Танці з зірками СТБ

Тема у розділі 'Катрусин кінозал', створена користувачем Fechka, 9 Лютий 2011.

  1. bora

    bora Well-Known Member

    Відповідь: Танці з зірками СТБ

    Борисюк чомусь дуже повільно говорить..нервує чи що..
    Мені аж тєжко то слухати..
    Яка Чехова повненька... І щось не дуже по-моєму в них вийшло...
     
  2. Fechka

    Fechka Member

    Відповідь: Танці з зірками СТБ

    це ще слабо сказано.. а танець таки не вдався.. проте воона тренувала з іншим партнером.. а тепер з ним танцює КОРІКОВА??? цікаво чи він їй не підійшов.. чи вона йому????
     
  3. Пуся

    Пуся Well-Known Member

    Відповідь: Танці з зірками СТБ

    Так... Борисюк сьогодні ніяка, дійсно видно, що дуже нервує, ну подивимось, все ж таки її перший прямий ефір в ролі ведучої :)
    Кривошапко - ну він не збрехав, коли казав що "я повне бревно" :girl_haha: Так що я не здивована, що він "проходив" танець (але всеодно лапочка :girl_blush2:)
    Інна з Борисом сподобались, було весело (то він спеціально впав в роліку чи дійсно?)
    Чехова (форми в неї ого :)) образ їй вдало підібрали.
    Той рижий велетень з тою мацьопою тоже були файні :)

    Цікаво подивитись на Ребрик, Соседова, Ткаченка :) :girl_in_dreams:

    о мій любимчик Тоні з Коріковою :) романтично так ...
     
    Останнє редагування: 26 Лютий 2011
  4. Fechka

    Fechka Member

    Відповідь: Танці з зірками СТБ

    йой! а я пропустила...
    А Тоні з Коріковою старались.. файненько......Музика красива...Хоча трагізму в її очах аж було забагато...
     
  5. terezka

    terezka котяка-вишивака

    Відповідь: Танці з зірками СТБ

    йой, розумію, як нервується Борисюк (вона дуже відповідально до всього підходить), але таке враження, що її заспокійливого переляли... ото стоїть зараз, розмовляє з Коріковою і Тоні, хилитається і очка закочує
     
  6. IRUSKA*8

    IRUSKA*8 Well-Known Member

    Відповідь: Танці з зірками СТБ

    Корікова взагалі "женщіна-мєчта" ІМХО)))),я,як колишня бальниця(правда,дуже-дуже давня),просто в захваті від неї.Наталя-Даша Букіна, зовсім не гармонійно виглядала з Женею (моїм любимчиком 2-го сезону):якась сутула,зовсім не було видно,лише квадратОві плечі.Джигурда-мдя....звір-звіром,взяв харизмою,але дуже сумніваюся чи в нього інший образ вийде вдалим.Виступ Кривошапка я пропустила,нажаль.Анфісу з її формами залишаю без коментів,бо просто не знаю що на то сказати...далі буде...
     
  7. viltis

    viltis Well-Known Member

    Відповідь: Танці з зірками СТБ

    Щось мене то шоу починає розчаровувати:sad:((

    Перший танець спільний --це дійсно просто супер ...я аж слинку почала пускати..а потім : Борисюк взагалі мене нервує, якісь такі питання недолугі, заїкання. Ок, спишемо на перший раз.

    Далі учасники: підбір непоганий, але....деякі учасники вже брали участь у схожих шоу ( той же Джигурда, Корікова, Бочкарьова),а це вже нерівні умови.ІМХО

    Судді: таки Денисова не втрималась від "хваління" Кривашапко. І ще, як би я не поважала Денисову і Раду --- з бальною хореографією вони мають не так багато спільного...

    А я чекаю з нетерпінням на Ребрик
     
  8. TASJA

    TASJA Well-Known Member

    Відповідь: Танці з зірками СТБ

    Але то вже підколювали їх!
     
