Танці-шманці спортивні і різні

Тема у розділі 'Спортзал', створена користувачем Peris, 6 Січень 2007.

  1. Annette

    Annette Well-Known Member

    Відповідь: Танці-шманці спортивні і різні

    Місячний абонемент на 8 разів коштував 150 грн. А заняття зі стрип-пластики там у вівторок і четвер на 18:00 + у субботу на 12:00.
    "Починаються" - то після канікул (весь комплекс на Стрйиській закривався на два тижні)
     
  2. Kiberyatko

    Kiberyatko New Member

    Відповідь: Танці-шманці спортивні і різні

    Дівчата, поділіться враженнями про викладача в Формулі на Стрийській, хто ходив. Доступно вчить? Допомагає новачкам?
     
  3. Delfy

    Delfy Well-Known Member

    Відповідь: Йога, танці живота та інші екзотичні заняття

    Дівчата, можливо, вам пригодиться. на території кінескопу, вхід з двору (вул.Тургенєва) є заняття з такого: пол-данс (стриптиз з шестом), стрип-денс, латина і багато іншого + танці живота. Не знаю, скільки то коштує, але щодо того пол-денсу, то раніше я такого роду занять ніде не бачила :girl_dance:
     
  4. Annette

    Annette Well-Known Member

    Відповідь: Танці-шманці спортивні і різні

    Я як раз хожу на Тургенєва но PoleDance (танець на шесті). Задоволенню немає меж: і задоволення від танцю, і користь для тіла (навантаження можна порівняти хіба що з тренажерним залом).
    А коштує в районі 300 грн за місяць.
    До речі, тільки відкрився новий фітнес-клуб на Степана Бандери. "Ківі-фітнес" називається. Там також будуть проводити заняття з PoleDance. Думаю, може піти туди - час зручніший для мене.
     
  5. Delfy

    Delfy Well-Known Member

    Відповідь: Танці-шманці спортивні і різні

    Annette, а розкажіть детальніше, пліз, що там і до чого? Яка ціна, час заняття, години, ск.разів в тиждень?
     
  6. Annette

    Annette Well-Known Member

    Відповідь: Танці-шманці спортивні і різні

    В Ківі Фітнес зараз акція до листопада 2010. Місячний абонемент на 8 разів в тиждень коштує 100 грн (у звичайний зал), і 150 грн - на танець на шесті.
    В основному залі проводять такі тренування, як стриппластика, танець живота, каланетика, пілатес, йога, боді-шейп...Є ще заняття для дітей (аеробіка і йога) і для мам с дітками.
    На полденс групи поки тільки формуються. Отже потрібно записатись і коли набереться відповідна кількість людей, почнуться заняття.
     
  7. mirishka

    mirishka Well-Known Member

    Відповідь: Танці-шманці спортивні і різні

    Хочу з жовтня піти на стрип-пластику, вагаюсь між Пляжем, Ківі-фітнес і Формулою, що на Стрийській. Можливо хтось відвідує там такі заняття, поділіться будь-ласка враженнями, буду дуже вдячна.
     
  8. Krapochka

    Krapochka Member

    Відповідь: Танці-шманці спортивні і різні

    і я б хотіла ходити на стрип-пластику в Формулу краси:girl_flirt:. цікавлять відгуки..)
     
  9. Відповідь: Танці-шманці спортивні і різні

    Підкажіть, де у Львові проводяться заняття зі спортивного рок-н-ролу? Може хтось бачив чи чув?
     
  10. Annette

    Annette Well-Known Member

    Відповідь: Танці-шманці спортивні і різні

    Ось, будь-ласка.
    Місце: 62 Школа (За Памятиком Шевченку) вхід через арку, перші двері наліво

    Перша група: 20.30 - 22.15 Понеділок і Пятниця (рівень вищий)
    Друга група: Середа 20.30 і Субота 12.00 (середній рівень)
    Третя група: Вівторок 21.00 і Субота 14.00 (рівень початковий)
     
  11. Burberry

    Burberry Well-Known Member

    Відповідь: Танці-шманці спортивні і різні

    А ніхто випадково не ходить на бальні танці в Будинок офіцерів? Чи, можливо, теж десь у центрі? Цікавить все, коли заняття, чи групи вже сформовані, чи можна займатися без партнера?:girl_in_dreams:
    З'явилося трохи вільного часу, а бажання навчитися бальних танців назріло вже дуже давно!
     
  12. Marmeladkaja

    Marmeladkaja New Member

    Відповідь: Танці-шманці спортивні і різні

    Привіт усім! Дуже хочу навчитися танцювати у стилі go go, може знаєте таких танцівниць-піджейок, які могли б давати уроки...
     
  13. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Відповідь: Танці-шманці спортивні і різні

    наскільки я знаю, у Львові нема таких груп є тільки стрип-денс
     
  14. Oliusia

    Oliusia Well-Known Member

    Відповідь: Танці-шманці спортивні і різні

    на Пулюя,в якомусь з технікумів є заняття
     
  15. Marmeladkaja

    Marmeladkaja New Member

    Відповідь: Танці-шманці спортивні і різні

    Справа у тому, що я брала кілька приватних уроків go go у викладачки стріп-пластики. Вона сама танцює у клубах піджейкою (і танцює ДУЖЕ гарно), а веде секцію саме по стріп-денсу. Займатись зі мною одною зараз у неї не вистачає часу, а ходити на стріп я не хочу...от я і шукаю якусь секцію такого спраямування...У клубах ж танцюють піджейки, не думаю що вони самоучки...
     
  16. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Відповідь: Танці-шманці спортивні і різні

    ги, 90% - самоучки
    більше того - купа тренерів з стрипу - самоучки
     
  17. Marmeladkaja

    Marmeladkaja New Member

    Відповідь: Танці-шманці спортивні і різні

    Я знаю, що у Львові є заняття go go танцю, але не для початківців, і, на жаль, жодних координатів у мене немає.

    ---------- Додано в 20:38 ---------- Попередній допис був написаний в 20:35 ----------

    Я пробувала вчитись сама, але результат мене не влаштовує, хочу знайти собі тренера...

    ---------- Додано в 20:51 ---------- Попередній допис був написаний в 20:38 ----------

    Ну нехай буде самоучкою...дуже хочу навчитись тацювати як вони...(піджейки)

    ---------- Додано в 21:32 ---------- Попередній допис був написаний в 20:51 ----------

    Значить раніше я займалася у решти 10%, які принаймі закінчували хореографічне відділення. Просто я шукала тренерів через Українську Федерацію Танців...
     
  18. Sara

    Sara Well-Known Member

    Відповідь: Танці-шманці спортивні і різні

    Я колись чула не погані відгуки про тамтешні танці. Цікаво, що зараз там? Невже ніхто нічого не чув?
     
  19. enigma

    enigma Well-Known Member

    Відповідь: Танці-шманці спортивні і різні

    Дівчатка, мене цікавлять якісь сучасні танці, чи може хтось ходить? Я шось на стрип-пластику боюся, бо ніби і недеревяна, але впорівнянні з іншими всяке може бути :)
    Мене особливо цікавить, що пропонують на Спартаку чи може десь районі Скрині-Тургенєва.
     
  20. simona

    simona Well-Known Member

    Відповідь: Танці-шманці спортивні і різні

    думаю Вам потрібно звернутись в Рокс, там є різні секції по танцю. Мене теж така інформація цікавить, бо ті райони підходять може ще хтось щось знатиме більше.