Танці з зірками СТБ

Тема у розділі 'Катрусин кінозал', створена користувачем Fechka, 9 Лютий 2011.

  1. TASJA

    TASJA Well-Known Member

    Відповідь: Танці з зірками СТБ

    Корікова, здається, з Тоні танцювала........ чи я помиляюся?...

    Мені ще Шурінс з Пулькою сподобалися.
     
  2. IRUSKA*8

    IRUSKA*8 Well-Known Member

    Відповідь: Танці з зірками СТБ

    з Тоні,звичайно,що з Тоні-вибачаюсь),просто я свого Женю-любимчика згадала і щось мене "понесло" не в тому напрямку))).....шкодА,що Женя не з Коріковою в парі((((
     
  3. Пуся

    Пуся Well-Known Member

    Відповідь: Танці з зірками СТБ

    а мені ще Соседов сподобався :girl_blush2: Так, він кумедно танцював, але від нього ніхто іншого і не чекав. Мене розвеселив, а то вже добре :)
    Лілічка Ребрик - дужжжжже сподобалось, але ще до проекту вважала, що з її підготовкою краще у Танцюють всі податись. Ну а Кривошапко треба палками гнати звідти, хай йде співатииии :girl_devil: (хоча вміння танцювати ніколи не буде зайвим )
     
  4. mrochkizm

    mrochkizm Well-Known Member

    Відповідь: Танці з зірками СТБ

    Від Догілєвої я в легкому шоці :)
    А Сосєдов, дійсно, слів нема, одні емоції... ПОЗИТИВНІ!!!! :girl_haha::girl_haha::girl_haha:
    Він не танцюрист, але хороший настрій забезпечив :)
     
  5. SuperRhino

    SuperRhino Active Member

    Відповідь: Танці з зірками СТБ

    А мені сподобалась пара Б.Барський і Інна, думала що Барський буде танцювати як колода але він мене здивував :) Звичайно, що пара Л. Ребрик і її партнер це лідери поки що на паркеті, але партнер мені її не сподобався. А ще мені цікава пара Н. Бочкарьової і Жені, в основному через Женю, але і Бочкарьова досить пристойно рухалась :) Сосєдов, звичайно, це просто людина-свято :) А ще до цього проекту я недолюблювала Н. Джигурду, але він такий милий виявився, незважаючи на те що ричить як лев :) А Кривошапко нехай би або співав або з Денисовою був, але на проекті якось несправедливо його бачити. А ще мені дуже сподобався С. Шурінс і його партнерка, гармонійна пара і підібрана гарно по віку по росту. А хіба Шурінс зустрічається ще з Ерікою? Просвітіть мене будь ласка, бо я думала що вони розстались. Чи вона просто прийшла його підтримати?
     
  6. Fechka

    Fechka Member

    Відповідь: Танці з зірками СТБ

    Нажаль ніякої інформаціїї в пресі не було.. натомість останні новини ,що на фестивалі "Пісні моря",котрий проходив влітку він був зі своєю дівчинкоюю..З тією самою котру залишив заради Еріки...http://e-motion.tochka.net/ua/49664-stas-shurins-zhenyus-na-yule-v-25-let/gallery/image-528402/comments/qweASD123/comments/asc
     
  7. SuperRhino

    SuperRhino Active Member

    Відповідь: Танці з зірками СТБ

    Цікаво би було зробити прогноз тут у темці, хто все таки на вашу думку переможе у цьому проекті :girl_smile: Дівчата, як ви думаєте, хто займе перше місце?
     
  8. Insolence

    Insolence Living The Dream

    Відповідь: Танці з зірками СТБ

    Мені імпонує Барський, не очікувала від нього танцю.
    А я вам привідкрию завісу. На наступний тиждень Сасєдав буде Людовік 14..гг старий развратнік =))
     
  9. Annabela

    Annabela Happy Member

    Відповідь: Танці з зірками СТБ

    Найбільше я очікувала виступ Кривошапко ікоментарів Денисової. Очікування були марними. Суцільний жах. Стояв як вкопаний, партнерка лише танцювала круг нього, а коли теба було йти кроками румби-йшов, ніби в магазин за хлібом. Дуб-береза))))) Якщо в х-факторі він він робив те, що реально вміє і цього публіці вистачало, то надалі потрібен розвиток. Я про те, що він навіть висловитись цікаво і влучно не може. Очками кліпає лишень. І невже кохана вечорами не дає йому майстер-класи???))))))) Вірно колись сказав Ткаченко, що якби йому доля давала стільки шансів, скіли Кривошапко-він би їх використовува, а не марнував. Доречі, Ткаченко мене приємно здивував в танця-видно, що людина працювала над собою!
    Сосєдов-no comments. Сміх і гріх. Розвесселив напівсонну публіку! Цікаво буде за ним спостерігати.

