Таксі

Тема у розділі 'Ой у Львові на базарі', створена користувачем Gajka, 16 Серпень 2014.

  1. Gajka

    Gajka Well-Known Member

    Давайте ділитися, які у Львові є таксі і їхні тарифи.

    Мені треба добратися з аеропорту за місто, приблизно 20-25км. Скільки це може коштувати? Як рахується? Чи ціна залежить від к-ті пасажирів?

    Також чи варто замовляти на відстань у 100 км, чи краще когось просити-заправити.
     
  2. Borsychok

    Borsychok мамуська-пампуська

    Відповідь: Таксі

    наскільки я знаю, тоді платиться дорога туди і назад.
    недешево вийде.

    ---------- Додано в 18:54 ---------- Попередній допис був написаний в 18:51 ----------

    перші 3 км -20 грн., далі 1 км- 3.50 грн.

    не залежить.
     
  3. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Відповідь: Таксі

    Так, саме так і беруть. Я викликала до себе(18 км) і їхала на Львів, заплатила 130 грн.
    Якщо їхати 100 км, то краще когось заправити.
     
  4. Gajka

    Gajka Well-Known Member

    Відповідь: Таксі

    От щойно для перевірки подзонила на економ-таксі. Перші 2км - 20грн, далі - 4грн\км, +10грн тому, що за місто.
    Уточняла чи треба оплачувати в 2 боки, сказали ні, це тих 10грн за те і беруть.
    Питала чи їдуть 100-200км за місто за таким ж умовами - так.

    Хто може спростувати чи підтвердити таку і-цію точно?
     
  5. Borsychok

    Borsychok мамуська-пампуська

    Відповідь: Таксі

    забула вказати, я писала про таксі "Чесне."

    ---------- Додано в 19:12 ---------- Попередній допис був написаний в 19:08 ----------

    і платиться тільки в одну сторону -перепитала тільки що.
     
  6. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    Відповідь: Таксі

    А якщо я, наприклад, викликала таксі з центру до Винник, і кілометраж складає 15 км., то я повинна платити по тарифу "за місто" повністю за весь кілометраж чи тільки за ті км, що починаються від вивіски "Львів"?
    Просто мені від знаку, що закінчується м. Львів, залишається їхати 2-3 км.
    Але я чомусь завжди плачу за усі км по тарифу "за місто".
     
  7. olegignatenko

    olegignatenko Well-Known Member

    Відповідь: Таксі

    Замовляєм таксі часто , бо живем за містом -тож , якщо їдем з дому в місто , то + 10 грн до вартості (за доїзд машини ) .Якщо ж їдем до нас -то тариф , як по місту -завжди беруть майже однакову суму (по лічильнику ).
    Правда ,деколи тих 2 км зразу рахує (тобто мало б 2 км на лічильнику не рахувати , а там зразу сума 15 грн і , як тільки ми рушаєм -лічильник починає мотати )- кожен раз хочу в водія про це запитати , але не наважуюсь
     
  8. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    Дівчата, хто користувався послугами таксі, підкажіть будь ласка яка вартість перших 2-3 км.? Колись, знаю, було 15-20 грн. А зараз які ціни?
     
  9. arina

    arina Active Member

    дівчатка, якщо я викликаю таксі, і пакуюсь з дітьки і візочком (прогулянковим), то за візок треба доплачувати як за багаж, чи ні? зорієнтуйте, будь ласка.
     
    Останнє редагування: 8 Червень 2015
  10. Borsychok

    Borsychok мамуська-пампуська

    перший кілометр 20 грн., далі 5 грн. за км.
    не треба.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  11. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    А який саме перевізник?
    Дзвонила нещодавно в, здається, "Оптимальне" мені сказали 30 грн. за перші 2 км.
     
  12. Borsychok

    Borsychok мамуська-пампуська

     
    • Інформативно Інформативно x 1
  13. fantazerka

    fantazerka Well-Known Member

    Які таксі у Львові можуть запропонувати автокрісло для перевезення дитини до року?
     
  14. nibysh

    nibysh оптимістка з сумнівами

    @fantazerka, не памятаю назв, бо то було 3роки тому, але багато. Просто потрібно одразу про це повідомляти, бо в багажнику вони його не возять, а на фірмі мають.
     
    • Корисно Корисно x 1
  15. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    поділіться якими службами таксі наразі користуєтесь і задоволені.
    я повернулась до Оптимального, якось більш менш надійно що приїдуть вчасно, але від спілкування з водіями не завжди приємні враження

    а ще важливе для мене питання - в кого з надійних служб невисока мінімалка
    ну бо чесно, часом виходить за поїздку в 6-8 км по місту і 2-3 км (коли в погану погоду кудись потрібно з дитиною) вартість майже одинакова або пару грн. різниці...
     
  16. OxyFoxy

    OxyFoxy Посиденька-непосида

    Скористалася сьогодні вперше Uber, а гроші за поїздку з картки не списують вже кілька годин (картка Visa). Можливо хтось був в такій ситуації? Писати в підтримку чи чекати списання? Сума з використанням коду - гривня з копійками, але все ж...
     
  17. Siania

    Siania Love Life

    Може у Вас був бонус, чи безкоштовна перша поїздка.
     
  18. kryvulia

    kryvulia Well-Known Member

    Мій перший досвід з Uber негативний. Викликала, машина вже мала бути, зняло з рахунку 20 грн, а водій відмінив машину. Я запізнювалась, не було часу розбиратись, тому одразу не вияснила. чомусь подумала, що гроші самі повернуться, але пройшов вже тиждень і нічого. Питання: щр треба було робити?
     
  19. OxyFoxy

    OxyFoxy Посиденька-непосида

    Та от не можу толком зрозуміти.
    Я, звичайно, переймаюся, що хай навіть ту гривню не стягнули, але більше вісього хотілося б на майбутнє знати, як відбувається оплата. При замовленні машини, при посадці, при завершенні замовлення? Читала в розділі Допомога, що вони блокують певну суму на картці, щоб уникнути шахрайства. В мене нема заблокованих коштів, принаймні я про це не була проінформавана банком.

    От, думаю, якраз те, про що я говорю. Uber при реєстрації зарезервував на Вашій карті тих 20 грн. (вони пишуть, що сума невелика - 1-2 долари), щоб впевнитися в Вашій платоспроможності. Наскільки я зрозуміла, то ті гроші повертають протягом певного часу (до 14 днів, здається).
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    толком про тарифи не знаю, але побачила одне, вартість проїзду залежить від попиту. Чим більше запитів, тим вартість більша. Якщо не в час пік, то вартість проїзду від Скрині до Податкової коштує 20-30 грн, коли у Львові падав дощ, я десь в 18 20 пробувала знайти машину від скрині, то убер заспівав 75-90 грн (не знаю чи то був якийсь збій чи що, але більше на таке не попадала).
    Якщо Ви вперше користуєтесь Убером - тоді Ваша поїздка безплатна.

    ну в мене також перший досвід був трішки схожий...водій спочатку підтвердив, і найсмішніше я вже машину побачила і тут водій відміняє замовлення (логіки я не зрозуміла, я навіть махала щоб зупинився, але він просто проїхав повз мене), але відразу поновила запит і за 4 хв приїхала ще одна машина.
     
    • Подобається Подобається x 1