Танці живота та інші екзотичні заняття

Тема у розділі 'Спортзал', створена користувачем Chortenia, 20 Грудень 2006.

  1. Alla

    Alla Well-Known Member

    Відповідь: Йога, танці живота та інші екзотичні заняття

    дівчата ,а може хто Бодіфлексом займався ..які результати? я дуже багато хороших відгуків читала...але ніяк себе не заставлю спробувати.....раз дихнула..мене чуть не скрутило))
     
  2. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    Відповідь: Йога, танці живота та інші екзотичні заняття

    А скільки вартує?

    І що це за системи такі? як в них визначитись яку обрати?
     
  3. Strekoza

    Strekoza Well-Known Member

    Відповідь: Йога, танці живота та інші екзотичні заняття

    Пума, можна детальніше, що означає -важка? Бо я зовсім не "спортсменка" (плавання і гірські лижі - але то не ради спорту, а тільки ради задоволення :)). От подумала про йогу. Знаю про неї зовсім мало, але мене і духовна сторона також цікавить, можливо, навіть більше. Але маю проблему - артрит (запалення суставів). Колись пробувала шейпінгом займатись, болі дикі, не підходить. Що скажете відносно йоги? Можливо ще хтось займається - прошу поділитись враженнями.
     
  4. Зозуля

    Зозуля Member

    Відповідь: Йога, танці живота та інші екзотичні заняття

    Ех, писала-писала, так багато вийшло - аж раптом щось глюкнуло і все зникло... Але напишу знову - я вперта! :) Так от, я займалася йогою, саме тою, підозрюю, про яку пише Пума - Йога23. Дійсно цю систему розробив киянин Сідерський, послідовники її є у всьому світі і суть її, якщо коротко - класична йога, адаптована під сучасне життя у місті. Зараз поки що не займаюсь, бо завагітніла, але мені дуже бракує тих занять! Можна багато говорити про користь від йоги - це здоровий хребет, м*язевий тонус і хороший настрій, міцний імунітет і стійка нервова система і ще маса всього, але поки сама не спробуєш - не повіриш :) Щодо важкості - хм... якщо викладаєшся по повній на занятті - може з тебе стекти десять потів, зате потім отримуєш ні з чим не порівняне відчуття легкості у всьому тілі! Дійсно важко спочатку, але з кожним заняттям стає все легше. В нашій групі займалися дівчата і жінки різного віку і фізичного стану, але кожна робила вправи, як могла, бо головне в виконанні вправ - комфортність, не варто щось робити, долаючи біль або якісь неприємні відчуття. Резюме - варто обов*язково спробувати, але перед початком обов*язково поговори з тренером про свої артритні проблеми, можливо, він якось підкоригує твої вправи. І про духовний аспект: не знаю, що ти хочеш отримати від занять, скажу, що отримала я в психологічному плані - більшу врівноваженість і стійкість, ліпшу концентрацію, вміння ніби "бути в стороні" від занадто сильних емоцій, це взагалі якийсь парадокс був - приходиш після заняття на роботу (ми займалися зранку), розслаблене все тіло і навіть мозок :), але навіть не помічаєш, як ти все швидко і дуже продуктивно робиш! Отож, бажаю успіху! Якщо виникнуть запитання - буду рада допомогти.
     
    • Подобається Подобається x 5
  5. Strekoza

    Strekoza Well-Known Member

    Відповідь: Йога, танці живота та інші екзотичні заняття

    Зозуля, дякую за відгук! Ви також займаєтесь в одній з цих студій, які вказані у ссилці Пуми? Бо для мене також є ДУЖЕ важливим час і місце - робота + зараз багато інших справ... Коли б це все встигнути :sad:

    Додано через 7 хвилин
    Відносно систем - я ще не цікавилась нічим конкретно, тому уявлення про йогу досить поверхневе, але мене власне цікавить психологічний бік. Я в принципі є вразливою, а зараз особливо - не знаю, можливо тому що втомлена, чи то весняний авітаміноз так впливає. Тому навчитись
    мені дуже б знадобилось :)
    Звичайно, також і тіло моє б втішилось заняттям після сидячої роботи :)
     
  6. Зозуля

    Зозуля Member

    Відповідь: Йога, танці живота та інші екзотичні заняття

    Привіт, Стрекоза! Я зараз не займаюсь, я писала чому :) Хоча з задоволенням продовжувала б, але моя тренер не бере на себе відповідальність за мене вагітну. Займалася я не у тих тренерів, що по ссилочці, а ходила на Спартак до Люди Забалканської і хочу сказати, що вона мені дуже подобалась і я б не хотіла іншого тренера. На Спартак мені було зручно ходити, бо близенько від дому і час занять був зручний - на 8 ранку, після них можна було встигнути і на роботу (в середу) і купу справ переробити (в суботу) :)). Зараз Люда на Спартаку вже не веде заняття, а веде в Євроспорті і на Південному. На Південному якраз зараз в неї займаються початківці, тому ти можеш спробувати піти на разове заняття - там заняття у вівторок і п*ятницю на 18:30. Але вирішувати тобі :) може тобі зручніше інший час і місце, тоді треба дізнаватися деінде. А я не могла не піти на йогу - вона сама мене знайшла, образно кажучи, тобто мені всюди постійно траплялися якісь натяки, якась інфа про йогу :) і зараз мені її дуже бракує... Так що збирайся з силами і ти і починай - головне почати!
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Strekoza

    Strekoza Well-Known Member

    Відповідь: Йога, танці живота та інші екзотичні заняття

    Привіт Зозульці і всім-всім :)

    Це я зрозуміла, пардон, не правильно написала.

