Схуднути за будь-яку ціну

Тема у розділі 'Смачний тарільчик', створена користувачем Alles, 24 Грудень 2009.

  1. tsiuma

    tsiuma Well-Known Member

    І я до вашої сестринської компанії, в мене навіть 51-52 коливається зараз.
    Завжди було 55-56, по-моєму і до 57 дотягувало. Цієї зими трохи мала стреси плюс хвороби, в результаті повернулась по вазі до своїх допологових параметрів. Але на бедрах і попі досить все апетитно виглядає. А програмка про ідеальну вагу показує, що має бути в мене 54. І якщо тих 2 кг теж в попу піде, то ну його...
    Я думаю, що до ідеальної ваги мені треба набрати просто приведенням м'язів в тонус, підкачані м'язи ж будуть важчі.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  2. Apelsynka

    Apelsynka Well-Known Member

    Де така програмка? Киньте ссилку)
    А от мені треба скинути 5-6 кг за 2 місяці, тобто поступово. Не хочу різко їх скидати, а так щоб 1 кг за тиждень-півтора. Що порадите?
     
  3. jalla

    jalla Прогрес року 2013

    В мене нині з харчуванням взагалі чорт лі шо. Цілий день ганяла, трималась на дрібних перекусах, тепер прилетіла нарешті додому, голодна як вовк, а їсти вже й нема коли, бо 18 год минула.:dash1:
    Купила пляшку не газованої води, буду голод гамувати. Фу, а не день. Я вже задумалась як то буде з харчуванням коли вийду на роботу. Як повечеряти до 18.00 год, якщо в 18 я буду мабуть тільки з роботи виходити, як їсти часто і по трошки? А на роботі тоже не сядеш перекушувати перед обідом, чи після. На роботі ж один обід і вуаля.:girl_cray:
    Працюючі, як даєте раду?
     
  4. jalla

    jalla Прогрес року 2013

     
  5. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    звичайне правильне харчування з обмеженням вуглеводів і фізичним навантаженням хоча б 2-3 рази на тижень. Тут і особливих дієт чи крайніх систем не потрібно. На цьому якраз і піде до 4 кг на міс .
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1
  6. Virchuk

    Virchuk Well-Known Member

    я їм перед виходом з роботи.
     
  7. Apelsynka

    Apelsynka Well-Known Member

    А часові обмеження типу не їсти після 6-7 обов'язкові чи достатньо буде не їсти за 2-3 години до сну?
     
  8. jalla

    jalla Прогрес року 2013

    Я колись так робила))), але думаю не на кожній роботі проканає трапезнічати перед виходом.:girl_crazy:
     
    • Креативно Креативно x 1
  9. Apelsynka

    Apelsynka Well-Known Member

    • Подобається Подобається x 2
  10. jalla

    jalla Прогрес року 2013

    Я думаю тут дуже все індивідуально. Якщо особисто я не буду їсти тільки за 2-3 год до сну, то не схудну ніяк і хоч би там що. В мене забирають кг тільки вечірні голодування, просто треба це виробити собі за звичку, що є дуже тяжко, бо в день не завжди є час поїсти як слід, а вечір дуже навіть сприяє цьому на жаль.(((
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  11. Virchuk

    Virchuk Well-Known Member

    мабуть, я маю 20 хв в запасі по закінчення роботи, ними і користуюсь.
    Може тобі вдасться домовитись з начальством, що ти обід собі розіб'єш на 2 частини.
     
  12. tsiuma

    tsiuma Well-Known Member

    Я собі в Аніти підгледіла wowbody.com.ua
    --- дописи об"єднано, 17 Травень 2015 ---
    Залежить ще від того, як харчуєтесь зараз. Я би порадила м'ясні страви їсти лише з салатиками свіжими, без гарнірів, повністю виключити солодке і мучне і багато пити. Вечері зробити не пізніми і досить легкими, на сніданок вівсяночку.
    Плюс трохи фізичної активності, біг, наприклад.
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  13. Apelsynka

