танці з зірками

Тема у розділі 'Катрусин кінозал', створена користувачем flame, 3 Вересень 2017.

  1. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Як згадаю Комарова... не дивуюсь.
     
  2. flame

    flame невгамовний експериментатор

    яке танцювати?? Вона співала. 2 зірки здається. Не пам"ятаю з ким, але на ефірі, коли "овечкою" прикидалась іі забрали в лікарню і більше вона не вийшла.
     
  3. arushka

    arushka завжди досягаю мети

    То тільки мені здається, що у Марченко і Тимошенко один спеціаліст з постановки дикції і вимови? Як закрити очі, прям Ю.Тимошенко на паркеті)))
     
    • Смішно Смішно x 2
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  4. Inglor

    Inglor Well-Known Member

    Мені Марченко нагадала сьогодні Камалію. І тягнути її будуть як можна довше.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  5. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    У Марченко жахливий макіяж, просто катастрофа...і в першому випуску також. Сєнічкін мені нра, не розумію чому його порівнюють до Комарова. Руслан танцює(?:girl_crazy:) в рази краще. Загалом цікавий сезон...Позбирали сильних танцівників(Маша, Мішель, Денис, Аніта) і комедіантів(Леся, Сєнічкін, Ласточкін, Зібров). Навіть не знаю кого б то лишити в фіналі. Вангую, що буде Маша і Іраклі. Мішель, напевно, піде сама.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  6. exmargarytka

    exmargarytka мрійниця зі стажем

    Точно якісь танці були. Бо у неї ще головний убір був схожий на канделябр:girl_haha:зі справжніми свічками.Врізалося в мою вибіркову дівочу пам'ять:girl_in_dreams:
     
  7. Rona

    Rona Мама-йожик

    О, як добре, що є ДП )))
    Можна виговоритись :)
    Дивлюсь через Марійку, і не шкодую, дуже люблю танці (чому нема "Танцюють всі"?)
    Марійка вразила стрибком дуже, Вишняков такий молодець, Іраклі ще подобається, зараза
    І я в шоці від тіла Марченко, вау!
    Пішла дивитись запис далі
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  8. ShorpaJanna

    ShorpaJanna Member

    У порівнянні з першим сезоном, здається, що тут зібрали одних професіоналів
     
  9. Jusi

    Jusi Ловець емоцій

    І не кажи :girl_in_dreams:
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Скрутив собі карк(... такого сезону, ще не було однозначно.
     
  11. Virchuk

    Virchuk Well-Known Member

    А я не можу того дивитись, пробувала 1 випуск (заради Єфросініної і Луценко) глянути, але ті фразочки суддів, Дзідзьо - мене аже перевернуло від фальші, абсурду, вимкнула.
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Made in USSR

    Made in USSR Well-Known Member

    другий випуск бачили? там Кухар загнула про танці і розмір того, що заважає Тищенку танцювати. Може та балярина і крута і визнана у світі, але веде себе як помішана на сексі малолєтка, хоча і кричить, що не допустить пошлості на шоу, фу.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  13. Rosynka

    Rosynka Well-Known Member

    Я "Танці..." дивилася мабуть ще на самих початках, перший чи другий сезон. А от цього разу тут так смачно обговорювали початок шоу, думаю, дай но і я гляну, що там за учасники-драбини такі, що за судді, як там Дзідзьо...
    Ну що сказати... Подивилася 2,5 виступи, далі не дала ради. Танцюють гарно, цікаві сюжети, судді видно, що мають готові фрази, ну але Яма принаймні якось то емоційно, природньо намагається говорити; а від тої балерини нудить просто: як вірші читає, і так вже штучно, так ті слова через губи видушує, так тягне - дивитися гидко. Ну і Дзідзьо, від якого ж всі чекають приколів, і який таки намагається їх видушувати, та й такі вони виходять - силувані.
    Шкода часу, шкода ідеї, бо так розумію, що попередні випуски були ок.
     
  14. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    Я дивлюсь, мені імпонують деякі з учасників.
    Чоловік збоку аж піною сходить від коментарів Кухар :girl_crazy::girl_crazy::girl_crazy:
    Буду дивитись хоча б заради цих чоловікових емоцій, які з нього зазвичай не витиснеш :girl_blum:
     
    • Смішно Смішно x 3
    • Подобається Подобається x 1
  15. Virchuk

    Virchuk Well-Known Member

    та я першого не осилила, не буду далі дивитись
     
  16. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    Як вам Квазімодо? Яма 10(! ) поставив...
    І Полякова на "закапелках" - наразі на мою скромну думку в неї виходить краще від попередників. Ну але вона в принципі за словом в кишеню ніколи не лізе :girl_blum:.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  17. exmargarytka

    exmargarytka мрійниця зі стажем

    Ласточкіну-бідаці навіть гіпс не допоміг ті плечі тримати:girl_haha:
    Але я за нього:girl_flag_of_truce:
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  18. flame

    flame невгамовний експериментатор

    я вже теж є. Аніту бачила. Решту прогавила.
     
  19. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    ПОмітили, що Полякова міняє сукні щоразу перед новою парою :girl_curtsey:? За що подобається - що може не лише "підколювати" інших, а й посміятись і над собою:girl_crazy:.
     
    Останнє редагування: 9 Вересень 2018
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  20. Rona

    Rona Мама-йожик

    Марійка так файно танцювала нині, шо я аж плакав...
    Першу пару пропустила, буду завтра дивитись в записі

    Тиресно як то жінці Берінчика. Втратила дитинку, муж танцює, афігєть.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • мімімі мімімі x 1