Танцюють усі

Тема у розділі 'Катрусин кінозал', створена користувачем UnLikE, 1 Грудень 2009.

  1. тигрица

    тигрица Well-Known Member

    Відповідь: Танцюють усі

    Женя буде переможець. І я в це вірю.
     
  2. Gala

    Gala Well-Known Member

    Відповідь: Танцюють усі

    А я думаю що виграє дівчина,бо перший сезон виграв він,то тепер,мабуть,вона.Думаю Катя.
     
  3. Kira Nessis

    Kira Nessis Well-Known Member

    Відповідь: Танцюють усі

    Катя моя любимица, но очевидно, что в большинстве своем голосуют девушки, а это значит, что у мальчишек больше шансов.
    Если выбирать из мальчишек, то Женя - очевидный победитель.
    Змеек, имхо, самый слабый танцор из четверки.
     
  4. Gala

    Gala Well-Known Member

    Відповідь: Танцюють усі

    Хто зараз дивиться,які прогнози?Сьогодні дуже подобається Наталя.Може вона переможе?
     
  5. bora

    bora Well-Known Member

    Відповідь: Танцюють усі

    Думаю голосують в принципі більше дівчата. Тому виграє хлопець...
     
  6. Kira Nessis

    Kira Nessis Well-Known Member

    Відповідь: Танцюють усі

    Вчера было несколько номеров, которые заставили апплодировать даже дома на кухне.
    Танец Наташи и Кати - танго.
    Танец Жени и Сережи - блестяще.
    Сама Наташа в пасадобле - там Наташа была королева, просто божественна! Шедевральна!

    Болею за девчонок. Они достойны победы и признания.
     
  7. anka

    anka Well-Known Member

    Відповідь: Танцюють усі

    я- за Наталю. вона ще й акторка відмінна! Мабуть справді важко чесно зіграти життєві ситуації в зовсім молодому віці. Наталя тут- молодець. Уявляю, як нею гордиться її син, заради якого вона ішла на проект ( щоб довести йому, що вона чогось вартує:))
     
  8. UnLikE

    UnLikE Фотограф

    Відповідь: Танцюють усі

    я думаю, що найслабша Наталя (так Наталя!), мені з її танців сподобались одиниці... я за Сергія і Катю тепер:girl_blum:
     
  9. katkas

    katkas Well-Known Member

    Відповідь: Танцюють усі

    А я цього разу не змогла переглянути усі танці :sad:, оце зараз передивляюсь, що є на офіційному сайті. Мені з самого початку подобався Евгеній, він сильний. Ну і Катя, але важко вибирати одного, таки простіше було б голосувати за пару. Ну але так як треба голосувати за одного, то для мене переможець Евгненій Карякін.
     
  10. Kira Nessis

    Kira Nessis Well-Known Member

    Відповідь: Танцюють усі

    АААА! Девочки в финале!
    Наташа и Катя - сильнейшие!!! Ура!
     
  11. katkas

    katkas Well-Known Member

    Відповідь: Танцюють усі

    ААААААА!!! Женя вибув, ууууу, але то не біда. Дівки теж молодці, особливо,коли я побачила їхнє спільне танго. Класне.
    Правда я була переконана, як і bora, що голосуюють в більшості дівчата, тому таки боротьба буде між хлопцями.
    Ну що ж цікаво хто переможе, бо Катя і Наталя, обидві сильні, жіночні, гарні. Ну що ж може виграє Катя, вона танцює все, за що візьметься так, професійно, ну якось так :)
     
  12. UnLikE

    UnLikE Фотограф

    Відповідь: Танцюють усі

    Виграла Наталя...:girl_mad::girl_cray:

    я вважаю, що Катя була набагато сильніша в танці!

