Танці з зірками СТБ

Тема у розділі 'Катрусин кінозал', створена користувачем Fechka, 9 Лютий 2011.

  1. natorella

    natorella Well-Known Member

    Відповідь: Танці з зірками СТБ

    дякую
    бо я мужньо чекала коли ж хтось напише
    в свекрухи ліга чемпіонів чи як)
     
  2. Tanyunya

    Tanyunya Well-Known Member

    Відповідь: Танці з зірками СТБ

    Але якось по-дурному закінчили вони те шоу. Оголосили переможця і більше ніц. Обніманці-цілуванці, а Ребрику хоч би якихось слів втішних сказали, чи що... Вони так стояли збоку, коли всі ломанулись до переможців... Хоча до них теж потім ломанулись.
     
  3. SuperRhino

    SuperRhino Active Member

    Відповідь: Танці з зірками СТБ

    мене це теж здивувало, що Лілі Ребрик навіть слова не дали :sad: навіть Ткаченко і той висловився, а їй не дали слова, і ще мені не сподобалось трохи що вони не привітали пару Шурінса, а стояли якось так в стороні.
     
  4. panna

    panna New Member

    Відповідь: Танці з зірками СТБ

    А мені здалось, що радість перемоги Шурінса і Пуль були відвертими:yahoo:, бо навіть кубок не взяли.Просто так багато ефірного часу пішло на рекламу, а от дати слово парам вже було не потрібно,мабуть....
     
  5. Maldiva

    Maldiva New Member

    Відповідь: Танці з зірками СТБ

    я думала, що Ребрик виграє, напевно перемогою Шурінса СТБ прагнув показати - дивіться, а в нас голосування справедливе, бо виграла не наша ведуча, а хлопчина з Латвії (навіть не з України)!!!!
    Але, і Ребрик, і Шурінс - Молодці!!!!!!!!
     
  6. Tanyunya

    Tanyunya Well-Known Member

    Відповідь: Танці з зірками СТБ

    Просто до того всього за симпатичного хлопчика, котрий ще й добре танцює, завжди голосуватиме багаааато дівчаток. Більше, ніж за симпатичну і довгоногу блондинку, котра теж добре танцює.
     
  7. Gabi

    Gabi Dum spiro spero

    Відповідь: Танці з зірками СТБ

    Я вболівала за Шурінса і Пульку, дуже рада, що вони перемогли. Вважаю, що все було справедливо.
     
  8. Fechka

    Fechka Member

    Відповідь: Танці з зірками СТБ

    погоджуюсь.. якось :girl_emo:????

    достойні переможці... дуже красива пара...
    Ребрик теж танцювала чудово.. Та Пара :Пуль-Шурінс як на мене "Більш харизматичніша!"
    А цікаво який приз отримав переможець?
     
  9. hrystusja

    hrystusja Well-Known Member

    Відповідь: Танці з зірками СТБ

    теж задумувалась над цим. Певно ніякий, лише оголошення-"Ви перемогли!!!". А завершення дійсно ніяке було!!!
     
  10. Fechka

    Fechka Member

    Відповідь: Танці з зірками СТБ

    пропоную ще раз переглянути чудові танці у їхньому виконанні...
    http://www.youtube.com/watch?v=pMJeAclbUtk

    http://www.youtube.com/watch?v=-xZLHiM5DpY