Схуднути за будь-яку ціну

Тема у розділі 'Смачний тарільчик', створена користувачем Alles, 24 Грудень 2009.

  1. oksumoron

    oksumoron Active Member

    Відповідь: Схуднути за будь-яку ціну

    я також зрозуміла, що таке поправлятись на рівному місці, коли рухаєшся мало, бо робота проходить завжди в сидячому режимі, і немає навіть часу нікуди вирватись!
    я от по можливості роблю дні відпочинку, і чоловік також любить коли є лише легенький салатик, і трішки м"яска! вже не говорячі про різні фізичні вправи на вихідних, після того як тіло було в нерухомому режимі весь тиждень!
    ну і ще ніякого шоколаду, і поїдання печеня, коли маєш вільну хвилинку!
     
  2. Maryna Demeshko

    Maryna Demeshko New Member

    Відповідь: Схуднути за будь-яку ціну

    Хочу сказати, що за свої 20 я худла десь 3 рази дуже суттєво і все це було через нервові потрясіння і якісь проблеми зі здоров*ям, через що мінялося моє харчування не на тиждень або місяць, а майже на рік. Я вважаю, що зміна обсягів їжі і взагалі свого раціону це єдиний ключ до стрункості. Можна скільки завгодно займатися спортом, але якщо при цьому багато їсти результат буде нульовим, ви тільки м*язи накачаєте і будете ще кремезнішою. Конкретно про зміни раціону: треба їсти багато грейпфрутів, якщо не подобається, то через силу, загалом їсти не багато, щоб в дві жмені поміщалося, але часто, за потребою, по мінімуму свинини, і смаженого, багато-багато овочів, які перебивають апетит, а з солодкого не тістечка і тортики, або булочки з варенням, а лише шоколад і то бажано чорний, їжте багато риби, максимально заміняйте нею м*ясо, не зловживайте зі спиртним (воно також має свій ефект), супчики без навару, зелені борщики, червоні без навару з бурячком на кожен обід. І так по трошки. Стабільні зміни, на це треба наважитися, але результат себе виправдовує)
     
  3. Lyudvig

    Lyudvig Добра не пам’ятаю, зла не забуваю.

    Відповідь: Схуднути за будь-яку ціну

    Все, я перестала контролювати свою вагу, кожного разу з'являються речі в які не влажу. :girl_cray: Починаю себе ненавидіти і стидаюсь виходити в купальнику на море.
    Я завжди вміла привести себе в порядок, а зараз... Біда якась : відмовити з'їсти собі не можу, спортом також ліньки займатись, а вага росте і росте. Думала, що літом легше худати, але насправді зимою для мене менше спокус.
    Треба щось робити, але незнаю з чого почати. Я в розпачі:sad:
     
  4. Sera

    Sera Я хотіла не зовсім так. Та це те, що я хотіла.

    Відповідь: Схуднути за будь-яку ціну

    Ви на морі? Там же ж купа-купезна свіжих овочів\фруктів. Їште їх скільки душа бажає. Від них явно не поправитеся. А до кінця відпочинку ще й скинете пару кг.
     
  5. Зануда

    Зануда Well-Known Member

    Відповідь: Схуднути за будь-яку ціну

    Доволі суперечливе твердження, особливо щодо фруктів, більшість з яких містять багато цукру, який не лише осідає в непотрібних місцях, але й розпалює апетит.
     
  6. rododendronia

    rododendronia Member

    Відповідь: Схуднути за будь-яку ціну

     
  7. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: Схуднути за будь-яку ціну

    чарівної пігулки нема :) Ніц не робити і гарно виглядати неможливо.
    Відмовлятися їсти непотрібно, добра від того не буде. А от контролювати себе в їжі, обмежити себе в нездоровій їжі(смажене, копчене, майонези, кетчупи), обмежити вживання солодкого можна. І то не обов'язково взагалі перестати їсти наприклад солодке. МОжна ж до того просто з розумом підійти
    А лінь варто побороти. Бо так можна плакатися, що в речі не влажу, виглядаю не гарно і далі сидіти і ніц не робити. І що? Ніхто в цьому нам не допоможе, крім нас самих. Щоб було комфортно в свому тілі треба добряче попотіти. Зате як потім приємно бачити результат ;)
     
  8. Alicia

    Alicia Well-Known Member

    Відповідь: Схуднути за будь-яку ціну

     
  9. Lyudvig

    Lyudvig Добра не пам’ятаю, зла не забуваю.

    Відповідь: Схуднути за будь-яку ціну

    Я практично не їм смаженого, кетчупів і майонезів, але солодке- то моя слабість. Бувають дні, коли я їм на сніданок, обід і вечерю одне і теж: кусочок чогось солодкого з кавою і мені цього достатньо, тобто по калоріях я не переступаю межу норми, але корисного в такому харчуванні нема ніц.

    Після народження хлопців, за рік півтора я бігла в спортзал і фанатично худала, мені завжди виходило скинути стільки, як задумала. А цього разу якийсь ступор. Намагаюсь читати тему про спортзали і помаленьку планувати свій похід туди... Приїду з моря надіюсь, що знайду час ( що зараз буде нелегко: школа, гуртки, секції, та й Аня ще маленька).

    П.С. Фруктів практично не їм, яблук не переношу, а в нас це основний фрукт. Час від часу їм диню, кавун, сливи, абрикоси. :girl_in_dreams:
     
  10. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: Схуднути за будь-яку ціну

    та не те, що корисного, то страшенно шкідливо... Організм треба наповнювати енергією, завдяки тому ви і похудаєте. А з таким харчуванням ясно , що буде бойкот .
     
