Танці живота та інші екзотичні заняття

Тема у розділі 'Спортзал', створена користувачем Chortenia, 20 Грудень 2006.

  1. Lebidka

    Lebidka Well-Known Member

    Відповідь: Йога, танці живота та інші екзотичні заняття

    цей танець навпаки є дуже корисним для розвитку організму, зокрема внутрішніх органів і формування жіночної фігури. Все-таки дівчинка - це маленька жінка :)
     
  2. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    Відповідь: Йога, танці живота та інші екзотичні заняття

    і близько не завжди перед чоловіком... подруга з подругою замість того щоб пити каву там, можуть собі двоє потанцювати.. і вони не зваблюють одна одну, вони просто подруги які разом проводять час... а дівчатка можуть потанцювати перед сімєю, показати чого навчились і чи може вже їм чоловіка шукати і тп...

    а щодо участі дітей в конкурсах... не бачу тут нічого гіршого ніж до приміром діти-співачки - Ассоль і Аліна Грошу... їхні рухи і в 9 полягали у всяких звабницьких вигинах, набагато вульгарніших, ніж танець живота(особливо Ассоль)...

    але загалом погоджуюся з тим, що в кожного своя думка і свій погляд і кожен вкладає в одні і ті ж речі різне..
    і в якій країні ми б не були, танець живота має своє корені і своє джерело.. і там, де він виник є своє бачення і вульгарного там нічого нема... мейбі, то такий погляд зі сторони християнського світу... мусульмани вважають вульгарними нас ,а ми їх з дитячими танцями живота))) (як на мене то не до порівняння, бо де той дитячий танець, а де то що в нас твориться)
    ну для таких висновків дійсно потрібна не лише освіта лікаря а й спеціалізація щодо танців живота, і то думаю виникли б різні позиції...

    загалом думки в тих, хто займається, розходяться, як і в нас з вами:)
    http://www.beledi.ru/forum/viewtopic.php?t=7007
    (там цілий розділ є щодо дитячого танцю а в темі про протипоказання заборонені певні рухи для дітей... решту можна і нужна як і будь-яка хореографія для дітей)

    якщо брати до уваги всі види танцю живота, а не лише класичний, то не погоджуюся... є такі види, де жінка повністю одягнута, видно лише її очі і рухи її нагадують танець біля вогнища (танець такого типу має змішані арабсько-африканські корені).. особисто для мене він антиеротичний))) а наприклад вчити дитину танцю живота з індійськими коренями, то там теж мало еротики.. і мало плавних рухів.. здебільшого своєрідна їхня народна аеробіка)), бо танець в основному складається з підскоків.. почитайте той форум, ссилку на якого я перед тим давала.. там купа інформації про різні види танців живота, про ставлення до дитячого танцю і тп...
     
    Останнє редагування: 29 Жовтень 2009
  3. OxankaF

    OxankaF Well-Known Member

    Відповідь: Йога, танці живота та інші екзотичні заняття

    Багіра, ось перша фраза з вашого посилання "Детям не рекомендуется выполнять такие элементы как: шимми (бисер) бедрами, грудью, восьмерки(?).
    В основном упор делают на хареографию танца, работу рук!! проходки и шаги, арабески. Т.Е амплитудные, чисто женские движения рановато, да и скажу вам дико они сомтрятся на детях. "
    і я з нею повністю згідна. Але бачила як ця дівчинка виконувала саме тряску:crazy::crazy:, що мене і обурило.
    А те що роблять Ассоль і їй подібні.......... що сказати, не тільки хороше витворяють з дітьми їхні батьки. Я думаю, не кожна мама своїй дитині таке б дозволила.
     
  4. OxankaF

    OxankaF Well-Known Member

    Відповідь: Йога, танці живота та інші екзотичні заняття

    Ну ви так кажете, ніби інших танців, крім белйліденсу, у нас для дітей нема. Та краще вже віддати дівчинку на бальні танці.
     
