Світські хроніки, жовта преса, факти і міфи...(2)

Тема у розділі 'Дефіле', створена користувачем Vittoriya, 2 Лютий 2014.

  1. Colombina1982

    Colombina1982 Well-Known Member

    За правилами шоу, нормально в «сумнівних випадках» просто не тиснути на кнопку. А вже потім, після виступу просто висловлювати свої зауваження. Нормально дати можливість учаснику вибрати, до кого йти з тих тренерів, які повернулися. А не самоусуватися після того, як спочатку обрала учасницю. Зрештою, можна було «красиво» сказати, що «Вам в команді Потапа краще вдасться проявити свій потенціал». І яка особиста неприязнь до учасника, якого вперше бачиш? Вже не кажу про пацанську поведінку. ))
    Джа заслужено опинилась в цьому кріслі. Але весь її досвід участі в журі — підтвердження того, що деколи краще просто добре співати. Не тому, що вона непрофесіонал. Просто робота з людьми трошки не не на рівні «я тут головна» — це не її. Плюс безпосередність, яка межує з ексцентричністю, викликає радше здивування. Тому в кадрі вона найкраще виглядає в своїх кліпах ;)
    Стосовно дати весілля, то наших публічних осіб не спиняли навіть розстріли на Майдані, не те що 31-ша річниця вибуху на ЧАЕС.. чому тут дивуватися...
     
    • Подобається Подобається x 5
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  2. Malvochka

    Malvochka миється в бані

    Дружина президента Марина Порошенко вирішила стати телеведучою. Вона буде вести спортивну програму на телеканалі "Україна" (якийсь дивний вибір телеканалу, відомо що його власник Ахметов).
    Марина Порошенко буде вести ранкову програму на ТБ
    Марина Порошенко вестиме передачу на телеканалі "Україна"
    Дружина президента України Марина Порошенко вестиме спортивну рубрику "У ритмі спорту" на телеканалі "Україна", повідомив телеканал на своєї сторінці у Facebook.

    "Марина Порошенко вестиме нову рубрику нашої програми – "У ритмі спорту", – йдеться в повідомленні.

    Програма буде виходити в рамках проекту "Ранок з Україною" о 7.15 із 15 травня.
    [​IMG]
    [​IMG]
     
    • Смішно Смішно x 1
  3. shparynka

    shparynka Well-Known Member

     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Смішно Смішно x 1
  4. Colombina1982

    Colombina1982 Well-Known Member

    Пішла стопами місіс Обами? Та теж спортом з дітками займалась. Але епізодично. А от так, щоб зразу в телеведучі... невже забагато вільного часу? Хоча, якщо це кількахвилинна рубрика — не біда. А от вибір каналу цікавий...
     
  5. Online

    Online Well-Known Member

    Я б сказала, що вибір ахметівського телеканалу - симптоматичний, зважаючи на останні події в державі.
     
  6. Malvochka

    Malvochka миється в бані

    А що змінилось? Я тільки знаю що маєтки Ахметова там на сході ніхто не чіпає, але його погляди якісь не сильно державницькі (і той канал теж, на любітєля, на Інтер подібний, ми його не дивимось взагалі, може вони так рейтинг собі піднімають? Але ж на то теж Порошенко погодився.)
    Вже є промо-відео
     
    • Креативно Креативно x 1
  7. Online

    Online Well-Known Member

    @Malvochka, та ні я мала на увазі зважаючи на реванш сєпарів і рускомірцев в південних, східних і центральних областях, скандали з призначеннями їх на ключові посади в силових структурах. Всі ми знаємо роль Ахметова в тому карнавалі. Але. Спочатку його бізнес-схеми захищають і відбілюють (скандал з ротердам+, блокада), потім перша леді піариться на його каналі... Схоже, "Попутник революції", стає попутником в грядущих виборах... Неофіційно передвиборна гонка вже почалася.
     
