Схуднути за будь-яку ціну

Тема у розділі 'Смачний тарільчик', створена користувачем Alles, 24 Грудень 2009.

  1. Зорянівонька

    Зорянівонька Well-Known Member

    Відповідь: Схуднути за будь-яку ціну

    про овочі - думаю саме через підсипані огірки-помідори я набрала пару гк за 2 останні місяці. Тому з несезонними овочами краще почекати.
     
  2. podolyanochka

    podolyanochka Well-Known Member

    Відповідь: Схуднути за будь-яку ціну

    Споживаю "несезонні підсипані овочі" від початку зими - це тільки сприяє підтримці нормальної ваги, а у мому випадку - втраті. Може варто поміняти заправки на щось більш корисне?
     
  3. Kykysik

    Kykysik New Member

    Відповідь: Схуднути за будь-яку ціну


    Багато людей зараз на огірках і на помідорах щоб схуднути-там мало калл.
     
  4. Jasmin

    Jasmin :)

    Відповідь: Схуднути за будь-яку ціну

     
  5. Златка

    Златка Well-Known Member

    Відповідь: Схуднути за будь-яку ціну

    Ще так зараз на слуху така нова у Львові процедура як "кавітація".
    Але то від одних незнайомих термінів зле стає :girl_nea: Реклама штука хороша, але аби щось таке ризикнути зробити - то як мінімум хочеться почути якісь особисті відгуки :girl_yes2:
     
  6. Rona

    Rona Мама-йожик

    Відповідь: Схуднути за будь-яку ціну

     
  7. Японська дієта

    Цікавить питання чи хтось на форумі пробував худати по Японській дієті? Якщо так, то які результати? Чи важко дотримуватися її??
     
    Останнє редагування модератором: 17 Червень 2011
  8. slio

    slio Member

    Відповідь: Схуднути за будь-яку ціну

    Я худнула з допомогою цієї дієти. Вважаю, що головне - точно її дотримуватись. А чи важко? Треба задатись ціллю, поставити мету і впевнено йти до неї. Після того , як я їла УСЕ, що хотіла, звичайно дотримуватись дієти було не дуже легко. Зате результат явно того вартий.
     
  9. shoelover

    shoelover New Member

    Відповідь: Схуднути за будь-яку ціну

    Моя прибацана (не побоюся цього слова) коліжанка хоче сісти на кавунову дієту. Я її відмовляю, бо 1) вона справді круто виглядає, худа і підкачана, і я думаю, що її вага теперішня і справді її, а 2) що ж там їсти - все вода?! а вона вперлась рогом і каже, ну спитай, може на посиденьках були дівчата, які пробували. Може є, і які ефекти?
     
  10. Відповідь: Схуднути за будь-яку ціну

    Ефект буде однозначно,але має бути все гаразд з нирками,перед тим бажано обстежитись.
     
  11. Mazerati

    Mazerati Well-Known Member

    Відповідь: Схуднути за будь-яку ціну

    Буквльно вчора сусідка, що працює в лікарні розказувала, що до них попала вагітна на 9 місяці - отруїлась кавуном. Дитину, на жаль, не врятували.
     
  12. Яруська

    Яруська Well-Known Member

    Відповідь: Схуднути за будь-яку ціну

    Всі монодієти є шкідливі для здоров"я і їх можна притримуватись хіба днів 5. Кавун ще добре виводить солі і разом з ними калій, тому обов"язково пити панангін або аспаркам і їсти курагу, родзинки. Ну і ще треба врахувати, що невідомо чим обприскані ті кавуни, бо можна і від отруєння нітратами схуднути прелєстно,:girl_bye: якщо їх їсти в таких кількостях.
     
  13. cream

    cream New Member

    Відповідь: Схуднути за будь-яку ціну

    Вона, мабуть, вчора подивилась програму по тєліку, я теж її бачила і теж хочу на неї сісти, отже я теж прибацана!!! Я вважаю, якщо людина має силу волі відмовитись від жрачки, це тільки на її користь.
     
  14. Яруська

    Яруська Well-Known Member

    Відповідь: Схуднути за будь-яку ціну

    :girl_bye:Ееейй, вибачте...то не моя прибацана коліжанка.
     
  15. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Відповідь: Схуднути за будь-яку ціну

    йой не сваріться, це тема спеціально для тих хто хоче схуднути за будь-яку ціну, здоров"я включається в цю ціну
     
  16. mrochkizm

    mrochkizm Well-Known Member

    Відповідь: Схуднути за будь-яку ціну

    Від їжі :) Коли людина правильно їсть - вона не набере зайву вагу.
    Якщо людина, вибачте, жере - ну то ясно, що плакала талія і т.д. :)

    Силу волі краще знайти для всяких спортів чи принаймні до банального неїдження після 18/19.00. Але сила волі, націлена на те, щоб 5 днів їсти лише і виключно кавун/капусту/диню (потрібне підкреслити) - то не є добре.
    Бо то зворотня сторона одної і тої ж медалі :)
     
  17. AilataN

    AilataN жива

    Відповідь: Схуднути за будь-яку ціну

    Посиділа на напіввимушеній дієті два дні. Була зайнята, радісно вирішила, що так мені й треба, пару деньків не поїсти. За останній час від неробства набрала вагу. Отже, поїла в неділю в обід. Далі вода. Понеділок- вода, кава, кефір, банан. Вівторок- вода, кава, банан, кефір, вечором келих шампанського з виноградом. Перевтома. Середа- дика головна біль, нудота, рвота, тиск, вівсянка, бульйончик. Четвер- нудить до сих пір, головні болі.так мені й треба! щоб знала.(
     
  18. OrxIdea

    OrxIdea New Member

    Відповідь: Схуднути за будь-яку ціну

    потрібно займатись вправами... організму важко налаштуватись на дієти. будь-якою ціною, та не ціною здоров*я. краще займайтесь бодіфлексом! Дієвішого не знаю! результати вражають!
     
    Останнє редагування: 22 Липень 2011
  19. onebyone

    onebyone Well-Known Member

    Відповідь: Схуднути за будь-яку ціну

    дівчата просвітіть мене темну , що таке той бодіфлекс?
     
  20. La esposa

    La esposa Moderator