Танцюють усі

Тема у розділі 'Катрусин кінозал', створена користувачем UnLikE, 1 Грудень 2009.

  1. bora

    bora Well-Known Member

    Відповідь: Танцюють усі

    Я фанат цього шоу. Познаходила в неті з першого сезону музичні теми і навіть на мобільному тепер дзвінки звідти.
    Першого сезону вболівала за Макса. Тепер - за Наталю.
    А Вам не здається, до слова, що цьогоріч учасники не такі яскраві як минулого шоу? тільки не кидайте капцями)))
     
  2. UnLikE

    UnLikE Фотограф

    Відповідь: Танцюють усі

    ну... точно не можу сказати, бо минулий сезон я почла дивитись з половини.. і з того, що я бачила, я не згідна:girl_mad::girl_smile:
     
  3. bora

    bora Well-Known Member

    Відповідь: Танцюють усі



    А взагалі вибір суддів і відсіювання іноді насправді сильних танцьористів мені здається пояснюється тим, що останні в кулуарах певно відмовляються від якихось умов. До прикладу - колесити потім з проектом за копійки з концертами. Бо от у Ялті мені обрані кандидатури здались не найсильнішими.
     
    Останнє редагування: 4 Грудень 2009
  4. UnLikE

    UnLikE Фотограф

    Відповідь: Танцюють усі

    я відбір у Ялті, якраз не бачила, нажаль..(((
    хм... кого ж зараз виженуть? Катю чи Віку, Романа чи
    Артема?
     
  5. Gala

    Gala Well-Known Member

    Відповідь: Танцюють усі

    Дуже сподобався танець,який усі 8 танцювали разом...
     
  6. bora

    bora Well-Known Member

    Відповідь: Танцюють усі

    Всі сильні. Шкода... Але найбільше я була вражена коли Сергій вибув((
    За що ВІкторію?(((((
     
    Останнє редагування: 4 Грудень 2009
  7. Skrynya

    Skrynya Member

    Відповідь: Танцюють усі

    Я в ШОЦІ!!! Тільки написала, що вболіваю за Артема та Вікторію -- так вони вилетіли!:girl_devil: І що тепер мені дивитись....:girl_cray:
     
  8. Lerusja

    Lerusja Member

    Відповідь: Танцюють усі

    Мені теж здалося,що минулорічне шоу було класнішим,більш захоплюючим.А в цьому році я вже не дивлюся без відриву,як колись.Чого бракує в цьому шоу?:sad:
     
  9. bora

    bora Well-Known Member

    Відповідь: Танцюють усі

    Мені бракує в ньому такої кількості фаворитів як тоді. Втрачалась на сс-ки навіть)) Що не голосування - то трагедія була. І стилів схоже було більше!
     
  10. Lerusja

    Lerusja Member

    Відповідь: Танцюють усі

    А мені здається,що смс-ки -це вибачте лохотрон,тому не голосую.Попробуй їх перевір!Організатори,можливо,вже давно вибрали переможців,а за смс-ки тільки касу збирають...
     
  11. UnLikE

    UnLikE Фотограф

    Відповідь: Танцюють усі

    взагалі вонит упо щамутили на рахунок того шо жюрі тепер нічо не вирішує.. получається шо виграє той у кого просто напросто більше друзів або більше фаворитів... далеко не всі ті, хто відправляють смски думають про техніку виконання...:girl_sad:
     
  12. Kira Nessis

    Kira Nessis Well-Known Member

    Відповідь: Танцюють усі

    Всем привет! Я смотрю, болею и живу проектом.
    Они большие трудяги и каждый достоин уважения!
    Делаю прогноз, что сегодня вылетит Наташа и Сергей Змеёк.
    Не потому что они слабые - нет! Тут слабых уже давно нет...
     
  13. Макарена

    Макарена Well-Known Member

    Відповідь: Танцюють усі

    А мені здається, що саме Наташа і Євген увійдуть в фінал...
    А щодо ставок, то сьогодні, думаю, це будуть - Катерина та Рома.
     
  14. Kira Nessis

    Kira Nessis Well-Known Member

    Відповідь: Танцюють усі

    А я думаю что за финал будут драться Илона и Женя. И Женя победит.

    Но мои любимчики Рома и Катя.
     
  15. Макарена

    Макарена Well-Known Member

    Відповідь: Танцюють усі

    А мій "любимчик" Франциско. Балдю від нього:girl_in_dreams: Захоплююсь такими людьми.
     
  16. Kira Nessis

    Kira Nessis Well-Known Member

    Відповідь: Танцюють усі

    Франциско - просто чудо! Я очень его уважаю, как профессионала, но он мне еще и импонирует как человек. Всегда честный, открытый, эмоциональный. Он просто изюминка этого жюри.
    Хотя я полностью жюри довольна - профессионалы своего дела.
     
  17. Макарена

    Макарена Well-Known Member

    Відповідь: Танцюють усі

    Цілком з вами згідна.
    Навіть не знаю чи добре, що тепер журі не має права голосу... Хоча, кожен з них вболіває за когось конкретного, що може перешкодити їх об"єктивності.
     
  18. Kira Nessis

    Kira Nessis Well-Known Member

    Відповідь: Танцюють усі

    Я два года занималась балетом, а 8 лет пела в хоре. И скажу вам, петь - не танцевать. Танцевать - это адский труд. Эти ребята просто молодцы. И радоваться я буду за любого победителя.
    Просто на мой взгляд, особенные Катя и Рома.
    Катя - природно дико талантлива, она даже сама не понимает какая она танцовщица. Она в танце сама женственность, глаз не оторвать.
    Рома в танце - стильный, романтичный и свободный как ветер.
    Наташа - мой респект! Сильная, профессиональная, уверенная, настоящая. Какая в жизни - такая и на сцене.
    Змеёк - само обаяние и ловкость.
    Илона - это танк, она победитель по жизни. Сразу видно, что многое уже испытала и привыкла бороться. У неё уже своя школа. И я считаю, что когда она танцует - она перевоплощается. Она в танце прекрасна. Яркая, импульсивная, огонь и характер. Она готова идти до конца.
    Женя - уже готовый профессионал, универсальный танцор и партнер, который уже может достойно представлять нашу страну на любом конкурсе. Он действительно хорош! Он давно уже привык бороться и побеждать. Умеет держать эмоции в себе. Он готов идти до конца.

    ---------- Додано в 21:13 ---------- Попередній допис був написаний в 20:25 ----------

    Украина, спасибо за Наташу!
    Она профессионал, и я так рада что это народ заметил и оценил.
    Прямо слезы навернулись.
    На мой взгляд сильнейшие были с самого начала Наташа и Катя, это действительно честный проект.
     
  19. olya_d

    olya_d Well-Known Member

    Відповідь: Танцюють усі

    Мені шкода Ілону і особливо Рому...
    А ось цей танець хочеться дивитися і дивитися (це з минулого тижня):
    http://www.youtube.com/watch?v=d8IfXOJ6b4c
     
  20. Despina

    Despina Well-Known Member

    Відповідь: Танцюють усі

    О, і у нас цей проект - сімейна традиція. В попередньому сезоні в нас була ще від початку одностайна підтримка Саші Останіна, дуже раділи, коли він переміг.
    Цього разу наші смаки розійшлись - чоловік вболівав спочатку за Вікторію, потім за Катю, я за Наташу з самого початку (ще на відборі її танець дуже запам'ятався).

    Щодо суддів - Франциско - моя любоффф:girl_tender: