Танці-шманці спортивні і різні

Тема у розділі 'Спортзал', створена користувачем Peris, 6 Січень 2007.

  1. Siania

    Siania Love Life

    Відповідь: Йога, танці живота та інші екзотичні заняття

    А які там ціни?
     
  2. Мар"яночка

    Мар"яночка Well-Known Member

    Відповідь: Йога, танці живота та інші екзотичні заняття

    на театральній 130грн абонемент на місяць, а там де я пішла 150 грн 8 занять на місяць шо там шо там
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Мар"яночка

    Мар"яночка Well-Known Member

    Відповідь: Йога, танці живота та інші екзотичні заняття

    Леополіс на Винниченка 30, а на рахунок Чорновола нічого не чула. Взагалі по стрип денсу я найшла тільки два місця, на Винниченка і той телефончик шо мені Ная дала, більше інформації не знаходилось
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Олька

    Олька Well-Known Member

    Відповідь: Йога, танці живота та інші екзотичні заняття

    Питала я вчора в нашої тренерши, вона казала, що можна приходити і записуватись в вівторок або в четвер на 18 год., так, як я і говорила. Так що танцюйте, вам сподобається!
     
    • Подобається Подобається x 2
  5. Мар"яночка

    Мар"яночка Well-Known Member

    Відповідь: Йога, танці живота та інші екзотичні заняття

    Дівчата була вчора на першому уроці по стрип-денсу. Море емоцій......:8::clapping: Правда сьоня я себе трішки :xaxa: ну зовсім трішки :xaxa: зле почуваю :ninja: всі м"язи болять, я навіть незнала шо в мене є так їх багато :xaxa:

    Значить ділюсь враженнями: поперше, знищу першу теорію щодо танцю, дійсно ми не роздягались, я вчора зрозуміла шо хороші стриптизерші працюють як прокляті. Бо таке навантаження, яке вчора отримали ми ....:8: я через пів години занять вже присісти не могла, настільки мене боліли ноги. сьоня болить спина сиджу як робокоп.
    Тепер щодо "тараканів", я все думала шо я вмію танцювати і пластична. Вчора я відчула себе цілою колодоюююю і то такою дубовою.:sad: Благо, що вчора був перший день для всіх тому ніхто, крім викладача звісно, не виділявся, і дівчата там всі звичайні, видно шо першачки, тому це легше, бо навіть не уявляю шо б то було якби я попала серед профі, зразу ж би втікла. :ninja: :ninja: :ninja:

    Siania тіло підтягується однозначно, та дівчина в тому ролику шо я кидала, порівняно з тою дівчинкою яка в нас вела, виглядає.... гммм... більшенька :confused:

    а взагалі суперсько :y: :y: :y: танцювати під музику :radist::dance:
     
    • Подобається Подобається x 9
  6. Siania

    Siania Love Life

    Відповідь: Йога, танці живота та інші екзотичні заняття

    )))))Кльовий звіт! Дякую!
    а я оце лежу дома хвора і читаю як ви там катували себе:xaxa:і теж хочу!!!:sad::sad::sad:
    Тільки встану на ноги - піду і себе катувати!
    Якщо підтягується тіло - то це просто супер;) Точно краще ніж спортзал, там хоч музика грає. Для мене теж це важливо щоб під файну музику;)
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Мар"яночка

    Мар"яночка Well-Known Member

    Відповідь: Йога, танці живота та інші екзотичні заняття

    ой музики там аж забагато :xaxa: катування злосне :xaxa: худаєте одразу, мій чоловік мені вчора так і сказав, шо я вроді би і похудала вже, то за один день, можете собі тепер уявити шо буде через місяць, висохну до костей :xaxa: :xaxa: :xaxa:

    Лікуйтесь, а на катуватись ви ше встигнете :xaxa: особливо в останній день перед весіллям :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Siania

    Siania Love Life

    Відповідь: Йога, танці живота та інші екзотичні заняття

    Мій би ніколи не сказав що я похудала, для стимулу сказав би що нема ефекту, так щоб я більше себе катувала:xaxa:Але то файне катування:y:
     
    • Подобається Подобається x 2
  9. nim

    nim Well-Known Member

    Відповідь: Йога, танці живота та інші екзотичні заняття

    привіт!а якісь заклади, з танців, де по вихідних займаються,хтось знає?напишіть.буду вдячна!
     
  10. tani4ka

    tani4ka Member

    Відповідь: Йога, танці живота та інші екзотичні заняття

    Дівчатка,підкажіть де в районі центру(площа ринок)можна записатись на стрип денс,танець на шесті.ДУЖЕ ТРЕБА!!!
     
    Останнє редагування модератором: 11 Березень 2009
  11. Мар"яночка

    Мар"яночка Well-Known Member

    Відповідь: Йога, танці живота та інші екзотичні заняття


    ну то найближче мабуть 64 школа, але там тільки стрип пластика, а в вашом випадку мабуть вам потрібно вже шось більше до стриптизу :confused:


    гии побачила в своїх дописах помилку не Леополіс, а Леофіт :xaxa:
    І вот незнаю чи то танці такі класні, чи то я їх так тут прорекламувала :confused: але займатись стає неможливо :ninja: коли ми записувались нам казали шо група буде з 10 чоловік, а зара майже 20. Дзеркала тільки з однієї сторони всі в них себе не бачать, в рядку стоїть 5 чоловік і таких рядків майже 4 (коли не коли), хто стоїть в останьому ряду якшо і бачить себе то так спотворено :bad: мене як назад ставлять то я плююсь, нічого не бачу і як так можна танцювати. І роздягалки ну зовсім не пристосовані на таку кількість чоловік, 10 нормально ну не 20 :confused:
    Чи то так весна вплинула, що всі танцюристи :xaxa: :xaxa: :xaxa:
     
    Останнє редагування модератором: 11 Березень 2009
    • Подобається Подобається x 4
  12. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: Йога, танці живота та інші екзотичні заняття

    можливо комусь стане в нагоді...
    Спортивно-танцювальний клуб " СВІНГ"
    Спортивні бальні танці, Львів Червоної Калини 81( кінотеатр Довженка, 2 поверх)
    тренування вівторок і четвер,19 00-20 30
    тел. 80679090029
     
    • Подобається Подобається x 3
  13. Полуничка

    Полуничка Well-Known Member

    Відповідь: Йога, танці живота та інші екзотичні заняття

    А не підкажете що там викладають? тільки танці чи щось на зразок фітнесу?
     
  14. kApruZOn

    kApruZOn миється в бані

    Відповідь: Йога, танці живота та інші екзотичні заняття

    Хто знає де поблизу Пасічної є можна ходити на сучасні,або спортивні танці????
     
  15. Імель

    Імель Модератор в декреті Команда форуму

    Відповідь: Йога, танці живота та інші екзотичні заняття

    на Погулянці не питали???? має бути шось
     
  16. Yeremiya

    Yeremiya Well-Known Member

    Відповідь: Йога, танці живота та інші екзотичні заняття

    Хто ходить на танці в Рокс, розкажіть детальніше, як коли по скільки
     
  17. Карінчик

    Карінчик мамуся трьох діток

    Відповідь: Йога, танці живота та інші екзотичні заняття

    2 рази на тиждень, є багато груп в різні години, 130 грн. за місяць.
    На мою думку якщо дитині подобаться то нехай краще піде на танці ніж десь гуляти невідомо де невідомо з ким, чи ще щось.... і це немає різниці який вік. Дитину треба обов"язково з дитинства займати. Це як постійні фізичні вправи, організм в тонусі і настрій просто сууууперовий після тренувань!
     
  18. Kira Nessis

    Kira Nessis Well-Known Member

    Відповідь: Допоможіть знайти фітнес-клуб!

    Меня может попрут из этой ветки.
    Но девочки так хочется походить с мужем на танцы.
    Не какие-то навороченные, а так, для себя!
    Для красоты, удовольствия и кайфа. Раз в неделю на выходных, ну может два, если хорошо пойдет.
    Может кто-то ходит? Подскажите!
     
  19. bubamara

    bubamara Member

    Відповідь: Допоможіть знайти фітнес-клуб!

    ходжу з чоловіком на аргентинське танго. Для мене це саме те, що ви визначили - не якесь наворочене, а для власного задоволення. Але проявивши трішки терпіння і наполегливості, та ще й при наявності постійного партнера, починаєш прагнути чогось навороченого для того ж власного задоволення :) Займаємося ми у клубі "Бандонеон" (заняття відбуваються в приміщенні філармонії). Якщо вам цікаво, деталі напишу у приват.
     
  20. Kira Nessis

    Kira Nessis Well-Known Member

    Відповідь: Допоможіть знайти фітнес-клуб!

    Конечно, напишите!