  9. IRUSKA*8

    IRUSKA*8 Well-Known Member

    Відповідь: Танці з зірками СТБ

    Бачили,як Шурінс "глазками стріляв" на камеру?то ж треба так вміти...
     
  10. Fechka

    Fechka Member

    Відповідь: Танці з зірками СТБ

    Мені дуже сподобались Шурінс і Пулька!!! Гарненько...

    ---------- Додано в 21:19 ---------- Попередній допис був написаний в 21:15 ----------

    Камера постійно показувала Еріку.. яка так і сяяла від щастя....
     
  11. Barbie

    Barbie Well-Known Member

    Відповідь: Танці з зірками СТБ

    А я думаю,що там Еріка робить:girl_haha:Думала прийшла посвітитись,а нє,вона як вболівальник.
     
  12. Пуся

    Пуся Well-Known Member

    Відповідь: Танці з зірками СТБ

    Ткаченко :girl_claping: приємно здивував (хоть і не люблю його)
     
  13. Farfalla

    Farfalla Member

    Відповідь: Танці з зірками СТБ

    Як на мене,, шоу не надто вдале :girl_nea:... Складається враження, що склепали нашвидкуруч абищо, лищ би заповнити ефір та публіку скликати...
     
  14. Пуся

    Пуся Well-Known Member

    Відповідь: Танці з зірками СТБ

    мені теж якесь таке нудне, дивлюсь заради кількох учасників
    поки хтось "лєвий" цокаю по каналах (он йде відбір на євробачення, так там вуха треба закривати, що б того ...... не чути :sad: )
     
  15. Fechka

    Fechka Member

    Відповідь: Танці з зірками СТБ

    Догілєва.. це жах... ЙоЙ!!! а коментарі....і поведінка!!!!!!!!!!!!!!
    Юрчеко і Катерина як пара мені імпонують-хоч би гарно сплясали.....

    ---------- Додано в 22:59 ---------- Попередній допис був написаний в 22:21 ----------

    Танго у виконанні Лілі і партнера.. суперове..Плаття кльове..(правда колір я би вибрала дещо інший!!)Але,все одно- Молодці!!!:girl_claping:
     
  16. terezka

    terezka котяка-вишивака

    Відповідь: Танці з зірками СТБ

    Сосєдов такий смішнючий:)))
     
  17. IRUSKA*8

    IRUSKA*8 Well-Known Member

    Відповідь: Танці з зірками СТБ

    я під столом:lol::lol::lol:-ше м такої "ча-ча чІ" не виділа:connie_pull-pigtail,але не скучненько хоч....
     
  18. Fechka

    Fechka Member

    Відповідь: Танці з зірками СТБ

    вав!!!!:girl_claping::girl_haha::girl_haha:МАМА-МІЯ!! який танець в Сосєдова.. капец!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!А ще Сосєдов возмущається............. КАПЕЦ!!!!!!!!!!!!!!

    ---------- Додано в 23:29 ---------- Попередній допис був написаний в 23:27 ----------

    :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:Я в шоці!!!"ДІЙСНО,ЩО ЦЕ БУЛО???????????????""""
     
  19. Tanyunya

    Tanyunya Well-Known Member

    Відповідь: Танці з зірками СТБ

    Мені здається, що таких учасників, як Догілева та той актор (забула прізвище) запрошують в шоу для того, щоб було кого "вилетіти" в перших ефірах... Не чесно, якось, шкода мені їх...
     
  20. IRUSKA*8

    IRUSKA*8 Well-Known Member

    Відповідь: Танці з зірками СТБ

    Переглянула ще раз виступи усіх танцювальних пар,і поки "моя трійка лідерів"))) за сьогоднішній ефір:
    1-Лілія Ребрик з партнером
    2-Корікова з Женею
    3-Ткаченко (зовсім не сподівалася від нього!) з партнеркою
     
    Останнє редагування: 26 Лютий 2011