Свекруха-бабуся (2)

Тема у розділі 'Ти + Він', створена користувачем Іруня, 5 Лютий 2008.

?

Кому ви більше довіряєте, аби посиділи з вашою дитиною?

  1. своїй мамі

    293 голосів
    56,2%
  2. свекрусі

    27 голосів
    5,2%
  3. обом

    109 голосів
    20,9%
  4. нікому

    81 голосів
    15,5%
  5. сусідці

    11 голосів
    2,1%
  1. Kosjana

    Kosjana New Member

    Відповідь: Свекруха-бабуся (2)

    Перечитуючи тему...... кожного разу ..думаю.... я ж теж буду свекрухою.... не хотілося б колись таке про себе прочитати... сподіваюсь я буду не такою.....
    Я люблю свого чоловіка і дуже поважаю його батьків, ну і люблю (наскільки це можливо).... Спочатку подружнього життя досить різко реагувала на всякі їхні репліки чи відгуки.. зараз уже 5... скоро відсвяткуєм..... то я вже майже не чую... ну принаймні ніяк не реагую.... на все що від них чую...
    .. Почалось все так.... ми одружились.... через 2 міс дізнались, що будемо батьками))... Приїхали до свекрів на св. Миколая .. і ощасливили.. що будуть бабусею і дідусем.... всі були довольні... казали "Найкращий подарунок на таке свято" ....купа уваги до мене і до чоловіка.... а потім легенька репліка від матусі : "Дітей вам бавити не буду!!!! Мені ніхто не бавив і мене щоб ви не просили!!!" ... ну я промовчала... хоча була в "легенькому" шоці... тоді ми про те ще не думали..... хто буде бавити дітей...))) І ще... почула: "Лиш би то була дівчинка!! тільки дівчинка... у мене 2 синочки ..я завжди мріяла про доцю.."
    Одного чудового ранку..вийшовши з УЗІ.... і знаючи ХТО у нас буде... майбутній щасливий татусь зазвонив похвалитися батькам, що у Нього буде СИН!!!.... Батьки привітали сина побажали всього всього і захотіли також привітати і мене....
    - "Ну що невістко догодила спочатку чоловікові!!!" - почула я у слухавці..... і виключила телефон.........
    Зараз оглядаючись.... мені навіть смішно.... але тоді було...охххх як боляче!!!!!
    Синочок дуже схожий на свою бабусю (не на мою маму)))... і вона його страшенно любить!!!! Любить приїздити в гості побавитись з онуком, дуже любить коли він відвідує її ... завжди пів ночі плаче... після прощання ..але чомусь не кличе онучком..а синочком... (я часто її виправляю.. на що вона мовчить і продовжує своє..).... і каже що невістки дуже не люблять коли діти схожі на свекрух... на що я кажу.. "То моя дитина і я люблю її більше за всіх на світі!!!! хоч би на кого вона була схожа, вона моя!!!!!"
    Синочок любить обох бабусь однаково (принаймні я так думаю)... моя мама його допомагала бавити і її він бачить частіше... але радо бавиться і гуляє з обома бабусями і скучає теж однаково, часто говорить по телефону з обома бабусями, питає про здоровя, коли приїдуть.. (вже без моїх підказок..).
    Дідусі то окрема тема ))))
     
  2. Girljanda

    Girljanda New Member

    Відповідь: Свекруха-бабуся (2)

    О, до болі знайома ситуація. Слова мого свекра. Інколи так і хочеться сказати, що треба було старатися пару років назад самому.
     
  3. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Свекруха-бабуся (2)

    Мдям...о це ви вже дуже помиляєтесь

    Маю ваше благословення?

     
  4. vanilia

    vanilia Miracles are real

    Відповідь: Свекруха-бабуся (2)

    Ну так само як і я не питала Вашого благословення на те, аби дозволяти іншим цілувати свою дитину в губи :)
    В кожного своє бачення і так само, як для Вас це прийнятно, для мене це неприйнятно. Ви дотримуєтесь свого, а я - свого. Дитина моя і я не раджуся чи дозволяти комусь її цілувати в губи зараз, я лише спитала поради як пояснити людині аби того не робила і щоби не образити її.

    ---------- Додано в 16:21 ---------- Попередній допис був написаний в 16:15 ----------

    Та до чого тут зуби як такі, думаю, Ви добре зрозуміли про що йде мова.
    Я собі такого не дозволяю (виціловувати так навіть своїх діток) вже тепер, не те, що потім. І не дозволяю собі ніколи їсти з одного посуду з дитиною. І ніколи не оближу чогось і не дам потім то дитині чи ще комусь.
    Я не вважаю себе якоюсь такою, що всі після мене мають їсти облизане мною.

    Хочу ще вам сказати, що свекруха зі свекрової тарілки не їсть, і після нього не буде їсти його ложкою. А от щодо інших вважає, що після неї мають їсти і то нормально.
     
  5. Holly

    Holly Moderator

    Відповідь: Свекруха-бабуся (2)

    Я вже не знаю як пояснити свекрусі, аби не давала Ярині ковбаси. Вчора зранку приходжу на кухню, а вона готує Ярині канапки з ковбасою. Кажу , Ярині ковбаси не давайте. В обід ходила по справах, приходжу Яринка їсть ковбасу :suicide:
    Якби ж то ковбаса була нормальна, хоча яка та магазина ковбаса може бути добра. І є ж купа м"яса в морозилці...
     
  6. Fast

    Fast Well-Known Member

    Відповідь: Свекруха-бабуся (2)

    Улибнуло :) А з чоловіком ви цілуєтесь? Чи повітряні цілунки відправляєте? Не ображайтесь :)
    Я теж дитину в губи не цілувала, але вона сама почала цілувати маму і татка в губи (вона ж бачить все і повторює). У нас ранок починається з того, що вона залазить до нас в ліжко, ще пів години спить з нами, а потім будить нас свої ми цьомками. Це так приємно почати ранок з такого пробудження! Це не настільки не гігієнічно як ви описуєте :)
    Чоловіка баба коли збирається нас всіх виціловувати, то я хочу десь провалитись, але про те що я чи моя дитина наглотається купу бактерій і вірусів ще не думала :)

    Поцілунок це своєрідне вираження любові. Ніяк ви не поясните, щоб бабуся дитину не цілувала, а ще так щоб її не образити. Варіантів, як на мене, аж два:
    1 - Заборонити бабці цілувати вашу дитину, і тим самим зіпсути відносини.
    2- якщо вам неприємно дивитись як свекруха цілує вашу дитину - не дивіться, відверніться в іншу сторону. Дитина ж непроти з нею цілуватись
     
  7. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Відповідь: Свекруха-бабуся (2)

    а що нема різниці цілуватись з чоловіком чи з дитиною? Ви ще багато чого з чоловіком робите.
    хіба мова йшла про "не цілувати взагалі" йшлося лише про цілування в губи. І якщо мама вважає що це зайве, то так тому і бути - вона (мама) має право заборонити цілувати дитину в губи.
     
  8. hrystusja

    hrystusja Well-Known Member

    Відповідь: Свекруха-бабуся (2)

    Оль, а може свекруха думає, що Яринка м"яса потребує і не їсть, то ти запечи те що в морозилці. Тоді вона даватиме їй добре м"со ще й тебе похвалить, що місце в морозилці звільнилось;)
     
  9. vanilia

    vanilia Miracles are real

    Відповідь: Свекруха-бабуся (2)


    А чоловік що дитина? У жінки з чоловіком і інтимні стосунки є, то що і з дитиною можна?

    ---------- Додано в 17:07 ---------- Попередній допис був написаний в 17:05 ----------


    ??? Ніхто не проти аби бабуся цілувала дитину. Тільки не треба в губи цілувати. Існує багато поцілунків інакших, якими можна висловими свою любов до дитини.
    Ну і чому це я маю відвертатися, коли хтось робить з моєю дитиною те, що я (і мій чоловік - він же батько дитини) вважаю неприпустимим?

    До речі, дитина не "не проти". Вона нас з чоловіком вже кілька разів питала чому бабуся цілує її в губи, бо більше ніхто так не робить. І дитина сама підставляє щічки (ми її не намовляємо, якщо щось).

    ---------- Додано в 17:10 ---------- Попередній допис був написаний в 17:07 ----------


    Повністю погоджуюсь із Вашими словами.
     
  10. Анута

    Анута Well-Known Member

    Відповідь: Свекруха-бабуся (2)

    моя мама всім розповідає, що десь читала (я правда думаю що то для аргументу так) що діток вільно цілувати у тім"ячко ;) а в губки - ні :) і решті (бабусям тощо) то повторює. Сама не цілує і іншим наголошує такого не робити.

    мама, тато та діти це, зазвичай, одна флора, одна атмосфера.
    а от щоб мої малята в свої рік та чотири мали такий "букет" як, для прикладу, свекруха чи ще є люди з родини, я б не хотіла. На них ще то прийде. Одне діло мати болячку в 60 років, інше в рік :sad:
    Благо, якось делікатно вдалось відівчити одною ложкою усіх годувати, правда не завжди і не усіх...

    звиняйте, якщо комусь не до вподоби, але я мама і я в праві захищати свою дитину у випадку, коли я бачу для нього небажане (це не тільки поцілунків стосується, а загалом). Навіть можу бути агресивною місцями, бо як вмикається інстинкт я схожа на львицю і ліпше не підходь ;)

    ---------- Додано в 17:39 ---------- Попередній допис був написаний в 17:34 ----------

    от зараз воюю із свекрухою за "бульбу-пюре" і годування з ложечки. Це стосується Павлуся. Вона готова йому те пюре робити 5 разів на день і на перший писк біжить чистити картоплю. Раз мені малий влаштував істерику аби я його годувала з ложечки (і це в 4,5 роки!!!). Я відрізала категорично, на що отримала геніальну відповідь "я зараз піду покличу бабушку і вона мене погодує!" і таки пішов, таки покликав і дістала бабушка такого дрина від мене! Зате потім мені читала, що я занадто сувора з дитиною, бо він коли ходив по неї їй сказав, що мене не любить. Отак. Ну а за це вона дістала вже від чоловіка.
    Дякувати Богу, він зі мною однієї позиції.

    Отак бабусі собі авторитет заробляють: мама погана, пюре не зробить, з ложечки не погодує, а я буду хороша... Ух!!
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. vanilia

    vanilia Miracles are real

    Відповідь: Свекруха-бабуся (2)

    От про це і мова :) Людина в 60 років має далеко не дитячі болячки, то для чого з тим пхатися так прямо до маленьких діток?

    ---------- Додано в 17:56 ---------- Попередній допис був написаний в 17:55 ----------


    ППКС :) Саме так. Повністю згідна з тобою, Аня, бо я теж така.
     
  12. Натуля

    Натуля Well-Known Member

    Відповідь: Свекруха-бабуся (2)

    І я трохи пожаліюсь. Свекруха приїзжає до нас напевно раз в пів року. Минулої суботи подзвонила „ти вдома? Ну то я через годину буду”. Переламала всі мої плани. Мені з нею дуже важко бо в нас кардинально різні погляди абсолютно на все. А в неї є тільки своя думка, а протилежна сприймається ледь не як образа. Про виховання дитини взагалі мовчу. Куди б він не поліз тільки й чути „впадеш! вдаришся! Будеш плакати!... а я казала тобі, що так буде...”. Як мене це дратує! Стараюсь віджартовуватись.Ну як дитина має рухатись і розвиватись? Свекруха вирішила зі мною трохи „пооткровєннічати” і зізналась, що вона відчуває себе дуже самотньою. Питаю, що їй заважає до нас частіше приїзжати (підозрюю, що відсутність прямої маршрутки до нас), то щось незрозуміле про подружок своїх говорила. Сьогодні вона дізналась, що я збираюсь їхати з сином на море і без чоловіка, то причитала довго і нудно, що ой як мені там важко самій (ми їдемо з друзями і їх дитиною). Кажу, що вдома мені точно не легше зранку до ночі вдвох з дитиною і обов”язків значно більше. Ну але то є море, там дивитись за дитиною треба...Короче, дуже не хоче, щоб ми самі їхали. Ну але то все єрунда. От що насправді мене хвилює це те, що в моєї свекрухи є мрія жити в особняку. А грошей то на будинок немає. Так от вона хоче продати дві квартири, малі хрущовки, і взамін купити особняк (можна з окремими входами). І там будуть жити щасливо я, моя дитина (поки що одна), чоловік, його брат (покищо неодружений), свекруха і ще її свекруха (бо друга квартира то її).І буде пхатися в наше життя нам „помагати” І саме цікаве, що вона реально ходить дивиться будинки. А ще вона була дуже здивована дізнавшись, що ми плануємо другу, бо ми „скромно живемо на чоловікову зарплату і мені потрібно вийти на роботу, щоб трохи наскладати гроші”.
     