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  8. Malvochka

    Malvochka миється в бані

    Поп-діва Бейонсе знову вагітна, має дочку якій 5 рочків, а зараз чекає на двійнят:girl_smile:
    Беременная Бейонсе приехала на Wearable Art Gala поддержать маму Тину Ноулз
    [​IMG] [​IMG]
    [​IMG]
    Вона на тому міроприємстві була в вінку (схоже мода на українське триває), а в коменарях вже понаписували що то "такий кокошнік" :girl_crazy:
     
    • Подобається Подобається x 2
  9. flame

    flame невгамовний експериментатор

    о, кокошник:girl_haha: Косить під Олю Полякову:haha:
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Смішно Смішно x 1
  10. Malvochka

    Malvochka миється в бані

    • Подобається Подобається x 2
  11. Online

    Online Well-Known Member

    Менше місяця? Ну нічого собі високі технології дійшли, що живіт на місце став. Ну, або фотошоп.
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  12. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  13. Rona

    Rona Мама-йожик

    @Online в лежачому положенні, ще й з піднятими руками 90% усіх жінок будуть модельками :)
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 6
    • Подобається Подобається x 4
  14. KAPUCHINKA

    KAPUCHINKA Well-Known Member

    Я вже з пологового виходила з нормальним, а до місяця часу у мене такий самий був, так що не факт що це фотошоп. І то я зовсім не спортивна, а вона, напевно, спортом регулярно займалася.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  15. Malvochka

    Malvochka миється в бані

    Отакі східні чоловіки) Але ж Джамала артистка, щось забороняти творчій людині?
    Муж Джамалы обиделся на нее за откровенное платье
    Муж Джамалы обиделся на нее за откровенное платье
    В одном из эфиров Джамала появилась в платье с глубоким вертикальным вырезом.

    "Мне здорово влетело за один наряд от моего жениха. Он на меня обиделся, сказал: я все понимаю, у тебя есть свой стиль, что ты такая красивая и все такое прочее. Но бы мне хотелось, чтобы ты выглядела уже как замужняя женщина. Я говорю: хорошо, я тебя услышала. Если это – его предел, я так больше делать не буду", - сказала певица.
    [​IMG]
     
    Останнє редагування: 4 Травень 2017
    • мімімі мімімі x 1
  16. Supernatural

    Supernatural Well-Known Member

    Ще про Джамалу пишуть
    "Ви що подуріли?" - письменник відреагував на гонорар Джамали "Ви що подуріли?" - письменник відреагував на гонорар Джамали
    Письменник Юрій Винничук відреагував на інформацію про гонорари Джамали і Руслани, які вони отримають за виступи в інтервальних актах міжнародного пісенного конкурсу Євробачення-2017.

    "Ви що подуріли? На книжках пройдисвіти економлять, а на естраду - гуляй, Вася. А що, коли Джамалі заплатити не 986 тисяч гривень, а, скажімо, 286 тисяч гривень. Вона відмовиться виступати? В країні війна, медицина жебрацька. Але гонорари і платня окремих небожителів зашкалюють. Узагалі не розумію, навіщо платити за виступ колишнім лауреатам Євробачення. Не хочуть виступати безкоштовно - не треба. Інша справа, коли є спеціальні гості із закордону. Це б я ще зрозумів", - пише Юрій Винничук на сторінці у Facebook.

    Джамалі за шоу-номер заплатять 985 500 грн. Руслана отримає майже втричі менше - 393 652 грн. Такі дані вказані на сайті держзакупівель ProZorro.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 7
    • Подобається Подобається x 1
  17. Khrystik

    Khrystik Хороша дівчинка :)

    читала, що це не суто Джамалі, а вартість постановки її виступу-графіка, сцена і все решта... побачимо що то за номер буде...
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  18. Kandya

    Kandya Well-Known Member

    ми живемо в якійсь паралельній реальності. З одного боку футболісти з мільйонними зарплатами, зірки, олігархи -- із іншого пенсіонери із своєю тисячею...
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 10
    • Подобається Подобається x 4
  19. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    чимало жінок вже за пару тижнів після пологів можуть вдягати відкритий купальник і в багатьох ракурсах будуть виглядати бездоганно.
    Не правило, але варіант норми. Перевірено :)
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  20. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    а ще купу грошей роздерібанили через вінницьких хореографів і творчі колективи, які будуть супроводжувати шоу:116 тис+228 тис.двом хореографам з Вінниці+ 403 тис. одному ФОПу за пошиття костюмів :)+571 тис. - за реквізит +870 тис. хореографічному ансамблю +68 тис. на хор+874 тис.гонорару отримає продюсер Злати Огневич, який займається підбором персоналу і записом музичних відеороликів.
    Під те Євробачення так зручно купу коштів вкрасти :)
     
    • Подобається Подобається x 6
    • Погоджуюся Погоджуюся x 5