  11. rododendronia

    rododendronia Member

    Відповідь: Схуднути за будь-яку ціну

    У мене зараз з'явилось величезне бажання схуднути , від якого і апетит пропав.
    Я дуже лінива , але зараз змушую себе бігати зранку , ввечері також качаю прес зранку 50 раз, ввечері 100 . Зранку снідаю нормально, обід вечір фрукти і салатик.
    Сьогодні хочу ще записатись на якісь заняття, але ще не вирішила що це має бути аквааеробіка, тренажерний чи ще щось. Що порадите для кращого ефекту ?
     
  12. Sera

    Sera Я хотіла не зовсім так. Та це те, що я хотіла.

    Відповідь: Схуднути за будь-яку ціну

    Не їсте- бо не лізе? Чи сила звички діє? Замініть сніданок на фрукти. Їште скільки схочете. А коли зголоднієте- то їште звичну їжу. Введіть то в звичку. Думаю вам це сподобається. Та й результат мав би з'явитися.
     
  13. Lyudvig

    Lyudvig Добра не пам’ятаю, зла не забуваю.

    Відповідь: Схуднути за будь-яку ціну

    Та ні, на сніданок фрукти я точно в себе не запхаю, бо я їх і так не люблю, а ще на голодний шлунок. Зранку мусить бути кава з солодким. Проблема якраз ввечері відмовитись від солодкого.
    Я пробувала їсти фрукти саме в ті моменти, коли хочу солодкого, але після того всеодно хочу солодке, з'їдаю хоча б одну цукерочку і мене попускає.
     
  14. Lyudvig

    Lyudvig Добра не пам’ятаю, зла не забуваю.

    Відповідь: Схуднути за будь-яку ціну

    І знову я в цій темі. Але вже можу сказати, що щось почала робити: купила абонемент в спортзал, вчора вже навіть перший раз займалась, а ще врізала свої порції вдвічі. Надіюсь, що буде, хоч якийсь результат.
    Вчора сфотографувала всі свої " форми", поміряли з тренером об"єми, дуже-дуже би хотіла похвалися результатом за деякий час. :girl_spruce_up:
     
  15. Єва

    Єва Well-Known Member

    Відповідь: Схуднути за будь-яку ціну

    В обід можна, ввечері - залежить які. Наприклад, два яблука за менш ніж 3 год. до сну і + 600 грам ваги на ранок, вздуття живота вночі, те ж стосується дині і кавуна. Такі фрукти мають багато вуглеводів, які потім відкладаються на талії. А от 3-4 абрикоси можна.
     
  16. guculyanka

    guculyanka Well-Known Member

    Відповідь: Схуднути за будь-яку ціну

    Хе-хе, насмішили. :)
    Це хто придумав?
    А якщо 2.5 яблука, то скільки буде +?
    А якщо після вечірніх яблук буде бурхливий секс або 2 години дискотеки, скільки буде +?
     
  17. AilataN

    AilataN жива

    Відповідь: Схуднути за будь-яку ціну

    Не впевнена, що це так. Якби я заміняла те , що я піджираю в 12 ночі на яблука, то ніяких прибавлень не було б. І часто так і роблю, коли припікає з"їсти щось вночі. Зранку немає ніяких змін, хіба мінус)). І живіт не вздувається.
     
  18. Pretty woman

    Pretty woman New Member

    Відповідь: Схуднути за будь-яку ціну

    Я з"їдаю 1 -1,5 кг яблук ввечері (можу і в 22:00) і вранці ніяких плюсів нема. Вони як щіточка в нашому організмі,все підчищщають на ранок :girl_wink: Не бійтеся їх їсти і привчіться і результат не заставить чекати. А ще вирахуйте 1600 ккал в день,а потім максимум 2000. І точно скоро почитатаємо радісні дописи про зменшення ваги. І не запивайте їду!!!!!!!
     
  19. Єва

    Єва Well-Known Member

    Відповідь: Схуднути за будь-яку ціну

    Дієтолог один колись казав :) Звичайно, якщо вже вибирати бутерброд чи яблуко перед сном, то краще яблуко, звичайно. Я свого часу схудла за зиму на 20 кг., коли відмовилась від їжі після 19.00 взагалі. Вже 7 років моя вага 48 кг (крім періоду вагітності), і я не поправляюсь. я не їм наніч і обмежила вживання продуктів, від яких підвищене газоутворення (яблука їм без шкірки). Спочатку було важко заснути, коли в животі бурчало від голоду, але до всього можна звикнути, і за якихось 2-3 тижні вже і не хотілось в 12 ночі лізти в холодильник. Зранку, до речі, також не обжираюсь. Я кавоманка, до кави мусить бути щось солодке, наприклад дві цукерки або два печенька. Я не підраховую калорій, але при можливості вибираю менш калорійну їжу. А загалом дієта - то спосіб життя. якби я повернулась до свого старого режиму, то набрала б все назад. То мій досвід, може комусь згодиться.
     
  20. Lapatulya

    Lapatulya Well-Known Member

    Відповідь: Схуднути за будь-яку ціну

    Зранку, крім кави, нічого в себе запхати не можу. Вже більше місяця після 18:00 на рахунок їжі табу...було важко , як пише Єва перші 2-3 тижні, а потім звикаєш, хоча інколи хочеться, коли всі сідають спільно вечеряти годинка 22:00:girl_wink:, але чай п`ю після 18:00. За місяць часу результат -2 см в бедрах, талія "не рухається" ні вправо, ні вліво, +ще кручу коло , але то так недовго, бо колись крутила 10-15 хв вдень. то результат не забарився:girl_wink: