Таксі

Тема у розділі 'Ой у Львові на базарі', створена користувачем Gajka, 16 Серпень 2014.

  1. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    На руках. Наше автокрісло в машині з чоловіком. Ну і фіксується довго, а у Вас ще напевне автокрісло-люлька, таке переносне?
     
  2. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    Так, в нас ще то для найменших.
     
  3. Leditanya

    Leditanya Well-Known Member

    Про кондиціонери в таксі, то окрема тема...
    З Оптимального приїхала машина. Сідаємо в салон, а там 28 градусів... Прошу включити кондиціонер, а мені відповідають, що немає. Це була машина-стандарт. На комфорт треба було чекати десь 20 хв, а в нас не було часу.
    Хоча в комфорті ситуація майже та сама. Сідаєш, відкриті всі вікна. Прошу закрити і включити кондиціонер. Дехто бурчить, що ще не настільки жарко. Можна і вікно відкрити одне.
    Ну і не всі машини відповідають класу комфорт. З 5 машин, які викликала за останній тиждень тільки дві відповідали класу комфорт по моїх мірках. А саме чиста машина, без запаху сигарет, ввічливий водій, кондиціонер щоб не приходилось випрошувати.
     
    Останнє редагування: 18 Травень 2017
    • Подобається Подобається x 1
  4. Eva Reni

    Eva Reni Well-Known Member

    А яка різниця в ціні між машинами класу Стандарт і Комфорт?
     
  5. Leditanya

    Leditanya Well-Known Member

    • Смішно Смішно x 1
  6. MalvinkaLv

    MalvinkaLv Well-Known Member

    А з Угорської на Городоцьку, 226 за 34,38 грн.?
    До речі, зараз на Убері знижка на поїздку за промокодом збільшена з 30 до 50 грн.
     
  7. shoptrip

    shoptrip New Member

    Насправді мене ніхто не закривав ))) просто обставини не дозволяли відписатись.
    Ну що тут скажеш, відчувається що комерційна жилка у Вас на відповідному рівні, та й інтуїтивно Ви не помилились пропонуючи щось не стандартне.
    Є вже пару років свій сайт, залучені до нього водії що працюють в правовому полі. Проблема в тім що тих "камінчиків" дуже мало. Але ті що є задоволені тарифами і адекватними клієнтами. Також є певна клієнтська база.
    Про лежачий камінь мені ще в 5-6 класі вчителька повторяла )).
    Кілька слів про підготовку диспетчерів. Варіанти там різні : деякі диспетчерські дійсно мають професійний підхід до кандидатів, так як, знання міста готелів провулків (непроїзних) зворотніх номерів підїздів, непарних будинків розміщених на парній стороні, співзвучні назви вулиць тощо. Оплата праці проводиться теж по різному. Колись працював з диспетчерською по рації то в них зарплатня залежала від кількості прийнятих та виконаних замовлень. Також було заведено між водіями "скидуватись"дівчатам за хорошу, чітку роботу в ефірі.
    Інші сиділи на так званій ставці, де мали свій забезпечений мінімум, там хоч трава не рости. Думаєте чому деякі з них приймають все що приходить а потім відмовляють? Та тому що хочуть як найбільше замовлень прийняти, а тоді видають в ефір. А водії що в секторі просто не приймають невигідних замовлень. Ну перекинуть його за третім разом в кінець черги, ну знімуть 5 чи 10 гривень за відказ брати так-званий "шлак" повірте це не трагедія для водія.
    Доречі як там улюблений убер панІ форумчанки, водії ще ввічливі ті що на польсько-литовських бляхах чи вже не дуже?
    Якось в аеропорту на 17 000 тис. склали постанову на водія "Софія" таксі, то стільки галасу було в його захист. А ви як думаєте правильно поступила транспортна поліція. Бо ж аргумент в водіїв був такий - мовляв тут всі не платять податків, а його одного впіймали)))
    Хтось навів одразу іншу статистику про 30 згвалтованих жінок на протязі року, але лише одного бідного гвалтівника впіймали.
    То що, треба його відпустити бо 29 на волі, чи штрафувати решту таксистів що порушують закон.
    Допоки будемо покривати зло доти порядку не буде!!!
     
  8. katkas

    katkas Well-Known Member

    В понеділок їхала на тих самих бляхах. Убер. Так от водій молодий ввічливий хлопець. Я навіть не можу нічого поганого сказати. Таксі було за 15 хв після виклику. Вийшло безкоштовно по якомусь там коду, точно не скажу, тому що викликала не я. Їхали від стрийського парку до лікарні швидкої. Висновок зробила, що кожен обирає таксі, яке йому зручно. Я рідко користуюся таксі, але перше враження від Уберу приємне.

