Схуднути за будь-яку ціну

Тема у розділі 'Смачний тарільчик', створена користувачем Alles, 24 Грудень 2009.

  1. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: Схуднути за будь-яку ціну

    дивно.. Я після того, як почала також після 6ої не їсти, то зранку встаю з таким звєрським апетитом...
     
  2. Lapatulya

    Lapatulya Well-Known Member

    Відповідь: Схуднути за будь-яку ціну

    До 12:00 запросто можу нічого не їсти... я теж так думала, що властивості організму поміняються, якщо не буду вечеряти після 18:00, але ні...
     
  3. guculyanka

    guculyanka Well-Known Member

    Відповідь: Схуднути за будь-яку ціну

    Дієтолог помилився, тому що яблука мають дуже мало вуглеводів.
    Ось вам для порівняння в 100 грамах:
    Название Вес Белки Жиры Угдеводы Калорийность
    Колбаса салями г. 19 г. 45 г. 2 г. 485 ккал.
    Гречневая крупа вареная г. 4 г. 12 г. 20 г. 100 ккал.
    Чечевица вареная г. 8 г. 0 г. 20 г. 110 ккал.
    Баклажаны г. 1 г. 0 г. 5 г. 24 ккал.
    Куриная грудка г. 22 г. 8 г. 0 г. 168 ккал.
    Яблоки г. 0 г. 0 г. 8 г. 37 ккал.

    Всього 37 ккал, 8 грам вуглеводі, 0 грам жиру.
    Тому їжте в необмеженій кількості яблука, на талії вони не відкладаються! :girl_wink:

    Щодо обмежень - ваше право.
    Я їм що хочу і коли хочу тепер, жодної дієти.
    Навіть вночі, якщо хочеться їсти.
    Вага не збільшується.
     
  4. Rona

    Rona Мама-йожик

    Відповідь: Схуднути за будь-яку ціну

    по аюрведі то один з к-кох фруктів, які можна їсти ввечері, бо нормально засвоюється організмом, тобто шкоди від нього не буде
     
  5. Єва

    Єва Well-Known Member

    Відповідь: Схуднути за будь-яку ціну

    Одне почищене яблуко - то ще нормально, але кілограм-півтора наніч, як тут пишуть, то для мене особисто було б занадто :). Я б просто не заснула з таким перевантаженим шлунком. Ліпше вже тоненька канапка з ковбасою :) Можливо, все багато в чому залежить ще від організму.

    ---------- Додано в 07:35 ---------- Попередній допис був написаний в 07:32 ----------

    То так спочатку тільки, якщо себе привчити зранку не вгамовувати той звірячий апетит, а обмежитись маленькою порцією чогось (канапка, цукерка чи одне печенько), то виробляється звичка їсти менше. Я особисто колись повноцінно снідала, і зі сніданку починалась моя денна обжиралівка. Чим більше їла, тим більше хотілось в себе щось запхати ще. Може така система харчування не зовсім правильна, але в мене була мета "схуднути за будь-яку ціну".
     
  6. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: Схуднути за будь-яку ціну

    абсолютна не правда. Я звичайно не кажу про "обжиралівку", але вважаю, що сніданок має бути повноцінний. Зрештою, то не я так придумала, то всі знають. Мені то тренер говорила. Якщо зранку нормально поїсиш, то не буде дикого нападу голоду цілий день, відповідно точно не буде отої "обжиралівки". Канапка, цукерка. чи печенько-то не зовсім добрий сніданок... Якщо вже ставити собі за мету схуднути, то краще зранку їсти щось корисне.
     
  7. AilataN

    AilataN жива

    Відповідь: Схуднути за будь-яку ціну

    Скажу вам, що яблука це взагалі смертоносна зброя. Доведено, якщо з"їсти всього лиш відро яблук, то можна не прокинутись зранку. Це назвали "Синдром Ранкового Яблучного Непрокидання" .
    Будьте обережні- яблука всюди!!
    Але підходить не всім.
    Я теж не можу їсти зранку. Найбільші мої проблеми з вагою почалися коли я ( по порадам,а не прислухаючись до себе) почала снідати.
    А про повноцінний сніданок і мови, для мене, не може бути, бо день на тому і закінчується))). І , таки так, починається обжиралівк
     
  8. mrochkizm

    mrochkizm Well-Known Member

    Відповідь: Схуднути за будь-яку ціну

    І я не можу зранку снідати. Поїсти вдається лише за дві годинки після того, як випиваю каву ранкову (без канапок-печеньок, лише каву, яку я п"ю без цукру). Може, то і неправильно, але краще я почну день з одної лише кави і сніданку за дві години після кави, аніж почну зі сніданку і весь день буду ходити з відчуттям важкості у шлунку, нудотою і т.д.
    Хоча всі книжки пишуть про необхідність сніданку, але-але...
     
  9. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: Схуднути за будь-яку ціну

    А я випиваю стакан сирої води. А за якийсь час вже снідаю, після води з'являється хороший апетит, організм починає дуже добре працювати. Я нікого ні в чому не переконую, ясно, що кожен живе так, як йому зручно. Єдине-я би не радила каву на голодний шлунок. То таки шкідливо..

    ---------- Додано в 11:10 ---------- Попередній допис був написаний в 11:09 ----------

    може то просто залежить від того, чим снідати? Я снідаю вівсянкою, яблуками, сиром домашнім. Важкості від того не може бути.
     
  10. mrochkizm

    mrochkizm Well-Known Member

    Відповідь: Схуднути за будь-яку ціну

    О, про воду й забула. П"ю з самого ранку скляночку, до кавусі ))) Може, тому і апетит приходить пізніше, бо шлунок наповнений, хто зна.
     