  13. Fast

    Fast Well-Known Member

    Відповідь: Свекруха-бабуся (2)

    Ну звісно, що Є!!! Я запиталась через те, що було написано
    от через те "комусь" і спало на думку про чоловіка запитатись

    А тут взагалі:khomyak: Або ви мене збоченкою порахували, або самі щось не про те думаєте.
    Ну тоді скажіть свекрусі, що ваша дитина просила вас, щоб ви сказали дорогій бабусі, щоб вона не цілувала в губи, але скажіть це при дитині, щоб вона підтвердила, якщо бабусі вздумається перепитати дитину
     
  14. vanilia

    vanilia Miracles are real

    Відповідь: Свекруха-бабуся (2)

    Наша бабуся теж любить годувати малу з ложечки. Але мала собі затямила, що то тільки бабуся так і годує, а ні мама, ні тато так годувати не будуть ))) Та й взагалі - бабуся любить дуже багато чого дозволяти дитині, що ми забороняєм. З бабусею можна і мульти цілими днями і т.д. І як чує, що я чи чоловік на щось кажемо дитині, що не можна, то каже зразу: "Та чому ні? Хай собі дитина..." (бавиться ножем [наприклад] то нічого, що він гострий). Я так одного разу зайшла на кухню і побачила як свекруха дає малій ніж гострий для забави. Я була в шоці. Свекор як побачив, зразу мізки свекрусі став промивати, бо бавитися можна і чимось іншим, а ніж - то не забавка. Ну але ж баба добра, все дозволяє, навіть якщо воно є небезпечним.

    ---------- Додано в 18:06 ---------- Попередній допис був написаний в 18:02 ----------


    По-моєму, не в моїй голові виникло порівняння чоловіка з дитиною :) То якраз з Вашої сторони і було. Порівнювати що я роблю з чоловіком з тим, що я роблю з дитиною.... Ба, тим більше, що мова йшла не про мене, а про бабусю. Вважаю такі порівняння недоцільними, про що і написала.

    ---------- Додано в 18:08 ---------- Попередній допис був написаний в 18:06 ----------


    А чому я маю казати, що дитина просила? Вона такого не просила. Тим більше, що дитина сама казала вже це бабі і не раз :girl_wink: Казала, а не просила. Казала (при нас), що їсти з чийогось посуду не варто, що цілувати в губи не варто. То все вже говорили як ми, так і дитина. Тільки дитина не просить ))) То би вже виглядало надто смішно і ненатурально.

    Я тут ще згадала.. Трохи вже не в тему, просто згадалося. Десь з пів року тому просили свекруху посидіти з дитиною кілька годин. Ввечері дитина спитала чому бабуся каже, що мама некрасива. І розповіла, що вона з бабою дивилася наш з чоловіком весільний портрет і баба сказала, що тато гарний, а мама - ні. Дитина почала плакати. Ми з чоловіком з 5 хвилин були в шоці і не знали що можна на таке відповісти. Потім пояснили їй, що, напевно, вона неправильно бабу зрозуміла. Дитина ще пару тижнів то перепитувала, потім забула, напевно.
    П.С.: свекруха була сильно проти мене як невістки )))
     
    Останнє редагування: 26 Травень 2011
  15. Анута

    Анута Well-Known Member

    Відповідь: Свекруха-бабуся (2)

    я зараз за ножі по кухні воюю теж. Постійно залишається ніж на столі, а інколи і не один. Як мені Тарася прибіг з кухні вимахуючи ножем, я мало інфаркту не дістала. Одне діло, чуть старшу дитину під наглядом (!) навчити користуватись і наголосити, що так можна лише при дорослому поруч, а інше коли річний шкет тягне все зі столу "що погано лежить" і не знає його застосування.
    Говорила за ножі вже надцять разів, і сьогодні вранці захожу на кухню і ніж на столі...

