Світські хроніки, жовта преса, факти і міфи...(2)

Тема у розділі 'Дефіле', створена користувачем Vittoriya, 2 Лютий 2014.

  1. lyanysya

    lyanysya Well-Known Member

    Напевно дівчинку чекає)
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. Malvochka

    Malvochka миється в бані

    @lyanysya те що має бути дівчинка ніяк не значить що зовнішність мами має погіршуватись) Перевірено купу раз на знайомих теж. В мене всі подруги після вагітності розквітли, їх краса якось розкрилась, стали жіночнішими. Може то Фреймут хотіла побути в образі якогось готичного романтизму? Типу волосся натурель, мінімум косметики, плавні лінії, а їй це капець як не йде?
    [​IMG]
    До блідої шкіри, такого загостреного худого лиця найбільше би підійщ=шов колір волосся блонд (він розширяє, витягує таку завнішність), от вона з таким все і ходила. Є фото як вона вже з темним волоссям була
    [​IMG] [​IMG] [​IMG]

    І звичний образ [​IMG] і стилісти тут радять як краще для такого типажа Прически Ольги Фреймут: блонд, локоны и ретро-стилизации
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  3. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Мені здається, що цей новий образ, який (на мою скромну думку) ій ну зовсім не личить, для піару. А піар на негативі - він дієвіший). Ну хто так буде обговорювати гарну Фреймут?
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
    • Подобається Подобається x 1
  4. Malvochka

    Malvochka миється в бані

    @Rodionochka найпевніше так і є. Поєднала свою ситуацію з "корисним" - піаром, тому це постить, і люди обсуждають. Ну але все одно странні ті образи, відштовхуючі.
     
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  5. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    так. і попередні і оці фото- це все була одна фотозйомка для Л Офісієль.Вона в реалі зараз не так виглядає.Не так давно викладали інсайдерські фото в мережу з цьогоденних її робочих буднів на зйомках передач- ну не така вона як на зйомці для журналу . Звичайна як для Фреймут- худа і дуже вагітна :).
    п.с. Фреймут гарно на тих фото,де в неї кругліше личко. Їй реально кілька кілограм у + пішло би на користь
     
  6. Svjatkova

    Svjatkova Well-Known Member

  7. Svjatkova

    Svjatkova Well-Known Member

  8. Arapeta

    Arapeta Well-Known Member

    Сподіваюся, це я не зрозуміла жарт про спадкоємця і династію. Інакше, кам'яний вік. Він має свої палаци-фабрики-заводи-параходи для "спадкоємця"? І чим дівчата гірші?
     
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  9. Magnoliya

    Magnoliya Well-Known Member

    я вирішила, щоб прізвище далі продовжувалось)
     
  10. flame

    flame невгамовний експериментатор


    якщо я не помиляюся, то він вже не вперше став батьком. В нього вже була донечка, але вона померла в 8 років від раку мозку. З першою дружиною вони розлучилися, бо хвороба і смерть доньки дуже сильно вплинула на їхні відносини.
     
  11. Malvochka

    Malvochka миється в бані

    Колишня учасниця Віагри Анна Седокова народила третю дитину в 34 роки, має двох дочок і третій тепер хлочик.
    «Мы родились»: Анна Седокова рассказала о непростых третьих родах

    [​IMG]

    Ірина Шейк народила первістка Бредлі Куперу (видно після Роналду і його признанням в нетрадиційній орієнтації вирішила не гаяти часу)
    [​IMG] [​IMG]
    Все 9 месяцев беременности супермодель и актер не давали никаких официальных комментариев. Даже когда беременный живот уже нельзя было скрыть под балахонами, Ирина молчала как рыба.

    Эта пара умеет хранить секреты. Западным СМИ стало известно, что супермодель родила первенца 42-летнему Брэдли, правда, произошло это еще две недели назад. Ни пол ребенка, ни имя, ни точную дату рождения пара не сообщала.

    П"ятдесятирічна Джанет Джексон показала фото з навонародженим сином, але з батьком вони розійшлись кажуть. Та народити в такому віці то почесно.
    [​IMG]
     
    Останнє редагування: 23 Квітень 2017
    • Подобається Подобається x 13
    • мімімі мімімі x 1
  12. Thebestnata

    Thebestnata Well-Known Member

  13. Malvochka

    Malvochka миється в бані

    • Подобається Подобається x 5
  14. Colombina1982

    Colombina1982 Well-Known Member

    Многая літа і гірко! Терпіння чоловікові і врівноваженості жінці (може, якраз із заміжжям характер покращиться ) ) Цікаво так: Джа, виявляється, лише 33, а нареченому лише 25. Солідненько виглядають.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Тупо! Тупо! x 1
  15. Яська Березнева

    Яська Березнева Well-Known Member

     
  16. Colombina1982

    Colombina1982 Well-Known Member

     
    Останнє редагування: 27 Квітень 2017
    • Інформативно Інформативно x 2
    • Подобається Подобається x 1
  17. Kofeinka

    Kofeinka Well-Known Member

    Джиган втретє став батьком Сьогодні народилась третя донечка Майя
     
    • мімімі мімімі x 1
  18. flame

    flame невгамовний експериментатор

    Я теж бажаю Джа, щасливого сімейного життя і многая літ. Але є один нюансик, який не дає мені спокою - вчора був жалобний день. Всюди опущені прапори з чорними стрічками і обмеження розважальних заходів. 31 річниця трагедії на Чорнобильській АЕС. Вона не могла про це не знати. Ну і з огляду на те, що вона таки дуже медійна особа, могла би якось врахувати цей момент.
    Але, може то дійсно я доколупуюся.
    [​IMG]

    [​IMG]
     
    Останнє редагування: 27 Квітень 2017
    • Погоджуюся Погоджуюся x 12
    • Подобається Подобається x 3
  19. Apelsynka

    Apelsynka Well-Known Member

    І я про це подумала....
     
  20. Seshat

    Seshat Альфа-баклажан

    Нормальні зауваження професіонала. Має право. Вона не в переході нафальшивила на своє місце. Я - не її фанатка абсолютно, але особиста неприязнь (Ваша) - єдине поянення цьому коментарю до відео ;)
     
    Останнє редагування: 28 Квітень 2017
    • Подобається Подобається x 2