  11. AilataN

    AilataN жива

    Відповідь: Схуднути за будь-яку ціну

    Я таки взялася читати інфу по психології переїдання. Звичайно, вишуковую те, що пасує до Мого мислення . Найбільше мені сподобалася порада їсти тоді, коли реально хочеться їсти і в цей момент з"їдати не те , що є в наявності, а те що дійсно хочеться, і враховувати стан організму після їди. Тобто якщо в обід я захотіла їсти , а конкретно м"яса, і наїлася жирного шпондера - після цього мені зле. А можна було з"їсти кусок вареної телятини. Якось так.
    Як писала Гуцулянка, можна їсти все , що хочеться і не набирати вагу.
    Власне, коли я була худа, то так і було. Їла я те, що хотіла, нюанс в тому ,що всякої каки мені не хотілося їсти))). І їла тільки ввечері, завжди практично.
     
  12. Левицька

    Левицька New Member

    Відповідь: Схуднути за будь-яку ціну

    от, в мене те саме, почала снідати з чоловіком по-людськи, а ще наслухалась про правильне харчуванння - пішло-поїхало))
    під столом!))

    то мені треба на сеанси гіпнозу записатися... не можу я так їсти і все... от і головна проблема моя) я вже помітила за собою, що буду ходити голодна, а вівсянки чи сиру, чи чогось такого корисного не можу в себе запхати...
    я, буває, і п`ю, і не п`ю, а апетиту зранку нема. От теж не їм ввечері, після 6-7-ї (я конкретно до годинника не прив`язуюсь), а зранку все-одно не можу їсти.

    ---------- Додано в 11:27 ---------- Попередній допис був написаний в 11:24 ----------

    я теж, коли була худа, так їла. То все в голові, просто була установка - організм працює в режимі стрункості, обиралось навіть підсвідомо набільш корисну їжу, без мук і сили волі.
     
  13. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: Схуднути за будь-яку ціну

    я раніше теж така була. Вівсянка мені була як трава, сир взагалі не любила. Але щоб змінити відношення до їжі не потрібен ніякий гіпноз, потрібно змінити відношення до себе. Я інтенсивно зайнялася спортом, відповідно захотілося і харчуватися добре, бо то так приємно відчувати себе легшою, забути про тяжкість в шлунку.. А за якийсь час воно так звикається, що я вже тепер не можу без вівсянки зранку. :)
     
  14. Єва

    Єва Well-Known Member

    Відповідь: Схуднути за будь-яку ціну

    Я так снідала, коли важила на 20 кг більше, ніж зараз :)
     
  15. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: Схуднути за будь-яку ціну

    Ну і що ви тим хочете мені сказати? :) У мене нема лишніх 20 кг, у мене впринципі нема лишніх кг, на даний час мене моя вага влаштовує. І вівсянка мені абсолютно не додає кг. І ніц поганого в вівсянці не бачу, вона необхідна для організму, тим більше, якщо займатися в спортзалі.
     
  16. Левицька

    Левицька New Member

    Відповідь: Схуднути за будь-яку ціну

    та власне, зайняття спортом і для мене є гарним мотивом корисно харчуватися, бо якось виходить, що їжею псуюється намарно ті всі старання і важкі години в залі. Але от що не можу, то не можу... Значить, у мене інший шлях...
    от розумію головою, а тільки зварю чи запарю, все, аж тікати хочеться.
     
  17. Єва

    Єва Well-Known Member

    Відповідь: Схуднути за будь-яку ціну

    Повторююсь знову, все залежить від організму. Одним підходять продукти одні, іншим інші. Мені вівсянка не підходить. Я від неї набираю вагу і свого часу наїлася так, що тепер на запах не переношу. Вам навпаки, вівсянка і смакує, і корисна. Тому, їжте на здоровя! :) Тут дівчата хочуть схуднути, тому їх цікавить, думаю, різний досвід і різні варіанти. А вони вже собі оберуть те, що буде їх влаштовувати.
     
  18. guculyanka

    guculyanka Well-Known Member

    Відповідь: Схуднути за будь-яку ціну

    Це називається ранкова анорексія. Почитайте собі про неї.
    Не пускайте на "самотьок", а розберіться що й до чого і чому.
     
  19. Єва

    Єва Well-Known Member

    Відповідь: Схуднути за будь-яку ціну

    Тоді близько половини населення страждає на цю недугу? (принаймні в мене вдома всі, крім дітей)
     
  20. guculyanka

    guculyanka Well-Known Member

    Відповідь: Схуднути за будь-яку ціну

    Новий допис Світлани http://svetlyachok.livejournal.com/598652.html

    Є кілька порад, які допомагають не накидатись на їжу і не переїдати.
    А ще хтось може себе тут побачить:

    "Я уже упоминала об этом в комментариях к предыдущему посту - зачастую "такая простая проблема, как лень" сводится именно к этому - неспособности, нежеланию заботиться о самом себе. Отсутствию ощущения, что я - заслуживаю заботы, участия, любви очень часто соседствует с лишним весом.

    Я часто читаю в различных "диетическо-похудательных" обсуждениях, что "только ненависть к своему телу может мотивировать на то, чтобы похудеть". И действительно, те, кто активно сидят на диетах, часто упоминают о своем отвращении к отражению в зеркале, страхе фотографироваться, ощущении собственной непривлекательности. "Я просто ненавижу свой жир!" - чаще всего говорят такие люди."


    Єва, не знаю.