Танцюють усі

Тема у розділі 'Катрусин кінозал', створена користувачем UnLikE, 1 Грудень 2009.

  1. tslezinska

    tslezinska Well-Known Member

    Відповідь: Танцюють усі

    То була Валя:)
    А Тоня була у 1-му сезоні...І саме та Тоня танцювала потім той танець вампірів замість Валі.
     
  2. Miramama

    Miramama New Member

    Відповідь: Танцюють усі

    Точно-точно!!!! то я затуркана ))))))
     
  3. UnLikE

    UnLikE Фотограф

    Відповідь: Танцюють усі

    по-перше її не виганяли, вона сама пішла, внеї напевно ПМС було :))
    танець роботів був найкращим :))
     
  4. Miramama

    Miramama New Member

    Відповідь: Танцюють усі

    :girl_crazy:
    і я її розумію, я стаю просто скажена :girl_crazy:

    Але ж вона вимушена була підти, бо не виконала того що їй наказали. Вона не хотіла, та її змусили... тому вона так і плакала...
     
  5. olya_d

    olya_d Well-Known Member

    Відповідь: Танцюють усі

    не просто якогось хореографа, а того, що задіяний у шоу - Горбача :) А спочатку складалося враження, що вона мама-одиначка, виховує самостійно сина, дуже їм потрібні гроші...Я теж спочатку повелася, так її жаліла..
    А вболівала найбільше за Ілону і Рому
     
  6. tslezinska

    tslezinska Well-Known Member

    Відповідь: Танцюють усі

    А, ну все ясно...танцюють ВСІ...дзуськи! У нас танцюють лише ті, кого відібрали "свої"...
    Я теж за Ілону та Рому вболівала, дуже шкода їх було...вони молодці обоє. Хоча той же Літвінов Ілону теж задовго до шоу знав:) Так шо не все так прозоро в тому шоу!
     
  7. MADLENKA

    MADLENKA Well-Known Member

    Відповідь: Танцюють усі

    Теж дивилась цей проект. І сама дивувалась, що так може вражати танець. Були постановки, які аж пробивали на сльози. Особливо запам*ятались Ілона та Роман і їхні контемпи, від яких аж мурашки по шкірі! Ще подобалась Вікторія - така сексуальна і впевнена в собі симпатична дівчина. Але все-таки найбільше розстроїлась, коли вибули Рома та Ілонка.:sad:
     
  8. UnLikE

    UnLikE Фотограф

    Відповідь: Танцюють усі

    ой.. почитала я тут шо всьо це куплено і нема в світі справедливості.. аж страшно стало...
     
  9. UnLikE

    UnLikE Фотограф

    Відповідь: Танцюють усі

    Дивилась я вчора повтор "Танцюють усі 2" в Ялті..., якого я не бачила... а жаль, бо якось зовсім по-іншому після цього почала ставитись до учасників...

    Як же вони там намучались... шкода їх стало))
    А Наталю взагалі толком не показували і якось дуже просто вона пройшла, і просто виграла... там все якось точно не чисто...
    от сьогодні гляну Невідому версію, може щось цікаве розкажуть про неї)
     
  10. Forgetmenot

    Forgetmenot New Member

    Відповідь: Танцюють усі

    Неварта НАталя перемоги...ще й факт заміжжя за хореографом виплив пост фактум...це вже просто ганьба....навіть в лотерею не дозволяють грати родичам задіяних осіб...А Катя у всіх ефірах від Наталії "на голову вища"!!!!!!!!!!!
     
  11. bora

    bora Well-Known Member

    Відповідь: Танцюють усі

    Розпочався новий сезон! Це вже не перша програма, але хочеться прокоментувати останню кандидатку - Марту. Це ж треба як гарно танець передає внутрішній світ! От неможливо навіть в танці приховати вульгарність та несмак..
     
  12. Kalina

    Kalina Active Member

    Відповідь: Танцюють усі

    А "мачо" Володимир? Штани в нього файні....:girl_crazy::cesored:
     
  13. Prutylyatko

    Prutylyatko Well-Known Member

    Відповідь: Танцюють усі

    А бабця??? Всім би в такій фізичній формі у 80 років...
     
  14. bora

    bora Well-Known Member

    Відповідь: Танцюють усі

    Правда на двадцятку цікавіше дивитись. Щось мало сьогодні хороших танцюристів. Чи краще на десерт залишили..
     
  15. terezka

    terezka котяка-вишивака

    Відповідь: Танцюють усі

    бабця таки супер, в її роки і таку мати форму! я в захваті
     
  16. bora

    bora Well-Known Member

    Відповідь: Танцюють усі

    Зварювальник. але ж добре. засудили?...
    Може тому, що обличчя не надто інтелігентне? Шкода хлопця.
     
  17. terezka

    terezka котяка-вишивака

    Відповідь: Танцюють усі

    у них там свої правила - вони шукають хорошу історію, плюс підбирають так, щоби було цікаво дивитись, і дуже часто ті, хто справді добре танцює, не проходить кастинг, а ті, що не дуже - йдуть далі
     
  18. тигрица

    тигрица Well-Known Member

    Відповідь: Танцюють усі

    Я вважаю, що суді там самі справедливі з усіх проектів і вибирають тільки самих сильних. Дуже красивий проект.
     
  19. terezka

    terezka котяка-вишивака

    Відповідь: Танцюють усі

    так, дуже цікаво подивитись, і на постановки потім теж, кожної програми якісь сюрпризи зі стилями учасників
     
  20. Lady_Opium

    Lady_Opium Well-Known Member

    Обговорення шоу "Танцюють всі"


    моє улюблене шоу..
    кожна п.ятниця - для мене свято, бо я знаю, що побачу своїх найталановитіших та найтанцювитіших:girl_smile: улюбленців:girl_curtsey:

    Отже, за кого вболіваємо? Як Вам результати голосувань? А як постановки? Говоримо про все, що стосується цієї передачі:girl_tender: