танці з зірками

Тема у розділі 'Катрусин кінозал', створена користувачем flame, 3 Вересень 2017.

  1. flame

    flame невгамовний експериментатор

    • Подобається Подобається x 2
    • Зе бест! Зе бест! x 2
    • мімімі мімімі x 1
  2. Jusi

    Jusi Ловець емоцій

    "Вы так делаете па, как будто Вам по..." :)))
     
    • Смішно Смішно x 1
  3. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Смішно Смішно x 1
  4. flame

    flame невгамовний експериментатор

    капєц яке розчарування :girl_cray: я ж то - наївний поросьонок, думала що то оригінальна фантазія і постановка. Та фіг там, ніхто навіть не заморочувався. Оригінал:
     
  5. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Та, Ви чого?) Саме в тому епізоді не могло бути інакших елементів, бо то був запущений челендж #skibidi. Зайдіть на ІГ і по гештегу наберіть. Все ОК і вони молодці, найкраще з челенджу:clapping: і танець суперовий вийшов вцілому.
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  6. exmargarytka

    exmargarytka мрійниця зі стажем

    @flame ,це світова мулька копіювати ці рухи.Флешмоб чи челендж(я не дуже розуміюся в термінах)
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  7. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    А що,ніхто зовсім не є?
    Хто оцей плохіш? Ооооооу))))
     
  8. Inglor

    Inglor Well-Known Member

    Я є). Ох, вже той КІТ. Ммм
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Кот- капець. Браво!

    --- дописи об"єднано, 25 Серпень 2019 ---
    А він одружений вже ж?))
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Inglor

    Inglor Well-Known Member

    Барбір - Жук молодці!
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  11. Thebestnata

    Thebestnata Well-Known Member

    Переглянула я нарешті всі випуски. Якісь "зірки" цього року для мене невідомі. Вже тих хореографів більше знаю, ніж зірок))
    Дратує мене Марув, і зовсім не подобаються мені її танці. А от чому її такі високі оцінки ставлять? Яма, як засліплений нею, бо весь час 10-ки.
    Якби не Кіт з тою актрисою, то не сильно було б на кого дивитися;) Але навіщо кожного випуску їм роман приписувати? Щоб цікавіше було і вищі рейтинги? Так і весь час Дікусарові колишніх згадувати - негарно. Перетворюються танці на Холостяка з виясненням стосунків, чи що?
     
  12. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Як на мене, то хочуть реабілітувати її репутацію після нацвідбору на ЄБ.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  13. Thebestnata

    Thebestnata Well-Known Member

    Вона ніби казала , що її бабця живе в РФ ( якщо я правильно почула);), то навряд чи її репутацію це врятує) Але то "плюси", в них ж все можливе.
    Ще мені аж цікаво стало, що то за серіал "Кріпосна", де та Мішина знімається. Прочитала, що то український російськомовний серіал! ;((( Я впринципі не дивлюся "українських" серіалів, де москалі знімаються, але аж тіпає, коли їх рекламують.
    Ну і за 4 ефіри тільки Леся на балконі більш менш весело, дотепно вела свою частину шоу. З Могилевською і її рекламою свого концерту і магічною кулею - взагалі біда була!) Ще й співала вона так, що я аж перемотала виступ)
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  14. Rona

    Rona Мама-йожик

    Я дуже люблю танцювати, і дивитись як це майстерно роблять інші - теж. Це справжня насолода для очей - дивитись як професійна гімнастка танцює. Та уся ця російська пропаганда, яка тихенько вливається у вуха глядачам - псує увесь ефект. Не можу дивитись. Відчуття, наче гівна напилась. А це споглядають тисячі людей, ще й гроші переказують. :suicide:
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
  15. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Заради цього тільки і дивлюся.
    Щодо пропаганди- такі часи настали :russian: і знову маємо, що маємо, хоч так, підтримувати то все ,нема жодного бажання:bad:
     
  16. Apelsynka

    Apelsynka Well-Known Member

    Хтось ще дивиться?) Як думаєте хто переможе? Виглядає, що таки гімнастка:girl_smile:Одне дивує, до чого тут колядки у листопаді?:girl_haha:Наче прямий ефір, а тут зірки колядують:))):pardon:
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  17. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    тю, а що - Пугачову не співали? Я пару раз включала, то там під Пугачову танцювали. Бажання дивитись зникло одразу.
     
  18. Apelsynka

    Apelsynka Well-Known Member

    Оце мене теж дратувало, змішали все на купу. Оте риття в чужій білизні, хто з ким розлучився, крутить роман, страждає чи ревнує, просто псувало весь сезон. А Горбунов взагалі вів себе як базарна баба, а не професійний ведучий, та й ті "зірки" на балконі переважно теж. Особливо Регіна, яка мене і як ведуча Орла і Решки дратувала своєю тупістю, то тут таке верзла, що я такі бздури хіба від недалеких людей чула.
    --- дописи об"єднано, 25 Листопад 2019 ---
    Переможниця шоу молодець, дуже гарно танцювала, хоча на мою думку гімнастка все ж була краща, аж шкода її стало, коли вона програла в шоу.
     
  19. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Не дивилась.Огидно. Маруви всякі, вовчиці, то не на моє здоров'я:facepalm:.На ІГ побачила, хто переміг. Ну, Кот вже стільки сезонів без кубка, най має))). Хоча, це ненайкраща, ненайдостойніша його партнерка в цьому шоу.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  20. Norkova ledi

    Norkova ledi Member

    Не дивилася останні кілька випусків, якось геть нецікаво було. А за Кота рада, він дійсно крутий і давно заслуговує на кубок, ще з Дорофєєвою як танцював.