Схуднути за будь-яку ціну

Тема у розділі 'Смачний тарільчик', створена користувачем Alles, 24 Грудень 2009.

  1. jalla

    jalla Прогрес року 2013

    Відповідь: Я поправилася і мені байдуже!

    Думаю найкраще менше думати про їжу, але так чомусь не виходить.
    Коли я ходила на роботу, то був у мене принцип не їсти після 18.00. І це була навіть не дієта, а така собі звичка, до якої я з легкістю звикла і так мені було добре. Ситний (навіть дуже) сніданок, потім ранок на роботі починався з чашечки кави, або чаю з ще чимось смачненьким, найчастіше солодким. До обідньої перерви я ще увесь час щось пожовувала. В обід наїдалася знову до упаду, блище до вечора ще раз наїдалася і все. Після 18-ї тільки водичка проста. І так мені було супер. Наголошую, дискомфорту абсолютно ніякого не було. Скоріш було б дискомфортно, якби вечером щось з"їла. Були інколи вийнятки: гучна забава, весілля, але це траплялося дуже-дуже рідко. Важила я тоді 46 кг при рості 1м 58 см і виглядом своїм була задоволена на всі 100%!
    Все збилося коли завагітніла. А як народила, то вже й мови нема. Тепер пробую знову повернутися до попереднього режиму, але щось ніяк не виходить. І ніби вже поступово дійшла до того, що після 20-ї не їм (правда лягаю спати в 2-і ночі, не швидше), але все рівно все зрушується. Чому? І як повернутись до попереднього режиму харчування? Навіть не можу зрозуміти, що саме мені зараз заважає. Стреси? Але вони і колись були. Сидіння дома? Але я і до пологів по вечорах після роботи сиділа дома і не їла
     
  2. olevitska

    olevitska New Member

    Відповідь: Схуднути за будь-яку ціну

    ...багато чого заважає...
    ...на мене вплинув і вік...і другі пологи...і нервуюсь з двома дітками більше..., і часу нормально харчуватись менше в основному перекуси були, бо як не готую, то гуляю то по дому щось роблю, і нерви через те, що брак часу на себе...і від чоловіка іноді хочеться більшого...і на погоду я зараз інакше реагую....і ще багато чого...

    ...ну тоді є реально до чого прагнути...мені складніше - я завжди важила 58 кг при зрості 160 см і ніколи не була собою довольна...

    ...обмін речовин сповільнюється при недосипанні...тай радять вкладатись до 24.00...
    ...а щоб не їсти після 18.00 потрібно добре поснідати, пообідати і повечеряти...тоді й "зажору" не повинно бути!
     
  3. jalla

    jalla Прогрес року 2013

    Відповідь: Схуднути за будь-яку ціну

    Напевно і ці негативні фактори я заїдаю. Хоча, найбільша моя проблема в тому, що почала їсти вечером.:girl_in_dreams: А це, дуже сильно б"є по моїй фігурі.
    От власне, а на то все не вистарчає часу. От і получається "зажор". Я снідаю останнім часом в 16-17 годині. Ну, і про яке похудання може бути мова. Але все таки є бажання схуднути за будь-яку ціну. Хоча б на кілограмчиків 4-5...
     
  4. Lacy

    Lacy New Member

    Відповідь: Схуднути за будь-яку ціну

    Я весь час була худа, як велосипед! Тепер, коли далеко вже не молоденька, я помітно округлилась- "не від котлет, а від років".Непогано було б схуднути десь на 4-5 кг, але це неодмiнно вплине на обличчя, а не я хочу,щоб шкiра на ньому нагадувала старий чобiт.
    Тому хай краще зайві п'ять кіло, але гарне обличчя!
     
  5. ckorpionsha

    ckorpionsha Well-Known Member

    Відповідь: Схуднути за будь-яку ціну

    коли годувала, нажералась і їла тільки після 18 і до 2 ночі. Вага була 49 при 158 см, файно тоді було...перестала годувати, але жерти не забула вечером - повільно за рік і 4 місяці дійшла до 59 кг (ще плюс гормони пю). зара трохи збила свій жор словом-нізя!!!!побачи, як далі буде...мо й похудаю. Хоча вагітніла з 58 кг

    ---------- Додано в 23:55 ---------- Попередній допис був написаний в 23:54 ----------

    і мені з Вами по одному бажанні...У мене всі зайві кг в пузі, а решта напівзайвих на ногах
     
  6. veronka

    veronka зла друзя

    Відповідь: Схуднути за будь-яку ціну

    ми з МА (Марго Александровна) на ГВ - о 8 вечора їстонькиииииии хочеться мама_не_горюй!!! але, зважаючи на те, що ні в який одяг не влажу, беру себе в руки і вже тиждень після 6 не їм)) тєєєєєжкоооо
     
  7. jalla

    jalla Прогрес року 2013

    Відповідь: Схуднути за будь-яку ціну

    О, ну то ви мене трохи настрашили. Тобто коли жінка закінчує ГВ вага набирається ще більша?:no: Ніііі, тільки не це!!!:girl_cray:
     
  8. ckorpionsha

    ckorpionsha Well-Known Member

    Відповідь: Схуднути за будь-яку ціну

    Ну я за всіх не знаю чи у всіх більша, хтось при ГВ не худає нінаграм. Я за себе писала...думаю то від жінки залежить. Але я вже менще їм, чесно признаюсь))))
     
  9. olevitska

    olevitska New Member

    Відповідь: Схуднути за будь-яку ціну

    ...я при ГВ не схудла ані грама...
     