    Надіслано від мого HTC One mini, використовуючи Tapatalk
     
  9. Seshat

    Seshat Альфа-баклажан

    Убер. Вчора. Виклик 2 км за місто. Машина відносно нова, чистенька, українська реєстрація. Приїхав через 8хв. 61,02 грн за проїзд.
    Оптимальне, Економ, Софія. Багато разів до Убера. Машини зазвичай брудні, жигулятороланоси чи старі бехи, прокурені. Приїзд через 15-20хв. Часом відмови навіть на попередні замовлення. Оплата за виклик за місто плюс проїзд по місту. Той самий маршрут 120-130грн.
    Вибір очевидний. Користуюсь Убером від його запуску ще в Києві.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  10. KUSJ

    KUSJ мрійлива

    цікавить чи є в убері машини, на 6-8 місць, тобто бусіки?
     
  11. Demetra

    Demetra Well-Known Member

    Дівчата, хто знає , або користувався в таких умовах убером: якщо в мене багато багажу чи коробка, яка не вміститься в багажник звичайного седану, чи є можливість обрати більшу машину і чи збільшується тоді оплата?
     
  12. HappyViki

    HappyViki Well-Known Member

    Я дуже часто користуюся Убером. Відгуки двоякі. З останніх: водій помилився, не приїхав за призначенням, чекав не там, де я вказала, в трубці рознервувався, сказав, що до мене їхати, тепер йому півміста об’їжджати, кинув трубку, замовлення кенсельнув. Бачила і не вельми чисті машини, одного разу водій польоської бляхи на шаленій швидкості їхав тротуаром, бо поспішав, в мене з малим був шок, м’яко кажучи. Ну, але поки Убер для мене це варіант найвигідніший, передусім за ціновою категорією.
     
  13. Insolence

    Insolence Living The Dream

    У Львові є тільки 1 вид уберу, седани економ класу.
    Вибір машини є в уклона, і так, ціна збільшується
    --- дописи об"єднано, 26 Травень 2017 ---
    уклон вам в поміч =))
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Kohaju

    Kohaju Well-Known Member

    Звичайно. Проте не знаю, чи ж можливість якось замовити. От вчора їхали як раз бусом.


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
  15. shoptrip

    shoptrip New Member

    Є бусіки але вони не відображаються окрема в програмі, а ідуть як седан. І прописати його в замовленні немає змоги. Якщо випадково вгадаєте то попросять з Вас два тарифи. То ж як узгодите так і поїдите.
     
  16. shoptrip

    shoptrip New Member

    Цікава позиція "компанії" убер щодо постраждалої пасажирки.
     
  17. flame

    flame невгамовний експериментатор

    Нет глюкнув. Половина тексту пропала. Залишаю що є, завтра спробую повторити решту. Під офф не ховаю, хоч тексту багацько.
    репортаж взагалі ні про що. Просто, щоб заповнити ефір страшилкою - якщо було поставлено за мету, дійсно, пояснити користувачам, будь-якого таксі, хто повинен відповідати в такій ситуації, мав би відповісти фахівець страхової компанії, або юрист, який займається страховими питаннями.
    Давайте розберем конкретну ситуацію. Бо дійсно цікаве питання і мало хто над цим задумується. Я не кажу, що я аж такий спеціаліст в даній галузі, але частковий досвід є.
    а куди повинен сідати пасажир? На переднє?
    а на передньому, у пасажира будуть якісь інші права? Де прописані права пасажира таксі?
    хіба в нас розділяються права і обов"язки українських і міжнародних пасажирських автоперевізників? Хтось має більшу відповідальність? Права, обов"язки, відповідальність, перелік документів, необхідних для здійснення пасажирських перевезень. Порядок і умови організації пасажирських перевезень прописані в Законі України "Про автомобільний транспорт" і ще в не одній дюжині наказів, інструкцій і т.д. Міністерства Транспорту. Для всіх пасажирських перевізників однакова. Є нюанси в оподаткуванні українських і міжнародних компаній, але це даного питання взагалі не стосується.
    і шо? Анафема на іноземців? Знову розподіл на мєсних і імпортних учасників дорожнього руху? Ну і так, інтернет-видання - найоб"єктивніші висвітлювачі подій.
    Ми тіко 30 секунд розібрали. Поїхали далі, там цікавіше робиться.
    однозначно варто. І варто відправити номер чоловікові, мамі, коліжанці сестрі, щоб на всякий випадок в когось був №машини, якою вас кудись повезли. В житті різне буває. І ролі реєстрація знову ж ніякої не грає. Хоча зайвий раз наголосити на "реєстрації", масмедіа не оминають. Ну бо ж податки. Жодного відношення до стилю водіння, дотримання правил і відповідальності водіят- це знову ж не має. На укр. номерах творять такі чудеса, що "ні в казці сказати, ні пером описати".
    і шо? в проблемі розібралася? Чи просто на номера дивиться.
    важливо це, чи суть в
    ?
    гарячим литовським пацаном чи дисциплінованим українським водієм?
    Момент спогадів дівчини упускаєм. Інформаційної і юридичної цінності абсолютно не несе. Досправи про відшкодування (що є ключовим питанням) взагалі нема що долучити.
    чому не звернулася в поліцію, в медичний заклад і в судмед зі зняттям ушкоджень? На ТБ і на Убер час знайшовся.
    ну, логічно - звернулася компанія "Убер" до юриста, щоб зрозуміти, як далі діяти. І чемно висловила співчуття постраждалій.
    Далі "воду" пропускаєм.
    а вони себе і не позиціонують інакше. Власне це є надавач інформаційних послуг, але аж ніякий не автомобільний перевізник. Все решта не важливо. Там відповідальності 0.0. Згадуємо всі закони, викреслюємо і читаємо про "інформаційні послуги" і відповідальність.
    на жоден з перелічених моментів жодне "таксі" впливу не має. Та й поняття зеленого не має, які машини і які водії їздять.
    Ліричний відступ: А хто в нас з "таксистів" працює офіційно як пасажирський перевізник? З транспортом власним? Так щоб знав яка машина під конкретним номером працює? Бачив її? Має ремонтний цех? Лікаря, який перед виїздом перевіряє стан водія? Шляхівку? Страхування? І т.д.? Про податки і з\п - тре казати?
    для інтересу, спробуйте зареєструватися на платформі. Яким чином вони визначають юр, фоп і простотаксобітаксую? Яку страхівку? Автоцивілку?[/QUOTE]
     
    Останнє редагування: 12 Липень 2017
    • Подобається Подобається x 3
  18. shoptrip

    shoptrip New Member

    flame, як появиться нет "відбіліть" ще й того красунчика на євробляхах ))) "європеревізник"...лять! dtp.kiev.ua
     
  19. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    Мені, певно, в забила м би, але про таксі, так що лишу тут.
    Сьогодні годину з 5:40 до 6:40 ранку намагалася викликати таксі. Певно, за всіма телефонами що знайшла в неті: Оптимальне, Софія, якесь Лівівське, радіо таксі, Вжик, 838, і ще якась біда, вже не пам"ятаю. Коротше, то якийсь :ireful1:
    "Немає машин в Вашому районі" (Пасічна, їхати на вокзал) Одразу уточню, що з вечора замовити було неможливо (а то мені одна мадам-оператор таксі видала "а чого ви взагалі зараз дзвоните? Якщо хочете щоб вночі приїхали, то треба звечора замовляти")
    В трьох службах "чекайте смс" і потім тиша (коли передзвонювала їм знову - та ж історія "ой, немає машин").
    Не пам"ятаю яка служба але таки прислала смс з "польськими бляхами" і часом. Час вказаний минув, до водія (номер був в смс) я не додзвонилася (як потім виявилося з третього наїзду на операторів - їм теж не вдалося його знайти "та він зараз буде напевно", потім "та він же вас забрав", ще за 2 хв: "ой, не знаю, де він подівся, може, заснув, таке буває..." :dash1: ).
    З горем пополам приїхало таки Браво (цікаво, що з їх тьотінькою-оператором я вже спілкувалася раніше, але тоді вона "числилася" за якоюсть іншою фірмою). Ну і загалом з довгого списку ще мінімум 2 а то й 3 різних служби таксі відповідало одним і тим же але вже молодшим голосом. В мене взагалі таке враження, що й машин у них було 1,5 штуки одні і ті ж на всі служби таксі, і ті стояли в центрі. Бо машина, яка мене врешті забрала, їхала саме з центру до мене на Пасічну.
    Субота, ранок і за годину часу не можна знайти машини - то нонсенс якийсь (бо в половині служб виклики я так і не знімала, вони типу "шукали далі машину" і так і не знайшли).
    Я у Львові таксі загалом рідко користуюся (хоч десь півроку тому теж з 4 чи 5 спроби вдалося в будній день о 2 ночі з вокзалу (де таксисти мали б просто табуном стояти) додому доїхати :girl_emo:), але ну йолки, то ж не час пік, що немає машин, і Пасічна то ж не такий уже й край географії - вночі з центру або Сихова можна за 10 хв доїхати, а то й швидше. Ну що то за йокалемене? В свій час, живучи в Києві і Дніпрі, не мала жодних проблем з викликом машин в будь який час доби (не рахуючи, звісно "пікових" ранкових і вечірніх годин коли вони усугублялися дощем чи ще якими погодними катаклізами)
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  20. Insolence

    Insolence Living The Dream

    От тому я і перейшла на убер/уклон, що нехай і дорожче, але гарантовано машина приїде.
    Бо з іншими сервісами оце "Вибачте в районі машин нема", особливо коли спішиш аеропорт/вокзал, дуже дратувало.