    Таке каже Катя про Наталю:
     
  13. Gala

    Gala Well-Known Member

    Відповідь: Танцюють усі

    А я вгадала!!!:girl_claping:
     
  14. Mavpysuk

    Mavpysuk Well-Known Member

    Відповідь: Танцюють усі

    А я за Наталю не вболівала..хотілося щоб переміг Женя ..і сестра його-Катя дуже мені сподобалася...Ілона і Рома теж викликали захоплення...і Вікторія-танці які вона танцювала були фантастичними...
     
  15. Солнушко

    Солнушко Well-Known Member

    Відповідь: Танцюють усі

    дивилась сьогодні фінал....Катя,звісно краще виступала ніж Наталя на протязі всього часу-і пластика краща і техніка,як на мою думку,але Наталя також старалась і гарно танцювала!!!:girl_claping: мене не засмутив той факт,що Наталя виграла-по-перше-це шоу-змагання,по-друге-вони з Катєю коліжанки і думаю,що і Наталі і Каті в любому випадку світить світле майбутнє!!!!:girl_in_love: і хочу додати,що Наталя молодець-дуже гарний приклад показала своєму синові-якщо щось захотіти і поставити собі за мету,то можна цього досягти-при цьому плідно попрацювавши!:girl_claping:
    а взагалі мені подобається Вікторія...:y:
    та що тут говорити-всі дівчата та хлопці,що увійшли у двадцятку найкращих просто казкові та фантастичні,танцюють безподобно!!!:girl_crazy::girl_in_love:
     
  16. Peri

    Peri New Member

    Відповідь: Танцюють усі

    Теж подобалась Вікторія.Сподівалася,що Сергій вийде переможцем...Оце була в хлопця пластика і артистизм!
     
  17. Ольга

    Ольга Well-Known Member

    Відповідь: Танцюють усі

    Якось дуже прогнозовано перемогла Наталя. І, здається, за неї голосувало старше покоління. Навіть у її форумі були згадки про те, що всі мами і бабці за Наталю. Бо її шкода, бо в неї син і певне це останній її шанс, бо вже їй не 18 років і тд....

    Напевне перша 10-ка абсолютно вся могла стати переможцем, лише треба було якось глядача приворожити, на чомусь зіграти...
     
  18. Miramama

    Miramama New Member

    Відповідь: Танцюють усі

    Ах, всі за кого я вболівала повилітали на самому початку, тому вболівати перестала, від гріха подалі :girl_bye:. А найбільше мені не подобалася Катя ( та шо вже другий раз приїжджає)та Артем (такий довгий і дивний)
     
  19. tslezinska

    tslezinska Well-Known Member

    Відповідь: Танцюють усі

    Я в цьому підсвідомо була впевнена ще давно...Десь зустріла інформацію, що вона дружина якогось хореографа...Ну і були такі натяки, що вона переможе...Я вже 2-й сезон дивлюся кожний ефір, і ще минулого року було видно, що учасники завчасно знали, хто переможе. Тоді стався випадок, що коли вибула одна з учасниць (Тоня), в неї сталася істерика...відмовлялася виходити на сцену...і після того всіх стали завчасно попереджати, хто вилітає, щоб більше не було таких казусів.
    Цього разу так само, вже в останніх ефірах було видно, що учасники знають, що вони вибувають...На гала-концерті, принаймні, вони 100% вже все знали завчасно, бо при оголошенні результатів жодних емоцій не проявляли.
    Наталя мені абсолютно не подобається, я хотіла, аби вона вибула ще десь посередині змагання, бо в деяких танцях вона була абсолютно "дерев"яна"...Я голосувала за Ілону з Романом...ну дуже вже вони харизматичні, трудяги. І на гала-концерті, коли оголошували про виліт чергового учасника з 4-ки, у Наталі спостерігалася така надмінна посмішка на обличчі...Мене це дуже неприємно вразило!
     
  20. Miramama

    Miramama New Member

    Відповідь: Танцюють усі

    Даа, Тонечка мені подобалась дуже, особливо їх танець роботів... А то що казали, що вигнали бо не схотіла лізти у труну, повна чухня! Хіба б за таке виганяли?