Танці живота та інші екзотичні заняття

Тема у розділі 'Спортзал', створена користувачем Chortenia, 20 Грудень 2006.

  1. Грильяжка

    Грильяжка Кавоманка

    Відповідь: Як ви підтримуєте форму?

    я до речі запитувала в одній з гілок про цей різновид підтримки фізичної форми. Наскільки швидко вам вдалось підкачати м"язи, який власне ефект в плані втрати кіло ви відчули за місяць?
     
  2. Torpille

    Torpille New Member

    Відповідь: Йога, танці живота та інші екзотичні заняття

    відносно калланетики, я не мала проблем з лишньою вагою, проте за місцяь вже можна відчути суттєву різницю, маю подруг і знайомих котрим вдалось дуже схуднути і підкачати мязи в домашніх умовах так, що одна вигравала конкурси міс фітнес)) можу фото на мейл вислати, крім того мязи підкачує добре, але спалювати жирову простлойку теж треба.можна бігом

    а щодо бодіфлексу, то результати є, і теж маю наочні приклади, але там треба дуже правильно усе виконувати, можна в неті по відео робити по лекціям самої Грір Чайдерс, крім того є ряд застережень (вагітність,сердечні хвороби)
     
  3. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    Відповідь: Йога, танці живота та інші екзотичні заняття

    я не представляю як можна схуднути за допомогою калланетики... ну розтяжки там непогані... можливо якщо не займався взагалі фізично, а тут почав калланетикою то так... в мене ефекту - відсотків 10-15
    п.с. от якщо чергувати калланетику з динамічним ивправами - каталізатор)
     
  4. Mazerati

    Mazerati Well-Known Member

    Відповідь: Йога, танці живота та інші екзотичні заняття

    Я вирішила поміняти заняття в залі на каланетику. хочаб на місяць. цікаво чи різнитимеиться ефект. Стосовно каланетикии, то сподіваюсь на кращий відносно залу, зокрема на швидше схуднення і підвищення тонусу м"язів.
     
  5. Wanderlust

    Wanderlust Well-Known Member

    Відповідь: Йога, танці живота та інші екзотичні заняття

    підкажіть, будь ласка, що активніше-рухливіше: калланетика чи пілатес?
     
  6. Mazerati

    Mazerati Well-Known Member

    Відповідь: Йога, танці живота та інші екзотичні заняття

    Каланетика.
     
  7. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    Відповідь: Йога, танці живота та інші екзотичні заняття

    не погоджуюсь...:) може якщо є терпіння вкладати в калланетик сили (завмирати в напруженій позі, образно кажучи) то це і дає більший ефект... в пілатесі рухи більш динамічні і частіше змінюються, хоч можливо кінцевий ефект не такий позитивний...
     
  8. Mazerati

    Mazerati Well-Known Member

    Відповідь: Йога, танці живота та інші екзотичні заняття

    я була раз на пілатесі, мало не заснула....навіть не спотіла за годину заняття...може то від тренера залежить?
     
  9. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Відповідь: Йога, танці живота та інші екзотичні заняття

    як на мене пілатес чуть-чуть рухливіший, але обидва ці види є малорухливими

    спітнініти мали б все-одно

    це завжди залежить :)
     
  10. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    Відповідь: Йога, танці живота та інші екзотичні заняття

    напевно таки залежить.. я суджу суто по відео-урокам... то натрапляла на пілатес дуже повільний і більш динамічний ( в сенсі, що є вправи важкі і буває їх можна зробити з 2-3 спроби в те ж заняття, а буває - через декілька занять... деколи такі вправи на прес що відчуваєш себе акробаткою))) )
    калланетику зустрічала лише повільну... взагалі майже не бачу різниці між калланетик і стретчингом(вправи на розтяжку)
     
  11. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Відповідь: Йога, танці живота та інші екзотичні заняття

    справжня каланетика взагалі на стречинг не подібна :sad:
     
  12. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    Відповідь: Йога, танці живота та інші екзотичні заняття

    а в чому принципова різниця? (може я не помітила:) )
     
  13. Oliusia

    Oliusia Well-Known Member

    Відповідь: Йога, танці живота та інші екзотичні заняття

    на хлопський розум:стретчінг - вправи для розтягування м"язів,каланетика - вправи для надання форми м"язу,підтримування тонусу у статичному положенні.
    абсолютно різна дія на м"язи,різні завдання і результати.
     
  14. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    Відповідь: Йога, танці живота та інші екзотичні заняття

    а, ну я це не врахувала, бо ті всі завмираючі вправи пропускаю... хіба би хтось щось цікаве розказував під час вправи, щоб я не вснула) а от те, що розтягує мязи з задоволенням виконую - щоб зняти напругу
    надаю перевагу пілтесу, бо там є можливість працювати, є ціль, яка досягається комплексно... а в каланетику враження, що той мяз треба "народити":) і вся твоя суть має бути на то спрямована
     
  15. mirishka

    mirishka Well-Known Member

    Відповідь: Йога, танці живота та інші екзотичні заняття

    А я дуже хочу накінець-то знайти час і почати ходити на стрип-пластику і йогу. Тільки не знаю куди краще записатись, думаю над "Пляжем". Можливо хтось відвідує такі заняття і поділиться враженнями.
     
  16. sirudenka

    sirudenka Member

    Відповідь: Йога, танці живота та інші екзотичні заняття

    Була 1 раз на йозі у аквапарку, людей досить багато, але для себе зробила висновок, то не моє, не вмію я розслаблятися. Зараз відвідую там аква-аеробіку і пізно вечером каланетику, мені подобається. На стрип- пластику теж хочеться, але по часу мені не виходить. Якщо піду, то розповім.
     
  17. mirishka

    mirishka Well-Known Member

    Відповідь: Допоможіть знайти фітнес-клуб!

    А можливо хтось ходить на йогу, і якщо ходить то куди саме?
     
  18. Wanderlust

    Wanderlust Well-Known Member

    Відповідь: Допоможіть знайти фітнес-клуб!

    знайомі радили у Спортклубі на Дорошенка. От скину ще пару кг на аеробіці і тоді піду на йогу....
     
  19. Tempernice

    Tempernice Well-Known Member

    Відповідь: Пілатес - для фігури і здоров'я...

    Признаюся, я теж ніколи не займалася з інструктором, маю вдома багато скачаного з інтернету навчального відео занять йоги, починаючи з елементарних і закінчуючи складнішими плюс перечитала на цю тему достатньо літератури, далеко не все сприймаю, але є речі, які діють на межі нереального і фантастичного, оце мені в цьому спорті і подобається. Хоча йога- це не просто спорт, це стиль життя:)
     
  20. Chortenia

    Chortenia Well-Known Member

    Відповідь: Пілатес - для фігури і здоров'я...

    Я займалась йогою, правда, швидше фітнес-йогою, промивання мізків не було взагалі, тобто про духовну складову йоги ми не говорили. Мені дуже подобалось. Теж основний акцент на постійне правильне дихання і розтяжку.