Світські хроніки, жовта преса, факти і міфи...(2)

Тема у розділі 'Дефіле', створена користувачем Vittoriya, 2 Лютий 2014.

  1. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Ну Павло завжди відгукується на запрошення і при потребі виступає і в своій рідній 45 школі. А це російська школа, де він нпачався. В навіть одну дівчинку нз рідноі школи на Голос діти протягнув успішно.А взагалі аін дуже позитивна людина.
     
    • Подобається Подобається x 2
  2. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    От як цікаво написано на оф.сайті цього радіо
    Кагбе викрутились)))) І Табаков має "залізну відмазку", в разі чого...
     
  3. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Я добре знаю про те, наскільки він російськомовний. Але рускоє радіо!? Я взагалі не пойму, що воно робить в Украіні. Хай би як не відмазувалось, але нащо?
    А Павло дуже хороший хлопець, музикант і колись мав дуже добрий смак в музиці, але те, що він робить зараз, це.....
     
  4. Demetra

    Demetra Well-Known Member

    Дещо позитивне я все таки розгледіла! Він туди пішов з піснею на українській мові (судячи з назви), що вже добре!
     
    • Подобається Подобається x 2
  5. Brigitta

    Brigitta Well-Known Member

    Ольга Фреймут втретє стала мамою
    Радісну звістку ведуча повідомила на сторінці у Instagram.

    Ведуча каналу "1+1" Ольга Фреймут повідомила прихильникам радісну звістку.
    Зірка втретє стала мамою. Про це Фреймут розповіла на своїй сторінці в Instagram. Ольга виклала фото, де тримає у своїй руці крихітну ручку донечки.
    "Яке щастя: вчора, 28 червня, вона прийшла. Наша Євдокія", - написала новоспечена мама.
    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 8
    • Інформативно Інформативно x 2
  6. Malvochka

    Malvochka миється в бані

    Що це за жесть робиться у Єгорової з Мухарським (Орест Лютий)? У них же спільні діти :girl_impossible:
    Так виглядає відвідування Мухарським дітей.

    ЦЕ ПЕКЛО ТРИВАЄ 4 РОКИ
    Не вірите? - Подивіться самі. Сьогодні за попередньою домовленістю прийшов до дітей. Мене не пустили до них через українську мову. Слова зайві.
     
    Останнє редагування: 30 Червень 2017
  7. flame

    flame невгамовний експериментатор

    чужа сім"я - темний ліс. Про те, що робиться між ними, знають тільки вони.
    так виглядає уривок розмови. Як, чому, що і коли - можуть пояснити тільки вони.
    і тільки зараз він вирішив вилити таке паскудство на загальний розсуд. Якось формуються відповідні висновки.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 7
  8. Malvochka

    Malvochka миється в бані

    Вони знають, але не впускати до дітей то якось по меншій мірі дивно, ще й таким способом. Аж не віриться що ці люди колись жили разом і мають спільних дітей.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  9. Leditanya

    Leditanya Well-Known Member

    @Malvochka дивно, що двоє дорослих людей втягують і використовують дітей у своєму піарі.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
    • Подобається Подобається x 1
  10. Made in USSR

    Made in USSR Well-Known Member

    якось читала книжку Мухарського про цей період його життя і стільки там бруду було вилито на Єгорову. А коли читаю її інтервю і бачу подібні відео, то розумію, що і вона ще та ...
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Malvochka

    Malvochka миється в бані

    Колись в інтерв"ю Єгорова на Мухарського жалілась, а в своїх інтерв"ю він на неї, наговорюють один на одного і публічно виясняють хто який, Єгорова чомусь проти всього українського, Мухарський за її словами такий-сякий, і Єгорова
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. olerusya

    olerusya sweet candy ;)

    Вона мені така неприємна виглядає на тих стбешних шоу, так нагло і відверто ображає людей... Зовсім ніякої поваги і симпатії не викликає. Ну а оце й цирк стосовно української мови то взагалі ((( ватниця якась.
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  13. marianast

