Танці-шманці спортивні і різні

Тема у розділі 'Спортзал', створена користувачем Peris, 6 Січень 2007.

  1. Svitlandija

    Svitlandija New Member

    Відповідь: Танці-шманці спортивні і різні

    Дівчата, може хто чув чи цікавився, де є заняття зі стрип-пластики для початківців (точніше повних лузерів в цьому). Або може десь йде набір на такі заняття. Буду дуууже вдячна, бо хочу піти, але сама як те поліно, ще й закомплексоване наніц. Хочу з допомогою того позбутись тараканів:)


    Надіслано від мого Nexus 7, використовуючи Tapatalk
     
  2. ambertan

    ambertan New Member

    Відповідь: Танці-шманці спортивні і різні

    - є на Сихові в студії "СІРІУС", вул.Монастирського, 1
     
  3. Марточка

    Марточка Well-Known Member

    Відповідь: Танці-шманці спортивні і різні

    Біла Пантера на Сихові біля Шувару
     
  4. Sobko Oksana

    Sobko Oksana New Member

    Відповідь: Танці-шманці спортивні і різні

    Які там ціни на стриплпстику? І чого там вчать?
    Хто ходив на POLE DANCE ( танець на шості )? Може хтось знає де таке є у Львові
     
  5. Vероніка

    Vероніка Never give up

    Відповідь: Танці-шманці спортивні і різні

    У Львові є багато клубів, які пропонують такі заняття. Наприклад, тут можна подивитись.
     
  6. Annette

    Annette Well-Known Member

    Відповідь: Танці-шманці спортивні і різні

    POLE DANCE є у кожному з трьох клубів Ківі Фітнес.
     
  7. Sobko Oksana

    Sobko Oksana New Member

    Відповідь: Танці-шманці спортивні і різні

    я найшла пару ще клубів але незнаю з яким оприділитись, я хочу вибрати найкращий,
    ціни приблизно всюда однакові але як там з навчанням
    ну десь виберу то напишу своє враження
     
  8. Марточка

    Марточка Well-Known Member

    Відповідь: Танці-шманці спортивні і різні

    можу порекомендувати на Г.Упа якщо район підходить, ще знаю на Сихові біля Шувару.
     
  9. ljalechka

    ljalechka Well-Known Member

    Відповідь: Танці-шманці спортивні і різні

    от і я сюди почала ходити на POLE DANCE, хотіла щось нове спробувати. Сьогодні мала перше заняття, особисто мені було важко, але маю бажання працювати над собою, для себе, і коханого чоловіка:kiss3:. Дуже гарний цей вид танцю))
     
  10. Танець, вокал

    Привіт! Нещодавно переїхала до Львову і шукаю школи танцю . Конкретніше:

    - Може, хтось знає хороших вчителів з сучасного танцю (модерн, контемпорарі), які викладають в групах (індивідуальні заняття поки що не можу собі дозволити). Мене цікавлять люди, які викладають саме техніки танцю, а не "хореографічні зв'язки", і "шоб було як в танцюють всі" :)) Також буду вкрай вдячна за підказки щодо групових занять з класичної хореографії (балет).

    Все, що я знайшла в інтернеті з цього приводу, я наразі відвідую по черзі, але поки що не знайшла того, що шукаю. Як я вже встигла переконатися, Львів - не те місто, що в інтернеті відкривається як на долоні, тут треба копати і питати, щоб знайти те, що треба. Тому я вирішила спитати тут у вас, любі форумчани :) :girl_tender:
     
    Останнє редагування модератором: 3 Липень 2014
  11. Відповідь: Танці-шманці спортивні і різні

    А ви там займаєтесь? Скажіть, будь ласка, як проходять заняття? Бо я трохи не второпала, коли дзвонила. Заняття є не з кожного стилю окремо, а різні стилі на заняттях по черзі? Мене, наприклад, цікавить модерн і контемпорарі - коли вони трапляються, чи викладаються якісь техніки? Чи заняття складається з розминки/розтяжки и хореографічної зв'язки? Буду дуже вдячна за відповідь :)
     
  12. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    Щось таке хочу, не знаю що хочу. Підкажіть парні танці для дорослих, рівень з абсолютного 0 :) (не дивлячись на те, що у когось 5 років в школі була хореографія :girl_haha:)
    Так щоб недорого, заняття пізно ввечері (в ідеалі після 20:00) і локація бажано - центр, Сихів. Якщо раптом буває щось таке де можна ще й дитину прилаштувати (або де не проти щоб та дитина під ногами плуталася :) ) то було б взагалі супер. Буває таке?
    Ну і сам танець що цікавіше - сальса (бо якось найчастіше зустрічається)? які ще бувають варіанти? :girl_flag_of_truce:
     
  13. flame

    flame невгамовний експериментатор

    аргентинське танго:girl_wink: Заняття | Львівський клуб аргентинського танцю "Milonguero", уроки танцю, школа танців Львів
    На Сихові є школа танцю Танці для дорослих в школі танцю Біла Пантера (Львів) - сальса, бачата, кізомба, аргентинське танго.
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. JinjerGirl

    JinjerGirl New Member

    Дуже хочу зайнятися латинськими танцями. І чоловіка з собою зву -он пластичний дуже і ритм відчуває. Не хоче він танцювати, на жаль: робота-диван-футбол...
     
  15. evita

    evita Active Member

    Б
    .....напевно вже трохи запізно але балет для дорослих появився по вул Долинського "школа Євгенії Коршунової"