  10. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    Відповідь: Схуднути за будь-яку ціну

    Не хочу страшити, але в мене так було :sad: я підчас ГВ дуже схудла: вагітніла з 64 кг, підчас ГВ схудла до 54 (при зрості 172 і тоді 5 розмірі грудей!!!). А потім закінчила годувати... поправилась до 62 при тому, що їла небагато. Зараз 60, але худнути ДУЖЕ тяжко.
    Але як правило, ті, хто на ГВ поправляється, після закінчення годування худнуть.
     
  11. Mireczka

    Mireczka New Member

    Відповідь: Схуднути за будь-яку ціну

    Привіт усім
    Сьогодні тільки зареєструвалася на ДП ну і звісно пішла читати болючі теми :)
    НІколи не сиділа на жодних дієтах поки осінню мені не встрелило що я занадто повільно худаю ( я ходжу на аеробіку та аквааеробіку) і підсіла на Японську дієту. Все без солі солодощів і т.д. Чесно думала не витримаю, та ні протрималася 14 днів схудла на 6кг але!!!! після дієти дико накинулася на їжу особливо на солодке, хоча я не люблю солодощів але 14 днів без жодного жодного печенька (( мій організм сказав своє фе..
    Наступні 6 місяців воювала зі собою щоб не набрати вагу. і з острахом дивилася на їжу Набрала 2кг ну і на тому дякую )) Але зрозуміла що тепер жодних дієт. ЖОДНИХ Тому що за 6 місяців при таких фізич навантаженнях як я маю я б мала виглядати як дюймовочка АГА та де там віага стояла мертво, хоча до початку дієти я поступо худла
    Тепер я 2 місці як роблю ОДИН!!! зауважте 1 розгрузочний день в тиждень на кефірі. стараюся не їсти мучного, жирного та смаженого. Солодке можу зїсти але до год 2дня ну і аква та аеробіку я собі залишила вони тепер мені як наркотик ))
    Схудла за місяць на 2.5кг ! Так не багато але... краще я буду повільно скидати вагу і вже стало ніж швиденько а потім боятися за кожен лишній ккал
    Тому підтверджую на свому досвіді - ЖОДНИХ ДІЄТ а просто змінити раціон харчування і трішки спорту.
    Львів ж не зразу збудувався!!! :yes:
     
  12. Mazerati

    Mazerati Well-Known Member

    Відповідь: Схуднути за будь-яку ціну

    мало сидіти на дієті, з дієти треба правильно виходити
     
  13. Mireczka

    Mireczka New Member

    Відповідь: Схуднути за будь-яку ціну

    Ну можливо так! Але суто для себе я всього навсього змінила весь раціон та спосіб життя. Його не назвеш суцільною дієтою з якої портібно правильно виходити, а здоровим спосібом харчування. Доречі їсти корисну їжу це досить непогана звичка :girl_dance:
    Тому додати трішки спорту, трішки масажу і головне бажання і все получиться. Але поступово :girl_curtsey:
     
  14. Юкола

    Юкола Ділова ковбаса

    Відповідь: Схуднути за будь-яку ціну

    я думаю, що саме завдяки ГВ швидко повернулася у свою доВ форму (55кг, ріст 174см). Годувала 2 роки, в іжі собі не відмовляла - не набирала.
    із завершенням ГВ також вага залишилася на місці. І от тепер (через 10 міс після припинення гв) встаю на ваги - і О_О 58кг:eek:
    так що тепер я худаю, бо ті зайві 3 гк оформилися на животі :sad:

    Тішу надією, що шейпінг мені допоможе (років 5 тому схудла з 60 до 53кг за 9міс занять).

    А ще вивчаю пропозиції що до всяких сучасних пресотерпій і LPG.
    Може хто робив:girl_flag_of_truce: бо пропозиції звучать дуууже заманливо.
     
  15. Rona

    Rona Мама-йожик

    Відповідь: Схуднути за будь-яку ціну

    шо це? :girl_emo:
     
  16. Яруська

    Яруська Well-Known Member

    Відповідь: Схуднути за будь-яку ціну

    Та ні, не лякайтесь..Це особливості індивідуальні.

    В мене було навпаки, під час ГВ було десь 6-7 зайвих кілограмів, а по закінченні годування повернулась до своїх 52 моментально. Особливо нічого не робила, крім зарядки.
     
  17. Юкола

    Юкола Ділова ковбаса

    Відповідь: Схуднути за будь-яку ціну

    салонні процедури по забиранню зайвої ваги з небажаних місць.
     
  18. kapronka

    kapronka New Member

    Відповідь: Схуднути за будь-яку ціну

    я дуже перепрошую,а просвітіть мене - що таке ГВ??
     
  19. solomka

    solomka Active Member

    Відповідь: Схуднути за будь-яку ціну

    грудне вигодовування
     
  20. Kykysik

    Kykysik New Member

    Відповідь: Схуднути за будь-яку ціну

    Привіт дівчата, я думаю що потрібно просто напросто займатись спортом, також їсти багато овощів, водички пити, менше солі, більше радіти!І все буде добре!