    marianast Well-Known Member

    Я відписалась від них обох у фейсі. Дуже неприємно то все виглядає. Але я якось більше схиляюсь на його сторону. Я так розумію він її дуже образив, мала місце подружня зрада, хоч він і пише, що сім'я і без того розвалювалася, але вчинив він якось не по мужськи. Проте там троє діток і це не по людськи через свої розбірки , судові тяганини і образи позбавити їх спілкування з батьком. Дорослі між собою хоч перебити б можуть, але таким чином щоб на дітях це не відображалось. А казати батькові дітей :" утром деньги -вечером дети, вечером деньги -утром дети"? Так наче дітям те спілкування не потрібне і тато вимірюється лише грошовим еквівалентом.
    Також колись давно Єгорова виклала відео, де прийшла до Мухарського з камерами і адвокатами, і малими дітьми, засвідчити, що він обманює, що немає грошей, оскільки має квартиру і т.д. Він побачив камери і юристів і зачинився, не виходив. Єгорова довго стояла під дверима , вела трансляцію, маніпулювала нагло дітьми. В той час, їх синок, Іван здається, просився пісяти. Вона не припиняючи спектаклю товкла в двері, з криками " твой син хочет в туалет", "пожалей ребенка" в т. д. То було дуже довго. Зрештою малий обпісявся під тими дверима...
    повторюся - розбірки дорослих мають між ними і залишатися. А таким чорним способом втягувати дітей, абсолютно забивши на їхнє психічне здоров'я . І це експерт з сімейних відносин, чи як її там...
    Я після цього відео жодної програми з її участю не дивилась, відраза якась, все бачу жінку, яку синок просить відвести його в туалет , а вона чекає поки дитина облюриться, бо тато поганий. То не було 10-15 хв, там дитина просилася кілька раз , протягом години чи може й більше. Відео було порізане, але вона сама писала скільки часу простояла під дверима і скільки часу малий просився в туалет.
     
    Останнє редагування: 1 Липень 2017
    • Погоджуюся Погоджуюся x 5
    • Подобається Подобається x 3
    • Корисно Корисно x 1
  14. Paparuda

    Paparuda Well-Known Member

    09.07.201711:05
    [​IMG]

    Елизавета II запретила Гарри жениться на Меган.

    Она сказала, что не против их отношений, но Меган не может стать частью королевской семьи, так как она не только не имеет благородного происхождения и британского гражданства, но и уже состояла в официальном браке. И несмотря на то, что Гарри пытался апеллировать к тому, что его отец принц Чарльз тоже женился на разведенной женщине, королева была непреклонна и поставила внуку ультиматум: если он хочет связать свою жизнь с этой женщиной, то он должен полностью отказаться от своих привилегий и удалиться от двора. После этого разговора принц Гарри выглядел крайне опустошенным.
     
  15. Apelsynka

    Apelsynka Well-Known Member

    Відразу згадалась пісня Пугачової, яку моя бабуля любила наспівувати "Все могут короли.....вот только по любви не может жениться ни один король..."І хоча зараз вимоги все ж не такі жорсткі і дехто таки може одружитись на кому бажає, але таки не всі...
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
    • Подобається Подобається x 1
  16. Supernatural

    Supernatural Well-Known Member

    Співачка Бейонсе вперше показала своїх новонароджених малюків, народжувала їх сама в 35 років :girl_smile:
    Відома американська співачка Бейонсе вперше показала своїх близнюків
    [​IMG]
    [​IMG]

    Всього за годину знімок знаменитості зібрав більше 2,5 мільйони лайків і десятки тисяч коментарів.
    Інсайдери запевняють, що Румі і Сер – запатентовані імена, під якими батьки малюків зможуть випускати безліч різноманітних товарів.
    Бейонсе і її чоловік JAY-Z вже мають і 5-річну доньку Блу Айві:
    [​IMG]
     
    Останнє редагування: 23 Липень 2017
    • Подобається Подобається x 3
  17. magic

    magic Well-Known Member

    Кума Лорак Ірина Бережна загинула в автокатастрофі.

    [​IMG]

    За даними ЗМІ, аварія сталася на серпантині у Хорватії.

    ДТП сталася близько 1.30 ночі в суботу на трасі між містами Маслєніца і Поседарьє. Бережна, її дочка і водій їхали в автомобілі "Мерседес" з болгарськими номерами.
    38-річний водій, який також загинув в аварії, був громадянином Болгарії. Дитину госпіталізували в лікарню міста Задар.
    Як пише видання з посиланням на місцеву поліцію, автомобіль, ймовірно, рухався в бік Поседарьє. З невідомих причин він з'їхав з дороги і врізався в стовп.
     
  18. shparynka

    shparynka Well-Known Member

     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
    • Подобається Подобається x 2
    • Не погоджуюся Не погоджуюся x 1
  19. Paparuda

    Paparuda Well-Known Member

    [​IMG]

    Сегодня голливудская актриса вместе с супругом Эштоном Катчером побывала в Черновцах, так как находилась неподалеку на съемках. Прибывших из Будапешта звезд встретил украинский режиссер Сергей Скобун, после чего устроил им небольшую экскурсию.
     
    • Подобається Подобається x 9
  20. TUCR

    TUCR Well-Known Member