танці з зірками

Тема у розділі 'Катрусин кінозал', створена користувачем flame, 3 Вересень 2017.

  1. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    Такс, вимальовується новий склад учасників: Винник, Санта з Віагри, красунчик-актор Тарас Цимбалюк, Мейхер, Альона-Альона, і головне - Фреймут(!!!). Я от не знаю, як вона погодилась. То ж як справжня леді, не дай Боже, перечепиться, спідниця задереться і буде видно спіднє, або панчішки сповзуть. А вона ж жила в Лондоні, то ж встид буде, що скаже Оліна коліжанка ЇЇ Високість Королева Єлизавета...
     
    • Смішно Смішно x 9
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  2. Rapsodiya

    Rapsodiya Well-Known Member

     
  3. Apelsynka

    Apelsynka Well-Known Member

    О з Фреймут буде шоу:girl_crazy:І не стільки танці, як її вибрики. Думаю буде цікаво спостерігати.
     
  4. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    Я ото дивлюсь, що Оля ще офіційно не прийняла виклик. Сподіваюся, що не спригне як минулого року в останній момент. Бо готується - то точно. Якщо ще в журі буде Кухар, то буде "вогень", якщо вони зійдуться в перепалці словесній.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  5. Thebestnata

    Thebestnata Well-Known Member

    А Мейхер ж ніби колись була у танцях, чи ні? Шось так смутно згадується, що вже танцювала. Хоч може, як Могилевська пару раз хоче)
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  6. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    Ну що, поїхали...
    Винника не дивилась принципово, дратує мене, Фреймут здивувала, не очікувала від неї такої легкості, але вираз обличчя у неї під час танцю був дуже дивний, перегравала трохи. І дивно трохи, що Олі дали можливість показати номер, а акторці - ні, несправедливо. Вже бачу, що статус Олі буде ВіАйПі. Ну і таки напевно правда, як пишуть в коментарях, що Кухар і Оля подруги в реалі, бо Катя вже так заливала соловейком на Олін виступ... Ще дивно чому запросили Санту у якості учасниці, вона має чемпіонські титули з танців, не пригадую - бальних чи спортивних. Могла б бути тренером для зірки, а тут вона сама зірка. Ну але так, танцює неймовірно, як і Мейхер. Взагалі бачу дуже чіткий поділ на дуже сильних і слабеньких, середнячка немає. Але дивитись і вболівати буду за Тараса Цимбалюка, причини очевидні. Хіба нє, дівчата?:girl_in_dreams:
    Ледь не забула...парою цього вечора оголошую циці "Тіночки", які розбіглись у різні боки і так жодного разу і не зустрілись за час ефіру, а могли би. Карочі, перебор:girl_flag_of_truce:
     
    • Смішно Смішно x 3
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  7. Milamila

    Milamila Active Member

    Підтримую! Теж вболіваю за Цимбалюка!:heart::girl_in_love:
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. exmargarytka

    exmargarytka мрійниця зі стажем

    @Dominika , акторці лікарі заборонили тренування
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Barbie

    Barbie Well-Known Member

    А ще напишіть мені) бо я дивилась в пів ока) Фреймут хвора, і їй дозволили танцювати, а її партнер здоровий чи як? Я щось це пропустила
     
  10. exmargarytka

    exmargarytka мрійниця зі стажем

  11. Thebestnata

    Thebestnata Well-Known Member

    Теж погоджуюся, що Фреймут дали велику поблажку. Бо танцювала вона танець в записі, і з якого разу його зняли, щоб він став досконалим невідомо. В прямому ефірі перед суддями легше помилитися, більше хвилювання і т.д. Тому для одного разу ще може бути, але це не дуже чесно.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  12. Milamila

    Milamila Active Member

    Може хтось підкаже, як дивитися безкоштовно українські канали ( хоча б 1+1, стб) на андроїд приставці? Так люблю "Танці з зірками", ще й "Холостячка" на горизонті, а каналів нема:girl_cray:. SOS!!!
     
  13. Inglor

    Inglor Well-Known Member

    І шо то було...
    Як Фреймут танцювала вдень, то ок, а як Петрожицька, то вже і запис декілька разів. А, де там, Фреймут такого зробити не могла. Ага.
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Прийшла поплакатись тільки.
    Дікусар ,моя лапа, що за не фарт?:girl_cray:
     
  15. Milamila

    Milamila Active Member

    У Дікусара нефартова партнерка:facepalm:
     
  16. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    Я дивилась кусками... Чи говорилось про те в ефірі, що виступ Фреймут і Дарії - запис чи типу "прямий ефір"? Бо пів12, а в Олі білий день)) Ну і джайв то найлегший танець у бальників. На заняттях вважається, що навіть "відстаючі" його осилюють. У Олі поблажка за поблажкою. Але нічого дивного, чоловік - впливовий телепродюсер, має важелі впливу.
     
  17. Inglor

    Inglor Well-Known Member

    На попередньому ефірі Кухар засипала компліментами Фреймут, і ні слова, що вони зробили запис, хоч наскільки я пам'ятаю, танцювали також за дня. А в другому ефірі вона вже Дарії сказала, що вона проти, бо, бачте вони могли декілька разів переписати танець.
     
    Останнє редагування: 7 Вересень 2020
    • Інформативно Інформативно x 1
  18. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    А мені сподобався виступ. Слава має таку фактурну зовнішність - "мюзиклівську". В "Чикаго" була б на своєму місці)))Технічні нюанси упускаю, просто глядацьке враження.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  19. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Їх можна упускати, звичайно, але від того пара далі проходитиме лише ,якщо глядачі потягнуть.
    Зовшнішність, то файно, але Дікусар танцює з прасувальною дошкою- це факт. Ще й вона геть не серйозно до цього відноситься і це трохи не порядно.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  20. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    Що я одна дивлюсь ТзЗ?
    Якийсь випуск вийшов сумбурний. Таке відчуття, що учасники не були готові, типу попредили за годину до ефіру, і хто як міг так і виступив. Фреймут як завжди "позабавила" награною, і то невміло, сваркою з Кухар. Хотіли трохи урізноманітнити ефір "перчинкою", але вийшло смішно і недолуго. Обоє ледь не ржали...
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2