Танці живота та інші екзотичні заняття

Тема у розділі 'Спортзал', створена користувачем Chortenia, 20 Грудень 2006.

  1. Njuta

    Njuta Member

    Відповідь: Танці живота та інші екзотичні заняття

    А в мене доця ходить на танець живота . Задоволена і я і вона . Дуже гарна осанка , жіночність і звичайно фігура після року занять. А ще терапевтичний ефект на органи малого та великого таза і на хребет немає такої нагрузки , як в інших видах танця
     
  2. Rona

    Rona Мама-йожик

    Відповідь: Танці живота та інші екзотичні заняття

    Цікаво, на ДП є пол-денсери? :)
     
  3. Panna Land

    Panna Land Well-Known Member

    Відповідь: Танці живота та інші екзотичні заняття

    Дуже хочу займатись східними танцями. Підкажіть будь ласка чи є такий клуб в районі Зеленої?
     
  4. Freetany

    Freetany Member

    Відповідь: Танці живота та інші екзотичні заняття

    Колись в дитинстві бігала на індійські фільми і хотіла вміти так танцювати. Цікаво чи є у Львові власне індійські танці. Може хтось в курсі? Я особисто не зустрічала :sad:
     
  5. ckorpionsha

    ckorpionsha Well-Known Member

    Відповідь: Танці живота та інші екзотичні заняття

    Хтось підкаже танці якісь у районі університут Франка, церкви Анни і до Мотозаводу, Виговського. Години так з пів 6 до 7 (у сім максимум маю дитину з садіка забрати)
     
  6. napoleona

    napoleona Well-Known Member

    Відповідь: Танці живота та інші екзотичні заняття

    дівчата, а зараз на Сихові є десь танці живота?
     
  7. Надя К.

    Надя К. Well-Known Member

    Відповідь: Танці живота та інші екзотичні заняття

    Є, в Інтерсіті
     
  8. Njuta

    Njuta Member

    Відповідь: Танці живота та інші екзотичні заняття

    є в Роксі ( палац Залізничників ) на Федьковича
     
  9. LadyLand

    LadyLand New Member

    Відповідь: Танці живота та інші екзотичні заняття

    Чи пробував хтось займатись дома - дайте ссилки на цікаві навчальні відео-програми.
     
  10. guculyanka

    guculyanka Well-Known Member

    Відповідь: Танці живота та інші екзотичні заняття

    Є!
    Але раз дівчИна не признається, то й я не буду її видавати.
    Скажу тільки, що дуже ефектна! :girl_wink:
    Бачила деякі відео, в одному з номерів вона танцювала сольну партію.
     
  11. veronka

    veronka зла друзя

    Відповідь: Танці живота та інші екзотичні заняття

    я)) в найближчому майбутньому))
     
  12. napoleona

    napoleona Well-Known Member

    Відповідь: Танці живота та інші екзотичні заняття

    була вчора на танцях живота в ківі:
    враження супер, тренер вимоглива, як вийшла, то майка була мокра, але початківцю там буде мегаважко, я вже до того займалася, то всю базу знаю, бо от пояснювати вони не вміють добре, показати, то одне, а ще треба розяснити, наприклад таким як мені, але то була заміна вчора, в середу подивлюся, який справжній тренер. До речі нас було 3 дівчат, і всі крім мене були худюсінькі...)))
     
  13. Марточка

    Марточка Well-Known Member

    Відповідь: Танці живота та інші екзотичні заняття

    Я от хочу піти попробувати перший раз на заняття пол-денсом, може завтра-післязавтра, знайшла у Львові тільки в Ківі-Фітнесі і Карамель, можливо є ще десь?
     
  14. Njuta

    Njuta Member

    Відповідь: Танці живота та інші екзотичні заняття

    ДІвчата , порадьте хороші східні танці для дівчинки ( крім клубу " Едельвес ")
     
  15. Sankasan

    Sankasan Руда мама

    Відповідь: Танці живота та інші екзотичні заняття

    Мені дуже подобається клуб "Караван". Вони є в різних точках Львова, може щось вам і підійде. Мені там особисто подобалось:)
     
  16. Virchuk

    Virchuk Well-Known Member

    Відповідь: Танці живота та інші екзотичні заняття

    :) я купила купон на йогу з елементами східних танців, виявилось що то східні танці з елементами йоги, і тренер у мене там в тілі (та й на йозі теж тренер така животата), але як вона плавно і гарно рухається, я біля неї як робот якийсь:)) Правда в мене тепер є сумнів чи можна схуднути за допомогою східних танців ;))
     
  17. Sankasan

    Sankasan Руда мама

    Відповідь: Танці живота та інші екзотичні заняття

    Ще й як можна:) східні танці, це все одно тренування м'язів, якщо після заняття не заїдати чимось смачненьким, то повірте, ви побачите результат:)З мене під час заняття три поти сходило! А те, що східні танці танцюють дівчата з різною комплекцію, це не означає, що вони не худнуть, вони не направлені просто на схуднення.
    В каравані теж є дівчина, яка викладає трайбл, ну худенькою її назвати ніколи не називеш, але рухається - магічно!
     
  18. Virchuk

    Virchuk Well-Known Member

    Відповідь: Танці живота та інші екзотичні заняття

    Хто знає чи можна при КД займатись східними танцями?
     
  19. Руда Лисиця

    Руда Лисиця Шопоголік :-)

    Відповідь: Танці живота та інші екзотичні заняття

    якщо ви під час них себе добре почуваєте - то так, чом би й ні. я от боєвухою без проблем займалася в перший день КД, і все ок. навіть добре, бо м"язи працюють, і розслабляються, а не зажаті від болю.
     
  20. Sankasan

    Sankasan Руда мама

    Відповідь: Танці живота та інші екзотичні заняття

    нам на заняттях навіть казали так, що перший день - не бажано, всі інші - будь ласка, звісно залежить від вашого самопочуття. Але на то вони і східні танці, як і допомагають нашим виключно жіночим м'язам працювати гарніше і ставати еластичнішими. Коли займалася, то майже не було болі при КД, а без занять - на таблетках.