    Цей варіант був би зовсім непоганим, єдине зараз -виділити час, у і подолати лінь :)


    Дякую, може й справді зберусь! Ще прохання - якщо є телефончик на Південний, скинути чи сюди, чи в приват
     
  8. марта

    марта Well-Known Member

    Відповідь: Йога, танці живота та інші екзотичні заняття

    Ірена, вона мені дуже подобається. На Сихові хожу теж в її групи.
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Юстина

    Юстина Well-Known Member

    Відповідь: Йога, танці живота та інші екзотичні заняття

    А ви часом не були в "Міленіумі" (здається в кінці листопада) на святкуванні ювілею (здається 10-річчя) нашої федерації шейпінгу?
     
  10. марта

    марта Well-Known Member

    Відповідь: Йога, танці живота та інші екзотичні заняття

    Ні. Малому тоді було тільки 5-ть місяців.
     
  11. Пума

    Пума Well-Known Member

    Відповідь: Йога, танці живота та інші екзотичні заняття

    Привітик, я вдячна Зозулі що вона написала суть тої системи Yoга23 :agree: , перепрошую що вчасно не відповіла. Особисто я ходжу в зал на Тургенєва "Кінескоп" зранку коштує 200 грн , зараз Сергій Пляшечко (власне він президент Львівської школи -йоги) який нас вів займається на жаль, не з нашою групою а з групою 2-го рівня в "Роксі" , але цю систему варто попробувати, вона результативна. Хоча шкіл йоги у Львові більшає і недавно бачила якісь оголошення в центрі-правда не вичитувала деталі. Все впирається в час і місце де Вам буде зручніше. Але впевнена що вечірні групи більші, бо всі після роботи.
     
  12. Kaff

    Kaff Well-Known Member

    Відповідь: Йога, танці живота та інші екзотичні заняття

    Єдина заувага - під різноманітні "йоги" і "медитації" зараз маскується велика кількість "новітніх вірувань", як це прийнято зараз скромно називати в українському законодавстві. Простіше кажучи - різні секти.
    Отож, бажаючи покращити здоров'я пильнуйте, щоби не втратити голову.
     
  13. Натагідра

    Натагідра Well-Known Member

    Відповідь: Йога, танці живота та інші екзотичні заняття

    Дайте точну адресу
     
  14. Пума

    Пума Well-Known Member

    Відповідь: Йога, танці живота та інші екзотичні заняття

    http://www.yoga.lviv.ua/news/article;24/

    Додано через 17 хвилин
    :clapping: погоджуюсь, я давно довідалась про цього вчителя йоги але аж недавно наважилась піти (цілий ряд збігів сталось для цього), теж не хотіла в якусь секту потрапити. Тут направду не грузять ідеологією.
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. нталька

    нталька Well-Known Member

    Відповідь: Йога, танці живота та інші екзотичні заняття

    А я ходжу на тай-чі. Гімнастика для хребта. Тут звичайно не схуднеш, але мені дуже корисна. Справді спина меньше боліти стала і тут вправи розроблені так, щоб масажувати і стимулювати хребет і внутрішні органи. Початкові групи є в різних місцях і зовсім дешево. Хоча по стилю заняття не кожному підійдуть.
     
    • Подобається Подобається x 2
  16. Kaff

    Kaff Well-Known Member

    Відповідь: Йога, танці живота та інші екзотичні заняття

    дякую
     
  17. Nadijka

    Nadijka Well-Known Member

    Відповідь: Йога, танці живота та інші екзотичні заняття

    А куди ви ходите? В чоловіка постійно болі в спині і шия болить, може б він трохи походив...А чоловікам можна? Скільки разів в тиждень і в які години?
     
  18. Леді_І

    Леді_І Well-Known Member

    Відповідь: Йога, танці живота та інші екзотичні заняття

    В школі №90 (Сихів) відкривають арабські танці (ср, пт)
     
  19. нталька

    нталька Well-Known Member

    Відповідь: Йога, танці живота та інші екзотичні заняття

    Є у Стрийському парку, у спортприміщенні політеху. Там, здається будуть групу початківців набирати. А так вони винаймають спортзали у школах. Я особисто їжджу на сихів у 93 школу. Знаю є в центрі в 62 шк.
    Ходять всі хто хоче, правда більше старших людей. І заняття в різних групах в різні дні, і якщо є можливість можна ходити у всі групи. Я ходжу лише по неділях.
    У них є свій сайт, нажаль не памятаю точно, щось типу taichi.org, пошукайте, якщо зацікавитесь.
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. Peris

    Peris New Member

    Відповідь: Йога, танці живота та інші екзотичні заняття

    Привіт, дівчата)))
    Хочу запросити Вас в суботу 12 квітня о 12.00 на безкоштовне заняття по східних танцях, що відбудетьсяв фітнес клубі Еллада, що знаходиться в палаці спорту Україна (колишній Спартак)
    Я буду вести там щосереди об 9.00 та 16.00 та щосуботи о 12 год тренування по танцю живота))) приходьте, буду рада потанцювати з вами)
     
    • Подобається Подобається x 1