  5. Карінчик

    Карінчик мамуся трьох діток

    Відповідь: Йога, танці живота та інші екзотичні заняття

    можна і на бальні я взагалі нічого немаю проти танців. але мова йшла суто про танець живота
     
  6. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    Відповідь: Йога, танці живота та інші екзотичні заняття

    ну так я цей форум перечитала ще давним давно..)) тому інформація для мене далеко не нова.. ви сказали про неестетичність, то я не погодилась, бо мені і половині того ж форуму подобається...
    тому я погодилася з тим, що на це просто є різні погляди... комусь народні танці негарні а комусь краса))

    ви сказали про шкідливість, хоч і не обгрунтовували нічим - я вам скинула інфо спеціалістів сфери що є шкідливо, і що решта нешкідливо...
    вам важлива інформація чи просто бути правою в питанні? :)

    а якщо ви безпосередньо спілкувались з тими, хто вчить дітей шкідливого - то варто їм то сказати... багато хто займається неграмотно і не ознайомлюється з протипоказаннями чи побічими ефектами... і то характеризує людей як безвідповідальних((

    особисто моя позиція, для дитини найкраще загальна хореографія... тобто просто для її розвитку, здоровя, гнучкості.. а вже в підлітковому віці хай сама робить вибір сама...
    і щодо бальних танців - залежно які, там теж можна віднайти вульгарне)

    і ще... щодо дітей белі-танцівниць... дитинка не мислить як доросла... і в неї нема пошлих чи вульгарних думок... і коли дівчинка хоче танцювати ТЖ, то робить це для того, щоб бути гарною, щоб вдіти гарний костюмчик і бути схожою на принцесу і подібне... і такі заняття призводять до того, що потім вона виростає жінкою, що впевнена в своїх силах і в своїй вроді... просто памятаю себе в цьому віці - танцювати любила більше за все, але ніколи й в думках не було, щоб танцювати сексуально, хотіла танцювати гарно, захоплююче, цікаво))
     
  7. OxankaF

    OxankaF Well-Known Member

    Відповідь: Йога, танці живота та інші екзотичні заняття

    саме так, спеціалісти (з вашого форуму) сказали, що деякі рухи є шкідливі для дівчаток. Коли я говорила про шкідливість, я мала на увазі саме танець живота, який виконують дорослі і який бачила я у виконані 9-літньої дівчинки, а не полегшену версію, про яку говорять на цьому форумі.


    але ті, кому вона це показує, мислять по-дорослому. Я описала свої емоції, коли я таке побачила.
    http://www.youtube.com/watch?v=AnmAVAb_oOA
    як на мене, естетики тут дуже небагато
     
  8. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    Відповідь: Йога, танці живота та інші екзотичні заняття

    та очевидно, не маю нічого проти - у кожного свої емоції з приводу однієї причини... просто тут знову ж таки стик між мусульманським і християнським світом (як би хто того не заперечував)... бо в тих арабських країнах при чужих і лице не завжди можна показувати, не те що тіло... а в нашій вседозволеності дітям дійсно краще вчитись чогось не такого відвертого)
    погоджуюся щодо інтимності танцю, вже писала, що на людях танцювати мені не подобається... бо танець апріорі спрямований на обмежене коло глядачів - подруги, родина, чоловік... і відповідно коли це чоловік то це танець в більшій мірі сексуальний (більше працюють бедра), а коли в родині - (руки, плечі, проходки...)..
    тому якщо говорити про те, що дітям перед юрбою танцювати не варто, то вважаю що і жінці цього робити не варто...
     
  9. OxankaF

    OxankaF Well-Known Member

    Відповідь: Йога, танці живота та інші екзотичні заняття

    Ось тепер я з вами згідна, Багіро. Танець гарний, слів нема, але те, що він особистий, то 100%
     
  10. Карінчик

    Карінчик мамуся трьох діток

    Відповідь: Йога, танці живота та інші екзотичні заняття

    правду кажете!
     
  11. Lebidka

    Lebidka Well-Known Member

    Відповідь: Йога, танці живота та інші екзотичні заняття

    Мене завжди цікавило питання: чи можна поєднувати танці живота і місячні, танці живота і вагітність? Я відповіді не знаю, але, як на мене, чогось здається, що під час вагітності вони б були доречні для розвитку м"язів, які беруть участь у родах.
    Можливо можна виконувати не всі елементи...
    А під час місячних взагалі бедрами крутити не можна, чи тільки тряски не можна викон.?

    Що ви скажете, дівчата??? :)
     
  12. Yansa

    Yansa Комерційний Member

    Відповідь: Йога, танці живота та інші екзотичні заняття

    У кожної жінки період місячних проходить індивідально. Якщо місячний цикл жінка переносить важко, бажанно взагалі утримуватись від будь яких стресів і перевантажень.
    Є такі жінки в яких тількі перший день піковий, решта іде спокійніше. Тому можна утриматись 2 дні і знову поновити заняття спортом.(Але це також для більш міцного організму, якщо навантаженні регулярні)
    А заняття вагідним можна пройти тільки на спеціально розроблених курсах і тільки при умові нормального протікання вагідності!
     
