Таксі

Тема у розділі 'Ой у Львові на базарі', створена користувачем Gajka, 16 Серпень 2014.

  1. OxyFoxy

    OxyFoxy Посиденька-непосида

    Я реєструвалась без коду. Код на мінус 30 грн. використала вже після реєстрації. Хоча, може то був якраз такий код, що дає безкоштовну поїздку... Але написано "-30 грн". Нічого не розумію. Шкода буде, якщо заблокують мій акаунт через те, що я недобросовісна не оплачую поїздки:)
     
  2. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    і мене це цікавить. в мене взагалі борг висить. бо платіж не проведено. збільшила ліміт розрахунків. тепер не зрозумію ніяк де той борг і як оплатити. програма ніц не показує.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  3. OxyFoxy

    OxyFoxy Посиденька-непосида

    Я на якомусь форумі знайшла за минулий рік повідомлення (форум російський, здається, був), що в Uber були проблеми на той час з картками Visa. Я маю карту Visa для інтернет-розрахунків від Привату і з неї нічого не зняли, жодної гривні не заблокували, нема боргу. В додатку Uber теж нема нічого про борг. Просто все як було. Ліміт достатній (дякую, що підказали - перевірила), сума на карті теж. Мабуть, писатиму в службу підтримки.
     
  4. Руда Лисиця

    Руда Лисиця Шопоголік :-)

    якщо ви підв"язали картку, то наступного разу як скористаєтеся убером, вам відніме за ту поїздку + ваш борг.
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    Підкажіть за Убер. Машину можна викликати на конкретну годину? Чи дзвонити власне тоді, коли треба? Як взагалі відбувається замовлення і оплата за поїздку? Треба мати карточку банківську?
     
  6. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    Вам потрібно встановити додаток і через нього замовляти машини.
    ви встановлюєте додаток, в ньому реєструєтесь (з наданням даних банківської картки). Потім можете замовляти машину, яка приїде через 5-10 хв (все залежить чи поблизу є вільні машини, я довше ніколи не чекала). Я завжди платила через карточку, але думаю що можна і готівкою (один раз водій уточняв, чи я оплатила карточкою). Мені убер подобається тим, що я бачу де знаходиться машина і приблизно можу знати коли виходити.

    Ну і щодо тарифів, там все дуже складно,є купа всяких коефіцієнтів і бла-бла, щоб ви розуміли, сьогодні я заплатила 20 грн, а один раз додаток заспівав мені 170-190 грн за ту ж саму дорогу, ціна може змінюватис кожних 5 хв (але після замовлення вартість уже не міняється).
     
    • Інформативно Інформативно x 2
    • Подобається Подобається x 1
  7. MalvinkaLv

    MalvinkaLv Well-Known Member

    Спосіб оплати ви визначаєте в процесі встановлення додатку - банківська карточка чи готівкою.
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Insolence

    Insolence Living The Dream

    На конкретну годину можна викликати Уклон
     
  9. Neytasa

    Neytasa Well-Known Member

    Не можу з убером розібратись...
    У нас мікрорайон, всі будинки під одним номером, тільки під,їзди різні.

    На карті цього не видно і не дає вказати в рядку ,,адреса,, і водій їде під який небудь.
    Каже яку йому точку на карті задало так він і їде.

    Не зручно, бо приходиться дзвонити , пояснювати.

    В яндексі значно все чіткіше :sad:
     
  10. Seshat

    Seshat Альфа-баклажан

    Тільки, щоб часом не приїхав водій-"асвабадітєль":bayan::russian:
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
  11. Leditanya

    Leditanya Well-Known Member

    Львівські таксисти стають на диби...А Uber-то – російський!
    Видно, що дуже їх притиснули, раз вдаються до таких провокацій.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  12. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    Ну а ще би...убер за ту ж саму дорогу просить в 2 рази менше, та і приїжджають за 5 хв.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  13. shoptrip

    shoptrip New Member

    Сподіваюсь Ви вже здогадались чому убер такий хороший - був ))))
     
  14. Fleshka

    Fleshka Well-Known Member

    А чому - був?

    Надіслано від мого m3 note, використовуючи Tapatalk
     
  15. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    казав мені таксист, що хочуть заборонити в Україні взагалі онлайн сервіси таксі, вчора якісь проспілки таксистів засідали
    так зробили в Данії
    я точно буду бойкотувати таксі, якщо заберуть онлайн сервіси
    ще куди не йшло платити часом дорожче за таксі як в Києві (тепер, коли Убер подорожчав і я кажу не про подвійні потрійні тарифи в час пік, звичайний став вищий), я з тим змирилася заледве

    але вислуховувати від таксиста, замовленого по телефону, з десяток питань ,а як до вас доїхати? а де то є, бо я не знаю? а там направо потім чи наліво? то вище моїх сил... я зазвичай спішу, вдягаюся і так далі, підпрацьовувати навігатором не маю бажання
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  16. Harring

    Harring Well-Known Member

    На мою думку, обслуговування в службі таксі покращилося з появою конкурента з боку Uber..З зростанням тарифу на Uberi оцінюю ,де мені дешевше.Учора їхала з сихова на Симоненка , то Uber "заспівав " ціну від 72-85 грн, на "оптимальному" за 69 грн, а назад їхала на Убері за 45 грн. Теж сьогодні ,Сихів -Зелена дешевше було "Оптимальним"', ще й за бонуси.Тож завжди добре мати вибір ,він і таксокомпаніїї стимулює до кращого надання послуг.
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  17. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    На Убері мені подобається найбільше, особливо коли тарифи були направду низькими)) але крім того водії старанні, позитивні
    якось на Уклоні (там і хороші водії бувають правда), але попався мені старої закалки, заявив що спеціально бойкотують Убер (тобто спеціально частина таксистів зідти повтікали), бо хочуть більшої оплати і тішився з того, що діє, що тарифи на Убері часом 2-3 кратні
    ну то було аж гидко від того його самовдоволення.. я все розумію, але якщо достатня кількість машин на Убер (як задумано цією системою), то і їхати за клієнтом часом доводиться 300-400 метрів, і це вигідно всім, а от мінімалка 40-45 грн то наглість, і її неварто виправдовувати тим, що далеко їхати до клієта який може замовлення відмінити
    наразі їжджу Уклоном, і Убером коли нормальний тариф (виходить приблизно на 10 грн дешевше за Уклон)
    до Оптимального не знаю за яких умов готова повернутись
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. shoptrip

    shoptrip New Member

    Ну ось два нижніх коментарі Вам у відповідь.
    А Ви думали що убер це мальтійська допомога, і убер буде возити постійно за бомж-тарифом. Зрозумійте, не убер возить - не убер!
    У 80-ти відсотках це таж самі водії що возили Вас на оптимальному,економах, ваше, наше і т.д. там вони були чемніші бо їм убер доплачував до 12-ти гривень ще по 70 за кожну поїздку. Убер насправді агресивний агрегатор який прийшов з благословення нашого мера щоб демпінгом завоювати цей ринок. До слова яндекс виявився ще наглішим та запустив свій сервіс у Львові на 2 дні раніше щоб "вклинитись" в місцевий ринок.
     
  19. shoptrip

    shoptrip New Member

    Тільки так Ви змусите залишитись на ринку таксі тих, хто цінить свою роботу, дотримується ПДД, знає місто, працює з таксометром, має страхівки, мед. довідку, автомобіль пройшов тех.огляд, водій отримав ліцензію, сплатив податок, сплатив ЄСВ.
    Дуже правильне рішення. Ігноруйте тих хто намагатиметься надавати Вам нелегальні послуги!!!
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Так цікаво), як це можливо у принципі? Людина сама вирішує чим ій іхати і чи ій підходить запропонована ціна, і монополія на цьому ринку буде у нас ще ой як не скоро. Бо викорінити підпільних бордюрників, то як викорінити корупцію.