Світські хроніки, жовта преса, факти і міфи...(2)

Тема у розділі 'Дефіле', створена користувачем Vittoriya, 2 Лютий 2014.

  1. Malvochka

    Malvochka миється в бані

    А я думаю що цілком сплановано)) Зараз якраз багато жінок стараються завагітніти до 35 (часто якраз вдруге чи втретє, щоб по здоров"ю і взагалі оце все встигнути), прямо такий бебі-бум в тому віці зараз спостерігається, це і по "зірках", і по знайомих бачу :girl_smile:
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. Malvochka

    Malvochka миється в бані

    Нові знимки подружжя Клуні. Вагітна 39-річна Амаль Клуні виглядає щасливою, вже і животик видно на червоній доріжці.
    Вагітна Амаль Клуні вийшла на червону доріжку "Сезара"

    А колись затятий холостяк і чайлд-фрі Джордж Клуні тепер з радістю чекає на поповнення з дружиною :girl_smile:

    "Розділити радісну мить зі своїм коханим чоловіком приїхала Амаль Клуні. 39-річна зірка юриспруденції уперше підкреслила сукнею свій вагітний животик, гордо демонструючи його на червоній доріжці.
    "Моїй дружині Амаль, не буває дня, коли б я не відчував гордості, що я - твій чоловік. Я з радістю чекаю на наступні роки та, особливо, на наступні місяці. Я дуже тебе кохаю", - цитує Джорджа "Contact Music".

    [​IMG] [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 12
    • Зе бест! Зе бест! x 1
    • мімімі мімімі x 1
  3. Malvochka

    Malvochka миється в бані

    • Подобається Подобається x 5
    • мімімі мімімі x 1
  4. Arapeta

    Arapeta Well-Known Member

    2 вагітності підряд, то все-таки важко. Як Фреймут змарніла...
    9f852ac-fr.jpg
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 5
  5. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    А який в неї термін? Я щось думала, що перший триместр тільки. Але так виглядає на місяць шостий може.
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    важко, але вона ще мабуть боїться лишнє набрати. помню її інтерв)ю де вона розказувала що після Злати щоб схуднути не їла після 4
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Десь так і є. Вона про вагітність ще перед новим роком говорила
    --- дописи об"єднано, 15 Березень 2017 ---
    Та у неі тільки лице худе. А решта- нормальне. Може токсикоз, може гормони... Половина жінок під час вагітності далеко не красуні. А ій в Інсті стільки бяки під тим фото понаписували...
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  8. EineGuteFrau

    EineGuteFrau Два з половиною чоловіки і я - щаслива сім'я:*

    То така якість фото, що ще може і макіяж таке чудити. А може то задумка фотосесії? Бо в ІГ писало, що то фотосесія для якогось журналу.
    І дійсно понаписували під тим фото такого, фу.

    Надіслано від мого Redmi Note 3, використовуючи Tapatalk
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  9. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Навряд чи б Фреймут виставляла реальні такі фото. То якась провокативна нею ж фотосесія. Там обличчя консилерами ше добре мальовано для образу.

    п.с. таки це дійсно експеримент :) [​IMG] Instagram post by Natalia Vasura • Mar 14, 2017 at 7:25pm UTC
     
    Останнє редагування: 16 Березень 2017
    • Подобається Подобається x 2
  10. Paparuda

    Paparuda Well-Known Member

    Беременная Аманда Сейфрид тайно вышла замуж
    Американские актеры Аманда Сэйфрид и Томас Садоски поженились.


    О тайной свадьбе Аманды Сэйфрид и Томаса Садоски стало известно на американском шоу Late Late Show, передает ET Online.

    Читай также:Аманда Сейфрид вышла в свет на последних сроках беременности

    Ведущий программы Джеймс Кордон решил поздравить Томаса Садоски с помолвкой, но актер назвал Аманду своей супругой.

    Бракосочетание состоялось 12 марта.

    Мы просто сбежали из страны со священником... Мы были только вдвоем. И сделали это! У нас был отличный день!“ — поделился эмоциями Садоски.

    Томас и Аманда произнесли написанные ими клятвы в присутствии любимой собаки Сэйфрид Финна.

    Отметим, что вскоре влюбленные станут родителями.



    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 5
  11. Malvochka

    Malvochka миється в бані

    Та схоже що то таке фото, не постановка. Потім ще таке фото вона виставляла і його теж розкритикували.
    [​IMG]
    Правда в ньому яскраву Фреймут не одразу впізнаєш, мабуть виснажений організм має зараз. Але звично що вагітні гнавпаки трохи поправляються, розквітають, а в неї навпаки.

    А ще гляньте як її мама гарно виглядає:

    [​IMG]
    [​IMG] [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 4
  12. Козенятко

    Козенятко Well-Known Member

    Вона дійсно від природи є така худорляво-виснажена, а ще + вагітність, ритм життя, нічого дивного. Потім фотошоп зарулить по повній.
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    як які фото. Наприклад ті, що не відфотошоплені, то як для 54 років я би не казала, що добре :) ( чисто моя думка). Фігурка- так ( адже там мама професійна спортсменка. Волосся, шкіра-тут старше свого віку)
     
    • Подобається Подобається x 2
  14. shparynka

    shparynka Well-Known Member

    тут Фреймут мені на радянську акторку Пельтцер схожа.
     
  15. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    Щось не знаю чи є сенс обговорювати лице вагітної кобіти. Не зірки теж можуть змінитись до невпізнання, особливо якщо вагітність за вагітністю

    Надіслано від мого SM-J700H, використовуючи Tapatalk
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 7
    • Подобається Подобається x 3
  16. Malvochka

    Malvochka миється в бані

    @shparynka стовідсоткове попадання! Дивилась згадувала кого ж вона мені тут нагадує, точно її. Ще типаж Фреймут в Судзиловської, такого плану будова. А останнє фото з її мамою фотошоп? На 54 доволі добре виглядає, але я вже так не придивлялась)) Кого ще постійно хвалять за "вигляд в віці" то це Софію Ротару, вже сто раз чую як про це говорять.
     
    Останнє редагування: 8 Квітень 2017
  17. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    А чому розкритикували? Що не так? Мені Ольга тут подобається. Виглядає значно "живіше і справжніше" ніж на більшості своїх фото, де вона в стандартному ракурсі 3/4 і манірних позах. Виснажена чи ні - не берусь судити, але нічого відштовхуючого не бачу.
    Я думаю, що вона не така вже й худорлява від природи. Вона дуже гарно виглядає на старих фото, де має на пару кг більше як зараз. От на останньому фото, якому років 7 - їй добре в такій вазі.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
    • Подобається Подобається x 1
  18. Козенятко

    Козенятко Well-Known Member

    Ну на екрані вона дужее худюща, аж занадто.
     
  19. mitla

    mitla All You Need Is Love

    Нові фото по темі

    3_109.png 4_84.png

    Фреймут схудла - це факт. Але видно, що все в сукупності (блідість, колір волосся, брови, одяг, навіть вираз обличчя) - це її новий продуманий імідж...А не просто зміни у вигляді вагітної жінки.
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  20. lyanysya

    lyanysya Well-Known Member

    Дивлюсь на неї, вона як мумія. На другому фото-таке враження що лице в муку запхала)
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1