    Останнє редагування: 14 Листопад 2009
  13. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    Відповідь: Йога, танці живота та інші екзотичні заняття

    скажу вам з власного досвіду і відповідно до тих знань, якими володію...
    виступаю проти занять танцями живота під час місячних, незалежно від того як вони протікають... якщо жінка добре переносить місячні то очевидно, що їй можна зайнятися якоюсь повільною гімнастикою, якщо в неї добре розвинені мязи - навіть складними вправами... але беліденс то не просто крутіння бедрами... він найбільше за всі інші заняття активізує і масажує жіночі органи, тобто впливає на сам епіцентр... тай в багатьох джерелах - в книгах ,в інтернеті місячні є найпершим протипоказанням...

    щодо вагітності - тут думки розходяться... хтось проти і каже, що краще до і після вагітності... а є, що підтримують і відповідно не раз бачила комплекси танцю живота для вагітних (навіть на дисках продаються програмки)... тому тут вже жінка сама вирішує...
    сама б напевно надала перевагу іншим комплексам для вагітних під час цього періоду)
     
  14. sofcja

    sofcja Member

    Відповідь: Йога, танці живота та інші екзотичні заняття

    я і під час місячних прекрасно танцювала. але то вдома! не з групою. так можна регулювати свої можливості, уповільнювати ритм і відпочивати. а не гнати за тренером і тільки нервуватись!
    тому якщо місячні спокійні (мені їх навіть розмасовувати помагало - замість таблеток) пробуйте!Ё ваш організм знає краще! як не болить і не турбуйте то займайтесь!

    а от вагітним не радила б!
     
  15. Temnotsvit

    Temnotsvit New Member

    Відповідь: Йога, танці живота та інші екзотичні заняття

    Відносно ж питання про те займатися чи не займатися східними танцями під час місячних. то думки спеціалістів є різні. Це все річ особиста - залежить від стану здоров'я та особливостей перебігу даного періоду. Але знаю багатьох, які успішно в цей період займаються, і навіть відчувають певне полегшення. Коли я навчалася Східних танців то одна моя тренерка і сама не займалася, а інша дуже дивувалася чому ми пропускаємо у ці дні заняття. :)Єдине, що можу підтвердити після того як стала тренером - займаюся у ці дні, і не відчуваю жодного дискомфорту - лише полегшення :girl_curtsey:
     
  16. Грильяжка

    Грильяжка Кавоманка

    Відповідь: Йога, танці живота та інші екзотичні заняття

    Дівчата хочу записатись на каланетику, хтось відвідував, які враження?
     
  17. Aelita

    Aelita Well-Known Member

    Відповідь: Йога, танці живота та інші екзотичні заняття

    Я займаюсь,ДУЖЕ подобається(вже ділилась враженнями не в потрібній гілці,то мене сюди спровадили).Незнаю правда по якій системі,просто по-гуглила,знайшла опис вправ і почала займатись. Всім раджу спробувати,основне правильно дихати. Відгуки в неті дуже позитивні,може на ДП хтось більше часу займається цими вправами -напишіть про результати. Буду чекати!
    п.с. мене трохи нудило після перших занять,але прочитала,що таке буває...потім минуло.Очі не пекли...
     
  18. Aelita

    Aelita Well-Known Member

    Відповідь: Йога, танці живота та інші екзотичні заняття

    приблизно по такій схемі займаюсь
     
    Останнє редагування модератором: 13 Лютий 2010
  19. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Відповідь: Йога, танці живота та інші екзотичні заняття

    була на каланетиці один раз - не сподобалося, просто не для мене

    дуже статичне навантаження (я люблю повеселитися поскакати), але за відгуками,
    результати дуже хороші в тих хто займається

    коротше якщо ви не любите стрибати і все таке, то якраз підійде. Потім відпишіться, будь ласка - цікаво відгуки почути :)

     
  20. Torpille

    Torpille New Member

    Відповідь: Як ви підтримуєте форму?

    займаюсь йогою, калланетикою, бодіфлексом
    1 заняття калланетикою=8 заняттями шейпінгом чи схожими силовими навантаженнями) + статична нагрузка на всі м'язи)