    Apelsynka Well-Known Member

    Ги-ги, начальство Жанни це її два синочки, не знаю чи їй з ними вийде домовитися. Думаю, що ті два малі кавалєри самі командують парадом:girl_crazy:
    --- дописи об"єднано, 17 Травень 2015 ---
    Я собі порахувала, то мені вийшла дуже маленька ідеальна вага. Не думаю, що ця програмка досконала. Бо я стільки ніколи не важила, а коли важила на 6 кг більше від ідеальної ваги, то виглядала просто шикарно, дуже стрункою, а коли на 4 кг більше від ідеальної ваги- то дуже худою була. Якщо буду скидати до ідеальної по програмці ваги, то буду просто скелетом. Так, я так бачу, що на цю програмку не варто дуже орієнтуватися.
     
  14. jalla

    jalla Прогрес року 2013

    Ну, то на разі... Я взагалі то говорила про часи, коли вийду на роботу. Тому й пишу, що дома то легше собі обирати харчування, спрямоване на боротьбу з лишніми кг, а як на роботі?:girl_cray:
     
    • Креативно Креативно x 1
  15. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    то мусите по собі орієнтуватися.Для мене не їсти після 18- не підходить. На вагу не дуже впливало, але підшлункова з часом почала давати про себе знати. Лягаю спати дуже пізно, тому проміжки між останнім прийомом їжі і сном виходили великі. ТОму вибрала інший варіант- вечеряти після 18 , питання "чим". Вечеряю білковою їжею, причому не смаженою, а запеченою чи тушкованою ( якщо це риба чи м ясо). Також можу її поєднувати із зеленню чи салатом ( салат заправляю хіба кількома краплями оливкової олії). Чай чи інші напої і так завжди п ю без цукру.Вуглеводи вживаю до першої половини дня. Між останнім прийомом їжі і сном у мене виходить зараз проміжок 5-6 годин.

    Якщо ж ви лягаєте спати не пізніше опівночі, то цілком реально, що зможете витримувати і не їсти після 18-19 ( то теж виходитеме тих же 5-6 годин проміжку).Все залежить від вашого стилю життя. Дієтологи вважають достатнім мати проміжок між вечерею і сном 3- максимум 4 години. Але то знову-таки з розрахунку того, що людина не лягає спати пізніше опівночі.ТОбто пробуйте під себе, що вам краще буде.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  16. Divchyna vesna

    Divchyna vesna Юна фіялка

    Спокуха, хрящ :girl_haha: В нас на роботі є можливість їсти тоді, коли зручно. Для того є кухня з мікрохвильовкою та холодильником. Більшість працівників приносять обід з собою. Так як я лінива і не маю бажання тягатися з пакетами, то йду обідати в кафеху. Або перше і салат, або друге і салат. Якщо обідаю, то вже не вечеряю, бо сита. Якщо не обідаю, то привалюю додому і встигаю наїстися до шостої. Але інколи грішу канапкою або тазіком салату в 21.00. Зараз почався салатний період, то можна пхати і не поправлятися :girl_crazy:
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. Козенятко

    Козенятко Well-Known Member

    Мені здається навпаки, на роботі реально тримати себе в руках, а вдома - рай коли хочу їм, але то таке, все відносно. Все залежить від стимулу, або бажання?! Ну і ще, що в голові?
     
  18. jalla

    jalla Прогрес року 2013

    Ой, то залежно яка робота.:)
    Є така робота, що з ранку прийшов і сидиш працюєш без відриву до обіду, обід щоб поїсти і знову до кінця дня. А потім голодний вискакуєш з роботи, поки додому, поки вечеря, виходить зовсім якось все не правильно...

     
    • Подобається Подобається x 1
  19. jalla

    jalla Прогрес року 2013

    Нєа, то залежно в котрій половині дня їсти і кількість з"їдженого навіть того салату тоже тре контролювати.
    Десь попередньо дівчата давали "мірки", там не всьо так просто. Але тобі того точно не треба...хіба цікавості радІ.:girl_flag_of_truce:
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. NutkaNezabudka

    NutkaNezabudka Well-Known Member

    ви мабуть в період стрессу або нервів багато їсте, це може таке бути. Я наприклад взагалі можу не їсти) Це чисто психологічний момент, заїдати стрес їжею))
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1