    Написала на дошці (на кухні є така оздоба, типу меню писати): Дуже прошу! не залишайте ножі на столі!
    Прихожу, свекруха питає: А що за оголошення? Що з ножами? щось сталось??
    кажу: Ні
    С: А ну то все добре :)

    ну не вистарчає щоб ще щось сталось!

    цікаво, скільки ще буду повторювати? чи то якусь байку-страшилку придумати аби швидше подіяло?? Маю ще один важіль: чоловікові присідаю, а його вже як тим дістану, то він для пояснення слів не пожалкує...

    Загалом у мене свекруха хороша, але є пунктики... притираємось ;)

    ---------- Додано в 18:16 ---------- Попередній допис був написаний в 18:14 ----------

    а за таке :girl_devil:
     
  16. vanilia

    vanilia Miracles are real

    Відповідь: Свекруха-бабуся (2)

    от і нас так )))
    Свекруха хороша, але зі своїми тараканами, як і всі )))
     
  17. Іриска

    Іриска Well-Known Member

    Відповідь: Свекруха-бабуся (2)

    я пам"ятаю, якось приїхали до чоловікової бабці в село, то вона казала: "...малого цілуй де хочеш - чи в ручку, чи в чоло, чи в щічку, хоть в ж..пку (це мовою оригіналу, на що я чуть в обморок не впала), але ніколи не цілуй в губки..." збоку стояла свекруха і мовчки погодилась з її словами( до слова це її свекруха)...від тоді в мене з тим проблеми нема.... хіба те, що малий страшно любить мене цілувати в губки, бо так тато робить... і татка часто заставляє мене цілувати...:girl_blum:
    оооо, то мій тато таке робить, я тільки малого насварю або скажу, що чогось не можна, як одразу дідо жаліє або дозволяє все, примовляючи, що мама зла й недобра))))
     
  18. Яруська

    Яруська Well-Known Member

    Відповідь: Свекруха-бабуся (2)

    Йоли-пали! Треба терміново родити доцю! Бо буде мені капєц, як стану свекрухою:girl_phone1: Я то все роблю, на що ви жалієтесь...І з ложечки годую(часом) і мульти цілий день в ліжку з купою цукорків і мандаринок, і в бузю солодку цьомаю. Вот.
    А свекруха навпаки каже, що я розмержую дитину меншу тепер, бо старшого вже розмерзила( хороший пацан таки виріс):girl_crazy:

    Цілком згідна.
    Це можна тільки мамі і татові
     
  19. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Свекруха-бабуся (2)

    В нас навіть тато не дуже в губи цілує, тільки мама. Мамуся в нас сама зацільована всіма дітками!

    А що до бабців, то я це залишаю за дитиною. Якщо вона не хоче цілувати бабці в губи, то вона її не поцілує, хоч би бабця трісла. Мої діти зроблять шкандаль і крапка. Якщо мала хоче, то вона піде і поцілує бабцю в губи, хоча в нас бабця з комплексами то сама не буде цілуватись. Зуби в моєї бабці (не дитини) не випадають, бо добре зроблені. І моя найменша єдину кого буде цілувати в губи, то це мою бабцю. Не свою, а мою!
     
  20. vanilia

    vanilia Miracles are real

    Відповідь: Свекруха-бабуся (2)

    Ну ось це і є ключова фраза :) Мамі і татові, а не бабусям енд ко. А то в нас бабусями називають себе ще і сестри свекрів. Але, слава Богу, в губки цілує тільки свекруха )) Решті собі такого не позволяють.