідом на селі живе.
    То я не про те, що стоматит від кота )))) А від того, що бабуся нечистоплотна, їсть з дитиною з однієї посуди, облизує, бачила як піднімає з підлоги і їсть і дитині пропонує. А кіт - то таке )))
    Ще не розумію ДЛЯ ЧОГО цілувати дитину в губи?.. Людина, яка вічно їздить по лікарях, постійно з якимись болячками і цілує дитину в губи і отаке от витворяє... Я дивуюся просто, що є люди, які таке роблять.
     
  10. Finya

    Finya if you don't get enough I'll make it double

    Відповідь: Свекруха-бабуся (2)

    Ви, справді, так вважаєте? Коли померла моя бабуся (по татові, тобто - свекруха моєї мами)), в мене як стіна мого внутрішнього дому завалилася.. Дуже важлива стіна. Любов бабусь і дідусів зовсім інша, її не можна порівнювати з батьківською. Я знаю, що мені повезло - мене любили безумовно, чекали, раділи. Але це і для мене було свято - в нас було надзвичайне взаєморозуміння. Саме з татовою мамою. Потім не стало і дідуся. І ніхто, розумієте, ніхто не може заповнити ту пустку. Я страшенно скучаю і часто згадую їх. І нічого мені не дарували, і маму, бувало, дідусь висміював - трошки))) Але яке це відношення мало до наших з ними стосунків? Такого душевного покою, тепла тепер нема в мене ні від кого.
     
  11. Holly

    Holly Moderator

    Відповідь: Свекруха-бабуся (2)

    оце ключові слова. А коли баба/дідо не цікавляться дитиною, то без таких родичів можна спокійно прожити
     
  12. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Свекруха-бабуся (2)

    а ми тільки в губки і цілуємось :girl_blush2: а воно що, на щось шкодить?
     
  13. Valeria

    Valeria New Member

    Відповідь: Свекруха-бабуся (2)

    В мене з цим проблем немає. Свекруха - супер. Ніколи не лізе з дурними порадами, перш ніж щось дати чи купити, завжди питається в мене. Замість покупки непотрібних речей, краще дасть гроші. Я так того не люблю, мені вічно не зручно. Малу на разі залишаю тільки зі своєю мамою, свекруха далеко живе.
     
  14. Finya

    Finya if you don't get enough I'll make it double

    Відповідь: Свекруха-бабуся (2)

    Можливо, нічого з цього приводу сказати не можу.
    Найкраще орієнтуватися на думку дитини) Тягнеться до бабусі-дідуся - все добре. Думка невістки - не показник)
     
  15. Maldiva

    Maldiva New Member

    Відповідь: Свекруха-бабуся (2)

    а моя живе за 50 км від нас, відвідувала старшого всього 4-5 разів, меншу теж не спішить. зате приїжджала, як сніг на голову падав - дзвонить, я їду і все, мала манічку по неділях їздити, щоб гоститись було як, а по буднях помогти - нема нікого, хоч вий.. вчила мене як їсти малому давати, шо робити. моїх нервів не вистарчало. зато тепер, як меньша маленька була, віддала я їй на руки і кажу:"бавте"... дві хвилини не пройшло, як вона до мене летить:"Вікусічка, мала за тобою плаче, привязалась до тебе, не знаю, що їй хочеться". Залишили малу їй на пів години, а самі з малим пішли гуляти - приходимо, на мобільних пропущені виклики від всієї родини (ми навмисне їй лишили)))), свекруха мокра, мала плаче. Оттоді ми почули: "ти зовсім не маєш з малою відпочинку", я малу на руки взяла - дитина тішиться. Так наша доця бабу навчила життя, і всі її поради щодо виховання дітей - виявились не дуже)) Зате тепер, хоч до рани прикладай!
     
  16. olenkastar

    olenkastar Well-Known Member

    Відповідь: Свекруха-бабуся (2)

    я теж цього не люблю!! іне лише дитину. не люблю отих цілувань родинних. взагалі,до по цілунків ставлюся однозначно- цілую тих кому довіряю і люблю, з ким сплю і їм,-а це чоловік і дитина. все!! я це дала зрозуміти ,що поцілунків не хочу і дитина бачить,що "цьом даю" я лише чоловіку, і сама нікому не дає. лише ручку чи щічку, або коли я дозволяю їй дати цьом (її подружці, дідусеві тощо..очима дивиться на мене чи я одобряю цьом)



    залежить від самої мами. дитина все відчуває - ставлення мами до людей, її настрій. якшо мама не любить свекруху, постійно виявляє своє незадаоволення нею відкрито,то і дитина підсвідомо буде так поводитися.
    я теж до свого сверка ставлюся неоднозначно, він своєрідний чоловік, але він є дідусь Софійки і тато мого чоловіка. своє ставлення до нього тримаю в собі, або висловлюю чоловіку наодинці. Софія тішиться йому і бавиться з ним (коли він має час і настрій), відноситься до нього з симпатією, він її теж любить. більше мені нічого не потрібно.