    І я теж! :girl_crazy: Склалось враження, що вона сама не розуміла, що вона там робить. Або ж була трішки під шафе:girl_impossible:
    Так само для чого запрошували Вадима Андрєєва. Виглядало, як вчительский вальс на шкільному випускному.
    Сподабалась Ребрик! І Шурінс класно рухається!
    Щодо Ірини Борисюк, як ведучої. Звичайно зрозуміло, що це все для неї вперше, та ще й прямий ефір, але було слабувато. Особливо, коли вона в двадцяте казала парам-"ви такі чудові і прекрасні" :girl_nea: Все ж таки ведучі, їхня поведінка, запитання і вміння відреагувати на неочікувану відповідь співрозмовника відіграють неаби яку роль. І для такого шоу варто було запросити профі, а Борисюк для початку спробувати щось простіше.
     
  10. Farfalla

    Farfalla Member

    Відповідь: Танці з зірками СТБ

    Профі і заплатити довелось би більше. А Борисюк мізер в порівнянні з професіональними ведучими...
     
  11. DILEMMA

    DILEMMA New Member

    Відповідь: Танці з зірками СТБ

    Зацікавили ви мене дівчата, починаю теж це шоу дивитись..)))
     
  12. TASJA

    TASJA Well-Known Member

    Відповідь: Танці з зірками СТБ

    Подивилася щойно виступ Юрченко і Карякіної, бо в суботу пропустила - сподобався. Тим більше вони танцювали мій улюблений танець :girl_tender:.
     
  13. Annabela

    Annabela Happy Member

    Відповідь: Танці з зірками СТБ

    У шоу такого маштабу думають в першу чергу про рейтинги і імідж. Вони і так вклали в нього не мало-2 тисячі на зарплати менше чи більше, це вже не має бути суттєво.
     
  14. Fechka

    Fechka Member

    Відповідь: Танці з зірками СТБ

    Як на мене,то вона була випивша на шоу26.02 !!!:girl_in_dreams:А може то в неї така поведінка????:girl_in_dreams:Алкоголізм-то біда!!!
     
  15. mrochkizm

    mrochkizm Well-Known Member

    Відповідь: Танці з зірками СТБ

    Цілком можливо, саме так і виглядало. Алкоголізм то справді біда.
     
  16. DILEMMA

    DILEMMA New Member

    Відповідь: Танці з зірками СТБ

    Мені дуже сподобалася Ліля Ребрик, вона молодець, дуже гарно все їй виходить, але з іншої сторони несправедливо, так як вона до шоу танцями займалась...((((
    Мені теж так здалось....Поведінка в неї була просто жахлива, та й взагалі шось вона туда не вписується...
     
  17. Fechka

    Fechka Member

    Відповідь: Танці з зірками СТБ

    Ну,що ж другий ефір!!
    Борисюк-сама чарівність...
    Ох,цей Джигурда..... танок гарненький.. море експресії.....

    ---------- Додано в 19:25 ---------- Попередній допис був написаний в 19:10 ----------

    ..Юрченко+Катя; танець гарний -.. але музика скромніша за сам танець....
     
  18. Chortenia

    Chortenia Well-Known Member

    Відповідь: Танці з зірками СТБ

    Мені щось Борисюк як ведуча зовсім не подобається. Якась неприродня і дуууже довгі паузи між словами.
    Зате плаття шикарне :)
     
  19. Fechka

    Fechka Member

    Відповідь: Танці з зірками СТБ

    ..Раду всім не задоволений......Йой!! та вони ж не професійні танцюристи (маю наувазі зірок...)
    Щось я розчаровуюсь з цього шоу.....

    ---------- Додано в 20:23 ---------- Попередній допис був написаний в 20:21 ----------

    я мала наувазі її вигляд...проте як ведуча...:girl_cray:
     
  20. mrochkizm

    mrochkizm Well-Known Member

    Відповідь: Танці з зірками СТБ

    Щойно Сосєдов так темпераментно жюрі послав :crazy::crazy::crazy::khomyak::khomyak::khomyak: Таку тираду видав!!! я в шоці!!! А може, це просто сценарій такий????