    а вже ЯК і СКІЛЬКИ проводить часу дідусь/бабуся з дитиною- від того залежить чи ступінь привязаності і любові дитини. моя мама ні хвилини без внуці не може, навіть коли приходить стомлена з роботи- перевдягаеться і до ночі бавить внучку. Софійка лише очі відкриє біжить до "бабі", бо знае,що бабуся від неї не відлинює (свекор так любить, півгодинки і всьо,каже я стомився хочу спати). але любить їх обох.
     
  17. Мамусічка

    Мамусічка Well-Known Member

    Відповідь: Свекруха-бабуся (2)

    Незнаю, може, їм спокійно і можна прожити. А дітям? Кіря так радіє коли приїжджає моя мама, але вона приїжджає хоч не на довго, але часто, а свекруха уже півроку не їздить. Батьки батькими, а дід з бабою то інше. І хочеться, щоб мали їх мої діти. Бо я не мала - мені було від того сумно.
    Свекруха ж... Питає непотрібне в чоловіка, а що там по ви їсте, а скільки нагоріло за світло... Про все на світі, але не про онуків. Про Кірюшу ще може запитати, а Матвійка як нема. Ні про його успіхи, ні про його здоровя... Мене завжди смішило, що як ми переїжджали на нову квартиру, то вона вічно запитувала, а чи є там фороточки чи нема? Не те, що там чи є вода гаряча, ванна, умови... а форточки - то завжди на першому місці!!!.
    І я сказала чоловіку, що не їхатиму з дітьми до неї, бо на поступки я уже йшла, а далі не хочеться. Сенсу нема. Ось нещодавно чоловік говорив з своєю мамою, то запитав у неї, що чого ти питаєш все про Кірюшку , а про Матвійка - ні. На що та відповіла: - А я не про Кірюшку питала чи Матвійка, а як ти. :shok: Чоловік сказав, що, мабуть, вона любить тільки його. Залишилася у тому віці, коли стала мамою і не може стати бабусею. Мабуть, що так і є. Хоч їй 58. Видно ще треба вміти стати не тільки мамою, а й бабусею. А ще памятаю як я приїжджала до них і зайшла листівку з привітанням днем народження сина з 23 - річчям, а на листівці намальований малючок місяців 6. Я свекрухі кажу - а чого ви таку подарували. Він у Вас у же був досить дорослий. Вона: - Він для мене маленький. Менший чим у тебе Кірюшка (Йому коли приїздили було 3 місяці.) Незнаю, як вона його не додумалась з ложечки годувати та слюнявчики чіпляти? :crazy:
     
    Останнє редагування: 25 Травень 2011
  18. Holly

    Holly Moderator

    Відповідь: Свекруха-бабуся (2)

    А я про дітей і говорила. Мій чоловік мав таку бабу (татову маму), моя свекруха (чоловік підтвердив) розказувала страшні речі. Та баба ніколи не бавилась з внуками, не тішилась ними. Чоловік ніколи не страждав від браку її уваги і спокійно з цим жив.
     
  19. vanilia

    vanilia Miracles are real

    Відповідь: Свекруха-бабуся (2)

    Шкодить?.. Хм.. Це негігієнічно. Бабуля вічно накурена, зуби злітають і цілує дитину в губи. Не знаю, для мене це не є нормально. Я цілую дитину в чоло, в щічки, в носик, в руці...

    Якщо для вас це прийнятно, то я не маю нічого проти :)

    Бабусі обидвоє люблять внучку і я тільки рада цьому. Дитина дуже любить з ними спілкуватися. І я не хочу заважати їхньому спілкуванню. Але й не хочу аби отаке от витворяли. Моя мама такого не робить. Свекруху я вже просила, до неї не доходить. І чоловікова бабуля вже її сварила за це (вона думала, що і я таке роблю, то ще й мені хотіла "виписати". До речі, вона медик). Але свекруха вперта і вважає, що то нормально.
    Я ж з нею стосунки портити теж не хочу :) От і думаю як то зробити так, аби її не образити, але й щоби поставилась із розумінням.
    До речі, мій чоловік коли все це бачить, то теж в шоці і теж вже з мамою говорив на цю тему (сам, по своїй ініціативі, я й не знала).
     
    Останнє редагування: 25 Травень 2011
  20. innamorata

    innamorata Well-Known Member

    Відповідь: Свекруха-бабуся (2)